نمایندگی تلویزیون شارپ در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

نمایندگی تعمیر تلویزیون شارپ در تبریز

محتوای جدول

متحوای جدول تلویزیون

لیست قیمت تعمیر تلویزیون شارپ در تبریز

خدمات تعمیر تلویزیونقیمت خدمات (تومان)
تعمیر بک لایت۵۰۰,۰۰۰ تا ۲,۶۰۰,۰۰۰
تعمیر برد پاور۳۰۰,۰۰۰ تا ۳,۵۵۰,۰۰۰
تعمیر برد تیکان۳۷۰,۰۰۰ تا ۱,۲۰۰,۰۰۰
تعمیر یا تعویض برد۳۰۰/۰۰۰ تا ۴۵۰/۰۰۰
تعویض یا تعمیر پنل۲۵۰/۰۰۰
تعمیر اسپیکر۱۸۰/۰۰۰
تعمیر پاور۱۸۰/۰۰۰
تعمیر برد اینورتر۲۴۰,۰۰۰ تا ۱,۱۰۰,۰۰۰
اتصال تلویزیون به سایر دستگاه ها۵۰/۰۰۰
هزینه ایاب ذهاب تکنسینطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر تلویزیون شارپ در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر تلویزیون شارپ را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات تلویزیون شارپ در تبریز

نصب ، سرویس و تعمیر تلویزیون شارپ در تبریز

نمایندگی تلویزیون شارپ در تبریز

شارپ یکی از قدیمی‌ترین و شناخته شده‌ترین تلویزیون‌هایی است که ما لحظات بسیار خوبی را در کنار آن سپری کرده‌ایم. با وجود آن که این روز‌ها برند‌های بسیار زیادی از تلویزیون در بازار وجود دارند، اما هنوز هم تلویزیون‌های شارپ، انتخاب اول بسیاری از افراد به شمار ‌می‌روند. ما در این مقاله می‌خواهیم در مورد مشکلات تلویزیون شارپ با شما صحبت کنیم. رفع تمامی این اشکالات، در حیطه تخصصی کارشناسان نمایندگی تلویزیون شارپ در تبریز می‌باشد.

نداشتن تصویر تلویزیون و رفع آن در نمایندگی تلویزیون شارپ در تبریز

به طور کلی قطع شدن تصویر در تلویزیون‌های ال‌ای دی و ال سی دی شارپ، یکی از متداول‌ترین مشکلاتی است که باعث تماس افراد با مرکز تعمیر تلویزیون شارپ در تبریز می‌گردد. در چنین شرایطی اگر تصویر تلویزیون شما قطع شده، اما صدای آن همچنان وجود دارد، بدانید که ممکن است بک لایت آن آسیب دیده باشد. علاوه بر این، مشکلات تی کان نیز ممکن است قطع شدن تصویر در تلویزیون شارپ را به همراه آورد. فراموش نکنید که با مشاهده چنین مشکلی، باید در سریع‌ترین زمان ممکن به نمایندگی تلویزیون شارپ در تبریز مراجعه کنید. زیرا این اشکالات به مرور زمان به سایر قسمت‌های تلویزیون نیز سرایت کرده و آن‌ها را نیز درگیر می‌کند.

تعمیر تلویزیون شارپ در تبریز

تلویزیون شارپ صدا ندارد

گاهی اوقات مشکلی که در قسمت بالا به آن اشاره کردیم، به صورت معکوس رخ می‌دهد. به این معنا که شما می‌توانید تصاویر را از طریق تلویزیون مشاهده کنید، اما هیچ صدایی از برنامه‌ها پخش نمی‌شود. خوشبختانه تعمیر تلویزیون شارپ در تبریز به سبب بروز چنین مشکلی، به راحتی صورت می‌پذیرد. زیرا گاهی اوقات تنها آسیب دیدن بلندگو و اسپیکر‌های تلویزیون، باعث ایجاد چنین مسأله‌ای شده است. ممکن است مدار‌های داخلی اسپیکر‌ها قطع شده باشند که به راحتی قابل تعمیر است. البته خرابی مین برد نیز می‌تواند باعث اختلال در عملکرد سیستم صدا گردد که باید در نمایندگی تلویزیون شارپ در تبریز به دقت مورد بررسی قرار گیرد.

رنگ تلویزیون شارپ به هم ریخته است

اگر بخواهیم به یکی دیگر از متداول‌ترین مشکلات تلویزیون شارپ اشاره کنیم، بدون شک از به هم ریختگی رنگ آن صحبت خواهیم کرد. این خطا به شکل‌های مختلفی مشاهده می‌شود. ممکن است شما هاله‌ای از رنگ‌های رنگین کمانی را بر روی صفحه نمایش خود مشاهده کنید و یا این به هم ریختگی رنگ را به شکل خطوط عمودی و افقی ببینید. در هر صورت، این موضوع نشان دهنده یک مشکل جدی است که باید در مرکز تعمیر تلویزیون شارپ در تبریز مورد بررسی قرار گیرد. معمولاً عیب‌یابی چنین مشکلی، کمی سخت و پیچیده است. زیرا ممکن است اشکال از بک لایت، مین برد، منبع تغذیه، برد اینورتر یا برد کنترلر باشد. کارشناسان نمایندگی تلویزیون شارپ در تبریز آماده هستند تا برای رفع این اشکال به شما کمک کنند.

نمایندگی تلویزیون شارپ در تبریز

تلویزیون شارپ خود به خود خاموش می‌شود

تعمیر تلویزیون شارپ در تبریز، به سبب مشکل خاموش شدن ناگهانی آن، توسط کارشناسان با تجربه و حرفه‌ای این مرکز صورت می‌پذیرد. معمولاً این موضوع به سبب خرابی مین برد و یا پاور اصلی تلویزیون به وجود می‌آید. خراب شدن این دو قطعه، سبب می‌شود که تلویزیون نتواند به کار خود ادامه دهد. خوشبختانه تعمیر مین برد و یا پاور اصلی تلویزیون امکان‌پذیر است؛ به شرط آن که انجام این کار را به تعمیرکاران متخصص و حرفه‌ای در نمایندگی تلویزیون شارپ در تبریز بسپارید. البته در صورتی که امکان تعمیر این قطعات وجود نداشت، متخصصان آن‌ها را با یک نمونه اورجینال و با کیفیت تعویض می‌کنند. برای تعمیر تلویزیون در تبریز با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات تلویزیون در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی تلویزیون | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر تلویزیون در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه ها هستند.

Call Now Buttonتماس با ما: 04191011297