نمایندگی تلویزیون هیوندای در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

نمایندگی تعمیر تلویزیون هیوندای در تبریز

محتوای جدول

متحوای جدول تلویزیون

لیست قیمت تعمیر تلویزیون هیوندای در تبریز

خدمات تعمیر تلویزیونقیمت خدمات (تومان)
تعمیر بک لایت۵۰۰,۰۰۰ تا ۲,۶۰۰,۰۰۰
تعمیر برد پاور۳۰۰,۰۰۰ تا ۳,۵۵۰,۰۰۰
تعمیر برد تیکان۳۷۰,۰۰۰ تا ۱,۲۰۰,۰۰۰
تعمیر یا تعویض برد۳۰۰/۰۰۰ تا ۴۵۰/۰۰۰
تعویض یا تعمیر پنل۲۵۰/۰۰۰
تعمیر اسپیکر۱۸۰/۰۰۰
تعمیر پاور۱۸۰/۰۰۰
تعمیر برد اینورتر۲۴۰,۰۰۰ تا ۱,۱۰۰,۰۰۰
اتصال تلویزیون به سایر دستگاه ها۵۰/۰۰۰
هزینه ایاب ذهاب تکنسینطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر تلویزیون هیوندای در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر تلویزیون هیوندای را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات تلویزیون هیوندای در تبریز

نصب ، سرویس و تعمیر تلویزیون هیوندای در تبریز

نمایندگی تلویزیون هیوندای در تبریز

امروزه تلویزیون به صورت مستقیم و غیر مستقیم، نقش بسیار مؤثری در زندگی ما انسان‌ها دارد. در بسیاری از خانه‌ها، تلویزیون برای ساعت‌ها روشن است و اعضای خانواده از برنامه‌های آن استفاده می‌کنند. اما برای این دستگاه نیز ممکن است اشکالات و آسیب‌هایی به وجود آید. ما در این مقاله قصد داریم شما را با برخی از متداول‌ترین اشکالات در این زمینه آشنا کنیم. همچنین شما عزیزان می‌توانید برای برطرف کردن هر نوع خطا و مشکلی، بر روی کمک تکنسین‌های نمایندگی تلویزیون هیوندای در تبریز حساب کنید.

مراجعه به نمایندگی تلویزیون هیوندای در تبریز به سبب خاموش و روشن شدن مداوم

یکی از مشکلات رایجی که همواره به مرکز تعمیر تلویزیون هیوندای در تبریز گزارش می‌شود، خاموش و روشن شدن مداوم این تلویزیون است. برای حل این مسأله، ابتدا باید جریان برق، سیم کشی و کابل‌های تلویزیون با دقت مورد بررسی قرار گیرند. به خصوص باید از سالم بودن کابل HDMI تلویزیون خود مطمئن شوید. اگر با بررسی این موارد، هنوز هم تلویزیون شما به صورت مداوم روشن و خاموش می‌شود، ممکن است برای برد آن مشکلی به وجود آمده باشد.
یکی از اصلی‌ترین علل ایجاد چنین مشکلی، سوختن آی سی برد پاور دستگاه است. همچنین اتصال فلش مموری حاوی ویروس، آسیب‌های جدی به تلویزیون وارد نموده و خاموش و روشن شدن آن را به همراه دارد. کارشناسان نمایندگی تلویزیون هیوندای در تبریز، به شما در رفع چنین مشکلاتی کمک خواهند نمود.

تعمیر تلویزیون هیوندای در تبریز

کم نور یا پر نور شدن قسمت از تصاویر

گاهی اوقات ممکن است در هنگام تماشای برنامه‌های تلویزیون، احساس کنید که تصاویر به صورت مداوم کم نور و پر نور می‌شوند. تعمیر تلویزیون هیوندای در تبریز به علت کم نور و پر نور شدن تصاویر، در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. معمولاً در اثر سوختگی یک یا چند لامپ ال‌ای دی که در قسمت پشت نمایشگر قرار گرفته‌اند، با چنین خطایی مواجه می‌شوید. تکنسین‌های نمایندگی تلویزیون هیوندای در تبریز، به شما خواهد گفت که آیا بک لایک دچار سوختگی شده یا خیر؟ اگر این اتفاق افتاده باشد، باید در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیر شود، زیرا مشکلات بک لایک ممکن است سایر قسمت‌ها را نیز درگیر نموده و به پنل تلویزیون آسیب برساند.

روشن نشدن تلویزیون هیوندای

اگر متوجه شدید که تلویزیون هیوندای شما روشن نمی‌شود، نگرانی به خود راه ندهید؛ زیرا تعمیر تلویزیون هیوندای در تبریز به علت مشکل روشن نشدن، به صورت تخصصی و حرفه‌ای انجام می‌پذیرد. در بسیاری از مواقع، می‌توان ریشه اصلی این موضوع را در خرابی مین برد تلویزیون پیدا کرد. البته خرابی برد پاور نیز یکی دیگر از پارامتر‌هایی است که باید به آن توجه شود. این دو قطعه قابل تعمیر هستند و باید توسط افراد متخصص و با تجربه در نمایندگی تلویزیون هیوندای در تبریز، به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرند. در صورتی که امکان تعمیر آن‌ها وجود نداشت، می‌توان این قطعات را با نمونه اورجینال و با کیفیت تعویض نمود.

نمایندگی تلویزیون هیوندای در تبریز

خاموش شدن خود به خود تلویزیون هیوندای

متخصصان مرکز تعمیر تلویزیون هیوندای در تبریز عقیده دارند که اصلی‌ترین علت خاموش شدن خود به خود تلویزیون هیوندای، به اشکالات برد پاور یا مین برد مربوط است. برد پاور یکی از مهم‌ترین قطعاتی است که در ساختار یک تلویزیون وجود دارد. اصلی‌ترین وظیفه آن تأمین برق مورد نیاز تمامی قطعات داخلی تلویزیون است. به سبب این که برد پاور به صورت مستقیم با برق شهری در ارتباط است، بنابراین هر نوسانی در سیستم برق شهری، می‌تواند به آن آسیب وارد نماید. هر نوع اختلالی در عملکرد این قطعه، باعث آسیب به سایر قسمت‌ها و ایجاد مشکلاتی مانند خاموش شدن خود به خود تلویزیون گردند. به شما پیشنهاد می‌کنیم، برای رفع چنین مشکلی، از کارشناسان نمایندگی تلویزیون هیوندای در تبریز کمک بخواهید. برای تعمیر تلویزیون در تبریز با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات تلویزیون در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی تلویزیون | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر تلویزیون در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه ها هستند.

Call Now Buttonتماس با ما: 04191011297