نمایندگی تلویزیون تی سی ال در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

نمایندگی تعمیر تلویزیون تی سی ال در تبریز

محتوای جدول

متحوای جدول تلویزیون

لیست قیمت تعمیر تلویزیون تی سی ال در تبریز

خدمات تعمیر تلویزیونقیمت خدمات (تومان)
تعمیر بک لایت۵۰۰,۰۰۰ تا ۲,۶۰۰,۰۰۰
تعمیر برد پاور۳۰۰,۰۰۰ تا ۳,۵۵۰,۰۰۰
تعمیر برد تیکان۳۷۰,۰۰۰ تا ۱,۲۰۰,۰۰۰
تعمیر یا تعویض برد۳۰۰/۰۰۰ تا ۴۵۰/۰۰۰
تعویض یا تعمیر پنل۲۵۰/۰۰۰
تعمیر اسپیکر۱۸۰/۰۰۰
تعمیر پاور۱۸۰/۰۰۰
تعمیر برد اینورتر۲۴۰,۰۰۰ تا ۱,۱۰۰,۰۰۰
اتصال تلویزیون به سایر دستگاه ها۵۰/۰۰۰
هزینه ایاب ذهاب تکنسینطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر تلویزیون تی سی ال در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر تلویزیون تی سی ال را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات تلویزیون تی سی ال در تبریز

نصب ، سرویس و تعمیر تلویزیون تی سی ال در تبریز

نمایندگی تلویزیون تی سی ال در تبریز

تلویزیون نقش بسیاری مهمی در ایجاد سرگرمی و گرد هم آوردن تمامی اعضای خانواده دارد. ما بسیاری از لحظات شاد و مفرح خود در کنار خانواده و آشنایان را در کنار تلویزیون سپری می‌کنم. بنابراین خرابی و از کار افتادن آن، امری بسیار ناخوشایند و آزار دهنده است. ما امروز قصد داریم به بررسی برخی از مهم‌ترین خطا‌ها و اشکالات تلویزیون تی سی ال بپردازیم. جای بسی خوشحالی است که تمامی این اشکالات در نمایندگی تلویزیون تی سی ال در تبریز، قابل برطرف شدن است.

تلویزیون تی سی ال صدا دارد، اما تصویر ندارد

گاهی اوقات ممکن است تلویزیون خود را روشن نموده و مشاهده کنید که تنها صدای آن پخش می‌شود و هیچ تصویری بر روی صفحه نمایش وجود ندارد. بنابر عقیده کارشناسان مرکز تعمیر تلویزیون تی سی ال در تبریز، این موضوع دو علت اساسی دارد. یکی از آن‌ها آسیب دیدن بک لایت یا همان لامپ‌های ال‌ای دی است و دیگری آسیب دیدن لامپ‌های ال سی دی در قسمت پشت پنل تلویزیون. اگر بخشی از لامپ‌ها و یا همگی آن‌ها سوخته باشند، تصویر برنامه‌ها را از صفحه نمایش تلویزیون مشاهده نخواهید کرد. در چنین شرایطی می‌توان با کمک متخصصان نمایندگی تلویزیون تی سی ال در تبریز، نسبت به تعمیر و یا تعویض این قطعات اقدام نمود.

نمایندگی تلویزیون تی سی ال در تبریز

قطع شدن صدای تلویزیون و تعمیر آن در نمایندگی تلویزیون تی سی ال در تبریز

زمانی که صدای تلویزیون به کلی قطع می‌شود، اشکال را باید در قسمت برد پاور یا بلندگو‌های دستگاه جستجو نمود. تعمیر تلویزیون تی سی ال در تبریز به سبب آسیب دیدن برد پاور و یا بلندگو‌ها، توسط تکنسین‌های حرفه‌ای و با تجربه انجام می‌شود. این کارشناسان عقیده دارند اگر برد پاور نتواند ولتاژ مورد نیاز دستگاه برای پخش صدا را تأمین کند، با مشکل قطعی صدای تلویزیون مواجه خواهید شد. در چنین مواقعی عملاً هیچ صدایی از اسپیکر‌ها شنیده نمی‌شود و پخش صدا به کلی با اشکال مواجه شده است. در صورتی که بلندگو‌ها و یا کلید پاور تلویزیون شما دچار آسیب شده باشند، می‌توانید آن را به متخصصان نمایندگی تلویزیون تی سی ال در تبریز بسپارید تا آن‌ها را تعمیر یا تعویض نمایند.

مشاهده یک هاله تاریک یا نقطه روشن بر روی نمایشگر

شاید شما نیز با این مورد برخورد کرده باشید؛ زمانی که در حال تماشای برنامه‌های در حال پخش از تلویزیون هستید، متوجه یک هاله تاریک یا نقطه روشنی بر روی صفحه نمایشگر خواهید شد. بر اساس نظر تکنسین‌های مرکز تعمیر تلویزیون تی سی ال در تبریز، این هاله تاریک می‌تواند به سبب سوختن و آسیب دیدن لامپ‌های پشت پنل یا همان بک لایت باشد. حتی در برخی از مواقع، خرابی بک لایت، باعث ایجاد یک نقطه روشن بر روی صفحه نمایش می‌شود. خوشبختانه کارشناسان نمایندگی تلویزیون تی سی ال در تبریز، با دانش و تجربه خویش می‌توانند در این زمینه به شما کمک مؤثری نمایند. همچنین در صورت نیاز به تعویض قطعات، از بهترین قطعات موجود در بازار استفاده می‌کنند.

تعمیر تلویزیون تی سی ال در تبریز

مخدوش شدن تصاویر تلویزیون تی سی ال

یکی از مهم‌ترین عللی که باعث مراجعه بسیاری از افراد به مراکز تعمیر تلویزیون تی سی ال در تبریز می‌گردد، مخدوش شدن تصاویر در این تلویزیون است. آسیب دیدن پنل تلویزیون و شکسته شدن پیکسل‌های موجود در صفحه پنل، علت بروز چنین مشکلی هستند. در چنین شرایطی تنها انتخابی که پیش روی شما وجود دارد، تعویض پنل است. البته پنل ممکن است در گذر زمان و با استفاده طولانی مدت نیز دچار خرابی شود و پس از آن تصاویر را به صورت مخدوش و بی‌کیفیت پخش نماید. به سبب این که پنل یک قطعه حساس و گرانقیمت است، بنابراین برای تعویض آن حتماً به یک مرکز معتبر، مانند نمایندگی تلویزیون تی سی ال در تبریز مراجعه نمایید. برای تعمیر تلویزیون در تبریز با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات تلویزیون در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی تلویزیون | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر تلویزیون در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه ها هستند.

تماس با ما: 04191011297