نمایندگی لباسشویی زیمنس در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر لباسشویی زیمنس را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

چرا تبریز امداد را برای تعمیر لباسشویی خود انتخاب کنیم؟

نصب ، سرویس و تعمیر لباسشویی زیمنس در تبریز

نمایندگی لباسشویی زیمنس در تبریز

همان طور که می دانید لباسشویی ها جز مهم ترین و پر کاربرد ترین وسایل در خانه ها و آشپزخانه ها می باشند. شستشوی لباس ها با استفاده از این وسایل بسیار ساده تر و سریع تر صورت می گیرد. بدون استفاده از لباسشویی ها لازم است افراد وقت و زمان زیادی را صرف شستن لباس ها با دست کنند که این امر بسیار آزار دهنده است. لباسشویی زیمنس یکی از با کیفیت ترین لباسشویی های موجود در فروشگاه های فروش لوازم خانگی می باشد. با این که این لباسشویی دارای کیفیت بالایی می باشد اما ممکن است در برخی مواقع دچار ایراد ها و نقص هایی شود که در این صورت لازم است کاربران از متخصصان و کارشناسان کمک بگیرند تا دچار ضرر ها یا زیان های بیشتری نشوند. کاربران و دارندگان می توانند برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی لباسشویی زیمنس در تبریز کمک بگیرند این نمایندگی دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه ای می باشد.

نمایندگی لباسشویی زیمنس در تبریز

خرابی ها و نقص های لباسشویی زیمنس

لباسشویی ها بسیار مهم و کاربردی می باشند و بسیاری از افراد ترجیح می دهند کار های مربوط به شستشوی لباس های خود را با استفاده از این وسایل انجام دهند اما همان طور که بیان شد این امکان وجود دارد که ایراد و نقصی در لباسشویی زیمنس به وجود آید. در صورتی که مشکل به وجود آمده جزیی باشد کاربران قادر هستند خودشان نیز این مشکل را بر طرف کنند اما اگر مشکل تخصصی باشد لازم است از متخصصان و کارشناسان با تجربه کمک بگیرند تا ضرر های بیشتری را متحمل نشوند. نمایندگی لباسشویی زیمنس در تبریز به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود کمک می کنند.

تعمیر لباسشویی توسط نمایندگی لباسشویی زیمنس در تبریز در صورت بروز ارور و کد خطا E1

این ارور و کد خطا به طور معمول زمانی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما نمایش داده می شود که ایراد یا نقصی در بسته شدن درب ماشین لباسشویی وجود دارد. اگر درب ماشین را ببندید به طور معمول این ارور بر طرف می شود. اما در برخی موارد این امکان وجود دارد که ایراد و نقصی در ضامن درب یا میکروسوئیچ درب دستگاه وجود داشته باشد بنابراین برای رفع این ارور این قطعات را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت مشاهده ایراد یا نقص در آن ها، آن ها را تعمیر یا تعویض کنید. شما می توانید برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی لباسشویی زیمنس در تبریز کمک بگیرید.

تعمیر لباسشویی توسط نمایندگی لباسشویی زیمنس در تبریز در صورت بروز ارور و کد خطا E2

این ارور نشانگر و بیانگر وجود ایراد و نقص در فشار آب دستگاه می باشد و نشان می دهد که آب دستگاه به سطح استاندارد و مورد نظر نرسیده است. برای رفع این ارور و خطا لازم است فشار آب ورودی منزل خود را مورد بررسی قرار دهید. همچنین لازم است شیر ورودی دستگاه و شیر برقی دستگاه را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود ایراد یا نقص در آن ها، آن ها را با دقت مورد بررسی قرار دهید. نمایندگی لباسشویی زیمنس در تبریز به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود از جمله لباسشویی کمک می کند.

تعمیر لباسشویی توسط نمایندگی لباسشویی زیمنس در تبریز در صورت بروز ارور و کد خطا E3

به طور معمول این ارور و کد خطا زمانی بر روی صفحه نمایشگر شما نمایش داده می شود که ایراد یا نقصی در سنسور حرارتی یا المنت حرارتی دستگاه وجود داشته باشد بنابراین لازم است برای رفع این ارور این قطعات را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود نقص در آن ها، آن ها را تعمیر یا تعویض کنید. همچنین پیشنهاد می شود برد الکترونیکی دستگاه را نیز با دقت مورد بررسی قرار دهید زیرا در صورتی که ایرادی در این قطعه وجود داشته باشد نیز ممکن است این ارور بر روی صفحه نمایشگر شما نمایش داده شود.

تعمیر لباسشویی زیمنس در صورت بروز ارور و کد خطا E4

این ارور و کد خطا بیانگر و نشانگر این موضوع می باشد که ایراد و نقصی در تخلیه آب ماشین لباسشویی وجود دارد. برای رفع این ارور لازم است قطعاتی همچون شلنگ تخلیه و پمپ تخلیه دستگاه را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت مشاهده ایراد و نقص در آن ها، آن ها را تعمیر یا تعویض کنید. نمایندگی لباسشویی زیمنس در تبریز به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود از جمله لباسشویی کمک می کند. نمایندگی لباسشویی زیمنس در تبریز دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه ای می باشد.

تعمیر لباسشویی زیمنس در تبریز

تعمیر لباسشویی زیمنس در صورت بروز ارور و کد خطا E5

به طور معمول این ارور و کد خطا زمانی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما نمایش داده می شود که ایراد یا نقصی در موتور دستگاه وجود داشته باشد. برای مثال این امکان وجود دارد که زغال های موتور یا تاخو موتور دچار خرابی و نقص شده باشند بنابراین لازم است این قطعات را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت مشاهده ایراد یا نقص در این قطعات، آن ها را تعمیر یا تعویض کنید. نمایندگی لباسشویی زیمنس در تبریز به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود از جمله ماشین لباسشویی زیمنس کمک می کند در نتیجه کاربران و دارندگان می توانند با اطمینان خاط تعمیر دستگاه خود را به این نمایندگی بسپارند.

جمع بندی

همان طور که در متن بالا ذکر شد لباسشویی ها جز مهم ترین و پرکاربرد ترین و مهم ترین وسایل در خانه ها و آشپزخانه ها می باشند و کاربران می توانند با استفاده از این وسایل کار های مرتبط با شستشوی لباس را در کمترین زمان ممکن و به ساده ترین روش انجام دهند. لباسشویی زیمنس دارای کیفیت بالایی می باشد اما این لباسشویی نیز همانند دیگر ماشین لباسشویی ها ممکن است در برخی مواقع و به دلایل نا مشخص دچار ایراد ها و نقص هایی شود که در این صورت لازم است کاربران اقدام به تعمیر دستگاه خود کنند تا ضرر های بیشتری را متحمل نشوند. نمایندگی لباسشویی زیمنس در تبریز به کاربران در تعمیر لباسشویی در تبریز یاری می رساند. نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیمنس در تبریز دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه ای می باشد.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات لباسشویی زیمنس در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی لباسشویی زیمنس | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر لباسشویی زیمنس در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

پاپ اپ