نمایندگی لباسشویی آبسال در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر لباسشویی آبسال را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

چرا تبریز امداد را برای تعمیر لباسشویی خود انتخاب کنیم؟

نصب ، سرویس و تعمیر لباسشویی آبسال در تبریز

نمایندگی لباسشویی آبسال در تبریز

در صده اخیر لباسشویی ها بسیار کاربردی شده اند به طوری که امروزه در هر خانه ای حداقل یک عدد لباسشویی وجود دارد‌. کاربران و دارندگان لباسشویی ها می توانند با استفاده از این وسایل کار های مربوط به خانه و آشپزخانه را ساده تر و کم زحمت تر انجام دهند. به طوری که با استفاده از لباسشویی ها شستشوی لباس ها و پارچه ها به امری ساده و راحت بدل می شوند. کارخانه آبسال یکی از کارخانه هایی است که به تولید انواع اقسام لوازم خانه و آشپزخانه می پردازد که از جمله آن ها می توان به لباسشویی آبسال اشاره کرد. لباسشویی آبسال یکی از با کیفیت ترین لباسشویی های موجود در بازار های فروش لوازم خانگی می باشد که بسیاری از کاربران ترجیح می دهند این وسیله را برای خانه خود خریداری نمایند. با این که این یخچال دارای کیفیت بالایی می باشد اما ممکن است در برخی مواقع دچار ایراد ها و نقص هایی شود که در این صورت لازم است کاربران از متخصصان و کارشناسان با تجربه کمک بگیرند. تعمیر لباسشویی آبسال در تبریز به کاربران در تعمیر لباسشویی در تبریز کمک می کند. نمایندگی لباسشویی آبسال در تبریز دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه ای می باشد.

نمایندگی لباسشویی آبسال درتبریز

خرابی ها و نقص های لباسشویی آبسال

همان طور که بیان شد این امکان وجود دارد که ایراد ها و نقص هایی در لباسشویی آبسال به وجود آید. در برخی مواقع مشاهده می کنید که نقص های به وجود آمده در دستگاهتان بسیار جزئی هستند؛ در این صورت می توانید خودتان نیز این ایراد ها را بر طرف کنید. اما اگر متوجه شدید دستگاهتان دچار ایراد ها و مشکلات تخصصی شده است؛ لازم است از متخصصان و کارشناسان خبره و با تجربه ای کمک بگیرید. پیشنهاد می شود برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی لباسشویی آبسال در تبریز کمک بگیرید. این نمایندگی دارای کارشناسان با تجربه ای می باشد.

تعمیر لباسشویی توسط نمایندگی لباسشویی آبسال در تبریز در صورت بروز ارور یا کد خطا F01

 این ارور زمانی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما نمایش داده می‌ شود که ایراد یا نقصی در ورود آب به لباسشویی وجود داشته باشد. ممکن است ایراد یا نقصی در شیر برقی دستگاه یا شیر ورودی دستگاه وجود داشته باشد. بنابراین لازم است این قطعات را با دقت مورد بررسی قرار داده و در صورت وجود ایراد یا نقص در آن ها، آن ها را تعمیر یا تعویض کنید. همچنین پیشنهاد می شود برد الکترونیکی دستگاه و سنسور سطح آب را نیز با دقت مورد بررسی قرار دهید؛ زیرا در صورتی که ایراد یا نقصی در این قطعات لباسشویی وجود داشته باشند؛ این ارور بر روی صفحه نمایشگر آن نمایش داده می شود. شما می توانید برای تعمیر دستگاه خود از تعمیر لباسشویی آبسال در تبریز کمک بگیرید. نمایندگی لباسشویی آبسال در تبریز دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه می باشد.

تعمیر لباسشویی توسط نمایندگی لباسشویی آبسال در تبریز در صورت بروز ارور یا کد خطا F02

 این ارور نشانگر و بیانگر این موضوع باشد که ایرادی در هیدروستات ماشین لباسشویی آبسال وجود دارد. لازم است هیدروستات و اتصالات آن را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود ایراد یا نقص در آن ها، آنها را تعمیر یا تعویض کنیم همچنین پیشنهاد می شود برد الکترونیکی دستگاه را نیز با دقت چک نمایید زیرا در صورتی که ایراد یا نقصی در آن وجود داشته باشد نیز این ارور بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما نمایش داده می شود.

تعمیر لباسشویی آبسال در صورت بروز ارور یا کد خطا F06

 به طور معمول این ارور و کد خطا زمانی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما نمایان می‌ شود که ایراد یا نقصی در المنت حرارتی دستگاه وجود داشته باشد. همچنین لازم است برای رفع این ارور برد الکترونیکی دستگاه را با دقت مورد بررسی قرار دهید. زیرا در صورتی که ایراد و نقص در این قطعه وجود داشته باشد؛ این ارور به وجود می‌ آید. همچنین لازم است اتصالات بین برد الکترونیکی و المنت حرارتی را نیز با دقت چک نمایید پیشنهاد می شود برای تعمیر لباسشویی خود از تعمیر لباسشویی آبسال در تبریز کمک بگیرید. نمایندگی لباسشویی آبسال در تبریز دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه ای می باشد.

تعمیر لباسشویی توسط نمایندگی لباسشویی آبسال در تبریز در صورت بروز ارور یا کد خطا F04

 به طور معمول این  ارور زمانی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما نمایش داده می‌ شود که ایرادی در میکروسوئیچ درب دستگاه وجود داشته باشد. همچنین اگر ایراد و نقصی در برد الکترونیکی دستگاه نیز وجود داشته باشد این ارور بر روی صفحه نمایشگر نمایان می شود. به علاوه پیشنهاد می شود سیم های اتصال دهنده میکروسوئیچ و برد الکترونیکی دستگاه را بررسی نمایید. تعمیر لباسشویی آبسال در تبریز به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود کمک می کند. نمایندگی لباسشویی آبسال در تبریز دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه ای می باشد.

تعمیر لباسشویی آبسال درتبریز

تعمیر لباسشویی آبسال در صورت بروز ارور یا کد خطا F08

این ارور نشان دهنده و بیانگر وجود نقص و ایراد در موتور یا برد الکترونیکی دستگاه می باشد. بنابراین لازم است برد الکترونیکی دستگاه و موتور با دقت مورد بررسی قرار دهید. ممکن است موتور دستگاه دچار سوختگی شده باشد از آنجایی که بررسی و تعمیر موتور ماشین لباسشویی امری سخت می باشد؛ لازم است از متخصصان و کارشناسان این امر کمک بگیرید. نمایندگی لباسشویی آبسال در تبریز به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود از جمله لباسشویی کمک می کند.

جمع بندی

همان طور که در متن بالا نیز بیان شد لباسشویی ها کاربرد های بسیاری در بین کاربران و دارندگان دارند. کاربران می توانند با استفاده از این وسایل در کمترین زمان و با کم ترین زحمت لباس های خود را بشویند. بدون استفاده از این وسایل لازم است کاربران زمان زیادی را صرف شستشوی لباس های خود کنند. امروزه در هر خانه ای حداقل یک عدد ماشین لباسشویی وجود دارد و انجام کار های مربوط به شستشو بدون این وسیله بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد. لباسشویی آبسال نیز بسیار با کیفیت می باشد اما در برخی مواقع ایراد ها و نقص هایی در آن به وجود می آید. کاربران می توانند برای تعمیر لباسشویی خود از تعمیر لباسشویی آبسال در تبریز کمک بگیرند. نمایندگی لباسشویی آبسال در تبریز دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه ای می باشد که کاربران می توانند با خیال آسوده تعمیر دستگاه خود را به این نمایندگی بسپارند.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات لباسشویی آبسال در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی لباسشویی آبسال | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر لباسشویی آبسال در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

پاپ اپ