تعمیر یخچال الکترولوکس در تبریز

تعمیر یخچال الکترولوکس در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول یخچال

لیست قیمت تعمیر یخچال

نوع خدمات تعمیرات یخچالهزینه خدمات تعمیر یخچال
تعویض فیلتر درایراز 880 تا 1250 هزار تومان
نصب دوباره یخچال400 هزار تومان
شارژ گاز یخچالاز 1300 تا 2200 هزار تومان
تعمیر موتور فن یخچالاز 550 تا 800 هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی یخچالاز 1200 تا 2450 هزار تومان
نصب فیلتر بیرونی یخچالاز 350 تا 700 هزار تومان
تعویض فیلتر داخلی یخچالاز 550 تا 900 هزار تومان
تعویض لامپ روشنایی یخچالاز 300 تا 500 هزار تومان
سرویس کامل یخچال500 هزار تومان
تعویض کمپرسور یخچالاز 4800 تا 6850 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

مراحل تعمیر یخچال در تبریز امداد

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر یخچال الکترولوکس را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

چرا تبریز امداد را برای تعمیر یخچال خود انتخاب کنیم؟

نصب ، سرویس و تعمیر یخچال الکترولوکس در تبریز

نمایندگی یخچال الکترولوکس در تبریز

الکترولوکس یک برند با کیفیت و معتبر اروپایی است که کار تولید لوازم مختلف منزل را با کیفیت بالا انجام می دهد. این برند سوئدی در بازار لوازم منزل کشورمان نیز طرفداران بسیاری دارد. در این مطلب قصد داریم به طور اختصاصی، به یخچال های تولید این برند بپردازیم. برای تعمیر با کیفیت و فوری دستگاه خود، با شماره های مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد تماس بگیرید. برخی از ایرادات رایج ثبت شده در نمایندگی یخچال الکترولوکس در تبریز عبارتند از مصرف بالای برق،گرم شدن داخل یخچال، ایراد در کمپرسور و خاموش شدن یخچال، برفک زدن یخچال و … که در ادامه با برخی از آن ها آشنا می شویم.

نمایندگی یخچال الکترولوکس در تبریز

برفک زدن یخچال الکترولوکس

ایراد در قسمت یخ زدایی یخچال الکترولوکس هنگامی رخ می‌دهد که شاهد برفک زدن یخچال باشید. یخچال های الکترولوکس به صورت اتومات عمل یخ زدایی را با استفاده از سیستم دیفراست انجام می‌دهند. اگر برفک در یخچال مشاهده کردید احتمالا در تایمر دیفراست یا سیستم گرمایشی که وظیفه ذوب برفک یخچال را دارند ایرادی به وجود آمده است. برای رفع این ایراد و تعمیر یخچال خود، حتما به تکنسین ماهر نمایندگی یخچال الکترولوکس در تبریز، مراجعه کنید و از قطعات فابریک یدک دستگاه برای طول عمر دستگاه خود استفاده کنید.

گرم شدن یخچال الکترولوکس  

دیگر مشکلی که ممکن است برای آن احتیاج به حضور تکنسین نمایندگی یخچال الکترولوکس در تبریز داشته باشید، مساله گرم شدن داخل دستگاه و نرسیدن به دمای مورد نظر شماست. این مشکل به احتمال فراوان به دلیل ایراد در کمپرسور یخچال است. وقتی کمپرسور نتواند با تمام توان به کار خود ادامه دهد، احتمال بروز این خطا در دستگاه بسیار بالاست و تا زمانی که کمپرسور تعمیر نشود، مشکل رفع نخواهد شد.

شارژ مجدد گاز در نمایندگی یخچال الکترولوکس در تبریز

یکی از نیازهایی که ممکن است دستگاه شما پس از چند سال استفاده داشته باشد، شارژ مجدد گاز در یخچال است. اگر هوا داخل لوله های داخل و بیرون دستگاه برود، لازم است تخلیه هوا به دقت انجام شود و مجددا گاز مخصوص همان دستگاه به یخچال زده شود. دلایلی از جمله اکسید شدن یا سوراخ شدن لوله ها به مرور زمان و یا ضربه خوردن لوله ها در هنگام جا به جایی، می‌تواند باعث کم شدن گاز یخچال شود. نشت یابی و اضافه کردن گاز و وکیوم مجدد دستگاه، کاملا تخصصی است و برای این کار مانند سایر موارد سرویس و تعمیر یخچال به نمایندگی یخچال الکترولوکس در تبریز مراجعه کنید یا از طریق پر کردن فرم درخواست یا تماس با شماره های بالای صفحه در همین سایت اقدام نمایید.

نمایندگی تعمرات یخچال الکترولوکس در تبریز

تعمیر در نمایندگی یخچال الکترولوکس در تبریز

چنان چه در ایتدای مطلب گفتیم، الکترولوکس یک برند خارجی است و تامین قطعات یدک فابریک این برند سوئدی، توسط افراد ناوارد امکانپذیر نیست. برای دسترسی به تکنسین هایی با حداقل ده سال سابقه کار تخصصی با یخچال الکترولوکس و آشنایی کامل به دستگاه شما، با شماره های مرکز تعمیرات تخصصی امداد تبریز تماس بگیرید. نیروهای امداد تبریز علاوه بر استفاده از قطعات یدک فابریک تهیه شده از نمایندگی یخچال الکترولوکس در تبریز، تمام خدمات خود را تضمین می کنند تا بهترین کیفیت را در تعمیر یخچال در تبریز به همشهریان ارائه کنند.

تعمیر یخچال الکترولوکس در تبریز

یخچال، مهم ترین وسیله منزل است که به صورت شبانه روزی مشغول کار است. دستگاهی که با تکرار یک مکانیزم، یعنی جذب گرما از محیط و خنک کردن فضای داخل کابین، امکان نگهداری طولانی مدت مواد غذایی را فراهم کرده و از فاسد شدن سریع آن ها در هوای گرم جلوگیری می‌کند. اگر این پروسه با اشکال روبه‌رو شود و دستگاه نتواند گرمای لازم را تولید کند؛ خیلی زود، مواد غذایی داخل آن از بین خواهد رفت. همین طور، در صورتی که نیاز به تعمیر دستگاه وجود داشته باشد، دو عامل تکنسین متخصص و قطعات فابریک یدک برای تعمیر یخچال، از اهمیت بالایی برخوردار هستند. اگر نیاز به تعمیر یخچال الکترولوکس در تبریز با استفاده از ویژگی های بالا داشتید، می‌توانید در تمام ایام هفته با مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد تماس بگیرید.

مراکز تعمیرات یخچال الکترولوکس در تبریز

ایرادات احتمالی یخچال

دلایل مختلفی می‌تواند سبب ایراد در دستگاه شما و نیاز به تعمیر یخچال الکترولوکس در تبریز شود. از جمله این موارد، می‌توان به سر و صدای زیاد در یخچال، برفک زدن دستگاه، اتومات نکردن یخچال، داغ شدن بدنه دستگاه، یخ نزدن اقلام موجود در فریزر، سخت باز شدن درب یخچال، مشکل در عایق درب یخچال و … اشاره داشت. اگر به این دلایل یا بنا به هر دلیل دیگری، نیاز به تعمیر یخچال الکترولوکس در تبریز داشتید، می‌توانید با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید و درخواست خود را مبنی بر تعمیر یخچال الکترولوکس در تبریز به ثبت برسانید.

تعمیر یخچال الکترولوکس در تبریز امداد

یکی از نکات بسیار مهم در تعمیر یخچال الکترولوکس در تبریز، اعزام به موقع نیرو برای رفع اشکال دستگاه است. در غیر این صورت، این احتمال وجود دارد که مواد غذایی زیادی از بین برود و مشکلات جانبی دیگری نیز برای شما به وجود بیاید. به همین خاطر، پیشنهاد می‌کنیم برای تعمیر یخچال الکترولوکس در تبریز، به کمک فرد متخصص و مجرب و با استفاده از قطعات فابریک یدک، با شماره تلفن 09190974772 تماس بگیرید.

خدمات تعمیر یخچال الکترولوکس در تبریز

مدت نگهداری مواد غذایی در یخچال

مواد غذایی در یخچالروز
رب گوجه فرنگی کنسرو2 سال
ترشیجات و شورجات5/1 تا 2 سال
ادویه جات2 سال
سبزی خام بسته بندی3-5 روز
عسل2 تا 3 سال
شکلات1 سال
گندم – جو – ذرت کامل2 سال
تخم مرغ3 تا 4 هفته
روغن جامد2 سال
روغن مایع1 سال
سبزی خرده شده1 سال
ماهی کم چرب4 تا 5 ماه
ماهی پرچرب3 ماه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات یخچال الکترولوکس در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی یخچال الکترولوکس | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر یخچال الکترولوکس در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 04191011297