نمایندگی یخچال سامسونگ در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر یخچال سامسونگ را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نصب ، سرویس و تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز

نمایندگی یخچال سامسونگ در تبریز

بدیهی است که امروزه و در عصر حاضر یخچال به یکی از واجبات اصلی زندگی تبدیل شده است. امکان تصور خانه بدون بخچال بسیار عجیب و غیر قابل باور است. زیرا بدون وجود یخچال مواد غذایی در کم‌تر از چند روز فاسد و غیر قابل استفاده و تناول می‌شود. استفاده و نگهداری از انواع گوشت، مرغ و یا ماهی برای نگهداری حتی در زمان کوتاه امکان‌پذیر نمی‌باشد. میوه‌ها و سبزیجات در کم‌تر از چند روز بیرون از یخچال غیر قابل استفاده می‌شوند. اما فقط وجود یخچال به تنهایی کامل نیست، زیرا که یک یخچال معیوب و نا کارآمد نه تنها مواد غذایی را سالم نگه نمی‌دارد بلکه ممکن است باعث بسیاری از مشکلات و دردسر‌های مختلف برای اعضای خانواده شود. تعمیر یخچال در تبریز توسط کارشناسان و متخصصان فنی نمایندگی یخچال سامسونگ در تبریز انجام خواهد شد.

نمایندگی-یخچال-سامسونگ-در-قم

علل خرابی یخچال

موارد متعددی که در زمینه خرابی و مشکل داشتن یخچال سامسونگ باید بررسی شوند شامل سرمای کم یخچال، علت سرما نداشتن یخچال، کار نکردن موتور یخچال، سرد شدن بیش از حد و منجمد شدن مواد غذایی در یخچال، سر و صدای بیش از حد متعارف یخچال، برفک زدن یخچال، اتومات نکردن یخچال، انواع ارور‌های یخچال، عدم کارکرد صحیح یخساز و… می‌باشد که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم. تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز توسط کارشناسان و متخصصان فنی نمایندگی یخچال سامسونگ در تبریز انجام خواهد شد.

عدم سرمای کافی یخچال سامسونگ

یکی از مشکلات و ایراد‌های که ممکن است برای یخچال سامسونگ شما پیش بیاید مشکل عدم سرمای کافی یخچال است. برخی از مشکلات ممکن است به آسانی و توسط خود شما برطرف گردد اما مشکلات فنی باید توسط کارشناسان فنی نمایندگی یخچال سامسونگ در تبریز عیب‌یابی و تعمیر گردد. از مهمترین دلایل عدم سرمای کافی یخچال سامسونگ می‌توان به عدم اتصال صحیح یخچال سامسونگ به برق، عدم بسته شدن کامل و صحیح درب یخچال، شل شدن مهر و موم درب یخچال، قرار گرفتن یخچال کنار منبع گرما نظیر اجاق گاز، عدم تنظیمات صحیح دمای یخچال، نداشتن فضای کافی از دیوار پشتی، پر بودن بیش از حد یخچال، یخ زدن پروانه یخچال، خراب شدن سیستم سرد‌کننده یخچال سامسونگ و… اشاره کرد.

برفک زدن یخچال سامسونگ

برفک زدن در یخچال فریزر‌های نوع دیفراست طبیعی است ولی چنانچه مشکل برفک زدن در انواع یخچال فریزر‌های نوفراست به احتمال زیاد المنت یخچال سامسونگ مشکل دارد و باید توسط کارشناسان نمایندگی یخچال سامسونگ در تبریز بررسی و رفع ایراد گردد.

داغ شدن بیش از حد موتور یخچال

چنانچه دمای موتور یخچال ساسمونگ بین ۷۰ تا ۸۰ درجه باشد مشکلی نیست و این دمای طبیعی موتور یخچال می‌باشد ولی اگر دمای موتور یخچال ساسمونگ بیشتر از این مقدار باشد موتور یخچال سامسونگ نیاز به تعویض داشته که توسط متخصصین و کارشناسان فنی نمایندگی یخچال سامسونگ در تبریز برای شما عزیزان به دقت و رعایت اصول فنی انجام خواهد شد.

سر و صدای بیش از حد یخچال

یخچال نیز همانند سایر لوازم خانگی خانه علاوه بر مزیت‌ها و محاسنی که برای اعضای خانواده دارد به همان انداره نیز می‌تواند دچار ایرادات و مشکلاتی شده و باعث آزردگی خاطر اعضای خانواده گردد که البته ناگفته نماند که تمامی این ایرادات توسط کارشناسان و متخصصان فنی نمایندگی یخچال سامسونگ در تبریز قابل رفع بوده و جای نگرانی نیست. یکی از این ایراد‌ها و مشکلات سروصدای یخچال سامسونگ می‌باشد که باعث آزردگی حاطر خانواده علی الخصوص در شب هنکام و موقع استراحت خانواده می‌شود و این موضوع می‌تواند تا حدی می‌باشد که شما را وادار کند تا به فکر تعمیر یخچال سامسونگ خود باشید.

از مهم‌ترین دلایل سر وصدای زیاد موتور یخچال سامسونگ می‌توان به تراز نبودن یخچال، پره‌ها یا پروانه فن یخچال، موتور فن اواپراتور، موتور فن کندانسور، بست، لرزه گیر و سایر اجزای موتور یخچال و… اشاره کرد.

آلارم فیلتر تصفیه آب

یکی از مزیت‌ها و ویژگی‌های یخچال‌های ساید بای ساید سامسونگ امکان تصفیه‌ی آب است. مکانیزم طراحی شده در یخچال‌های ساید بای ساید سامسونگ با استفاده از فیلتر‌های تصفیه‌ی آب مخصوصی فعالیت می‌کند. یکی از موارد مهمی که در یخچال‌های ساید بای ساید سامسونگ باید رعایت شود تعویض به موقع فیلتر آب تعبیه شده در یخچال‌های ساید بای ساید سامسونگ می‌باشد. چنانچه این فیلتر‌ها به موقع تعویض نشوند، کارایی لازم را نداشته و آبی که از فیلتر خارج می‌شود، پاکیزگی روز اول را نخواهند داشت.

از دیگر امکانات یخچال فریزر سامسونگ به چراغ نمایشگری که به منظور هشدار زمان تعویض فیلتر آب است، می‌توان اشاره کرد. مناسب‌ترین بازه زمانی برای تعویض این فیلتر هر ۶ ماه یک بار است که توصیه می‌شود این کار حتماً توسط کارشناسان خبره در زمینه تعمیر یخچال سامسونگ انجام شود.

وجود برق در بدنه یخچال سامسونگ

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای دارندگان یخچال‌های سامسونگ پیش بیاید وجود برق در بدنه یخچال سامسونگ می‌باشد که می‌تواند مشکلاتی را برای خود یخچال و مصرف‌کنندگان ایجاد کند. این مشکل باید حتماً توسط کارشناسان و متخصصان فنی نمایندگی یخچال سامسونگ در تبریز مورد بررسی و بازبینی قرار گیرد تا دلیل اصلی مشخص شده و کار‌های لازم انجام گردد.

در ادامه با مهمترین دلایل برق داشتن بدنه یخچال‌های سامسونگ آشنا می‌شویم:

از مهمترین دلایل برق داشتن بدنه یخچال سامسونگ می‌توان به ترموستات اتصال بدنه، معیوب بودن موتور، وجود برق در بدنه یخچال سامسونگ، بدون روکش بودن ناحیه‌ای از سیم‌های رابط، موتور اتصال بدنه دارد، معیوب شدن سیم‌های رابط، سرپیچ لامپ داخل یخچال اتصال بدنه دارد و… اشاره کرد. تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز توسط کارشناسان و متخصصان فنی نمایندگی یخچال سامسونگ در تبریز انجام خواهد شد..

تعمیر-یخچال-سامسونگ-درر-تبریز5

سرمای بیش از حد یخچال

یخچال برای نگهداری مواد غذایی فاسد شدنی طراحی شده است. که از یک وسیله سرد‌کننده همراه با عایق حرارتی و از وسیله‌ای برای انتقال گرما از داخل دستگاه به بیرون تشکیل شده است. یخچال دارای ماده سردسازی است که وظیفه‌ی خنک کردن درون دستگاه را بر عهده دارد. گاهی اوقات سیستم خنک نگه دارنده یخچال دچار اختلالاتی می‌شود. ۴ دلیل اصلی سرمای زیاد و بیش از حد یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ خرابی ترمیستور یا سنسور دما، خرابی ترموستات در یخچال‌های مکانیکی و قدیمی، خرابی دمپر ورودی هوا، خرابی برد الکترونیکی می‌باشد. تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز توسط کارشناسان و متخصصان فنی نمایندگی یخچال سامسونگ در تبریز انجام خواهد شد.

مرکز تخصصی نمایندگی یخچال سامسونگ در تبریز

مرکز تعمیر تخصصی یخچال سامسونگ در تبریز با کادر مجرب و حرفه‌ای و با تجهیزات فنی کارآمد آماده ارائه خدمات تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز می‌باشد. مشتربان گرامی در نظر داشته باشید، بعد از تماس با اپراتور‌ها بابت تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز، چنانچه مشکل شما جزئی باشد، با مشاوره تلفنی کارشناسان فنی نمایندگی یخچال سامسونگ در تبریز مشکل شما برطرف خواهد گردید، در غیر این صورت در کمترین زمان ممکن تکنسین مربوطه جهت ارائه خدمات و تعمیر به محل شما عزیزان اعزام می‌گردد.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات یخچال سامسونگ در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی یخچال سامسونگ | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

پاپ اپ