نمایندگی لباسشویی حایر در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر لباسشویی حایر را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

چرا تبریز امداد را برای تعمیر لباسشویی خود انتخاب کنیم؟

نصب ، سرویس و تعمیر لباسشویی حایر در تبریز

نمایندگی لباسشویی حایر در تبریز

تکنولوژی در جای جای هر جامعه‌ای حضور پر رنگی دارد بخصوص درؤسایل خانه و آشپز خانه‌ها نمود دارد و شرکت‌های زیادی در تولید لوازم خانگی حضور دارند. یکی از محصولات تولیدی این شرکت‌ها لباسشویی می‌باشد. امروزه تقریباً همه خانه‌ها از این وسیله به صورت روزمره استفاده می‌کنند و جایگاه خاص در خانه و آشپز خانه‌ها دارد و باعث راحتی کار در امور شستشوی لباس‌ها شده است. لباسشویی حایر هم یکی از شناخته شده‌ترین و با کیفیت‌ترین محصول در ایران است. همان طور که می‌دانید لباسشویی یکی از کاربردی‌ترین وسیله‌ها در خانه‌ها است این وسیله برقی مثل تمام وسیله‌های دیگر ممکن است به علت استفاده بیش از اندازه و یا به صورت بی‌وقفه و طولانی مدت دچار خرابی شود. کاربران در صورت خرابی لباسشویی خود متحمل زحمات زیادی در خصوص شستشوی لباس‌ها می‌شوند. لذا باید برای رفع این مشکل اقدام کنید واز تعمیر کاران در این زمینه کمک بگیرید. در صورت خرابی در لباسشویی خود توصیه می‌شود به تعمیرات لباسشویی حایر در تبریز مراجعه نمایید و از کارشناسان ومتخصصان نمایندگی لباسشویی حایر در تبریز کمک بگیرید کمک بگیرید.

نمایندگی لباسشویی حایر در تبریز

تعمیر لباسشویی توسط نمایندگی لباسشویی حایر در تبریز در صورت روشن نشدن

ابتدا به چند مورد ساده از علت روشن نشدن لباسشویی اشاره می‌کنیم احتمالاً برق شهری ساختمان قطع باشد از عدم قطع آن اطمینان حاصل کنید. ممکن است ایراد از پریز مورد استفاده دستگاه باشد آن را بررسی کنید واز درست بودن آن مطمئن شوید. همچنین امکان دارد مشکل از دوشاخه یا کابل دستگاه باشد این مورد را نیز چک کنید. در غیر این صورت از یک کار‌شناس در این زمینه کمک بگیرید. نمایندگی لباسشویی حایر در تبریز به کاربران در تعمیر لباسشویی در تبریز کمک می‌کند.

تعمیرلباسشویی حایر توسط نمایندگی لباسشویی حایر در تبریز هنگام که دستگاه آب‌گیری نمی‌کند

ممکن است یکی از علت‌ها باز بودن درب لباسشویی باشد احتمالاً حجم لباس‌ها زیاد بوده و این امر باعث باز ماندن درب دستگاه شده است و یا خرابی در قفل درب باشد و عمل بسته شدن را به درستی انجام نمی‌دهد این موارد را بررسی کنید واز درست بودن آن‌ها اطمینان حاصل نمایید و همچنین ممکن است به علت بسته بودن شیر آب این مشکل به وجود آمده باشد. همچنین پارگی در شلنگ ورودی آب به دستگاه نیز باعث این مشکل می‌شود. یکی از دیگر علت‌ها خرابی در تایمر دستگاه می‌باشد ممکن است تایمر عمل آب‌گیری را انجام ندهد. لذا جهت رفع مشکل موارد اشاره شده را با دقت چک کنید و در صورت نیاز آن‌ها را تعمیر یا تعویض نمایید. در صورت عدم توانایی تعمیر دستگاه توصیه می‌شود به نمایندگی لباسشویی حایر در تبریز مراجعه نمایید و از کارشناسان و متخصصان این نمایندگی کمک بگیریید.

تعمیر لباسشویی حایر در تبریز

جمع‌بندی

همانطور که در متن بالا به آن اشاره کردیم، لباسشویی یکی از کاربردی‌ترین وسیله‌ها در خانه وآشپزخانه‌ها می‌باشد. این دستگاه تقریباً به صورت روزمره مورد استفاده قرار می‌گیرد لذا احتمال خرابی در آن وجود دارد به خصوص اگر نادرست مورد استفاده قرار گیرد که باعث اختلال امور مربوط به شستشی لباس‌ها می‌گردد. درصورت خرابی توصیه می‌شود به نمایندگی لباسشویی حایر در تبریز مراجعه نمایید و از کارشناسان و متخصصان این نمایندگی کمک بگیرید.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات لباسشویی حایر در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی لباسشویی حایر | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر لباسشویی حایر در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

پاپ اپ