نمایندگی تعمیر پکیج ایمرگاس در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

نمایندگی پکیج ایمرگاس در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول تعمیر پکیج در تبریز

لیست قیمت تعمیر پکیج ایمرگاس در تبریز

خدمات پکیجهزینه خدمات پکیج
هزینه سرویس کامل پکیج500.000 تا 700.000 تومان
قیمت اسید شویی پکیج200.000 تا 350.000 تومان
هزینه تعویض فیلتر رسوب500.000 تا 650.000 تومان
اجرت هواگیری پکیج150.000 تا 200.000 تومان
هزینه تعویض پمپ50.000 تا 170.000 تومان
هزینه تعمیر برد پکیج300.000 تا 500.000 تومان
هزینه تعویض جرقه‌زن70.000 تا 150.000 تومان
هزینه تعویض منبع انبساطهزینه تعویض منبع انبساط
هزینه ایاب ذهابطبق نرخ اتحادیه

مراحل انجام تعمیر پکیج ایمرگاس در تبریز

مراحل انجام تعمیر پکیج ایمرگاس در تبریز

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر پکیج ایمرگاس در تبریز را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
۱۰– ایاب و ذهاب رایگان در صورت انجام کار
(این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار ۴۰۰۰۰ تومان می باشد).

چرا باید تعمیر پکیج ایمرگاس در تبریز را به ما بسپارید ؟

نصب ، سرویس و تعمیر پکیج ایمرگاس در تبریز

مجموعه ایمرگاس فعالیت خود را در سال ۱۹۶۴ در راستای ساخت دیگ‌های بخار خانگی آغاز کرد. این مجموعه امروز سابقه کاری طولانی و موفقیت‌های زیادی را کسب کرده است و یکی از مشهورترین شرکت‌های ایتالیایی در بخش سیستم‌های گرمایشی به شمار می‌رود. شما می‌توانید برای رفع مشکلات پکیج‌های برند ایمرگاس با نمایندگی تعمیر پکیج ایمرگاس در تبریز در تماس بمانید.

نمایندگی تعمیر پکیج ایمرگاس در تبریز

استفاده از پکیج در ساختمان‌های امروزی و مدرن بسیار متداول شده است و اغلب جایگزین سیستم قدیم شوفاژ خانه‌ها گشته‌اند. خراب شدن این سیستم برای شما دردسرساز خواهد بود و کارشناسان تعمیر پکیج ایمرگاس در تبریز در چنین شرایطی به کمک شما می‌آیند. ما نیز در تلاش هستیم برخی از ایراد‌های رایج در این دستگاه را مورد بررسی قرار دهیم. اگر نیاز به راهنمایی‌های بیشتری داشتید با نمایندگی تعمیر  پکیج ایمرگاس در تبریز تماس داشته باشید.

چرا پکیج خاموش ایمرگاس به صورت ناگهانی می‌شود؟

چرا پکیج خاموش ایمرگاس به صورت ناگهانی می‌شود؟

یکی از مشکلات مطرح در پکیج‌های ایمرگاس خاموش شدن ناگهانی دستگاه می‌باشد که در بسیاری از موارد این اتفاق به دنبال افت فشار پکیج رخ خواهد داد. همچنین گاهی اوقات خراب شدن ترموستات و بروز ایراد در این قطعه باعث اختلال در روند کار پکیج شما می‌شود. اگر از این دو مورد مطمئن شدید با متخصصین تعمیر پکیج ایمرگاس در تبریز تماس بگیرید.

احتمال دارد خاموش شدن ناگهانی دستگاه شما به دنبال وجود نشتی در پمپ دستگاه یا خرابی این قطعه اتفاق افتاده باشد. همچنین دقت داشته باشید گاهی مشکل ساده‌ای مانند بسته بودن شیر‌های آب باعث توقف کار پکیج می‌شود. اگر قصد دارید با نمایندگی تعمیر پکیج ایمرگاس در تبریز تماس داشته باشید توصیه می‌شود قبل از این کار حتماً از وصل بودن جریان گاز خانه نیز اطمینان پیدا کنید. همچنین احتمال نبود جریان الکتریکی در قطعات برقی دستگاه را در نظر داشته باشید.

بررسی علت روشن نشدن پکیج توسط نمایندگی تعمیر پکیج ایمرگاس در تبریز

روشن نشدن پکیج شما از دیگر مشکلاتی است که احتمال برخورد با آن وجود دارد و این اتفاق می‌تواند به دنبال گرفتگی لوله‌ها توسط هوا یا رسوب اتفاق افتاده باشد. پس قبل از هر کار نسبت به هواگیری لوله‌های پکیج اقدام نمایید. اگر پس از هواگیری باز هم مشکل شما ادامه داشت از تنظیم بودن فشار پکیج اطمینان پیدا کنید. در صورتی که احساس کردید دستگاه شما نیاز به تنظیم مجدد دارد حتماً با متخصصین نمایندگی تعمیر پکیج ایمرگاس در تبریز در تماس باشید.

از دیگر مواردی که می‌تواند منجر به روشن نشدن پکیج شود ایراد در شمعک و مشعل دستگاه می‌باشد که نیاز به بررسی‌های تخصصی دارد. همچنین دقت داشته باشید شاید پکیج بیش از اندازه گرم شده است و در چنین شرایطی باید عامل این افزایش دما را پیدا کنید. مطمئن شوید جریان برق ورودی به پکیج شما وصل است و همچنین فشار گاز پکیج از حد مشخصی پایین‌تر قرار نگرفته باشد. اگر نیاز به راهنمایی‌های بیشتری داشتید با نمایندگی تعمیر پکیج در تبریز تماس بگیرید.

به چه دلیل فشار در پکیج ایمرگاس تغییر پیدا می‌کند؟

به چه دلیل فشار در پکیج ایمرگاس تغییر پیدا می‌کند؟

چنانچه در پکیج خانگی خود با افزایش یا کاهش فشار مواجه شوید کارکرد دستگاه شما مختل می‌گردد و نیاز به بررسی‌های تخصصی وجود خواهد داشت. از مهمترین مواردی که می‌تواند منجر به افزایش یا کاهش فشار در پکیج دیواری شود بروز ایراد در شیر اطمینان فشار دستگاه می‌باشد که گاهی مجبور به تعویض این شیر خواهید شد. همچنین در برخی موارد احتمال دارد به دنبال نشتی در دریچه اتوماتیک تخلیه هوا مشکل کاهش یا افزایش فشار پکیج را تجربه کنید.

پس از بررسی موارد فوق مطمئن شوید از رادیاتور‌های شما و شیر‌های آن‌ها هیچ گونه نشتی و آبریزشی وجود ندارد. احتمال نشتی در شیر‌های آب زیر پکیج را نیز در نظر داشته باشید. در ادامه رادیاتور‌ها را هواگیری نموده و همچنین گیج فشار پکیج را مورد بررسی قرار دهید. اگر نیاز به راهنمایی‌های بهتری داشتید متخصصین ما در نمایندگی تعمیر پکیج ایمرگاس در تبریز می‌توانند در حل مشکلات این دستگاه به شما کمک کنند.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات پکیج ایمرگاس در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی پکیج ایمرگاس | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر پکیج ایمرگاس در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تبریز امداد از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید. دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.
مجموعه تبریز امداد برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

تماس با ما: 04191011297