نمایندگی یخچال الکترواستیل در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر یخچال الکترواستیل را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نصب ، سرویس و تعمیر یخچال الکترواستیل در تبریز

نمایندگی یخچال الکترواستیل در تبریز

مانند هر وسیله الکترونیکی یا مکانیکی، یخچال خانه نیز هر از چند گاهی دچار مشکل می‌شود. برخی از این ایرادات و مشکلات تعمیرات آسانی دارند ولی برخی از مشکلات به وجود آمده باید توسط متخصصان و کارشناسان این حوزه مورد بررسی و بازبینی قرار گیرند و پس از تشخیص نوع مشکل نسبت به برطرف کردن آن اقدام لازم انجام شود. شما می‌توانید با خیالی آسوده تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل خود را به نمایندگی یخچال الکترواستیل در تبریز بسپارید. در ادامه رایج‌ترین مشکلات یخچال و کار‌هایی که می‌توانید برای آن‌ها انجام دهید آورده شده است.

تعمیر-یخچال-الکترواستیل-در-تبریز

یخچال الکترواستیل خنک نمی‌کند

 • کویل‌های کندانسور کثیف هستند: اگر کویل‌های کندانسور در پشت یخچال شما قابل مشاهده باشند، می‌توانند گرد و غبار و یا تار عنکبوت را تمیز کنید تا به درستی کار کنند. آن‌ها را به طور کامل تمیز کنید و بررسی کنید که آیا مشکل برطرف شده است.
 • موتور فن یخچال الکترواستیل کار نمی‌کند: اگر موتور فن کار نکند، هوای سرد را در محفظه یخچال و مواد غذایی به گردش در نخواهد آورد.
 • موتور فن کندانسور: اگر موتور فن کندانسور کار نکند، هوا را از طریق کویل‌های کندانسور و از روی کمپرسور نمی‌کشد.
 • رله استارت: اگر رله استارت معیوب باشد، ممکن است کمپرسور اصلاً راه‌اندازی نشود.
 • ترموستات کنترل دما: اگر ترموستات کنترل دما کار نکند، ولتاژ را به کمپرسور و موتور فن کندانسور (در صورت وجود) نمی‌رساند.
 • خازن راه‌اندازی: خازن راه‌اندازی معیوب به کمپرسور شما اجازه راه‌اندازی نمی‌دهد. برای تعویض یا تعمیر خازن استارت با نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در تبریز تماس حاصل فرمایید.
 • ترمیستور: اگر ترمیستور معیوب باشد، ممکن است کمپرسور و فن اواپراتور به درستی کار نکنند.
 • برد کنترل دما: اگر برد کنترل دما معیوب باشد، ارسال ولتاژ به سیستم خنک‌کننده متوقف می‌شود.
 • کمپرسور: کمپرسور موتوری است که گاز یخچال را فشرده می‌کند و آن را را از طریق کویل‌های اواپراتور و کندانسور به گردش در می‌آورد. اگر کمپرسور کار نکند، یخچال خنک نمی‌شود. با این حال، معمولاً اینطور نیست. حتماً قبل از تعویض کمپرسور، ابتدا تمام قطعات معیوب را بررسی کنید. اگر همه اجزای دیگر به درستی کار می‌کنند.
 • صفحه کنترل اصلی: برد کنترل اصلی ممکن است معیوب باشد. اما از آنجایی احتمال آن کم است، قبل از تعویض برد کنترل اصلی، تمام قطعات احتمالی را تست کنید. اگر هیچ یک از اجزای دیگر معیوب نیست، به فکر تعویض برد کنترل اصلی باشید.

رفع ایراد یخ زدایی  در نمایندگی یخچال الکترواستیل در تبریز

عدم یخ زدایی یخچال‌ها دومین مشکل رایج یخچال‌ها می‌باشد در ادامه به ذکر برخی از دلایل آن می‌پردازیم.

 • برد کنترل یخ زدایی: اگر برد کنترل یخ زدایی خراب شود، یخچال وارد چرخه یخ زدایی نمی‌شود. برای تشخیص و جایگزینی آن با نمایندگی یخچال الکترواستیل در تبریز تماس حاصل فرمایید.
 • تایمر یخ زدایی: اگر تایمر یخ زدایی معیوب باشد و به صورت صحیح و استاندارد کار نکند، ممکن است چرخه یخ زدایی به درستی پیش نرود، یا ممکن است در طول چرخه یخ زدایی برق به بخاری یخ زدایی ارسال نشود.
 • سیستم بخاری یخ زدایی: اگر بخاری یخ زدایی معیوب باشد، سیستم یخ زدایی کار نخواهد کرد و یخ زدگی روی کویل‌های اواپراتور جمع می‌شود. در این گونه موارد و برای تعویض و یا تعمیر قطعه آسیب دیده با نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در تبریز تماس حاصل فرمایید.
 • ترموستات یخ زدایی: اگر ترموستات یخ زدایی معیوب باشد، کنتاکت‌های ترموستات بسته نمی‌شوند تا برق به بخاری یخ زدایی جریان یابد.
 • فیوز سنسور یخ زدایی: اگر فیوز سنسور یخ زدایی معیوب شود، سیستم یخ زدایی یخچال الکترواستیل کار نمی‌کند و یخچال یخ زدایی نمی‌کند. فیوز سنسور یخ زدایی قابل تعمیر مجدد نیست و در صورت خرابی باید توسط کارشناسان و متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در تبریز تعویض شود.
 • برد کنترل اصلی: اگر برد کنترل اصلی معیوب باشد، ممکن است ارسال ولتاژ به سیستم یخ زدایی متوقف شود. در این گونه موارد و برای تعویض و یا تعمیر قطعه آسیب دیده با نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در تبریز تماس حاصل فرمایید.

فریزر خنک است اما یخچال گرم می‌باشد

یکی دیگر از ایراد‌هایی که برای یخچال و فریز‌ها پیش می‌آید این است که فریزر به خوبی کار می‌کند و خنک است ولی یخچال گرم بوده و به صورت صحیح و استاندارد کار نمی‌کند و باعث فساد مواد غذایی درون یخچال می‌شود. از مهمترین دلایل این مشکل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • موتور فن اواپراتور: اگر موتور فن اواپراتور کار نکند، هوای سرد را در محفظه مواد غذایی تازه به گردش در نخواهد آورد. در این گونه موارد و برای تعویض و یا تعمیر قطعه آسیب دیده با نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در تبریز تماس حاصل فرمایید.
 • سیستم کنترل دمپر: اگر دمپر به درستی باز نشود، هوای سرد کافی را وارد یخچال نمی‌کند. کنترل دمپر را بررسی کنید تا بفهمید که آیا مشکلی دارد یا خیر.
 • ترمیستور: اگر مقاومت ترمیستور تغییر نمی‌کند یا ترمیستور تداوم ندارد، ترمیستور را تعویض کنید. در این گونه موارد و برای تعویض و یا تعمیر قطعه آسیب دیده با نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در تبریز تماس حاصل فرمایید.
 • برد کنترل دما: اگر برد کنترل معیوب باشد، ممکن است ارسال ولتاژ به موتور‌های کمپرسور یا فن متوقف شود.
 • برد کنترل یخ زدایی: اگر برد کنترل یخ زدایی از کار بیفتد، یخچال چرخه یخ زدایی را اجرا نمی‌کند و یخ زدگی روی کویل‌های اواپراتور جمع می‌شود.
 • تایمر یخ زدایی: اگر تایمر یخ زدایی معیوب باشد، ممکن است چرخه یخ زدایی درست پیش نرود، یا ممکن است در طول چرخه یخ زدایی برق به بخاری یخ زدایی ارسال نشود. اگر سیستم یخ زدایی کار نکند، یخ زدگی روی کویل‌های اواپراتور جمع می‌شود و یخچال باید برای حذف گرما سخت‌تر کار کند. در نتیجه ممکن است یخچال خیلی گرم باشد. در این گونه موارد و برای تعویض و یا تعمیر قطعه آسیب دیده با نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در تبریز تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی-یخچال-الکترواستیل-در-تبریز

تعمیر یخچال الکترواستیل در تبریز

مرکز تعمیر یخچال در تبریز با بهره‌مندی از متخصصان زبده و استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان در زمینه تعمیر یخچال الکترواستیل در تبریز می‌باشد. اگر نیاز به تعمیر و بررسی یخچال الکترواستیل خود دارید کافیست با متخصصان فنی ما در نمایندگی یخچال الکترواستیل در تبریز تماس بگیرید تا کارشناسان ما اقدامات لازم را برای شما عزیزان انجام دهند. با ما در تماس باشید.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات یخچال الکترواستیل در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی یخچال الکترواستیل | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر یخچال الکترواستیل در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

پاپ اپ