نمایندگی مایکروفر آاگ در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

نمایندگی مایکروفر آاگ در تبریز

نمایندگی تعمیر مایکروفر آاگ در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر مایکروفر آاگ را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

تعمیر مایکروفر آاگ در تبریز

نصب ، سرویس و تعمیر مایکروفر آاگ در تبریز

نمایندگی مایکروفر آاگ در تبریز

آاگ یکی از برندهای معروف تولید کننده لوازم منزل است که نام آن مخفف شرکت برق عمومی است. این شرکت که از سال 1951 در فرانکفورت کار خود را آغاز کرده است، محصولات مختلفی از جمله مایکروفر را تولید می کند و جز با کیفیت ترین برندها در زمینه لوازم منزل است. مایکروفر آاگ، در این نوشته مورد بررسی بیش تر مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد قرار می‌گیرد. شما نیز برای تعمیر مایکروفر در تبریز، می توانید به نمایندگی تعمیر مایکروفر آاگ در تبریز مراجعه کنید یا با شماره های بالای صفحه تماس بگیرید تا تعمیر دستگاهتان در کوتاهترین زمان ممکن انجام شود. در ادامه نکاتی را در خصوص برخی از ایرادات ثبت شده در نمایندگی مایکروفر آاگ در تبریز، می‌خوانیم.

نمایندگی مایکروفر آاگ در تبریز

مشاهده جرقه و تماس با نمایندگی مایکروفر آاگ

این ایراد می تواند به دلایل مختلفی مانند قرار گرفتن جسم فلزی مانند قاشق یا چنگال در دستگاه یا از بین رفتن عایق مایکروفر در مایکروفر آاگ دیده می شود. به جز مورد آخر یعنی از بین رفتن لعاب بدنه داخلی، موارد دیگر، نیازی به تعمیر مایکروفر آاگ در تبریز ندارد. اگر در دستگاه خود از فویل های مخصوص غذا استفاده کنید مشکلی برای مایکروفر شما ایجاد نخواهد شد و این مورد استثنا محسوب می شود. اما برای رفع ایراد توسط خودتان اگر در خلال پخت جرقه مشاهده كرديد دكمه STOP را فشار داده و مشكل را رفع نمایید. اگر داخل دستگاه از فویل استفاده می کنید، آن را به خوبي به دور مواد غذائي بپچید و مطمئن شوید هیچ تماسی با بدنه دستگاه ندارد. وجود قسمت‌هاي فلزي مثل سیم دور غذا، قاشق،چنگال و حاشيه فلزی دور ظروف می‌تواند مشکل ساز شود. اگر ایراد رفع نشد این احتمال وجود دارد که لعاب عایق دستگاه از بین رفته یا آسیب دیده باشد یا مگنترون های مایکروفر مشکلی پیدا کرده باشند. رفع این موارد از دست شما ساخته نیست و باید با نمایندگی مایکروفر آاگ در تبریز تماس بگیرید تا تکنسین متخصص برای تعمیر مایکروفر آاگ در تبریز اقدام کند.

دستگاه هنگام کار متوقف می‌شود

یکی از دلایل رایجی که باعث تماس کاربران با نمایندگی مایکروفر آاگ در تبریز می‌شود، توقف دستگاه در میانه کار است. برای رفع این مشکل اول درب دستگاه را باز كنيد تا دستگاه متوقف شود و سپس با فشار دادن دكمه استارت  دستگاه را دوباره راه اندازي نمایید.  اگر مشکل رفع نشد یکی از قطعات دستگاه مثل میکروسوییچ آن ایراد دارد که باید از طریق تکنسین مجاز نمایندگی مایکروفر آاگ در تبریز بررسی شود. میکروسوییچ قطعه ایست که پس از بسته شدن درب دستگاه در مدار قرار می گیرد و آن را کامل می کند تا دستگاه شروع به کار کند. در صورتی که این قطعه ایراد پیدا کند، باید آن را تعویض کرد تا دستگاه شروع به کار کند.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر آاگ در تبریز

روشن نشدن مایکروفر آاگ

مهم ترین قطعات مایکروفر آاگ مگنترون و برد الکترونیکی دستگاه هستند. اگر این دو قطعه مشکلی پیدا کنند، دستگاه روشن نخواهد شد. پیش از بررسی این قسمت ها، باید پریز برق و دو شاخه دستگاه مورد بررسی قرار بگیرد. اگر مشکل را پیدا نکردید، برای تعمیر مایکروفر آاگ در تبریز، با نمایندگی مایکروفر آاگ در تبریز تماس بگیرید.

تعمیر در نمایندگی مایکروفر آاگ در تبریز

با برخی از مواردی که باعث تماس کاربران با نمایندگی مایکروفر آاگ در تبریز می شود، آشنا شدیم. اگر ساکن شهر تبریز هستید و ایرادی برای دستگاه شما به وجود آمد، بهترین راهکار برای تعمیر مایکروفر آاگ در تبریز، استفاده از خدمات نیروهای متخصص و با تجربه مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد تماس بگیرید. تکنسین های این مجموعه، از سال ها تجربه در خصوص تعمیر این دستگاهها، برخوردار هستند. تکنسین های این مجموعه، برای رضایت مشتریان، علاوه بر استفاده از قطعات تهیه شده از نمایندگی مایکروفر آاگ، خدمات ارائه شده خود را به مدت سه ماه گارانتی می کنند. علاوه بر این، با استفاده از قطعات یدک فابریک دستگاه و تکنسین های با سابقه کار چندین ساله، از تحمیل هزینه های اضافه به مشتریان برای تعمیر مجدد و خراب شدن دوباره دستگاه، جلوگیری می کند.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات مایکروفر و سولاردام در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر و سولاردام | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر مایکروفر و سولاردام در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

پاپ اپ