تعمیر لباسشویی بست در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر لباسشویی بست را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

چرا تبریز امداد را برای تعمیر لباسشویی خود انتخاب کنیم؟

نصب ، سرویس و تعمیر لباسشویی بست در تبریز

تعمیر لباسشویی بست در تبریز

لباسشویی یکی از وسایل منزل است که کار سخت و پر زحمت شستشوی لباس‌ها را با بهترین کیفیت انجام می‌دهد. این دستگاه با استفاده از برنامه‌های مختلف کار شستشوی لباس‌ها با جنس‌های مختلف را انجام می‌دهد. در صورتی که نیاز به تعمیر این دستگاه‌ها به وجود بیاید، به دلیل وجود همین برنامه‌ها و پیچیدگی‌ها و قطعات متعدد، این کار باید توسط فرد مسلط و با مهارت انجام شود. از سوی دیگر، استفاده از قطعات اصلی در تعمیر دستگاه بسیار مهم است. قطعات تقلبی می‌توانند مشکلاتی را برای قطعات سالم دستگاه نیز به وجود آورند. در این سایت، امکان تعمیر لباسشویی در برند‌های مختلف برای شما وجود دارد. در این مطلب، به صورت خاص به بررسی تعمیر لباسشویی بست در تبریز پرداخته‌ایم.

مرکز تعمیر لباسشویی بست در تبریز

مشکل در قطعات لباسشویی بست

در صورتی که قطعات مختلف لباسشویی بست ایرادی پیدا کنند، برای تعمیر آن‌ها باید با نمایندگی لباسشویی بست در تبریز تماس بگیرید. قطعات مختلف لباسشویی و وظایف آن‌ها عبارتند از:

– برد الکترونیکی که ایراد در آن می‌تواند کل سیستم برق دستگاه را مختل کند.
– موتور دستگاه که مانند قلب ماشین لباسشویی است و تعمیر آن کار بسیار حساسی است.
– هیدروستات که وظیفه تنظیم ارتفاع آب در دستگاه را بر عهده دارد و خرابی آن باعث اختلال در دستگاه می‌شود و باید برای تعمیر لباسشویی بست در تبریز اقدام کنید.
– میکروسوئیچ درب قسمتی از دستگاه است که از بسته بودن کامل درب دستگاه اطمینان حاصل می‌کند.
– لاستیک دور درب که امکان نشت آب از دستگاه را به صفر می‌رساند.
– دیگ داخلی ماشین لباسشویی که لباس‌ها در داخل آن قرار می‌گیرد. دیگ بیرونی که در دید کاربر نیست، از نفوذ آب به سایر قسمت‌های دستگاه جلوگیری می‌کند.

تمیز کردن ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی لازم دارد تا در فواصل زمانی مشخص تمیز شود. در غیر این صورت وجود رسوب و جرم در دستگاه، می‌تواند سبب ایراد در آن شود و هزینه‌های زیادی به وجود آورد. راه سنتی ضدعفونی کردن این دستگاه‌ها، استفاده از محلول آب و جوش شیرین و ریختن آن داخل جاپودری و روشن کردن دستگاه برای شستشوی خود است. سعی کنید قسمت‌های جانبی مانند جاپودری را به صورت مرتب تمیز کنید. همین طور لازم است قسمت‌های داخلی که خیس شده‌اند، مانند لاستیک دور درب دستگاه را خشک کنید تا سیاه نشوند. این سیاهی‌ها در واقع کپک‌های لاستیک هستند که به دلیل وجود رطوبت و خیس بودن محیط روی این لاستیک‌ها به وجود می‌آیند. باز گذاشتن درب دستگاه در پایان کار و یا خشک کردن این قسمت، می‌تواند شما را از تعمیر لباسشویی بست در تبریز به دلیل ایراد در لاستیک یا آسیب دیدن میکروسوئیچ بی‌نیاز کند.

مرکز تعمیرات لباسشویی بست در تبریز

تعمیر لباسشویی بست در تبریز امداد

برای تعمیر قطعات مختلف دستگاه خود می‌توانید در تمام ایام هفته با شماره مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد تماس بگیرید. تعمیرات در این مجموعه با استفاده از قطعات فابریک یدک و به کمک تکنسین متخصص و مجرب انجام می‌شود. تعمیرکاران ماشین لباسشویی در تبریز امداد، حداقل هشت سال سابقه تعمیر این دستگاه‌ها را دارند. آن‌ها تلاش می‌کنند تا تعمیر لباسشویی بست در تبریز با تعمیر قطعات به جای تعویض آن‌ها انجام شود. اما در صورتی که نیاز به انجام این کار باشد، باید از قطعات فابریک تهیه شده از نمایندگی لباسشویی بست در تبریز استفاده شود. در غیر این صورت، احتمال آسیب دیدن سایر قطعات ماشین لباسشویی شما نیز وجود دارد. برای انجام این کار و تعمیر لباسشویی بست در محل خودتان به صورت فوری، می‌توانید در تمام ایما هفته، با شماره‌ی ۰۹۱۹۰۹۷۴۷۷۲ تماس بگیرید.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات لباسشویی بست در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی لباسشویی بست | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر لباسشویی بست در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

پاپ اپ