تعمیر لباسشویی بوش در تبریز

تعمیر لباسشویی بوش در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول

لیست قیمت تعمیر لباسشویی

نوع خدمات تعمیرات لباسشوییهزینه خدمات تعمیر لباسشویی
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچاز 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک هااز 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشوییاز 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظاماز 850 تا 1280 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب دوباره لباسشویی300 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

مراحل انجام تعمیر لباسشویی در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر لباسشویی بوش را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

چرا تبریز امداد را برای تعمیر لباسشویی خود انتخاب کنیم؟

نصب ، سرویس و تعمیر لباسشویی بوش در تبریز

تعمیر لباسشویی بوش در تبریز

همان طور که می دانید لباسشویی ها جز مهم ترین و پر کاربرد ترین وسایل در خانه ها و آشپزخانه ها می باشند. شستشوی لباس ها با استفاده از این وسایل بسیار ساده تر و سریع تر صورت می گیرد. بدون استفاده از لباسشویی ها لازم است افراد وقت و زمان زیادی را صرف شستن لباس ها با دست کنند که این امر بسیار آزار دهنده است. لباسشویی بوش یکی از با کیفیت ترین لباسشویی های موجود در فروشگاه های فروش لوازم خانگی می باشد. با این که این لباسشویی دارای کیفیت بالایی می باشد اما ممکن است در برخی مواقع دچار ایراد ها و نقص هایی شود که در این صورت لازم است کاربران از متخصصان و کارشناسان کمک بگیرند تا دچار ضرر ها یا زیان های بیشتری نشوند. کاربران و دارندگان می توانند برای تعمیر دستگاه خود از تعمیر لباسشویی بوش در تبریز کمک بگیرند این نمایندگی دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه ای می باشد.

نمایندگی لباسشویی بوش در تبریز

خرابی ها و نقص های لباسشویی بوش

همان طور که بیان شد لباسشویی ها جز مهم ترین وسایل در خانه ها و آشپزخانه ها می باشند و لباسشویی بوش نیز یکی از با کیفیت ترین لباسشویی های موجود در بازار های فروش لوازم خانگی می باشد اما این امکان وجود دارد که ایراد و نقصی در لباسشویی بوش به وجود آید. در صورتی که مشکل به وجود آمده جزیی باشد کاربران قادر هستند خودشان نیز این مشکل را بر طرف کنند اما اگر مشکل تخصصی باشد لازم است از متخصصان و کارشناسان با تجربه کمک بگیرند تا ضرر های بیشتری را متحمل نشوند. تعمیر لباسشویی بوش در تبریز به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود کمک می کنند.

تعمیر لباسشویی توسط تعمیر بوش در تبریز در صورت کار نکردن دستگاه هنگامی که برق دارد

ممکن است دارندگان و کاربران متوجه شوند با این که ماشین لباسشویی برق دارد اما هیچ عملکردی ندارد. به طور معمول این مشکل زمانی به وجود می آید که موتور تایمر دستگاه دچار خرابی و نقص شده باشد. برای رفع این ایراد لازم است این قطعه را با دقت مورد بررسی قرار دهید. همچنین ممکن است ایراد و نقصی در موتور دستگاه وجود داشته باشد بنابراین لازم است موتور دستگاه را نیز با دقت مورد بررسی قرار دهید. تعمیر لباسشویی بوش در تبریز به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود از جمله لباسشویی کمک می کند. تعمیر لباسشویی بوش در تبریز دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه ای می باشد.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در تبریز

تعمیر لباسشویی توسط تعمیر لباسشویی بوش در تبریز در صورت گرم نشدن آب داخل دستگاه

ممکن است کاربران متوجه شوند آب داخل دستگاه گرم نمی شود. این مشکل به سبب وجود ایراد و نقص در ترموستات و المنت حرارتی لباسشویی به وجود می آید. بنابراین برای رفع این ایراد لازم است این قطعات را با دقت مورد بررسی قرار دهید. همچنین این امکان وجود دارد که ایراد و نقصی در برد الکترونیکی دستگاه وجود داشته باشد زیرا در صورتی که برد الکترونیکی ایراد داشته باشد نیز ممکن است آب داخل دستگاه به خوبی گرم نشود. تعمیر لباسشویی بوش در تبریز به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود از جمله ماشین لباسشویی کمک می کند.

تعمیر لباسشویی توسط تعمیر لباسشویی بوش در تبریز در صورت نشتی آب از دستگاه

یکی از ایراد ها و نقص های رایجی که ممکن است در لباسشویی بوش به وجود آید، وجود نشتی آب از دستگاه می باشد. به طور معمول این ایراد زمانی به وجود می آید که لاستیک دور درب و یا حتی مخزن لباسشویی سوراخ شده باشد. بنابراین پیشنهاد می شود لاستیک دور درب و مخزن ماشین لباسشویی خود را با دقت مورد بررسی قرار دهید. همچنین پیشنهاد می شود شلنگ خروجی آب را نیز با دقت مورد بررسی قرار دهید زیرا در صورتی که ایرادی در این قطعه وجود داشته باشد نیز این مشکل به وجود می آید. برای رفع این ایراد لازم است از متخصصان و کارشناسان با تجربه ای کمک بگیرید. تعمیر لباسشویی بوش در تبریز به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود از جمله لباسشویی کمک می کند.

نمایندگی لباسشویی بوش در تبریز

تعمیر لباسشویی بوش در صورت وارد شدن آب به مخزن در هنگامی که دستگاه خاموش است

یکی از ایراد هایی که ممکن است در لباسشویی بوش به وجود آید این است که در هنگامی که دستگاه خاموش است، آب وارد مخزن شود. به طور معمول این مشکل زمانی به وجود می آید که شیر الکتریکی دستگاه دچار نقص و خرابی شده باشد. بنابراین لازم است شیر برقی یا شیر الکتریکی دستگاه را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت مشاهده ایراد یا نقص در آن ها، آن ها را تعمیر یا تعویض کنید. برای رفع این ایراد لازم است از متخصصان و کارشناسان با تجربه کمک بگیرید. تعمیر لباسشویی بوش در تبریز به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود از جمله لباسشویی کمک می کند.

تعمیر لباسشویی بوش در صورت متوقف شدن لباسشویی پس از آبگیری

به طور معمول این ایراد زمانی به وجود می آید که ایراد و نقصی در هیدروستات دستگاه وجود داشته باشد. همچنین لازم است موتور تایمر دستگاه و سیم رابط موتور تایمر و هیدروستات را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود ایراد در آن ها، آن ها را تعمیر یا تعویض کنید. تعمیر لباسشویی بوش در تبریز به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود کمک می کند.

تعمیر لباسشویی بوش در تبریز

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در تبریز

تعمیر لباسشویی با توجه به اهمیت این دستگاه در منزل و همچنین پیچیدگی‌های خاصی که وجود قطعات مختلف و متعدد به وجود می‌آورد، کاری دشوار و تخصصی است. این کار در دستگاههای برندهای خاص مانند بوش، بسیار پیچیده‌تر است و حتما باید توسط تکنسین مجاز تعمیر لباسشویی بوش در تبریز انجام شود. اگر ساکن شهر تبریز هستید، برای تعمیر لباسشویی بوش در تبریز با بهترین کیفیت و در کوتاهترین زمان ممکن، می‌توانید با مرکز تعمیرات تخصصی لوازم منزل تبریز امداد تماس بگیرید. در ادامه این مطلب، در خصوص دلایل خرابی این دستگاه‌ها و همچنین نحوه تعمیر لباسشویی بوش در تبریز، نکاتی را خواهیم خواند.

ایراد در لباسشویی بوش

اگر لباسشویی بوش شما به طور کلی روشن نمی‌شود، ممکن است قسمت‌هایی نظیر پریز برق، دوشاخه و سیم‌های ورودی دستگاه نیاز به تعمیر داشته باشند. دیگر دلیل تماس با نمایندگی لباسشویی بوش در تبریز، ایراد در سیستم آبگیری دستگاه است. اگر المنت‌های لباسشویی خراب شوند، آب به دمای مناسب برای شسشتوی لباس‌ها نخواهد رسید. در صورتی که در پایان کار آب از دستگاه خارج نشود، باید قطعات مختلف شامل پمپ تخلیه، فیلتر تخلیه، شلنگ‌های خروجی و سایر قسمت‌های سیستم خروج آب از دستگاه مورد بررسی قرار بگیرد. بررسی این موارد و تعمیر لباسشویی بوش در تبریز، بر عهده فرد متخصص و آموزش دیده است.

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در تبریز

تعمیر لباسشویی بوش در تبریز امداد

تبریز امداد، یک مرکز تعمیرات تخصصی لوازم منزل است که در زمینه تعمیرات دستگاههای برند بوش، به خصوص تعمیر لباسشویی بوش در تبریز، فعال بوده و از تکنسین‌های آموزش دیده و مسلط به آخرین راهکارهای تعمیر دستگاه استفاده می‌کند. این افراد برای کاهش هزینه‌ها و بالا رفتن کیفیت تعمیر، تعمیر قطعات شما را به تعویض آن‌ها در ارجحیت قرار می‌دهند. برای استفاده از این خدمات و تعمیر لباسشویی بوش در تبریز، با شماره تلفن ۰۹۱۹۰۹۷۴۷۷۲ تماس بگیرید.

جمع بندی

همان طور که در متن بالا بیان شد در جوامع امروزی لباسشویی ها دارای کاربرد های بسیاری می باشند و بدون استفاده از این وسایل شستشوی لباس ها به امری سخت و طاقت فرسا تبدیل می شد. به همین سبب امروزه در هر خانه ای حداقل یک عدد ماشین لباسشویی وجود دارد تا افراد بتوانند با کمترین زحمت شستشوی لباس ها و وسایل پارچه ای خود را انجام دهند. لباسشویی بوش نیز دارای کیفیت بالایی می باشد اما این امکان وجود دارد که در برخی مواقع ایراد ها و نقص هایی در آن به وجود آید که در این صورت لازم است کاربران اقدام به تعمیر دستگاه خود کنند‌‌. تعمیر لباسشویی بوش در تبریز به کاربران در تعمیر لباسشویی در تبریز کمک می کند. این نمایندگی دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه ای می باشد.

برنامه شست و شوی لباسشویی بوشنوع
Baby care
Easy care
Duvet
Wool
Delicate
Quick 30
cotton eco , Cotton
جنس لباس
لباس نوزاد
پای آمید، آکرلیک، پلی استر
لوازم تخت خواب کتان به جز پوشاک، لباس های حساس، پشمی، ابریشمی، لحاف، پتو، مبل با لایی نازک و انواع روکش
لباس پشمی قابل شستشو با ماشین
لباس های ظریف و حساس
لباس های رنگی نسبتا کثیف
لباس های دارای رنگ ثابت مانند پیراهن و لباس خواب و راحتی و لباس های نخی و لباس زیر
دمای مناسب
درجه سانتی گراد
40 درجه سانتی گراد
40 درجه سانتی گراد
40 درجه سانتی گراد
30 درجه سانتی گراد
30 درجه سانتی گراد
برای cotton درجه سانتی گراد و برای cotton eco درجه سانتی گراد
گزینه
شستشوی بهداشتی، خیس خوردن، ضد چروک، متمرکز
شستشوی بهداشتی، خیس خوردن، ضد چروک، متمرکز
ضد چروک، متمرکز
ضد چروک، متمرکز
ضد چروک، متمرکز
ضد چروک، متمرکز
شستشوی بهداشتی، خیس خوردن، ضد چروک، متمرکز
حداکثر وزن لباس
6 کیلو گرم
4 کیلو گرم
تک سایز
2 کیلو گرم
3 کیلو گرم
2 کیلو گرم
دسته بندی شده


بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات لباسشویی بوش در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی لباسشویی بوش | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر لباسشویی بوش در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

ابتدا از وجود هر گونه موانع یا لباس های مانعی در درون لوله تخلیه مطمئن شوید. همچنین اطمینان حاصل کنید که لوله تخلیه به درستی وصل شده باشد.

به دفترچه راهنما مراجعه کنید تا مفهوم هر ارور را بفهمید. هر چراغ ممکن است به یک وضعیت خاص اشاره کند و گاهی نیاز به متخصص های تعمیر لباسشویی بوش در تبریز دارد.

درب آب و درب ماشین را پس از هر استفاده باز نگه دارید تا رطوبت جمع نشود. همچنین لوله آب و فیلترهای آب را دوره ای چک کنید و تمیز کنید.

این ممکن است به دلیل بار غیرمتوازن در داخل ماشین، بارینگ های خراب یا مشکلات مکانیکی باشد. لباس ها را به طور متساوی درون ماشین قرار دهید و اگر مشکل ادامه دارد، توصیه می شود توسط یک تعمیرکار متخصص بررسی شود.

ابتدا از وجود هر گونه موانع یا لباس های مانعی در درون لوله تخلیه مطمئن شوید. همچنین اطمینان حاصل کنید که لوله تخلیه به درستی وصل شده باشد.

این ممکن است به دلیل لاستیک درب خراب یا فرسوده باشد. لاستیک درب را بررسی کنید و در صورت لزوم با متخصص های تیم تعمیر لباسشویی بوش در تبریز تماس بگیرید.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 04191011297