تعمیر یخچال وایت هاوس در تبریز

تعمیر یخچال وایت هاوس در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول یخچال

لیست قیمت تعمیر یخچال

نوع خدمات تعمیرات یخچالهزینه خدمات تعمیر یخچال
تعویض فیلتر درایراز 880 تا 1250 هزار تومان
نصب دوباره یخچال400 هزار تومان
شارژ گاز یخچالاز 1300 تا 2200 هزار تومان
تعمیر موتور فن یخچالاز 550 تا 800 هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی یخچالاز 1200 تا 2450 هزار تومان
نصب فیلتر بیرونی یخچالاز 350 تا 700 هزار تومان
تعویض فیلتر داخلی یخچالاز 550 تا 900 هزار تومان
تعویض لامپ روشنایی یخچالاز 300 تا 500 هزار تومان
سرویس کامل یخچال500 هزار تومان
تعویض کمپرسور یخچالاز 4800 تا 6850 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

مراحل تعمیر یخچال در تبریز امداد

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر یخچال وایت هاوس را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

چرا تبریز امداد را برای تعمیر یخچال خود انتخاب کنیم؟

نصب ، سرویس و تعمیر یخچال وایت هاوس در تبریز

نمایندگی یخچال وایت هاوس در تبریز

تعمیر یخچال، همه ساله با اضافه شدن تکنولوژی ها و قطعات جدید به یخچال، سخت تر می‌شود. به همین دلیل، برای تعمیر یخچال در تبریز، لازم است به تکنسین مجاز نمایندگی یخچال وایت هاوس در تبریز مراجعه کنید. در ادامه با برخی از ایرادات، روشهای نگهداری و تمیز کردن این دستگاهها آشنا می‌شویم. اگر نیاز به حضور تکنسین متخصص و مجرب دستگاه خود دارید، با شماره های مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد تماس بگیرید.

نمایندگی یخچال وایت هاوس در تبریز

تمیز کردن یخچال وایت هاوس

تمیز کردن یخچال باید به صورت منظم و هفتگی صورت بگیرد تا دستگاه شما کارآیی خود را حفظ کرده و بهترین عملکرد را ارائه دهد. علاوه بر تمیز کردن هفتگی دستگاه، سعی کنید آن را از مواد غذایی فاسد و موادی که می دانید استفاده نمی کنید خالی کنید تا مصرف برق دستگاه بهینه تر شود. برای تعمیر دستگاه خود با نمایندگی یخچال وایت هاوس در تبریز تماس بگیرید.

مرحله نخست تمیز کردن یخچال بهی، کشیدن دستگاه از برق است. در مرحله بعد، اقدام به خارج کردن مواد غذایی درون آن به صورت کامل کنید تا بتوانید طبقات را خارج کرده و به همه جای یخچال دسترسی داشته باشید. پس از آن میتوانید برای تمیز کردن طبقات درون یخچال آنها را بیرون آورده و پس از شستشو و خشک کردن در جای خود قرار دهید. برای تمیز کردن بدنه یخچال میتوانید از یک دستمال خیس و مایع پاک کننده سطوح استفاده کنید، همچنین میتوانید از محلول آب ولرم و جوش شیرین استفاده کنید. در مرحله بعد، برای تمیز کردن قسمت آبسرد کن یخچال میتوانید آن را چندین مرتبه از آب پر و خالی نمایید. به منظور تمیز کردن فریزر نیز باید کشوهای آن را بیرون آورده در صورت برفک داشتن آن ها را تمیز کنید. هر چند وجود برفک در یخچال، نشانه ایراد در سیستم دیفراست آن است. تمیز نبودن یخچال های می تواند منجر به مصرف بیش از حد برق در دستگاه شود، که در ادامه نکاتی را در این خصوص می خوانیم.

مصرف بیش از حد برق در یخچال وایت هاوس

اگر با افزایش ناگهانی مبلغ قبض برق خود رو به رو شدید، می توانید به ایراد در عملکرد یخچال فکر کنید. زیرا یکی از مهم ترین مصرف کننده های برق در خانه یخچال است. برای چک کردن مصرف برق می توانید یک لیوان آب سرد را در یخچال قرار دهید و بعد از پانزده دقیقه مصرف برق دستگاه را از روی کنتور بخوانید و با مصرف بهینه ای که در دفترچه و برچسب انرژی آن توضیح داده شده است مقایسه کنید تا متوجه شوید دستگاه مصرف عادب خود را دارد یا تفاوت فاحشی با مصرف بهینه خود پیدا کرده است. در صورتی که مصرف برق دستگاه شما اختلاف معناداری با مصرف بهینه خود داشت، لازم است توسط فرد متخصص بررسی شود و ایراد آن رفع شود. دقت کنید مصرف دستگاه شما بعد از چند سال کار و با استهلاکی که در قطعات به وجود می آید، کمی افزایش پیدا می کند و این امر تا حدودی طبیعیست. اما، اگر میزان مصرف به طرز قابل توجهی افزایش یافته از فرد متخصص بخواهید تا دلیل را پیدا و مشکل را سریعا رفع نماید. برای تعمیر یخچال  خود در نمایندگی یخچال وایت هاوس در تبریز با ما تماس بگیرید.

تعمیر یخچال وایت هاوس در تبریز

تعمیر در نمایندگی یخچال وایت هاوس در تبریز

در صورت رعایت نکات نگهداری و تمیز کردن یخچال، تا حد زیادی، از خرابی یخچال وایت هاوس جلوگیری شده و دستگاه به صورت بهینه کار می کند و عمر مفید آن نیز، افزایش خواهد یافت. اما، به دلیل مصرف مداوم و مستمر از یخچال باز هم ممکن است ایراداتی برای دستگاه شما به وجود بیاید. برای تعمیر این ایرادات توسط تکنسین ماهر نمایندگی یخچال وایت هاوس در تبریز، با شماره های مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد تماس بگیرید.

مدت نگهداری مواد غذایی در یخچال

مواد غذایی در یخچالروز
رب گوجه فرنگی کنسرو2 سال
ترشیجات و شورجات5/1 تا 2 سال
ادویه جات2 سال
سبزی خام بسته بندی3-5 روز
عسل2 تا 3 سال
شکلات1 سال
گندم – جو – ذرت کامل2 سال
تخم مرغ3 تا 4 هفته
روغن جامد2 سال
روغن مایع1 سال
سبزی خرده شده1 سال
ماهی کم چرب4 تا 5 ماه
ماهی پرچرب3 ماه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات یخچال وایت هاوس در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی یخچال وایت هاوس | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر یخچال وایت هاوس در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تبریز امداد از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید. دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.
مجموعه تبریز امداد برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 04191011297