تعمیر مایکروفر ال جی در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

نمایندگی مایکروفر ال جی در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول تعمیر مایکروفر در تبریز

لیست قیمت تعمیر مایکروفر ال جی در تبریز

نوع خدمات تعمیرات مایکروفرهزینه خدمات تعمیر مایکروفر
تعویض مگنترون سولاردوم مایکروفراز ۸۸۰ تا ۲۳۵۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر اینورتر۱۲۸۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر معمولیاز ۸۸۰ تا ۱۶۰۰ هزار تومان
تعویض خازن مایکروفراز ۳۳۰ تا ۵۵۰ هزار تومان
تعویض دیود مایکروفراز ۱۸۰ تا ۲۲۰ هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی مایکروفراز ۳۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض شیشه درب مایکروفراز ۴۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعمیر تاچ مایکروفراز ۶۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض ترانس های ولتاژ مایکروفراز ۹۰۰ تا ۱۲۵۰ هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی عیب در محل مشتریطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر مایکروفر ال جی در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر مایکروفر ال جی را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

چرا تبریز امداد را برای تعمیر مایکروفر خود-انتخاب کنیم؟

نصب ، سرویس و تعمیر مایکروفر ال جی در تبریز

تعمیر مایکروفر ال جی در تبریز

زندگی انسان  با گذشت زمان و توسعه علم گسترش پیدا کرده است. به صورتی که صنعت دنیای ماشینی دگرگون شده و بسیاری از لوازم خانگی توسعه یافته است. استفاده از مایکروفر این کالای محبوب در بین مردم رواج یافته و در جهت پخت و پز، گرم کردن غذا از این محصول به مراتب استفاده می؜شود. نحوه نگهداری از این محصول مهم بوده و عدم شیوه صحیح استفاده و گذر زمان باعث فرسایش و خرابی مایکروفر است. جهت راهنمایی با نمایندگی مایکروفر ال جی در تبریز در ارتباط باشید.

عیب یابی مایکروفر نیاز به دانش در این زمینه دارد که در این مطلب با آن آشنا خواهید شد. پس از عیب یابی نوبت تعمیر و رفع مشکل است که نیاز به دانش تخصصی در این زمینه دارد. در این مقاله به مشکلات و معایب مایکروفر ال جی پرداخته شده است . با ما همراه باشید.

نمایندگی مایکروفر ال جی در تبریز

عیب یابی ترانس مایکروفر و موارد مرتبط در صورت سوختگی ترانس

در ابتدا بایستی دستگاه را از پریز برق جدا کنید و  سپس پیچ‌های دستگاه را باز کنید تا خازن را دی‌شارژ نمایید؛ در مرحله بعد با استفاده از مولتی‌متر اطمینان یابید که در دستگاه ولتاژ قرار نداسته باشد؛ به کمک یک تعمیرکار، سوکت‌های متصل به ترانس را جدا نموده و به وسیله‌ی مولتی‌متر، مقاومت پایه‌های خروجی با زمین باید چک شود. جهت عیب یابی با تکنسین نمایندگی مایکروفر ال جی در تبریز در ارتباط باشید.

مولتری‌متر بایستی بین 50 تا 70 را قرار گرفته باشد؛ در غیر این صورت دلیل خرابی ترانس مایکروفر قطعی است؛ همچنین مقاوت پایه‌های ورودی با زمین نیز بایستی مقدار کوچکی نزدیک صفر باشد، اگر در این قسمت نیز مقاوت زیادی را مشاهده نمودید، این قطعه دارای مشکل است. جهت راهنمایی بیشتر با یک متخصص در ارتباط باشید.

دود و بوی سوختگی

نظافت نامناسب درون دستگاه سبب ایجاد بوی دود و سوختگی است که استفاده از درپوش مخصوص حین گرم کردن غذا عدم ایجاد این مشکل می شود. استفاده از لوازم آشپری نادرست نیز در ایجاد این مشکل نقش دارد؛ قرار دادن مواد فلزی درون مایکروفر سبب جرقه زدن و ایجاد آتش است. همچنین مواردی از جمله پختن بیش از حد غذا، ایجاد اتصالی در مایکروفر و چربی گرفتن المنت باعث ایجاد این مشکل است. بهتر است با نمایندگی مایکروفر ال جی در تبریز در ارتباط باشید.

سر و صدای زیاد

صدای مایکروفرها در حین پخت و گرم کردن غذا کم و ثابت بوده اما گاهی سر و صدای زیاد در این دستگاه نگران کننده است. یکی از دلایل اصلی آن خرابی ترانس است. شنیدن صدای خرر خر و ویزویز در درون مایکروفر نشان دهنده وجود مشکل در دستگاه است.

پریدن فیوز

قطعی و پریدن فیوز می تواند به دلیل خرابی ترانس مایکروفر باشد. بهتر است این مسئله را توسط یک تعمیرکار در این زمینه بررسی و به رفع مشکل بپردازید. در بسیاری از موارد ممکن دلایل خروجی باعث این مشکل شده است. در صورت خرابی ترانس با کمک یه فرد متبحر در این زمینه تراست را تعویض نمایید.

گرم نکردن مایکروفر

یکی از مشکلات مایکروفر بعد از مدتی ممکن است گرم نشدن غذا به اندازه انتظار باشد. یکی از دلایل مهم این مشکل خرابی ترانس مایکروفر است که نیاز به تعویض توسط یک تعمیرکار کارآزموده در این زمینه دارد. جهت کسب راهنمایی بیشتر با نمایندگی مایکروفر ال جی در تبریز در ارتباط باشید.

مرکز تعمیرات مایکروفر ال جی در تبریز

دلایل عدم روشن شدن مایکروفر ال جی

  • احتمال دارد مشکل در موتور فن باشد. فن را بررسی نمایید و سیم هایش را جدا کنید. سپس با اهم سنج تنظیم شده روی پایانه ها را چک کنید. اگر عدد بی؜نهایت مشاهده شد، آن را تعویض نمایید برای تعمیر مایکروفر با یک متخصص در ارتباط باشید.
  • فیوز را بررسی نمایید. ولت-اهم سنج را بر انتهای فیوز قرار دهید. ولت-اهم سنج باید عدد صفر را نشان دهد. اگر صفر نبود، فیوز را تعویض کنید.
  • ممکن است مشکل از کلید سنسور باشد. آن را بررسی کرده و سیم هایش را جدا نمایید. با ولت-اهم سنج تنظیم شده روی پایانه ها را چک کنید. عدد نمایش داده شده در حالت در باز بی نهایت و در حالت در بسته صفر است. در غیر این صورت، آن را تعویض نمایید. هر دو کلیدهای در را بررسی نمایید.

در صورت عدم رفع مشکل باید به تعمیر مایکروفر فکر کنید. به بررسی ولتاژ پریز و از از برق کشیدن مایکروفر بپردازید و همچنین کابل برق و همه وسایل ایمنی را نیز بررسی کنید و قبل از آن بدنه خارجی مایکروفر را جدا نمایید. پیچ های مایکروفر را از زیر و پشت ان باز کنید و همچنین موارد زیر را طی کنید. جهت تعمیر مایکروفر در تبریز و راهنمایی بیشتر با متخصص نمایندگی مایکروفر ال جی در تبریز در تماس باشید.

تعمیر مایکروفر ال جی در تبریز

مشکل نچرخیدن ظرف درون مایکروفر بر اساس تجربیات نمایندگی مایکروفر ال جی در تبریز

در این بخش به بررسی مشکل نچرخیدن ظرف قرار گرفته در درون مایکروفر خواهیم پرداخت.

  • قطعا مشکل از موتور گردان است که نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. جهت تعمیر مایکروفر ال جی با یک تعمیرکار در ارتباط باشید.
  • ولتاژ را در پریز چک کنید. جهت رفع این مشکل به بررسی ولتاژ پریز بپردازید. چنانچه میزان ولتاژ کمتر از 115 ولت است، ایراد در سرویس برقی و یا مدار شکن است.
  • ایراد در موتور صفحه گردان نیز ممکن است باعث بروز این مشکل شده باشد که جهت بررسی آن مایکروفر را برگردانید و گریل زیرین را جدا نمایید و ولت اهم متر را تنظیم کرده و یک سیم را از پایانه های موتور صفحه گردان جدا نمایید و سپس به وسیله پروب پایه ها را بررسی کنید. اگر عدد نشان داده شده بی نهایت بود، موتور را تعویض کنید.
  • خرابی مگنترون و هدایت کننده ی موج هم احتمال دارد دلیل مشکل در منبع باشند البته باید توسط فردی تعمیرکار بازبینی گردد. جهت تعمیر با نمایندگی مایکروفر ال جی در تبریز در ارتباط باشید.

برآورد نمایندگی مایکروفر ال جی در تبریز

در بسیاری از موارد دلیل خرابی مایکروفر ال جی استفاده نادرست و بی رویه از آن است که موجب ایجاد خسارت به این دستگاه است. در این مطلب به بررسی مشکلات موثر در خرابی مایکروفر ال جی از جمله خرابی ترانس و عیب یابی آن، دلایل عدم گرم شدن مایکروفر ال جی و موارد دیگر پرداختیم. جهت راهنمایی بیشتر با یک متخصص نمایندگی مایکروفر ال جی در تبریز در ارتباط باشید.

مرکز نمایندگی تعمیر مایکروفر ال جی در تبریز

نمایندگی تعمیر مایکروفر ال جی در تبریز

تعمیر مایکروفر با توجه به تعدد قطعات و وجود برق تقویت شده در دستگاه، کاری بسیار تخصصی است. وجود برقی که تا ده برابر برق شهر تقویت می‌شود، می‌تواند یک اشتباه ساده در تعمیر دستگاه را به اشتباهی مرگ بار تبدیل کند. پس اگر تخصصی در این زمینه ندارید، به هیچ عنوان برای تعمیر مایکروفر خود اقدام نکنید و حتماً با مراکز تعمیر این دستگاه‌ها تماس بگیرید. اگر در این صفحه هستید، به احتمال فراوان به دنبال تعمیر مایکروفر ال جی در تبریز هستید. برای این منظور، می‌توانید با مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد با شماره تلفن ۰۹۱۹۰۹۷۴۷۷۲ تماس بگیرید.

ارور‌های مایکروفر ال جی

مایکروفر ال جی، یکی از دستگاه‌هایی است که از سیستم هوشمنده عیب‌یابی بهره می‌برد. در این قسمت معنای برخی از ارور‌های رایج ثبت شده در نمایندگی مایکروفر ال جی در تبریز را می‌خوانیم.
ارور F۱: این ارور به معنای مشکل در ترمیستور یا برد الکترونیکی مایکروفر است. برای تعمیر این قسمت‌ها، با تکنسین دستگاه خود تماس بگیرید.
ارور F۲: ترمیستور دستگاه خراب شده و گرم شدن آب برای اجرای برنامه‌های مختلف ماشین لباسشویی با مشکل مواجه شده است.
ارور F۳: یکی دیگر از ارور‌هایی که نیاز به تعمیر مایکروفر ال جی در تبریز را ایجاد می‌کند، این ارور است که به معنای مشکل در قسمت‌های الکتریکی دستگاه است.
ارور F۴: سیستم رطوبت سنج دستگاه دچار ایراد شده و نیاز به تعمیر دارد.
ارور F۵: ارتباط بین موتور و برد الکترونیکی دستگاه قطع شده است. برای تعمیر مایکروفر ال جی در تبریز، با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

مرکز تعمیر مایکروفر ال جی در تبریز

تعمیر مایکروفر ال جی در تبریز امداد

برای تعمیر مایکروفر ال جی در تبریز، به کمک قطعات فابریک یدک و تکنسین متخصص و مجرب دستگاه خود می‌توانید با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید. تعمیرکار متخصص دستگاه شما، در کوتاهترین زمان پس از تماس شما در منزلتان حاضر خواهند شد و بدون خارج کردن دستگاه از محل، کار تعمیر آن را انجام خواهند داد.

اجزا به کار رفته در مایکروفر ال جی

مگنترونپنل جلوریل سینی
موج برکیس خارجیسینی
فن خنک کنندهفن همزنلامپ محفظه داخلی
کیس آشپزیکلید ها، رله ها و موتور هاموتورگردان
صفحه گرداندیودکوبل
صفحه کنترلخازن ولتاژ بالافیوز
سیم برقبرد الکترونیکیشیشه درب
ترانسمیکروسوئیچزبانه درب
زبانه دربتاچ پدسنسور حرارتی
ترانس تغذیهپشت دربالمنت کف
المنت بخارترانزیستوردرپوش و پایه ساپورتر
ترانسفورماتور ولتاژ بالادرب

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات مایکروفر و سولاردام در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر و سولاردام | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر مایکروفر و سولاردام در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

تماس با ما: 04191011297