تعمیر لباسشویی گرنیه در تبریز

نمایندگی لباسشویی گرنیه در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول

لیست قیمت تعمیر لباسشویی

نوع خدمات تعمیرات لباسشوییهزینه خدمات تعمیر لباسشویی
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچاز 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک هااز 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشوییاز 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظاماز 850 تا 1280 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب دوباره لباسشویی300 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

مراحل انجام تعمیر لباسشویی در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر لباسشویی گرنیه را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

چرا تبریز امداد را برای تعمیر لباسشویی خود انتخاب کنیم؟

نصب ، سرویس و تعمیر لباسشویی گرنیه در تبریز

نمایندگی لباسشویی گرنیه در تبریز

ماشین های لباسشویی متعددی با برند های مختلف و با کیفیت های مختلفی در دنیای امروزی وجود دارند. ماشین لباسشویی ها یکی از پر مصرف ترین وسیله ها در خانه ها و آشپزخانه ها می باشند. ماشین لباسشویی یکی از ضروریات هر خانه است و به هر علت در نبود این وسیله در خانه، کار های مربوط به شستشوی لباس ها سخت و زمان بر وخسته کننده خواهد بود. شرکت گرنیه یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان محصولات خانه وآشپزخانه در اروپا است. ماشین لباسشویی گرنیه دارای کیفیت بالا و مطمئن است که کاربران مخصوص خود و طرفداران بسیاری در دنیا دارد. در خیلی از مواقع پیش می آید که استفاده  زیاد و بیش از اندازه و طولانی مدت باعث خرابی های متعددی در دستگاه می شود؛ که باید در اسرع وقت تعمیر گردد تا کاربران متحمل زیان بیشتر نگردند. لذا ماشین لباسشویی گرنیه از دیگر لباسشویی ها مستثنی نیست و دچار خرابی می گردد. مصرف کنندگان ماشین لباسشویی گرنیه می توانند در صورت مشاهده خرابی در دستگاه خود برای رفع ایراد های وارده از تعمیرکاران متخصص کمک بگیرند. در این صورت توصیه می شود به نمایندگی ماشین لباسشویی گرنیه در تبریز مراجعه نمایند. نمایندگی لباسشویی گرنیه در تبریز به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود از جمله لباسشویی گرنیه کمک می کند.

نمایندگی لباسشویی گرنیه در تبریز

 تعمیر لباسشویی گرنیه در صورت روشن نشدن دستگاه

 یکی از نقص ها و ایراد هایی که ممکن است در لباسشویی گرنیه به وجود آید روشن نشدن دستگاه می باشد. این امر به صورت عادی در مواردی به وجود می آید که مشکل از جانب برق و سیم کشی ورودی دستگاه باشد. لذا برای رفع این ایراد، کابل و دوشاخه کابل لباسشویی را بررسی کنید و از درست بودن آن مطمئن شوید.

همچنین ممکن است مشکل از برق ساختمان و پریز مورد استفاده ی لباسشویی باشد؛ برق ساختمان را چک کنید تا قطع نباشد و سپس پریز مربوطه را مورد بررسی قرار دهید تا خرابی نداشته باشد. بنابراین لازم است تمام این موارد را با دقت بسیار بالایی برسی کنید. در غیر این صورت توصیه می شود برای تعمیر لباسشویی گررنیه در تبریز خود از نمایندگی لباسشویی گرنیه در تبریز کمک بگیرید. نمایندگی لباسشویی گرنیه دارای متخصصان و کارشناسان خبره است.

تعمیر لباسشویی توسط نمایندگی لباسشویی گرنیه در تبریز در صورتی که بعد از آبگیری کار نکند و دستگاه ارور f2 را نمایش دهد

در این صورت از بسته بودن درب ماشین لباسشویی مطمئن شوید تا قفل درب به درستی عمل کند. همچنین ممکن است شیئی یا پارچه ای در بین درب لباسشویی گیر کرده باشد. در نتیجه با دقت بیشتری آن را مورد بررسی قرار دهید و در صورت مشاهده‌ی ایراد، آن را برطرف کنید. همچنین احتمال دارد ایراد از جانب تایمر دستگاه باشد؛ در این صورت دسته سیم های ماژول و تایمر را چک کرده و در صورت نیاز آن را تعمیر یا تعویض کنید و یا از متخصصین مربوطه کمک بخواهید. نمایندگی لباسشویی گرنیه در تبریز به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود از جمله لباسشویی کمک می کند.

تعمیر لباسشویی گرنیه در صورتی که مشاهده شود آبگیری در مخزن دستگاه به حد مناسب خود نمیرسد و ارور f3 نشان داده می شود

در این مورد، شیر آب ورودی را مورد بررسی قرار دهید و از باز بودن آن اطمینان حاصل کنید. یکی دیگر از علت های این ایراد می تواند کم بودن فشار آب باشد؛ در نتیجه از کافی بودن فشار آب اطمینان حاصل کنید. احتمال دارد دسته ی سیم های شیر برقی ایراد داشته باشند. در این صورت دسته سیم های شیر برقی را مورد بررسی قرار داده و ایراد آن را برطرف نمایید. همچنین ممکن است سنسور سطح آب و یا سنسور فشار آب دچار مشکل باشد؛ در صورت لزوم آن را تعمیر یا تعویض کنید.

درصورت مشاهده ی ارور های f4 و f5 ، این ایراد ها تخصصی بوده و بهتر است از متخصصان مربوطه کمک بگیرید. نمایندگی لباسشویی گرنیه در تبریز به کاربران در تعمیر لباسشویی ها کمک می کند. بنابراین کاربران قادر هستند برای تعمیر لباسشویی در تبریز از نمایندگی لباسشویی گرنیه در تبربز کمک بگیرند.

تعمیر لباسشویی توسط نمایندگی لباسشویی گرنیه در تبریز هنگامی که آب داخل مخزن ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود و ارور f6 را نشان می دهد

معمولا این ارور جزء رایج ترین ارور ها بوده و احتمال دارد در هر زمان برای شما این مشکل بوجود آید. بروز این ارور علت های مختلفی می تواند داشته باشد. یکی از ایراد ها می تواند فیلتر پمپ آب باشد. فیلتر پمپ آب برای جلوگیری از رسوبات آب بوده تا پمپ آب آسیب نبیند. در این هنگام فیلتر پمپ آب را با دقت بیشتر چک کنید تا بخاطر رسوبات یا شیئی مسدود نشده باشد و برای رفع مشکل اقدام نمایید. یکی دیگر از علت ها می تواند شلنگ تخلیه ی آب لباسشویی باشد. شلنگ تخلیه آب را برسی کنید تا از گرفته نبودن آن اطمینان حاصل کنید و رفع مشکل نمایید. یکی دیگر از علت های این ارور می تواند خود پمپ تخلیه ی آب باشد؛ که وظیفه ی تخلیه ی مخزن آب لباسشویی را دارد. بیشتر اوقات پیش آمده که فیلتر پمپ تخلیه ی آب خراب بوده و رسوبات به پمپ آب سرایت کرده اند و باعث خرابی در آن شده اند. همچنین ممکن است استفاده ی بی وقفه و طولانی مدت باعث خرابی آن شده باشد و یا بر اثر مرور زمان فرسایش رخ داده باشد که در این صورت پمپ آب لباسشویی، تخلیه آب را انجام نمی دهد. از این رو احتیاج به تعویض دارد و در این مورد باید از متخصصین برای تعویض پمپ آب دستگاه کمک بگیرید. شما می توانید برای تعمیر دستگاه خود از متخصصین مجرب نمایندگی لباسشویی گرنیه در تبریز کمک بگیرید.

برای تعمیر لباسشویی لیبرتون در تبریز با شماره ی 04191011297 تماس حاصل فرمایید.

تعمیر لباسشویی گرنیه در تبریز

جمع بندی

همانطور که در مقدمه ذکر شد، ماشین های لباسشویی متعددی با برند هایی مختلف در دست مصرف کنندگان وجود دارد  که در بین لوازم خانه یکی از پرمصرف ترین وسیله در خانه و آشپزخانه است. که کار مربوط به شستشو و… را بسیار ساده و راحت کرده است. و در این راستا بین شرکت های تولیدی لوازم خانگی از جمله ماشین های لباسشویی رقابت بسیار تنگاتنگی از لحاظ کیفیت و راحتی برای کاربران هست. من جمله ماشین لباسشویی گرنیه یکی از با کیفیت ترین آنها است اما این امکان وجود دارد در برخی مواقع دچار ایراد و مشکل گردد. که در این صورت کاربران ملزم هستند که دستگاه خود را تعمیر کنند تا متحمل ضرر بیشتری نشوند. لذا در صورت خرابی پیش آمده توصیه می شود برای رفع عیوب به نمایندگی لباسشویی گرنیه در تبریز مراجعه نمایند و از کارشناسان و متخصصان مجرب نمایندگی لباسشویی گرنیه در تبریز کمک بگیرند.

برنامه شست و شوی لباسشویی گرنیهنوع
Baby care
Easy care
Duvet
Wool
Delicate
Quick 30
cotton eco , Cotton
جنس لباس
لباس نوزاد
پای آمید، آکرلیک، پلی استر
لوازم تخت خواب کتان به جز پوشاک، لباس های حساس، پشمی، ابریشمی، لحاف، پتو، مبل با لایی نازک و انواع روکش
لباس پشمی قابل شستشو با ماشین
لباس های ظریف و حساس
لباس های رنگی نسبتا کثیف
لباس های دارای رنگ ثابت مانند پیراهن و لباس خواب و راحتی و لباس های نخی و لباس زیر
دمای مناسب
درجه سانتی گراد
40 درجه سانتی گراد
40 درجه سانتی گراد
40 درجه سانتی گراد
30 درجه سانتی گراد
30 درجه سانتی گراد
برای cotton درجه سانتی گراد و برای cotton eco درجه سانتی گراد
گزینه
شستشوی بهداشتی، خیس خوردن، ضد چروک، متمرکز
شستشوی بهداشتی، خیس خوردن، ضد چروک، متمرکز
ضد چروک، متمرکز
ضد چروک، متمرکز
ضد چروک، متمرکز
ضد چروک، متمرکز
شستشوی بهداشتی، خیس خوردن، ضد چروک، متمرکز
حداکثر وزن لباس
6 کیلو گرم
4 کیلو گرم
تک سایز
2 کیلو گرم
3 کیلو گرم
2 کیلو گرم
دسته بندی شده


بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات لباسشویی گرنیه در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی لباسشویی گرنیه | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر لباسشویی گرنیه در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما: 04191011297