نمایندگی تلویزیون توشیبا در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

نمایندگی تعمیر تلویزیون توشیبا در تبریز

محتوای جدول

متحوای جدول تلویزیون

لیست قیمت تعمیر تلویزیون توشیبا در تبریز

خدمات تعمیر تلویزیونقیمت خدمات (تومان)
تعمیر بک لایت۵۰۰,۰۰۰ تا ۲,۶۰۰,۰۰۰
تعمیر برد پاور۳۰۰,۰۰۰ تا ۳,۵۵۰,۰۰۰
تعمیر برد تیکان۳۷۰,۰۰۰ تا ۱,۲۰۰,۰۰۰
تعمیر یا تعویض برد۳۰۰/۰۰۰ تا ۴۵۰/۰۰۰
تعویض یا تعمیر پنل۲۵۰/۰۰۰
تعمیر اسپیکر۱۸۰/۰۰۰
تعمیر پاور۱۸۰/۰۰۰
تعمیر برد اینورتر۲۴۰,۰۰۰ تا ۱,۱۰۰,۰۰۰
اتصال تلویزیون به سایر دستگاه ها۵۰/۰۰۰
هزینه ایاب ذهاب تکنسینطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر تلویزیون توشیبا در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر تلویزیون توشیبا را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات تلویزیون توشیبا در تبریز

نصب ، سرویس و تعمیر تلویزیون توشیبا در تبریز

نمایندگی تلویزیون توشیبا در تبریز

بسیاری از افراد در سراسر جهان، دوست دارند پس از یک روز کاری سخت و طولانی، ساعاتی را به همراه خانواده در کنار تلویزیون سپری کنند. گاهی اوقات تماشای فیلم مورد علاقه به همراه اعضای خانواده، امری بسیار دلپذیر و لذت بخش است. تلویزیون‌ها نقش بسیار مهمی در زندگی ما ایفا می‌کنند؛ اما برای آن‌ها نیز ممکن است مشکلاتی به وجود آید. ما در این مقاله قصد داریم برخی از مهم‌ترین اشکالات تلویزیون توشیبا را برای شما عزیزان بیان کنیم. در ضمن رفع تمامی این مشکلات، از طریق کارشناسان حرفه‌ای نمایندگی تلویزیون توشیبا در تبریز قابل انجام است.

نمایندگی تلویزیون توشیبا در تبریز

مراجعه به نمایندگی تلویزیون توشیبا در تبریز به سبب پرش تصاویر

پرش تصاویر یکی از مشکلات عمده‌ای است که گاهی اوقات ممکن است برای تلویزیون‌های توشیبا به وجود آید. اگر با مشاهده چنین اشکالی هر چه زودتر نسبت به تعمیر تلویزیون توشیبا در تبریز اقدام نکنید، ممکن است تلویزیون شما پس از مدتی، به طور کامل از کار بیفتد. معمولاً خرابی قطعات بسیار زیادی در تلویزیون، می‌توانند باعث به وجود آمدن پرش تصاویر شوند. زمانی که پنل تلویزیون و همچنین لامپ تصویر آن ضعیف می‌شود و یا اگر برای مین برد و یا پاور مشکلی به وجود آید، شما نشانه‌های آن را با پرش تصاویر در هنگام تماشای تلویزیون مشاهده خواهید کرد. برای رفع اختلال پرش تصاویر و تعمیر قطعات مرتبط با آن، از کارشناسان نمایندگی تلویزیون توشیبا در تبریز کمک بخواهید.

تاریک و روشن شدن صفحه نمایش تلویزیون

گاهی اوقات در هنگام مشاهده برنامه‌های مورد علاقه خود از تلویزیون، احساس می‌کنید که تصاویر در حال تاریک و روشن شدن هستند. کارشناسان مرکز تعمیر تلویزیون توشیبا در تبریز عقیده دارند که ریشه اصلی این موضوع، به خرابی پنل تلویزیون مربوط است. معمولاً هر نوع خطا و اشکالی در پنل، ابتدا از قسمت بالایی نمایشگر تلویزیون آغاز شده و سپس به سایر قسمت‌های آن منتقل می‌شود. همان گونه که می‌دانید پنل یکی از حساس‌ترین و در عین حال گران قیمت‌ترین قسمت‌های هر تلویزیون به شمار می‌رود. بنابراین برای تعمیر و یا تعویض آن، باید از تکنسین‌های حرفه‌ای نمایندگی تلویزیون توشیبا در تبریز کمک بگیرید.

کم نور شدن صفحه نمایش تلویزیون توشیبا

در بسیاری از مواقع، کاربرانی که با مرکز تعمیر تلویزیون توشیبا در تبریز تماس می‌گیرند، از کم نور شدن نور صفحه نمایش تلویزیون خود شاکی هستند. معمولاً اگر شما برای مدت زمان طولانی از تلویزیون خود استفاده کنید و صفحه نمایش آن برای ساعت‌ها روشن بماند، با چنین مشکلی مواجه خواهید شد. گاهی اوقات با تنظیم مجدد نور دستگاه، می‌توان به راحتی مشکل کم نور بودن صفحه نمایش آن را برطرف نمود. یکی دیگر از مهم‌ترین علل چنین مشکلی، بی‌کیفیتی فسفر موجود در تلویزیون است. در چنین شرایطی باید چند ساعت در شبانه روز به تلویزیون خود استراحت دهید و در صورتی که مشکل همچنان به قوت خود باقی بود، از کارشناسان نمایندگی تلویزیون توشیبا در تبریز کمک بخواهید.

تعمیر تلویزیون توشیبا در تبریز

قطع و وصل شدن مداوم تصاویر تلویزیون توشیبا

ممکن است شما نیز این موضوع را تجربه کرده باشید که با مشاهده تلویزیون، تصاویر آن به صورت مداوم قطع و وصل می‌شوند. خوشبختانه تعمیر تلویزیون توشیبا در تبریز به سبب چنین خطایی، به راحتی امکان‌پذیر است. این مشکل به دو صورت رخ می‌دهد. گاهی اوقات تصویر به صورت کامل قطع شده و پس از چند دقیقه وصل می‌شود؛ در برخی از مواقع نیز صفحه نمایش تلویزیون به آرامی شروع به تیره شده نموده و کم کم محو می‌شود. در صورت بروز هر کدام از این موارد، باید به خرابی برخی از قطعات تلویزیون شک کرد. از جمله این قطعات می‌توان به بک لایت، کلید پاور، پنل و مین برد اشاره نمود. تیم فنی نمایندگی تلویزیون توشیبا در تبریز، همواره آمادگی دارند که به شما برای حل چنین مسأله‌ای کمک کنند. برای تعمیر تلویزیون در تبریز با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات تلویزیون در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی تلویزیون | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر تلویزیون در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه ها هستند.

تماس با ما: 04191011297