تعمیر لباسشویی حایر در تبریز

تعمیر لباسشویی حایر در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول

لیست قیمت تعمیر لباسشویی

نوع خدمات تعمیرات لباسشوییهزینه خدمات تعمیر لباسشویی
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچاز 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک هااز 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشوییاز 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظاماز 850 تا 1280 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب دوباره لباسشویی300 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

مراحل انجام تعمیر لباسشویی در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر لباسشویی حایر را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

چرا تبریز امداد را برای تعمیر لباسشویی خود انتخاب کنیم؟

نصب ، سرویس و تعمیر لباسشویی حایر در تبریز

تعمیر لباسشویی حایر در تبریز

تکنولوژی در جای جای هر جامعه‌ای حضور پر رنگی دارد بخصوص درؤسایل خانه و آشپز خانه‌ها نمود دارد و شرکت‌های زیادی در تولید لوازم خانگی حضور دارند. یکی از محصولات تولیدی این شرکت‌ها لباسشویی می‌باشد. امروزه تقریباً همه خانه‌ها از این وسیله به صورت روزمره استفاده می‌کنند و جایگاه خاص در خانه و آشپز خانه‌ها دارد و باعث راحتی کار در امور شستشوی لباس‌ها شده است. لباسشویی حایر هم یکی از شناخته شده‌ترین و با کیفیت‌ترین محصول در ایران است. همان طور که می‌دانید لباسشویی یکی از کاربردی‌ترین وسیله‌ها در خانه‌ها است این وسیله برقی مثل تمام وسیله‌های دیگر ممکن است به علت استفاده بیش از اندازه و یا به صورت بی‌وقفه و طولانی مدت دچار خرابی شود. کاربران در صورت خرابی لباسشویی خود متحمل زحمات زیادی در خصوص شستشوی لباس‌ها می‌شوند. لذا باید برای رفع این مشکل اقدام کنید واز تعمیر کاران در این زمینه کمک بگیرید. در صورت خرابی در لباسشویی خود توصیه می‌شود به تعمیرات لباسشویی حایر در تبریز مراجعه نمایید و از کارشناسان ومتخصصان تعمیر لباسشویی حایر در تبریز کمک بگیرید کمک بگیرید.

نمایندگی لباسشویی حایر در تبریز

برای تعمیر لباسشویی ریتون در تبریز با شماره ی 04191011297 تماس حاصل فرمایید.

تعمیر لباسشویی توسط نمایندگی لباسشویی حایر در تبریز در صورت روشن نشدن

ابتدا به چند مورد ساده از علت روشن نشدن لباسشویی اشاره می‌کنیم احتمالاً برق شهری ساختمان قطع باشد از عدم قطع آن اطمینان حاصل کنید. ممکن است ایراد از پریز مورد استفاده دستگاه باشد آن را بررسی کنید واز درست بودن آن مطمئن شوید. همچنین امکان دارد مشکل از دوشاخه یا کابل دستگاه باشد این مورد را نیز چک کنید. در غیر این صورت از یک کار‌شناس در این زمینه کمک بگیرید. تعمیر لباسشویی حایر در تبریز به کاربران در تعمیر لباسشویی در تبریز کمک می‌کند.

تعمیر لباسشویی حایر در تبریز

تعمیرلباسشویی حایر توسط نمایندگی لباسشویی حایر در تبریز هنگام که دستگاه آب‌گیری نمی‌کند

ممکن است یکی از علت‌ها باز بودن درب لباسشویی باشد احتمالاً حجم لباس‌ها زیاد بوده و این امر باعث باز ماندن درب دستگاه شده است و یا خرابی در قفل درب باشد و عمل بسته شدن را به درستی انجام نمی‌دهد این موارد را بررسی کنید واز درست بودن آن‌ها اطمینان حاصل نمایید و همچنین ممکن است به علت بسته بودن شیر آب این مشکل به وجود آمده باشد. همچنین پارگی در شلنگ ورودی آب به دستگاه نیز باعث این مشکل می‌شود. یکی از دیگر علت‌ها خرابی در تایمر دستگاه می‌باشد ممکن است تایمر عمل آب‌گیری را انجام ندهد. لذا جهت رفع مشکل موارد اشاره شده را با دقت چک کنید و در صورت نیاز آن‌ها را تعمیر یا تعویض نمایید. در صورت عدم توانایی تعمیر دستگاه توصیه می‌شود به تعمیر لباسشویی حایر در تبریز مراجعه نمایید و از کارشناسان و متخصصان این نمایندگی کمک بگیریید.

مرکز تعمیر لباسشویی حایر در تبریز

نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر در تبریز

اگر به سیستم کار ماشین لباسشویی تا حدی آشنایی داشته باشید، می‌دانید که اصل کار این دستگاه‌ها عبور دادن آب گرم و ماده شوینده از الیاف لباسشویی است. در صورتی که در این مراحل مشکلی به وجود بیاید، امکان استفاده از دستگاه وجود نخواهد داشت و باید آن را تعمیر کنید تا بتوانید با همان کیفیت قبل از ماشین لباسشویی خود استفاده کنید. اما تعمیر لباسشویی برای هر برند، نیاز به تکنسین متخصص و قطعات مختص به همان برند دارد. برای مثال تعمیر لباسشویی حایر در تبریز که در این مقاله به بررسی آن پرداخته‌ایم، باید توسط فرد مجرب و متخصص به نکات تعمیر همین دستگاه‌ها انجام شود. برای دسترسی به تعمیرکار ماشین لباسشویی حایر، می‌توانید در تمام ایام هفته با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

مرکز تعمیرات لباسشویی حایر در تبریز

تمیز کردن ماشین لباسشویی

بسیاری از ایراداتی که برای ماشین‌های لباسشویی به وجود می‌آید، به دلیل کثیف بودن این دستگاه‌ها و یا رشد قارچ‌ها و باکتری‌ها در ماشین لباسشویی است. برای جلوگیری از این منظور و بی‌نیازی از تعمیر لباسشویی حایر در تبریز، حتماً بعد از استفاده از دستگاه، درب آن را باز بگذارید تا خشک شود. همین طور برای جلوگیری از داغ کردن قطعات و آسیب دیدن آن‌ها، حتماً چهار تا پنج ساعت برای استفاده مجدد از دستگاه صبر کنید. سعی کنید به صورت مرتب، دستگاه خود را تمیز کنید و آن را ضدعفونی کنید تا فضا برای رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها فراهم نشود. برای این منظور می‌توانید از مخلوط سرکه سفید با نصف پیمانه جوش‌شیرین استفاده نمایید. مخلوط فوق را در محفظه جاپودری بریزید و ماشین لباسشویی را روشن کنید تا کاملاً تمیز شود. برای خلاص شدن از شر انواع رسوبات داخل ماشین لباسشویی می‌توانید از مخلوط اسیدسیتریک و جوش‌شیرین استفاده کنید. یک پیمانه اسیدسیتریک را با نصف پیمانه جوش‌شیرین مخلوط کنید و داخل محفظه‌ی لباسشویی بریزید و سپس دستگاه را با بالاترین درجه دمایی خود روشن کنید. در ادامه در خصوص تعمیر در تعمیر لباسشویی حایر در تبریز نکاتی را می‌خوانیم.

مرکز نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در تبریز

تعمیر لباسشویی حایر در تبریز امداد

تبریز امداد، یک مرکز تخصصی برای تعمیرات لوازم منزل در محل است. اعزام بهترین تکنسین‌های شهر تبریز برای تعمیر فوری دستگاه شما، قیمت‌های مناسب و استفاده از قطعات باکیفیت فابریک ماشین لباسشویی از مزایای تماس با این مجموعه برای تعمیر لباسشویی حایر تبریز است. برای این منظور می‌توانید در تمام ایام هفته با شماره تلفن ۰۹۱۹۰۹۷۴۷۷۲ تماس بگیرید.

جمع‌بندی

همانطور که در متن بالا به آن اشاره کردیم، لباسشویی یکی از کاربردی‌ترین وسیله‌ها در خانه وآشپزخانه‌ها می‌باشد. این دستگاه تقریباً به صورت روزمره مورد استفاده قرار می‌گیرد لذا احتمال خرابی در آن وجود دارد به خصوص اگر نادرست مورد استفاده قرار گیرد که باعث اختلال امور مربوط به شستشی لباس‌ها می‌گردد. درصورت خرابی توصیه می‌شود به تعمیر لباسشویی حایر در تبریز مراجعه نمایید و از کارشناسان و متخصصان این نمایندگی کمک بگیرید.

برنامه شست و شوی لباسشویی حایرنوع
Baby care
Easy care
Duvet
Wool
Delicate
Quick 30
cotton eco , Cotton
جنس لباس
لباس نوزاد
پای آمید، آکرلیک، پلی استر
لوازم تخت خواب کتان به جز پوشاک، لباس های حساس، پشمی، ابریشمی، لحاف، پتو، مبل با لایی نازک و انواع روکش
لباس پشمی قابل شستشو با ماشین
لباس های ظریف و حساس
لباس های رنگی نسبتا کثیف
لباس های دارای رنگ ثابت مانند پیراهن و لباس خواب و راحتی و لباس های نخی و لباس زیر
دمای مناسب
درجه سانتی گراد
40 درجه سانتی گراد
40 درجه سانتی گراد
40 درجه سانتی گراد
30 درجه سانتی گراد
30 درجه سانتی گراد
برای cotton درجه سانتی گراد و برای cotton eco درجه سانتی گراد
گزینه
شستشوی بهداشتی، خیس خوردن، ضد چروک، متمرکز
شستشوی بهداشتی، خیس خوردن، ضد چروک، متمرکز
ضد چروک، متمرکز
ضد چروک، متمرکز
ضد چروک، متمرکز
ضد چروک، متمرکز
شستشوی بهداشتی، خیس خوردن، ضد چروک، متمرکز
حداکثر وزن لباس
6 کیلو گرم
4 کیلو گرم
تک سایز
2 کیلو گرم
3 کیلو گرم
2 کیلو گرم
دسته بندی شده


بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات لباسشویی حایر در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی لباسشویی حایر | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر لباسشویی حایر در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

اگر ماشین لباسشویی لباس های شسته شده را خیس بیرون آورد، باید به بررسی سیم کشی، تنظیمات برنامه لباسشویی و یا آب انباشته شده در قسمت درام ماشین لباسشویی توجه نمایید.

ممکن است به دلیل آبی که ماشین لباسشویی شما نمی تواند آن را تخلیه کند، لباس های شما خیس بمانند. برای این کار مطمئن شوید که شلنگ تخلیه خم نشده باشد. انسداد در زهکشی را بررسی کنید. سپس خرابی پمپ تخلیه را بررسی نمایید.

صدای تق تق می تواند ناشی از این باشد که یک جسم خارجی در داخل دستگاه که از روی لباس یا در جیب لباس شما پاره شده است، ممکن است به درام ماشین لباسشویی شما برخورد کند.

گاهی اوقات اتصالات داخلی ماشین لباسشویی ممکن است دچار مشکل شوند. اتصالات برق و دیگر اتصالات داخلی را بررسی کرده و اطمینان حاصل کنید که همه چیز به درستی وصل شده است.

این ممکن است به دلیل برخی از لاستیک ها یا مهره های درب که در مواجهه با دماهای بالا فرسوده شده اند، باشد. لاستیک ها را بررسی و در صورت لزوم در مرکز تعمیر لباسشویی حایر در تبریز تعویض کنید.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما: 04191011297