تعمیر لباسشویی بهی در تبریز

تعمیر لباسشویی بهی در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول

لیست قیمت تعمیر لباسشویی

نوع خدمات تعمیرات لباسشوییهزینه خدمات تعمیر لباسشویی
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچاز 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک هااز 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشوییاز 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظاماز 850 تا 1280 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب دوباره لباسشویی300 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

مراحل انجام تعمیر لباسشویی در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر لباسشویی بهی را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

چرا تبریز امداد را برای تعمیر لباسشویی خود انتخاب کنیم؟

نصب ، سرویس و تعمیر لباسشویی بهی در تبریز

تعمیر لباسشویی بهی در تبریز

ماشین لباسشویی یکی از مهم‌ترین لوازم و وسایل خانگی به شمار می‌رود که امروزه سرعت، دقت و کیفیت شست و شو لباس‌ها به آن بستگی دارد. مطمئناً نمی‌ توانیم تحقق این فاکتورها از خودمان انتظار داشته باشیم. با توجه به ضرورت پاکیزگی و نیاز به توجه آن، مطمئناً این حجم کار از عهده فرد بر نخواهد آمد چرا که تنها باعث استهلاک و فرسایش بدنی و عدم کیفیت شست و شو می‌شود. مشخص است که زندگی بدون این وسیله کاربردی غیر ممکن است حتی زمانی که برای مدت محدودی، لباسشویی دچار مشکل شده باشد و چاره‌ای به جز تعمیر لباسشویی بهی در تبریز و یا هر برندی دیگری نداشته باشید.

تعمیر لباسشویی بهی در تبریز

فاکتورهای مهم در هنگام خرید لباسشویی بهی

برای آنکه کمتر با راهکار تعمیر لباسشویی بهی در تبریز مواجه شوید لازم است پیش از خرید دستگاه نکات و مواردی را مد نظر قرار دهید. فاکتورهایی که عامل اصلی کیفیت و کارایی این وسیله کاربردی و مهم محسوب می‌شوند و به نوعی برای بلند مدت شما را همراهی می‌کنند.

کیفیت، سرعت، دقت، آپشن‌‌های شست و شو، جنس و متریال به کار رفته در قطعات، کشور سازنده، میزان مقاومت و دوام، مصرف انرژی، نحوه تعمیرات، دسترسی به قطعات مورد نیاز، دسترسی به نمایندگی لباسشویی بهی در تبریز و یا هر برند دیگری که در شهر یا استان شما فعال باشد، قیمت مناسب دستگاه، هزینه خدمات و غیره از جمله مواردی هستند که لازم است مد نظر قرار دهید.

ساختار ماشین لباسشویی بهی

در صورتی که ماشین لباسشویی را از هر نوع برند داخلی یا خارجی به تازگی تهیه کرده‌اید، تنها یک بدنه و چندین دگمه تعبیه شده بر روی آن را مشاهده می‌کنید در حالی که این قاب بزرگ شامل مجموعه‌ای از قطعات ریز و درشت است که از دید ما پنهان هستند و تنها زمانی متوجه حضور آن می‌شویم که دستگاه بنا به دلایلی کار نکند یا عملکرد مناسبی را از خود نشان ندهد. اگر در تبریز سکونت دارید، در چنین شراطی است که تعمیر لباسشویی بهی در تبریز به شما کمک می‌کند.

نمایندگی تعمیر لباسشویی بهی در تبریز

برای تعمیر لباسشویی پاناسونیک در تبریز با شماره ی 04191011297 تماس حاصل فرمایید.

نگاهی به ساختار و اجزای موجود در ماشین لباسشویی

فرقی نمی‌کند از چه نوع برندی استفاده می‌کنید. همه ماشین‌های لباسشویی از قطعات مهم و تأثیر گذاری تشکیل شده‌اند، که باعث روشن شدن یا خاموش شدن دستگاه، سرعت، انتخاب نوع لباس، خشک کردن، تنظیم ویژگی‌ها و غیره می‌شوند. موتور پمپ، المنت، بدنه، واشر، ترموستات، خرطومی، دگمه، محفظه اصلی، پمپ تخلیه، شیر برقی، هیدروستات، خشک کن و غیره از جمله قطعات اصلی تشکیل دهنده ماشین لباسشویی هستند که در صورت عدم وجود یکی از این قطعات و یا خرابی آن، متوجه عملکرد نا مطلوب دستگاه خواهید شد و بایستی برای رفع مشکل از متخصصین و افراد با تجربه در زمینه تعمیر لباسشویی بهی در تبریز راهنمایی و کمک بگیرید.

علائم و نشانه‌های خرابی ماشین لباسشویی

آبگیری نکردن ماشین لباسشویی، عدم تخلیه آب از مخزن اصلی، عدم چرخش دیگ لباسشویی، روشن نشدن دستگاه، خاموش نشدن دستگاه، تولید صدای غیر عادی و بیش از حد، نشتی آب از دستگاه، گرم نشدن آب، عمل نکردن دور تند ماشین لباسشویی، حل نشدن مواد شوینده در آب و غیره از جمله رایج‌ترین مشکلات و ایرادات به وجود آمده در ماشین لباسشویی هستند. مشاوران و تکنسین‌های فعال در نمایندگی لباسشویی بهی در تبریز تأکید می‌کنند در صورت عدم شناخت و آگاهی نسبت به ساختار و عملکرد قطعات، به هیچ عنوان اقدامی بر روی آن انجام ندهید. در صورتی که ساکن تبریز هستید این امتیاز را دارید تا با یک تماس تلفنی، تعمیر لباسشویی بهی در تبریز را توسط کادری مجرب و با متخصص تجربه کنید.

نگاهی به ایرادات متداول در ماشین لباسشویی بهی

وجود ماشین لباسشویی در منزل یا محل کار، بیش از آنچه که فکرش را کنید در زمان، سلامت و هزینه‌‌های جانبی شما، تأثیر گذار هستند و نقش پر رنگ آن را به وضوح مشاهده خواهید کرد. در این میان وجود خطاهای کوچک و بزرگ نیز می‌تواند در عملکرد آن تأثیر بگذارد. در ادامه به تعدادی از رایج‌ترین ایرادات موجود در ماشین لباسشویی اشاره می‌کنیم.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بهی در تبریز

1) دلیل نشتی آب از دستگاه لباسشویی

مطئناً شما نیز بارها و بارها متوجه نشتی آب بر روی سرامیک شده‌اید و به دنبال منشأ آن هستید. در واقع این نشتی به دلیل بروز مشکل برای خرطومی لباسشویی رخ می‌دهد. خرطومی در پشت لباسشویی قرار گرفته و به نوعی مسئولیت اتصال مخزن اصلی لباسشویی با لوله کشی آب شهری را بر عهده دارد. آب ورودی و خروجی از طریق خرطومی جریان پیدا می‌کند. به دلیل استفاده مکرر و نقش کلیدی که خرطومی لباسشویی در جریان پیدا کردن آب بر عهده دارد، بیشتر از دیگر قطعات در معرض خرابی که استهلاک، پارگی، سوراخ شدن و اصابت ضربه به آن است قرار می‌گیرد در نتیجه نشتی آب به دلیل خرابی خرطومی لباسشویی است.
تکنسین‌های با تجربه و ماهر مرکز تعمیر لباسشویی بهی در تبریز به شما کمک می‌کنند تا به زودی مشکل نشتی بر طرف شود و بتوانید مانند گذشته از دستگاه استفاده کنید.

2) دلیل خشک نشدن لباس‌ها

یکی از مهم‌ترین انتظاری که از ماشین لباسشویی داریم این است که علاوه بر شست و شوی مناسب، رطوبت لباس‌ها را جذب کند تا خیلی زود خشک شوند. مطمئناً شما نیز بارها لباس‌های مرطوب و غوطه ور در آب را از دستگاه بیرون کشیده‌اید. این مشکل زمانی رخ می‌دهد که هیتر لباسشویی عمل نمی‌کند. در واقع این قطعه علاوه بر اینکه باعث گرم شدن دمای آب برای شست و شوی مناسب می‌شود، در مراحل آخر رطوبت لباس‌ها را جذب می‌کند و به نوعی عملیات خشک کن را انجام می‌دهد. نمایندگی لباسشویی بهی در تبریز این اطمینان را به شما می‌دهد که ظرف کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل را بررسی و با تعمیر لباسشویی در تبریز یا تعویض قطعه، کارایی دستگاه را بالا ببرد.

در صورتی که در تبریز سکونت دارید و به دنبال نمایندگی تعمیرات و یا تعمیرکاران ماهر و با تجربه هستید، می‌توانید با مرکز تعمیر لباسشویی بهی در تبریز در ارتباط باشید و از خدمات آن بهره‌مند شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برنامه شست و شوی لباسشویی بهینوع
Baby care
Easy care
Duvet
Wool
Delicate
Quick 30
cotton eco , Cotton
جنس لباس
لباس نوزاد
پای آمید، آکرلیک، پلی استر
لوازم تخت خواب کتان به جز پوشاک، لباس های حساس، پشمی، ابریشمی، لحاف، پتو، مبل با لایی نازک و انواع روکش
لباس پشمی قابل شستشو با ماشین
لباس های ظریف و حساس
لباس های رنگی نسبتا کثیف
لباس های دارای رنگ ثابت مانند پیراهن و لباس خواب و راحتی و لباس های نخی و لباس زیر
دمای مناسب
درجه سانتی گراد
40 درجه سانتی گراد
40 درجه سانتی گراد
40 درجه سانتی گراد
30 درجه سانتی گراد
30 درجه سانتی گراد
برای cotton درجه سانتی گراد و برای cotton eco درجه سانتی گراد
گزینه
شستشوی بهداشتی، خیس خوردن، ضد چروک، متمرکز
شستشوی بهداشتی، خیس خوردن، ضد چروک، متمرکز
ضد چروک، متمرکز
ضد چروک، متمرکز
ضد چروک، متمرکز
ضد چروک، متمرکز
شستشوی بهداشتی، خیس خوردن، ضد چروک، متمرکز
حداکثر وزن لباس
6 کیلو گرم
4 کیلو گرم
تک سایز
2 کیلو گرم
3 کیلو گرم
2 کیلو گرم
دسته بندی شده


بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات لباسشویی بهی در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی لباسشویی بهی | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر لباسشویی بهی در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما: 04191011297