نمایندگی تلویزیون دوو در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

نمایندگی تعمیر تلویزیون دوو در تبریز

محتوای جدول

متحوای جدول تلویزیون

لیست قیمت تعمیر تلویزیون دوو در تبریز

خدمات تعمیر تلویزیونقیمت خدمات (تومان)
تعمیر بک لایت۵۰۰,۰۰۰ تا ۲,۶۰۰,۰۰۰
تعمیر برد پاور۳۰۰,۰۰۰ تا ۳,۵۵۰,۰۰۰
تعمیر برد تیکان۳۷۰,۰۰۰ تا ۱,۲۰۰,۰۰۰
تعمیر یا تعویض برد۳۰۰/۰۰۰ تا ۴۵۰/۰۰۰
تعویض یا تعمیر پنل۲۵۰/۰۰۰
تعمیر اسپیکر۱۸۰/۰۰۰
تعمیر پاور۱۸۰/۰۰۰
تعمیر برد اینورتر۲۴۰,۰۰۰ تا ۱,۱۰۰,۰۰۰
اتصال تلویزیون به سایر دستگاه ها۵۰/۰۰۰
هزینه ایاب ذهاب تکنسینطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر تلویزیون دوو در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر تلویزیون دوو را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات تلویزیون دوو در تبریز

نصب ، سرویس و تعمیر تلویزیون دوو در تبریز

نمایندگی تلویزیون دوو در تبریز

تلویزیون یکی از دستگاه‌هایی است که این روز‌ها در هر خانه و کاشانه‌ای وجود دارد. این دستگاه، یکی از مهم‌ترین دلایل جمع شدن اعضای خانواده به دور هم و سپری کردن اوقات فراغت به شمار می‌رود. یکی از برند‌های قدیمی و معروف این دستگاه در بازار، تلویزیون دوو است. ما امروز قصد داریم برخی از مهم‌ترین اشکالات و آسیب‌هایی که ممکن است برای این تلویزیون به وجود آید را برای شما عزیزان بیان کنیم. خوشبختانه رفع تمامی این اشکالات از طریق نمایندگی تلویزیون دوو در تبریز امکان‌پذیر است.

بررسی مشکل روشن نشدن تلویزیون در نمایندگی تلویزیون دوو در تبریز

یکی از اشکالات اساسی تلویزیون دوو که همواره باعث نگرانی کاربران می‌گردد، روشن نشدن آن است. کارشناسان مرکز تعمیر تلویزیون دوو در تبریز، عقیده دارند در چنین شرایطی ابتدا باید باطری‌های ریموت و همچنین خود ریموت کنترل بررسی شده و از سالم بودن آن‌ها مطمئن شوید. اگر ریموت کنترل تلویزیون هیچ مشکلی نداشت، ممکن است مین برد تلویزیون دچار آسیب شده باشد. تکنسین‌های نمایندگی تلویزیون دوو در تبریز، ابتدا مین برد تلویزیون را با دقت بررسی می‌نمایند. در صورتی که این قطعه سالم باشد، به سراغ دکمه پاور ‌می‌روند. هر دو این قطعات قابل تعمیر هستند و در صورت وجود آسیب‌های جدی، می‌توان آن‌ها را تعویض نمود.

تعمیر تلویزیون دوو در تبریز

سیاه شدن تصویر در تلویزیون‌ها دوو

یکی از مهم‌ترین عیب‌ها و خطا‌های تلویزیون دوو که هرگز نباید آن را نادیده بگیرید، سیاه شدن تصویر تلویزیون است. اگر پس از روشن کردن تلویزیون خود با چنین صحنه‌ای مواجه شدید، در اسرع وقت با مرکز تعمیر تلویزیون دوو در تبریز تماس بگیرید. بروز چنین مشکلی، ممکن است به علل مختلفی رخ دهد که اصلی‌ترین آن‌ها سوختن بک لایت، سوختن پیکسل‌ها و همچنین آسیب دیدن پنل یا همان صفحه نمایش تلویزیون است. در چنین شرایطی علاوه بر سیاه شدن تصویر، ممکن است خطوط افقی و عمودی نیز بر روی صفحه نمایش تلویزیون خود مشاهده کنید. برای برطرف کردن خطا‌های ذکر شده، از تجربه متخصصان نمایندگی تلویزیون دوو در تبریز کمک بگیرید.

قطع شدن تصاویر در تلویزیون‌های دوو

یکی از عمده‌ترین مشکلاتی که ممکن است برای هر تلویزیونی به وجود آید، قطع شدن ناگهانی تصاویر آن است. این موضوع در تلویزیون‌های هوشمند امروز بسیار شایع بوده و تبدیل به یک امر طبیعی شده است. البته این موضوع بدان معنا نیست که قطع شدن تصویر تلویزیون را نادیده بگیرید، بلکه در چنین شرایطی باید با یک مرکز معتبر تعمیر تلویزیون دوو در تبریز تماس حاصل فرمایید. در اکثر موارد، آسیب دیدن بک لایت و مشکلاتی که برای پنل تلویزیون به وجود می‌آید، از علل بروز این امر است. خرابی قسمت کوچکی از بک لایت، به تمامی قسمت‌های آن سرایت کرده و باعث قطع شدن و سیاه شدن تمام تصاویر می‌گردد. برای رفع چنین اشکالی، با کارشناسان نمایندگی تلویزیون دوو در تبریز مشورت کنید.

نمایندگی تلویزیون دوو در تبریز

مشاهده خط افقی بر روی صفحه نمایش تلویزیون دوو

اگر بخواهیم به یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که ممکن است برای تلویزیون دوو به وجود آید اشاره کنیم، مسلماً از ایجاد یک خط افقی بر روی صفحه نمایش آن نام خواهیم برد. معمولاً بسیاری از این اشکالات، به خرابی پنل تلویزیون بر می‌گردد و مشاهده خط افقی نیز از این قاعده مستثنی نیست. اگر نظر متخصصان مرکز تعمیر تلویزیون دوو در تبریز را در این زمینه جویا شویم، به ما خواهند گفت که عواملی مانند روشن ماندن طولانی مدت تلویزیون و استفاده فراوان از آن، عمر تلویزیون را کم کرده و باعث خرابی پنل و نمایش خط افقی بر روی صفحه نمایش آن می‌گردد. رفع این مشکل، از طریق کارشناسان نمایندگی تلویزیون دوو در تبریز امکان‌پذیر است. برای تعمیر تلویزیون در تبریز با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات تلویزیون در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی تلویزیون | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر تلویزیون در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه ها هستند.

تماس با ما: 04191011297