نمایندگی تلویزیون سونی در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در تبریز

محتوای جدول

متحوای جدول تلویزیون

لیست قیمت تعمیر تلویزیون سونی در تبریز

خدمات تعمیر تلویزیونقیمت خدمات (تومان)
تعمیر بک لایت۵۰۰,۰۰۰ تا ۲,۶۰۰,۰۰۰
تعمیر برد پاور۳۰۰,۰۰۰ تا ۳,۵۵۰,۰۰۰
تعمیر برد تیکان۳۷۰,۰۰۰ تا ۱,۲۰۰,۰۰۰
تعمیر یا تعویض برد۳۰۰/۰۰۰ تا ۴۵۰/۰۰۰
تعویض یا تعمیر پنل۲۵۰/۰۰۰
تعمیر اسپیکر۱۸۰/۰۰۰
تعمیر پاور۱۸۰/۰۰۰
تعمیر برد اینورتر۲۴۰,۰۰۰ تا ۱,۱۰۰,۰۰۰
اتصال تلویزیون به سایر دستگاه ها۵۰/۰۰۰
هزینه ایاب ذهاب تکنسینطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر تلویزیون سونی را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در تبریز

نصب ، سرویس و تعمیر تلویزیون سونی در تبریز

نمایندگی تلویزیون سونی در تبریز

اشکالات متداولی که ممکن است برای تلویزیون‌های سامسونگ به وجود آید، باعث نگرانی کاربران می‌گردد. هدف اصلی ما از جمع‌آوری این مطالب این است که شما را با برخی از اصلی‌ترین خطا‌ها و اشکالات تلویزیون سونی آشنا کنیم. امروزه مراکز معتبری در تمامی شهر‌های کشورمان وجود دارند که می‌توانند به صورت تخصصی و حرفه‌ای، در رفع این خطا‌ها به ما کمک کنند. بدون شک یکی از بهترین این مراکز، نمایندگی تلویزیون سونی در تبریز است که با خیال راحت می‌توانید دستگاه خود را به دست تکنسین‌ها و کارشناسان با تجربه و حرفه‌ای این مرکز بسپارید.

روشن نشدن تلویزیون و تماس با نمایندگی تلویزیون سونی در تبریز

هیچ چیز ناخوشایندتر از این نیست که پس از یک روز کاری سخت و پر مشغله، به خانه برسید و متوجه شوید که تلویزیون روشن نمی‌شود. این موضوع یکی از عمده‌ترین نگرانی‌هایی است که باعث تماس کاربران با مرکز تعمیر تلویزیون سونی در تبریز می‌گردد. در چنین شرایطی، اولین کاری که باید انجام دهید بررسی ریموت کنترل است. باید مطمئن شوید که ریموت کنترل به خوبی کار می‌کند. پس از آن دکمه پاور تلویزیون را بررسی نمایید. شما می‌توانید دو شاخه را از پریز برق جدا نموده و پس از گذشت چند دقیقه، دوباره آن را به برق بزنید. در صورتی که اشکال همچنان به قوت خود باقی بود، با نمایندگی تلویزیون سونی در تبریز تماس بگیرید تا کارشناسان آن نسبت به بررسی حرفه‌ای آن اقدام نمایند.

نمایندگی تلویزیون سونی در تبریز

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون سونی

شاید برای شما نیز این اتفاق رخ داده باشد که در حال تماشای یک برنامه هستید و تلویزیون به ناگهان خاموش می‌شود. (این در حالی است که شما دکمه پاور را فشار نداده‌اید. ) کارشناسان مرکز تعمیر تلویزیون سونی در تبریز عقیده دارند که این موضوع ممکن است به سبب خرابی قطعاتی مانند مین برد، آی سی، پاور و یا نوسانات برق باشد. البته ممکن است شما از یک کابل HDMI نامرغوب استفاده کرده باشید و یا فلش مموری که آن را به تلویزیون خود متصل کرده‌اید، ویروسی باشد. تمامی این موارد، در خاموش شدن ناگهانی تلویزیون سونی بی‌تأثیر نیستند. بهترین کاری که در چنین شرایطی می‌توان انجام داد، سپردن این کار به تکنسین‌های نمایندگی تلویزیون سونی در تبریز است.

مشاهده خط افقی در تلویزیون سونی

در برخی از مواقع، در حالی که مشغول تماشای فیلم مورد علاقه خود هستید، یک خط افقی را بر روی صفحه تلویزیون سونی خود مشاهده می‌کنید. بسیاری از کارشناسان مرکز تعمیر تلویزیون سونی در تبریز عقیده دارند، مشاهده خط یا نوار افقی بر روی صفحه نمایش، یک مشکل بسیار جدی است. این خطوط بیانگر این موضوع هستند که در قسمت پنل تلویزیون که در واقع اصلی‌ترین قسمت آن است، مشکلاتی به وجود آمده است. البته به طور قطع و یقین نمی‌توان این موضوع را بیان کرد و باید دستگاه شما توسط کارشناسان نمایندگی تلویزیون سونی در تبریز، به خوبی مورد بررسی قرار گیرد. در صورت رفع نشدن مشکل، ممکن است نیاز به تعویض پنل تلویزیون خود داشته باشید.

تعمیر تلویزیون سونی در تبریز

تعمیر تلویزیون سونی در تبریز به سبب چشمک زدن

یکی از مهم‌ترین شیوه‌هایی که می‌توان اشکالات تلویزیون سونی را پیدا کرد، مشاهده الگوی چشمک زدن چراغ جلوی آن است. به عنوان مثال اگر این چراغ ۳ بار چشمک می‌زند، نشان دهنده آن است که برای برد پاور و مین برد مشکلاتی به وجود آمده است. معمولاً با تعمیر و یا تعویض این قطعات، دیگر شاهد چشمک زدن تلویزیون نخواهیم بود. اگر چراغ تلویزیون ۵ بار چشمک می‌زند، نشانه آن است که برد تی کان یا پنل تلویزیون با خرابی مواجه شده‌اند. اگر چراغ جلوی تلویزیون ۸ بار چشمک بزند، نشان دهنده آن است که در صدای سیستم یک مسأله مهم به وجود آمده است. عیب‌یابی و تعمیر تمامی این موارد، کار متخصصان حرفه‌ای نمایندگی تلویزیون سونی در تبریز است. برای تعمیر تلویزیون در تبریز با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات تلویزیون در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی تلویزیون | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر تلویزیون در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه ها هستند.

تماس با ما: 04191011297