نمایندگی تلویزیون هایسنس در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

نمایندگی تعمیر تلویزیون هایسنس در تبریز

محتوای جدول

متحوای جدول تلویزیون

لیست قیمت تعمیر تلویزیون هایسنس در تبریز

خدمات تعمیر تلویزیونقیمت خدمات (تومان)
تعمیر بک لایت۵۰۰,۰۰۰ تا ۲,۶۰۰,۰۰۰
تعمیر برد پاور۳۰۰,۰۰۰ تا ۳,۵۵۰,۰۰۰
تعمیر برد تیکان۳۷۰,۰۰۰ تا ۱,۲۰۰,۰۰۰
تعمیر یا تعویض برد۳۰۰/۰۰۰ تا ۴۵۰/۰۰۰
تعویض یا تعمیر پنل۲۵۰/۰۰۰
تعمیر اسپیکر۱۸۰/۰۰۰
تعمیر پاور۱۸۰/۰۰۰
تعمیر برد اینورتر۲۴۰,۰۰۰ تا ۱,۱۰۰,۰۰۰
اتصال تلویزیون به سایر دستگاه ها۵۰/۰۰۰
هزینه ایاب ذهاب تکنسینطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر تلویزیون هایسنس در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر تلویزیون هایسنس را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات تلویزیون هایسنس در تبریز

نصب ، سرویس و تعمیر تلویزیون هایسنس در تبریز

نمایندگی تلویزیون هایسنس در تبریز

این روز‌ها بسیاری از کارشناسان، از تلویزیون به عنوان گسترده‌ترین و در عین حال تأثیرگذارترین رسانه نام می‌برند. بدون شک تلویزیون همواره جایگاه ویژه‌ای در زندگی ما انسان‌ها دارد و ما بسیاری از لحظات خوش و آرامش بخش زندگی خود را در کنار تلویزیون سپری می‌کنیم. وجود هر نوع آسیب و اشکالی در عملکرد تلویزیون، می‌تواند بسیار آزار دهنده باشد. ما امروز می‌خواهیم به برخی از این خطا‌ها در تلویزیون هایسنس بپردازیم. فراموش نکنید که حل تمامی این اشکالات توسط کارشناسان نمایندگی تلویزیون هایسنس در تبریز امکان‌پذیر است.

روشن نشدن تلویزیون و یا با تأخیر روشن شدن آن

یکی از مشکلاتی که برخی از افراد با آن مواجه می‌شوند این است که تلویزیون آن‌ها روشن نمی‌شود و یا روشن شدن آن با تأخیر همزمان است. برای تعمیر تلویزیون هایسنس در تبریز به سبب وجود چنین مشکلی، ابتدا کابل‌های برق مورد بررسی قرار می‌گیرند. حتی ممکن است اتصال یک فلش مموری ویروسی به گیرنده دستگاه، باعث ایجاد چنین خطایی شده باشد. همچنین بروز آسیب در قطعاتی مانند بک لایت و مین برد تلویزیون می‌توانند منجر به روشن نشدن و یا با تأخیر روشن شدن این تلویزیون گردند. به شما پیشنهاد می‌کنیم، رفع چنین خطا‌هایی را تنها از طریق کارشناسان متخصص و حرفه‌ای نمایندگی تلویزیون هایسنس در تبریز پیگیری کنید.

تعمیر تلویزیون هایسنس در تبریز

مراجعه به نمایندگی تلویزیون هایسنس در تبریز به سبب ترکیب شدن رنگ‌ها

گاهی اوقات در هنگام تماشای تلویزیون، ممکن است احساس کنید که ترکیب رنگ‌ها به هم خورده است. همچنین رنگ‌ها از وضوح و کیفیتی که پیش از این داشتند، دیگر برخوردار نیستند. بررسی تخصصی علت این موضوع، تنها از طریق مراکز معتبر تعمیر تلویزیون هایسنس در تبریز امکان‌پذیر است. در بسیاری از مواقع، ضربه‌هایی که به پنل تلویزیون وارد می‌شود، باعث به هم ریختگی رنگ آن‌ها خواهد شد. همچنین اگر آب یا رطوبت وارد صفحه نمایش آن شده باشد، شما با چنین مسأله‌ای مواجه خواهید شد. در این گونه مواقع علاوه بر ترکیب شدن رنگ‌ها، ممکن است خطوط افقی را نیز بر روی نمایشگر خود مشاهده نمایید. در چنین شرایطی، تنها راه حلی که وجود دارد، مراجعه به نمایندگی تلویزیون هایسنس در تبریز و تعمیر و یا تعویض قطعات داخلی تلویزیون است.

پخش تصویر بدون صدا در تلویزیون هایسنس

شاید شما نیز چنین مسأله‌ای را تجربه کرده باشید که تلویزیون خود را روشن کرده و هیچ صدایی از آن نمی‌شنوید. در واقع بر روی نمایشگر شما تصاویر به نمایش در می‌آیند، اما هیچ صدایی از آن‌ها به گوش نمی‌رسد. بر اساس نظر تکنسین‌های مرکز تعمیر تلویزیون هایسنس در تبریز، این موضوع می‌تواند به سبب از کار افتادن بلندگو‌ها به وجود آید. البته به هم خوردن تنظیمات تلویزیون و قفل شدن دکمه‌های صدا نیز می‌توانند باعث ایجاد چنین مسأله‌ای شوند. معمولاً کارشناسان نمایندگی تلویزیون هایسنس در تبریز، ابتدا اقدام به آپدیت تنظیمات نموده و در صورتی که مشکل برطرف نشد، به سراغ تعمیر و یا تعویض قطعات داخلی آن ‌می‌روند.

نمایندگی تلویزیون هایسنس در تبریز

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون هایسنس

اگر شما در حال مشاهده فیلم یا سریال مورد علاقه خود هستید و تلویزیون به ناگهان خاموش می‌شود، نگران نباشید! زیرا تعمیر تلویزیون هایسنس در تبریز به سبب بروز چنین خطایی، توسط کارشناسان ماهر و حرفه‌ای انجام می‌شود. در بسیاری از اوقات، خراب شدن قطعات داخلی تلویزیون مانند مین برد و برد پاور دستگاه، اصلی‌ترین علل خاموش شدن تلویزیون به شمار ‌می‌روند. خوشبختانه این قطعات را می‌توان در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعمیر نمود و به طور کامل این مشکل را برطرف نمود. در صورتی که با تعمیر مین برد و برد پاور مشکل حل نشد، ممکن است تکنسین‌های نمایندگی تلویزیون هایسنس در تبریز، تصمیم به تعویض این قطعات بگیرند. برای تعمیر تلویزیون در تبریز با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات تلویزیون در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی تلویزیون | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر تلویزیون در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه ها هستند.

Call Now Buttonتماس با ما: 04191011297