تعمیر لباسشویی مدیا در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر لباسشویی مدیا را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

چرا تبریز امداد را برای تعمیر لباسشویی خود انتخاب کنیم؟

نصب ، سرویس و تعمیر لباسشویی مدیا در تبریز

تعمیر لباسشویی مدیا در تبریز

ماشین لباسشویی مانند هر وسیله دیگری عمر مفیدی دارد و نیازمند سرویس و رسیدگی می‌باشد. اگر ساکن تبریز هستید دیگر لزومی ندارد نگران تعمیر لباسشویی مدیا در تبریز باشید چرا که با بهترین سرویس دهی توسط این مجموعه انجام می‌شود. در ادامه علاوه بر ایراداتی که ممکن است برای لباسشویی شما رخ دهد که ممکن است به تعمیر لباسشویی مدیا در تبریز نیاز پیدا کنید، شما را با نحوه خدمات رسانی این تیم با سابقه آشنا می‌کنیم.

نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در تبریز

نگاهی به برخی مشکلات رایج در ماشین لباسشویی مدیا

هر چقدر شما نیز با این مشکلات آشنایی داشته باشید، علاوه بر آنکه فرآیند تعمیر لباسشویی مدیا در تبریز به خوبی صورت می‌گیرد، باعث می‌شود، در زمان بروز آن، آمادگی لازم را پیدا کنید که چه عکس العلمی از خود نشان دهید. البته امور فنی نیازمند سطح دانش فنی و تخصص است بنابراین لازم است از فرد کار بلد و با تجربه کمک بگیرید با این حال نباید فراموش کرد اقدامات اولیه شما نیز بسیار موثر خواهد بود. در ادامه شما را با رایج‌ترین مشکلاتی که ممکن است به مرور برای لباسشویی مدیا رخ دهد، آشنا کنیم در این میان نمایندگی لباسشویی مدیا در تبریز نیز شما را همراهی می‌کند.

1) چرا دیگ لباسشویی مدیا نمی‌چرخد؟

برای این پرسش که بی‌ارتباط با تعمیر لباسشویی مدیا در تبریز نیز نمی‌باشد، جواب‌‌های متعددی وجود دارد مثل اینکه حجم لباس‌ها به قدری زیاد باشد که امکان حرکت و چرخش دیگ لباسشویی را کاهش دهد. متخصصان مرکز تعمیر لباسشویی مدیا در تبریز توصیه می‌کنند تحت هیچ شرایطی بیش از حد لباس‌ها را درون مخزن قرار ندهید، با این کار عمر دستگاه را کم می‌کنید. مشکلی که در این بخش رخ می‌دهد این است که به دلیل حجم زیاد لباس‌ها، امکان ورود و جریان پیدا کردن آب نیز کاهش پیدا می‌کند و از آنجا که دستگاه دارای ایمنی قوی می‌باشد، از چرخش خودداری می‌کند.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی مدیا در تبریز

2) کار شست و شو تمام شده اما درب لباسشویی باز نمی‌شود

این موضوع نیز بارها و بارها رخ می‌دهد. در واقع اگر فرآیند شست و شو به درستی انجام شده باشد، در آخرین مرحله بایستی به راحتی درب دستگاه را باز کرده و لباس‌ها را از آن خارج کنید. بر اساس توصیه کارشناسان تعمیر لباسشویی مدیا در تبریز لازم است درون مخزن را بررسی کنید و در صورت مشاهده آب، دگمه Drain که بر روی صفحه دستگاه تعبیه شده را فشار دهید تا آب موجود در آن تخلیه شود. در واقع در لباسشویی مکانیسمی تعریف شده تا به منظور حفاظت از دستگاه و کاربر، در صورت لزوم، درب دستگاه باز نشود. ممکن است در دستگاه آبی وجود نداشته باشد و باز هم با عدم باز شدن درب دستگاه روبرو بشوید. دلیل آن می‌تواند به خاطر عدم اتمام فرآیند شست و شو باشد. در صورت وجود هر گونه سوال و مشاوره‌ای می‌توانید با نمایندگی لباسشویی مدیا در تبریز تماس بگیرید و ظرف کوتاه‌ترین زمان ممکن به این ایرادات خاتمه دهید.

تعمیرات لباسشویی مدیا در تبریز

3) شنیده شدن صدای عجیب و بلند از دستگاه

شنیدن سر و صدای بلند از ماشین لباسشویی نیز یکی از متداول‌ترین اتفاقاتی محسوب می‌شود که کار را به تعمیر لباسشویی در تبریز می‌رساند. این موضوع می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد نظیر اینکه سطح زیر دستگاه صاف و یکدست نباشد و یا اینکه شیئی در درام لباسشویی و یا پمپ تخلیه آن گیر کرده باشد. در چنین شرایطی اگر به امور فنی اشراف ندارید، لازم است از افراد متخصص و با تجربه در مرکز تعمیر لباسشویی مدیا در تبریز کمک بگیرید در غیر این صورت ممکن است مشکلات دیگری نیز رخ دهد.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات لباسشویی مدیا در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی لباسشویی مدیا | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر لباسشویی مدیا در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

پاپ اپ