نمایندگی تلویزیون ایکس ویژن در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در تبریز

محتوای جدول

متحوای جدول تلویزیون

لیست قیمت تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در تبریز

خدمات تعمیر تلویزیونقیمت خدمات (تومان)
تعمیر بک لایت۵۰۰,۰۰۰ تا ۲,۶۰۰,۰۰۰
تعمیر برد پاور۳۰۰,۰۰۰ تا ۳,۵۵۰,۰۰۰
تعمیر برد تیکان۳۷۰,۰۰۰ تا ۱,۲۰۰,۰۰۰
تعمیر یا تعویض برد۳۰۰/۰۰۰ تا ۴۵۰/۰۰۰
تعویض یا تعمیر پنل۲۵۰/۰۰۰
تعمیر اسپیکر۱۸۰/۰۰۰
تعمیر پاور۱۸۰/۰۰۰
تعمیر برد اینورتر۲۴۰,۰۰۰ تا ۱,۱۰۰,۰۰۰
اتصال تلویزیون به سایر دستگاه ها۵۰/۰۰۰
هزینه ایاب ذهاب تکنسینطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر تلویزیون ایکس ویژن را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در تبریز

نصب ، سرویس و تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در تبریز

نمایندگی تلویزیون ایکس ویژن در تبریز

شاید شما نیز جزء آن دسته از افرادی هستید که پس از سپری کردن یک روز کاری سخت و طولانی، دوست دارید با یک لیوان چای یا یک بسته چیپس یا پفک جلوی تلویزیون بنشینید. به راستی که هیچ چیز لذت بخش‌تر از تماشای فیلم، سریال یا برنامه مورد علاقه خویش در خانه نیست. یکی از بهترین برند‌های تلویزیون در جهان، ایکس ویژن نام دارد. این دستگاه نیز مانند برخی دیگر از تلویزیون‌ها، ممکن است با اشکالاتی مواجه شود و ما امروز در مورد آن‌ها صحبت خواهیم کرد. همچنین تمامی این اشکالات، در نمایندگی تلویزیون ایکس ویژن در تبریز قابل برطرف شدن است.

نمایندگی تلویزیون ایکس ویژن در تبریز

مشاهده نوار صورتی بالای تصویر و تعمیر آن در نمایندگی تلویزیون ایکس ویژن در تبریز

یکی از متداول‌ترین مشکلاتی که برخی از کاربران با آن مواجه هستند، مشاهده یک نوار صورتی رنگ در قسمت بالایی تصویر است. این نوار گاهی اوقات به میزان ۱۰ سانتی‌متر است و با رنگ صورتی، خود را نمایش می‌دهد. تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در تبریز به سبب وجود این نوار، توسط کارشناسان و متخصصان انجام می‌شود. رفع چنین مشکلی، در حیطه تخصصی شما نیست و باید کار را به کاردان بسپارید. فراموش نکنید که با مشاهده چنین مشکلی، باید هر چه سریع‌تر به نمایندگی تلویزیون ایکس ویژن در تبریز مراجعه نمایید؛ زیرا این نوار ممکن است به مرور زمان بزرگ‌تر شده و تمام صفحه تلویزیون را بپوشاند.

پرش تصاویر در تلویزیون ایکس ویژن

یکی از مشکلات جزئی که به وجود آمدن آن در تلویزیون‌های ایکس ویژن، امری رایج و متداول است، پرش تصاویر می‌باشد. معمولاً کاربران عادی نمی‌توانند به تنهایی برای حل چنین مشکلی اقدام نمایند و باید تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در تبریز را به دست کارشناسان و متخصصان امر بسپارند. پیگیری نکردن رفع این مشکل، ممکن است عملکرد کل سیستم تلویزیون را دچار اختلال نماید. پرش تصویر به علت مشکلات سیستماتیک و فنی است. گاهی اوقات خراب شدن مین برد، ضعیف شدن پنل، مشکلات پاور و منبع تغذیه و همچنین ضعف لامپ‌های تلویزیون، باعث ایجاد پرش تصاویر در این تلویزیون می‌گردند. کارشناسان نمایندگی تلویزیون ایکس ویژن در تبریز، با مهارت و تجربه فراوان خویش، در رفع چنین مشکلی به شما کمک خواهند نمود.

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در تبریز

اشکال در ساختار فیزیکی تصاویر تلویزیون

اشکالاتی که به ساختار فیزیکی تصاویر تلویزیون ایکس ویژن مربوط هستند، شامل دو نیم شدن تصاویر و یا شطرنجی شدن آن هاست. برای تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در تبریز به خاطر رفع چنین مشکلی، معمولاً ابتدا مادربرد تلویزیون بررسی می‌شود. گاهی اوقات نیز ممکن است پنل تلویزیون شما آسیب دیده باشد که در صورت نیاز به تعویض، باید هزینه زیادی را متحمل شوید. با تعویض پنل، مشکلات تصاویر از جمله شطرنجی شدن، وجود خط عمودی در تصاویر و یا سوختگی پیکسل‌ها به کلی حل می‌شود. انجام این تعمیرات را باید به کارشناسان حرفه‌ای و با تجربه نمایندگی تلویزیون ایکس ویژن در تبریز بسپارید.

خراب شدن مین برد تلویزیون ایکس ویژن

اگر بخواهیم به یکی از مهم‌ترین قطعات سخت‌افزاری به کار رفته در تلویزیون اشاره کنیم، مسلماً از مین برد نام خواهیم برد. مین برد در واقع یکی از مهم‌ترین قطعات کاربردی در ساختار تلویزیون است که وظیفه اصلی آن ذخیره اطلاعات می‌باشد. همچنین مین برد تمامی دستورات را به سایر قطعات تلویزیون ارسال نموده و در نهایت باعث عملکرد صحیح دستگاه می‌گردد. تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در تبریز به سبب مشکلات مین برد، باید به صورت تخصصی و حرفه‌ای مورد بررسی قرار گیرد. اگر مین برد تلویزیون شما به هر علتی دچار آسیب شود، مشکلات بسیار زیادی در قسمت تصاویر، صدا و حتی اتصالات تلویزیون به وجود می‌آید. تعمیر مین برد در نمایندگی تلویزیون ایکس ویژن در تبریز و توسط کارشناسان ماهر انجام می‌پذیرد. برای تعمیر تلویزیون در تبریز با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات تلویزیون در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی تلویزیون | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر تلویزیون در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه ها هستند.

Call Now Buttonتماس با ما: 04191011297