نمایندگی تلویزیون پاناسونیک در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

نمایندگی تعمیر تلویزیون پاناسونیک در تبریز

محتوای جدول

متحوای جدول تلویزیون

لیست قیمت تعمیر تلویزیون پاناسونیک در تبریز

خدمات تعمیر تلویزیونقیمت خدمات (تومان)
تعمیر بک لایت۵۰۰,۰۰۰ تا ۲,۶۰۰,۰۰۰
تعمیر برد پاور۳۰۰,۰۰۰ تا ۳,۵۵۰,۰۰۰
تعمیر برد تیکان۳۷۰,۰۰۰ تا ۱,۲۰۰,۰۰۰
تعمیر یا تعویض برد۳۰۰/۰۰۰ تا ۴۵۰/۰۰۰
تعویض یا تعمیر پنل۲۵۰/۰۰۰
تعمیر اسپیکر۱۸۰/۰۰۰
تعمیر پاور۱۸۰/۰۰۰
تعمیر برد اینورتر۲۴۰,۰۰۰ تا ۱,۱۰۰,۰۰۰
اتصال تلویزیون به سایر دستگاه ها۵۰/۰۰۰
هزینه ایاب ذهاب تکنسینطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر تلویزیون پاناسونیک در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر تلویزیون پاناسونیک را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک در تبریز

نصب ، سرویس و تعمیر تلویزیون پاناسونیک در تبریز

نمایندگی تلویزیون پاناسونیک در تبریز

این روز‌ها تلویزیون به عنوان یکی از اعضای جدایی ناپذیر زندگی ما انسان‌ها مطرح شده است. ما توسط تلویزیون بسیاری از نیاز‌های خود به آموزش، تفریح و سرگرمی را برطرف نموده و به همراه آن ساعات خوشی را سپری می‌کنیم. اگر بخواهیم به یکی از برند‌های قدیمی و قدرتمند تلویزیون اشاره کنیم، مسلماً از پاناسونیک نام خواهیم برد. ما امروز قصد داریم برخی از متداول‌ترین مشکلات این تلویزیون را برای شما بیان کنیم. همچنین باید به این نکته بپردازیم که تمامی این مشکلات، توسط کارشناسان حرفه‌ای و با تجربه نمایندگی تلویزیون پاناسونیک در تبریز قابل برطرف شدن است.

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون پاناسونیک چه علتی دارد؟

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون پاناسونیک، همان اشکال متداولی است که باعث نگرانی بسیاری از کاربران و تماس آن‌ها با مرکز تعمیر تلویزیون پاناسونیک در تبریز می‌گردد. البته قبل از هر چیز باید اتصالات برق خانه و همچنین اتصالات تلویزیون را بررسی نمایید. گاهی اوقات ممکن است نوسانات برق باعث خاموش شدن ناگهانی تلویزیون گردد. زمانی که تلویزیون با نوسانات پایین در حال کار کردن است، هر نوع اختلالی در زمینه جریان برق، باعث ایجاد مشکلات جدی برای تلویزیون می‌گردد. برای رفع چنین مشکلی، باید حتماً از محافظ برق استفاده نمایید. در صورتی که مشکل همچنان به قوت خود باقی بود، حتماً با کارشناسان نمایندگی تلویزیون پاناسونیک در تبریز مشورت نمایید.

نمایندگی تلویزیون پاناسونیک در تبریز

خراب شدن بک لایت و تعمیر آن در نمایندگی تلویزیون پاناسونیک در تبریز

بک لایت یکی از قطعات مهم و بسیار سازنده تلویزیون پاناسونیک به شمار می‌رود که از تعداد زیادی لامپ ال‌ای دی تشکیل شده است. معمولاً پنل دستگاه، نور مورد نیاز خود برای نمایش تصاویر را از بک لایت دریافت می‌کند. اگر حتی یکی از لامپ‌های موجود در این قطعه بسوزد، شما در همان قسمت از نمایشگر تلویزیون خود، تصاویر را به صورت تاریک مشاهده خواهید نمود. تعمیر تلویزیون پاناسونیک در تبریز به سبب خرابی بک لایت را باید به متخصصان و کارشناسان این حوزه بسپارید.
سوختنِ تنها یکی از لامپ‌های ال‌ای دی بک لایت، باعث قطع شدن جریان برق و در نهایت خاموش شدن لامپ‌های سالم می‌گردد. اگر تلویزیون شما صدا دارد، اما تصویری در آن مشاهده نمی‌کنید و یا تصاویر آن بسیار کم نور هستند، بدانید که برای بک لایت مشکلی به وجود آمده و باید آن را از طریق تکنسین‌های نمایندگی تلویزیون پاناسونیک در تبریز پیگیری نمایید.

مشاهده خط عمودی وسط صفحه نمایش

یکی از رایج‌ترین مشکلات تلویزیون‌های پاناسونیک که باعث مراجعه افراد به مرکز تعمیر تلویزیون پاناسونیک در تبریز می‌شود، مشاهده یک خط عمودی در قسمت میانی یا کناری صفحه نمایش است. این خط که گاهی اوقات ممکن است به صورت افقی نیز به نمایش درآید، به سبب مشکلات ناشی از پنل تلویزیون ایجاد شده است. زمانی که شما برای مدت زمان طولانی از تلویزیون خود استفاده کنید، صفحه نمایش آن گرم شده و این مشکل به وجود می‌آید. تنها راه حلی که پیش روی شما وجود دارد، تعویض پنل تلویزیون پاناسونیک است. این کار را باید به دست کارشناسان حرفه‌ای نمایندگی تلویزیون پاناسونیک در تبریز بسپارید.

نمایندگی تلویزیون پاناسونیک در تبریز

مشکلات آداپتور و رفع آن در نمایندگی تلویزیون پاناسونیک در تبریز

آداپتور در واقع همان منبع تغذیه تلویزیون پاناسونیک است که نقش مهمی در عملکرد این دستگاه ایفا می‌کند. خوشبختانه تعمیر آداپتور بسیار ساده است و زمانی که برای تلویزیون شما چنین مشکلی به وجود آمده باشد، می‌توانید با کنترل دقیق ولتاژ، به مشکل آداپتور پی برده و برای رفع آن اقدام کنید. از جمله مهم‌ترین عللی که باعث خرابی آداپتور می‌شوند شامل نداشتن ولتاژ، پایین بودن ولتاژ و همچنین نوسانات برق هستند. هر چند تعمیر و رفع اشکال آداپتور بسیار ساده است، اما ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که این امر را بر عهده کارشناسان مرکز تعمیر تلویزیون پاناسونیک در تبریز قرار دهید. برای تعمیر تلویزیون در تبریز با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات تلویزیون در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی تلویزیون | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر تلویزیون در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه ها هستند.

تماس با ما: 04191011297