نمایندگی یخچال اسنوا در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر اسنوا را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نصب ، سرویس و تعمیر یخچال اسنوا در تبریز

نمایندگی یخچال اسنوا در تبریز

یخچال در هر خانه‌ای یکی از مهم‌ترین لوازم منزل به حساب می‌آید که به صورت مداوم و پیوسته در حال کار کردن می‌باشد در ادامه چند مورد از مهمترین ایراداتی که ممکن است برای یخچال اسنوا خانه شما ایجاد شود را نقد و بررسی می‌کنیم. به منظور تعمیر یخچال اسنوا توسط کارشناسان و متخصصان این حوزه با نمایندگی یخچال اسنوا در تبریز تماس حاصل فرمایید تا نسبت به رفع مشکل شما اقدام گردد.

نمایندگی یخچال اسنوا در تبریز

نشت آب در یخچال اسنوا

اولین مشکل رایجی که مردم با یخچال خود دارند، نشت آب است. هنگامی که آب به زمین نشت می‌کند، می‌تواند بسیار خطرناک باشد، زیرا می‌تواند باعث سر خوردن افراد شود. خوشبختانه، تعمیر یخچال نشتی در اکثر مواقع کاملاً ساده است، زیرا معمولاً یکی از این دو مورد زیر باعث ایجاد آن می‌شود. در اینگونه موارد و برای بررسی مشکل و تعمیر آن توسط کارشناسان و متخصصان این حوزه با نمایندگی یخچال اسنوا در تبریز تماس حاصل فرمایید تا نسبت به رفع مشکل شما اقدام گردد.

اولین دلیل رایج نشت آب، مسدود شدن زهکشی یخ زدایی است. وقتی مسدود می‌شود، آب روی زمین نشت می‌کند. برای رفع این مشکل، تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی آن آب گرم بریزید و سپس با استفاده از یک تکه سیم سعی کنید انسداد آن را باز کنید. اگر همچنان مسدود است، باید یخچال را از دیوار فاصله داده، شلنگ را جدا کرده و شیر لاستیکی را تمیز کنید. 

دومین دلیل اصلی نشت آب، خط لوله آب معیوب است. برای رفع این مشکل، کافی است آب را قطع کنید و سپس خط آب را برای هر گونه نشتی بررسی کنید. در صورت مشاهده هرگونه نشتی، خط باید تعمیر یا تعویض شود. در اینگونه موارد و برای بررسی مشکل و تعمیر آن توسط کارشناسان و متخصصان این حوزه با نمایندگی یخچال اسنوا در تبریز تماس حاصل فرمایید تا نسبت به رفع مشکل شما اقدام گردد.

فریزر اسنوا به درستی کار نمی‌کند

دومین مشکل اصلی که مردم با یخچال اسنوا خود دارند این است که فریزر به دلیل نرسیدن به دمای کافی سرد برای یخ زدن مواد غذایی، به درستی کار نمی‌کند. برای رفع این مشکل، ابتدا باید بررسی کنید که دیواره پشتی فریزر سرد است و سپس بررسی کنید که آیا صدای فن اواپراتور را می‌شنوید یا خیر. اگر فن کار نمی‌کند، باید تعمیر یا تعویض شود. اگر فن سالم است، باید کویل‌های کندانسور را در پشت یخچال اسنوا خود بررسی کنید تا هیچ نشانه‌ای از گرد و غبار روی آن‌ها وجود نداشته باشد. اگر آن‌ها دارای گرد و غبار هستند، باید تمیز شوند، زیرا وجود گرد و غبار روی کویل‌ها به این معنی است که یخچال اسنوا شما نمی‌تواند به درستی کار کند، و باید بیش از حد ظرفیت خود کار کند تا یخچال و فریزر را در دمای مناسب نگه دارد. در اینگونه موارد و برای بررسی مشکل و تعمیر آن توسط کارشناسان و متخصصان این حوزه با نمایندگی یخچال اسنوا در تبریز تماس حاصل فرمایید تا نسبت به رفع مشکل شما اقدام گردد.

یخچال اسنوا خاموش نمی‌شود

منظور ما از خاموش نشدن یخچال اسنوا این است که دائماً در یک چرخه در حال اجرا است و صدای موتور کم نمی‌شود. معمولاً فن‌ها فقط در طول روز به صورت پراکنده کار می‌کنند تا یخچال شما را سرد نگه دارند. وقتی یخچال دائماً کار می‌کند، نه تنها صدای بلند و آزاردهنده است، بلکه به این معنی است که هزینه برق شما بالاتر از آنچه باید باشد خواهد بود. بهترین کار برای حل این مشکل این است که کویل‌های کندانسور را بررسی کنید تا ببینید آیا کثیف و یا پوشیده از گرد و غبار هستند یا خیر. زمانی که آن‌ها کثیف هستند، یخچال شما مداوم و حداکثر توان باید کار کند تا بتواند یخچال اسنوا شما را سرد نگه دارد.

اگر متوجه شدید کویل‌ها کثیف هستند، باید آن‌ها را با برس تمیز کنید و یا از جاروبرقی استفاده کنید. پس از تمیز کردن، بررسی کنید که آیا مشکل حل شده است یا خیر. اگر کویل‌های کندانسور علت مشکل نیستند، نکته بعدی که باید بررسی شود تنظیمات دما است. یخچال شما باید در حدود ۴۰ درجه فارنهایت تنظیم شود، بنابراین اگر بالاتر از آن است، تنظیم را تغییر دهید و سپس ببینید که آیا این مشکل را حل می‌کند. در نهایت، واشر درب را بررسی کنید تا مطمئن شوید که درب یخچال شما به درستی بسته شده است. اگر به هر نحوی آسیب دیده است حتماً باید تعویض شوند. در اینگونه موارد و برای بررسی مشکل و تعمیر آن توسط کارشناسان و متخصصان این حوزه با نمایندگی یخچال اسنوا در تبریز تماس حاصل فرمایید تا نسبت به رفع مشکل شما اقدام گردد.

تعمیر-یخچال-اسنوا-در-تبریز

رفع یخ روی کف فریزر در نمایندگی یخچال اسنوا در تبریز

اگر فریزر شما دارای یخ زیادی روی زمین است، اولین چیزی که باید بررسی کنید تخلیه یخ زدایی است. هنگامی که زهکشی مسدود می‌شود، آب نمی‌تواند تخلیه شود و در عوض به یخ تبدیل می‌شود. برای رفع این مشکل، محل تخلیه را بیابید و سعی کنید با ریختن آب گرم روی آن و سپس با استفاده از یک تکه سیم آن را باز کنید. اگر همچنان مسدود است، باید یخچال را از دیوار دور کنید، شلنگ را جدا کرده و شیر لاستیکی داخل شلنگ را تمیز کنید. برای از بین بردن یخ، باید فریزر خود را ابتدا خاموش و سپس اجازه دهید تا قبل از روشن کردن مجدد، کاملاً یخ‌زدایی شود. به هر حال باید این کار را چند بار در سال انجام دهید تا از بروز این مشکل جلوگیری کنید. در اینگونه موارد و برای بررسی مشکل و تعمیر آن توسط کارشناسان و متخصصان این حوزه با نمایندگی یخچال اسنوا در تبریز تماس حاصل فرمایید تا نسبت به رفع مشکل شما اقدام گردد.

یخ ساز یخچال اسنوا سرریز می‌شود

اگر یخچالی دارید که منبع آب آن به یخ ساز متصل است، گاهی اوقات یخ ساز می‌تواند یخ زیادی تولید کند و شروع به سرریز شدن کند یا آب اضافی به قسمت‌های دیگر فریزر شما نشت کند. برای حل این مشکل باید بررسی کنید که شیر ورودی آب شما درست کار می‌کند یا خیر. گاهی اوقات فشار آب در شیر به اندازه کافی زیاد نیست و شیر خاموش نمی‌شود و در نتیجه آب اضافی وارد یخ ساز می‌شود. باید بررسی کنید که فشار آب حداقل ۲۰ psi باشد. همچنین باید بررسی کنید که خود شیر به درستی کار می‌کند و در غیر این صورت باید تعویض شود. در اینگونه موارد و برای بررسی مشکل و تعمیر آن توسط کارشناسان و متخصصان این حوزه با نمایندگی یخچال اسنوا در تبریز تماس حاصل فرمایید تا نسبت به رفع مشکل شما اقدام گردد.

مواد غذایی در یخچال اسنوا منجمد است

اگر یخچال اسنوا شما مواد غذایی را منجمد می‌کند، به احتمال زیاد به دلیل خرابی ترموستات دما است. این مشکل به این دلیل است که ترموستات میزان ولتاژ ارسال شده به موتور فن اواپراتور و کمپرسور را کنترل می‌کند و زمانی که ولتاژ مناسب نباشد، یخچال طولانی‌تر کار می‌کند و غذای شما را تا دمای بسیار پایین‌تر از آنچه که باید باشد خنک می‌کند. در اینگونه موارد و برای بررسی مشکل و تعمیر یخچال در تبریز توسط کارشناسان و متخصصان این حوزه با نمایندگی یخچال اسنوا در تبریز تماس حاصل فرمایید تا نسبت به رفع مشکل شما اقدام گردد.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات یخچال اسنوا در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی یخچال اسنوا | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر یخچال اسنوا در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

پاپ اپ