تعمیر یخچال پارس در تبریز

تعمیر یخچال پارس در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول یخچال

لیست قیمت تعمیر یخچال

نوع خدمات تعمیرات یخچالهزینه خدمات تعمیر یخچال
تعویض فیلتر درایراز 880 تا 1250 هزار تومان
نصب دوباره یخچال400 هزار تومان
شارژ گاز یخچالاز 1300 تا 2200 هزار تومان
تعمیر موتور فن یخچالاز 550 تا 800 هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی یخچالاز 1200 تا 2450 هزار تومان
نصب فیلتر بیرونی یخچالاز 350 تا 700 هزار تومان
تعویض فیلتر داخلی یخچالاز 550 تا 900 هزار تومان
تعویض لامپ روشنایی یخچالاز 300 تا 500 هزار تومان
سرویس کامل یخچال500 هزار تومان
تعویض کمپرسور یخچالاز 4800 تا 6850 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

مراحل تعمیر یخچال در تبریز امداد

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر یخچال پارس را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

چرا تبریز امداد را برای تعمیر یخچال خود انتخاب کنیم؟

نصب ، سرویس و تعمیر یخچال پارس در تبریز

نمایندگی یخچال پارس در تبریز

در این مطلب قصد داریم تا در خصوص یخچال پارس و تعمیر آن در شهر تبریز، نکاتی را بیان کنیم. اگر شما نیز از یخچال های پارس استفاده می کنید و اکنون به دنبال تکتسین مجاز نمایندگی یخچال پارس در تبریز هستد، کافیست با شماره های بالای همین صفحه تماس بگیرید. تکنسین های متخصص و مجرب تبریز امداد، در کوتاهترین زمان به محل شما اعزام خواهند شد و مشکل دستگاه شما به سرعت مرتفع می‌شود.

نمایندگی یخچال پارس در تبریز

برخی از ایرادات پر تکرار یخچال پارس

بسیاری از مواقع، ایرادات ریز و درشتی برای یخچال به وجود می‌آید که در صورت رفع ایراد به هنگام و با کیفیت، عملکرد دستگاه دچار اختلال مجدد نخواهد شد.

مصرف بالای برق

یکی از گلایه های مصرف کنندگان در تماس با نمایندگی یخچال پارس در تبریز، بالا رفتن مصرف برق دستگاه است. این ایراد در بسیاری از مواقع به دلیل خاک گرفتن کویل ها و بخش های مختلف دستگاه رخ می دهد. علاوه بر این، برای مصرف بهینه برق، باید دمای دستگاه را با توجه به فصل تنظیم نمایید. در فصل تابستان که باز وبسته کردن در یخچال، تاثیر زیادی در دمای داخل آن دارد. توصیه می‌شود دمای یخچال پارس را در تابستان ها بین دو تا چهار درجه سانتی گراد تنظیم کنید و فریزر را روی منفی هفده تا منفی بیست درجه تنظیم کنید. دمای توصیه شده در زمستان ها برای یخچال پارس سه تا پنج درجه و برای فریزر، حدود منفی شانزده درجه سانتی گراد است.

خاموش شدن یخچال پارس

دلایل زیادی از جمله ایراد در برد و کمپرسور می‌تواند منجر به خاموش شدن یخچال شود. در خصوص کمپرسور دستگاه، اگر احساس کردید بیش از حد داغ می‌شود باید احتمال خرابی فن کمپرسور را بدهید. همچنین مشکل کثیفی کمپرسور و عدم روغنکاری مناسب در طولانی مدت به این وسیله آسیب می‌زند. خرابی صفحه کنترل کمپرسور نیز دلیل دیگریست که موتور یخچال پارس را از کار متوقف می‌کند. یکسره کار کردن موتور یخچال، از عواملی است که می تواند منجر به خاموش شدن یخچال شود.

تعمیر یخچال پارس در تبریز

یکسره شدن موتور و تماس با نمایندگی یخچال پارس در تبریز

یکی از مسائل رایجی که کاربران را مجبور به تماس با نمایندگی یخچال پارس در شیراز می کند، یکسره شدن دستگاه است. این دلیل عمدتا به دلیل کم شدن شارژ گاز مبرد و یا نیم سوز شدن کمپرسور اتفاق میفتد. در این هنگام موتور دستگاه موفق به رساندن دمای آن به حد لازم که توسط برد تعیین و توسط سنسورها بررسی می شود، برای قطع کردن کار نمی‌شود. در نتیجه، یخچال به صورت دائم کار می کند تا دما را کاهش دهد. در حالت عادی کمپرسور تقریبا به از هر 35 الی 40 دقیقه کار کردن، بیست الی پنج الی بیست دقیقه استراحت می‌کند.

اگر دستگاه شما هم به صورت یکسره کار می کند لازم است شارژ گاز مبرد، کمپرسورها، سنسور تشخیص دما و برد دستگاه توسط تکنسین چک شود.

تعمیر یخچال پارس در تبریز

برای تعمیر یخچال پارس در شیراز با شماره های مرکز تعمیر یخچال در تبریز تماس بگیرید. تبریز امداد علاوه بر استفاده از تکنسین های متخصص و مجرب، از قطعات فابریک یدک دستگاه شما، که از نمایندگی یخچال پارس در تبریز تهیه شده است، استفاده می‌کند.

مراکز تعمیرات یخچال پارس در تبریز

تعمیرات یخچال پارس در تبریز

یخچال، یکی از وسایلی است که اختراع آن به طور کلی سبک زندگی بشر را تغییر داد. امکان نگهداری انواع مواد خوراکی تا مدت های طولانی، سبب شد تا ذخیره غذایی بزرگی برای انسان ایجاد شود. به همین خاطر بود که کم و بیش پس از گذشت چند سال، این دستگاه جای خود را در تمام آشپزخانه ها باز کرد. به گونه‌ای که امروزه یخچال شناسنامه آشپزخانه است و نبود آن در آشپزخانه امری بی معناست.

اما خراب شدن این وسیله نیز، یک دردسر بزرگ است که می‌تواند مواد غذایی را خیلی زود، در معرض فساد و از بین رفتن قرار دهد. به همین خاطر، رفع فوری این مشکل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. تعمیر دستگاههای مختلف، باید توسط تکنسین های مختلف مسلط به زیر و بم دستگاههای همان برند انجام شود.

اگر نیاز به تعمیر یخچال پارس در تبریز دارید، همین حالا با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید یا فرم موجود در صفحه را پر کنید تا با شما تماس گرفته شود. تعمیر یخچال پارس در تبریز، توسط مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد، با بالاترین کیفیت ممکن انجام می‌شود. اعزام فوری تکنسین به محل و انجام تمام مراحل تعمیر در محل، از مزایای تماس با این مجموعه تعمیرات تخصصی لوازم منزل است.

نگهداری و تعمیر یخچال پارس

برای افزایش طول عمر یخچال پارس سعی کنید از محافظ جریان برق برای دستگاه خود استفاده کنید. آن را در مقابل نور مستقیم خورشید قرار ندهید و ظروف غذا و قابلمه های داغ را داخل آن قرار ندهید. از باز و بسته کردن درب دستگاه به صورت مکرر و بدون دلیل خودداری نمایید. این موارد سبب از بین رفتن خنکای موجود در دستگاه می‌شود. سعی کنید هر چند وقت یک بار دستگاه را کاملا تمیز کنید تا بتواند با همان راندمان قبل به کار خود ادامه دهد. در صورتی که با وجود رعایت این موارد، دستگاه شما ایرادی پیدا کرد و نیاز به تعمیر یخچال پارس در تبریز داشتید، می‌توانید در تمام ایام هفته، با مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد با شماره تلفن 09190974772 تماس بگیرید.

خدمات تعمیرات یخچال پارس در تبریز

 

مدت نگهداری مواد غذایی در یخچال

مواد غذایی در یخچالروز
رب گوجه فرنگی کنسرو2 سال
ترشیجات و شورجات5/1 تا 2 سال
ادویه جات2 سال
سبزی خام بسته بندی3-5 روز
عسل2 تا 3 سال
شکلات1 سال
گندم – جو – ذرت کامل2 سال
تخم مرغ3 تا 4 هفته
روغن جامد2 سال
روغن مایع1 سال
سبزی خرده شده1 سال
ماهی کم چرب4 تا 5 ماه
ماهی پرچرب3 ماه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات یخچال پارس در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی یخچال پارس | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر یخچال پارس در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما: 04191011297