تعمیر یخچال ویرپول در تبریز

تعمیر یخچال ویرپول در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول یخچال

لیست قیمت تعمیر یخچال

نوع خدمات تعمیرات یخچالهزینه خدمات تعمیر یخچال
تعویض فیلتر درایراز 880 تا 1250 هزار تومان
نصب دوباره یخچال400 هزار تومان
شارژ گاز یخچالاز 1300 تا 2200 هزار تومان
تعمیر موتور فن یخچالاز 550 تا 800 هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی یخچالاز 1200 تا 2450 هزار تومان
نصب فیلتر بیرونی یخچالاز 350 تا 700 هزار تومان
تعویض فیلتر داخلی یخچالاز 550 تا 900 هزار تومان
تعویض لامپ روشنایی یخچالاز 300 تا 500 هزار تومان
سرویس کامل یخچال500 هزار تومان
تعویض کمپرسور یخچالاز 4800 تا 6850 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

مراحل تعمیر یخچال در تبریز امداد

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر یخچال ویرپول را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

چرا تبریز امداد را برای تعمیر یخچال خود انتخاب کنیم؟

نصب ، سرویس و تعمیر یخچال ویرپول در تبریز

نمایندگی یخچال ویرپول در تبریز

آیا یخچال ویرپول شما درست و صحیح کار می‌کند؟ اگر بیش از یک دهه از عمر یخچال ویرپول شما گذشته باشد، ممکن است به پایان عمر مفید خود نزدیک شده باشد. با این حال، می‌توان مشکلات یخچال ویرپول را برطرف کرد و چندین سال دیگر از آن به خوبی و مطلوبی استفاده کرد. در اینجا نحوه عیب‌یابی پنج مورد از رایج‌ترین مشکلات یخچال ویرپول ارائه شده است. در اینگونه موارد و برای اطمینان خاطر بیشتر حتماً با متخصصان نمایندگی یخچال ویرپول در تبریز تماس بگیرید.

نمایندگی-یخچال-ویرپول-در-تبریز

سرد نشدن یخچال ویرپول

یخچال ویرپول باید غذا را بین ۳۷ تا ۴۱ درجه نگه دارد. اگر در یخچال خود را باز کردید و احساس کردید هوای گرم بیرون می‌آید، این نکات عیب‌یابی را امتحان کنید:

  • مطمئن شوید که یخچال برق دریافت می‌کند. اگر وقتی در را باز می‌کنید باید چراغ یخچال ویرپول روشن شود.
  • ترموستات یخچال ویرپول را تنظیم کنید و مطمین شوید روی دمای استاندارد قرار دارد.
  • دریچه‌هایی که هوای سرد را به داخل یخچال یا فریزر می‌دمند را باز کنید تا از جریان هوای کافی اطمینان حاصل کنید.
  • کویل‌های زیر یا پشت یخچال را جاروبرقی بکشید تا به عملکرد خنک‌کننده کمک کنید.

اگر یخچال هنوز سرد نمی‌شود، فن کندانسور یا فن اواپراتور ممکن است خراب شده باشد. این مشکلات فنی یخچال ویرپول نیاز به یک تکنسین تعمیر لوازم خانگی دارد. در اینگونه موارد و برای اطمینان خاطر بیشتر حتماً با متخصصان نمایندگی یخچال ویرپول در تبریز تماس بگیرید.

نمایندگی یخچال ویرپول در تبریز: یخ زدگی یخچال

هنگامی که دمای یخچال بسیار پایین می‌آید، باز هم یک مشکل دیگر روی می‌دهد. اگر همه مواد غذایی در یخچال ویرپول شما در حال یخ زدن است، موارد زیر را بررسی کنید:

ترموستات کنترل دما نیرو را به کمپرسور و موتور‌های فن هدایت می‌کند. برای بررسی ترموستات معیوب، دکمه را روی بالاترین درجه قرار دهید و به صدای یک «کلیک» گوش دهید. اگر آن را می‌شنوید، احتمالاً معیوب نیست.

ترمیستور دمای یخچال را به برد کنترل می‌فرستد. برای اینکه بفهمید ترمیستور معیوب است، باید یک آزمایش مولتی متر انجام دهید که ممکن است به کمک یک متخصص نیاز داشته باشید. در اینگونه موارد و برای اطمینان خاطر بیشتر حتماً با متخصصان نمایندگی یخچال ویرپول در تبریز تماس بگیرید.

برد کنترل دما ولتاژ را به موتور‌های کمپرسور و فن می‌رساند، بنابراین اگر این قسمت خراب باشد، می‌تواند برق مداوم ارسال کند و یخچال را بیش از حد سرد کند. اگر سایر اجزای ذکر شده در اینجا معیوب نیستند، برد کنترل دما را تعویض کنید.

خدمات تعمیر یخچال ویرپول در تبریز

یخ زدگی در فریزر

فریزر‌های قدیمی بیشتر در معرض یخ زدگی هستند. اگر با این مشکل یخچال ویرپول مواجه هستید، ابتدا درزگیر ترک خورده درب را بررسی کنید که اجازه می‌دهد هوای گرم و مرطوب وارد شود. این یکی از دلایل رایج یخ زدگی در فریزر است. اگر مشکل این نیست، ممکن است مشکلی در سنسور یخ زدایی یخچال ویرپول وجود داشته باشد. برای کمک به تعمیر به یک متخصص نیاز دارید. در اینگونه موارد و برای اطمینان خاطر بیشتر حتماً با متخصصان نمایندگی یخچال ویرپول در تبریز تماس بگیرید.

یخ ساز معیوب یخچال ویرپول

یخچال و فریزر‌های جدید ویرپول اغلب دارای یخ ساز داخلی برای راحتی مصرف‌کنندگان یخچال فریز‌های ویرپول هستند. اگر یخ ساز یخچال ویرپول شما به طور ناگهانی تولید یخ را متوقف کرد، برای اطمینان خاطر و برای اینکه از سلامت یخچال ویرپول خود مطمین شوید این کار‌ها را باید انجام دهید:

  • حتماً حتماً قبل از شروع عیب‌یابی، شیر منبع آب خانگی را ببندید
  • یخچال ویرپول خود را از دیوار جدا کنید و به دنبال هر گونه پیچ خوردگی یا پارگی در خط تأمین آب باشید.
  • مطمئن شوید که شیر ورودی آب باز است
  • فیلتر آب را از نظر آلودگی و کثیفی بررسی کنید و در صورت لزوم آن را تعویض کنید.

اگر دریچه ورودی آب ایراد نداشته نباشد، یکی از مکانیسم‌های یخ‌سازی یخچال ویرپول ممکن است مشکل داشته باشد. اجازه دهید یک حرفه‌ای این مورد را بررسی نماید. در اینگونه موارد و برای اطمینان خاطر بیشتر حتماً با متخصصان نمایندگی یخچال ویرپول در تبریز تماس بگیرید.

نکته مهم هنگام اسباب کشی و یا جابجای یخچال ویرپول

امتناع از راه‌اندازی مجدد سریع یخچال ویرپول پس از اسباب کشی و‌یه جابجایی یخچال، اگر یخچال خود را به خانه جدیدی منتقل می‌کنید، آن را تا جایی که ممکن است صاف نگه دارید. اگر یخچال را سریع روشن کنید چه اتفاقی می‌افتد؟ روان‌کننده از کمپرسور به داخل لوله‌های خنک‌کننده خارج می‌شود و اگر یخچال ویرپول را خیلی سریع بعد از حمل و مقل روشن کنید، ممکن است کمپرسور برای همیشه آسیب ببیند و یخچال ویرپول دیگر کار نخواهد کرد. اگر مجبور به استفاده از یخچال ویرپول خود در همان روز هستید، قبل از روشن کردن مجدد دستگاه، چند ساعت به روان‌کننده زمان دهید تا ته نشین شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره حتماً با متخصصان و کارشناسان نمایندگی یخچال ویرپول در تبریز تماس بگیرید تا اطلاعات و مشاوره‌های لازم را در اختیار شما مصرف‌کنندگان گرامی یخچال فریزر‌های ویرپول قرار دهند.

نمایندگی تعمیرات یخچال ویرپول در تبریز

مرکز تخصصی نمایندگی یخچال ویرپول در تبریز

دفتر تعمیر یخچال در تبریز با استفاده و بهره‌مندی از متخصصان و کارشناسان خبره و آموزش دیده در زمینه تعمیر انواع یخچال فریزر‌های ویرپول و همچنین با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا آماده ارائه خدمات و رفع مشکلات یخچال فریزر‌های ویرپول شما عزیزان و مصرف‌کنندگان گرامی یخچال فریزر ویرپول در تبریز می‌باشند. اگر هر یک از مشکلات و ایراد‌هایی که در بالا ذکر کردیم را در یخچال فریزر ویرپول خود مشاهده کردید برای بررسی دقیق و کارشناسانه با مشاوران و متخصصان فنی ما در نمایندگی یخچال ویرپول در تبریز تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما اقدامات لازم را برای شما عزیزان و مصرف‌کنندگان گرامی قبل از اینکه هزینه‌های بالایی برای شما ایجاد شود به عمل آورند. با ما در تماس باشید.

تعمیر یخچال ویرپول در تبریز

ویرپول، یکی از نام‌های شناخته شده در حوزه تولید لوازم منزل است. دستگاههای مختلف ساخت این برند در کشور ما به فروش رسیده است. اما، معروف‌ترین این دستگاهها، یخچال ویرپول است. اگر از یخچال ویرپول استفاده می‌کنید و در این صفحه هستید، احتمالا به دنبال تعمیر یخچال ویرپول در تبریز هستید. برای این منظور، لازم است از مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد، کمک بگیرید. این مجموعه با استفاده از قطعات فابریک یدک نمایندگی یخچال ویرپول در تبریز، کار تعمیر این دستگاهها را با بهترین کیفیت به انجام می‌رساند. برای تعمیر یخچال ویرپول در تبریز، به صورت فوری و در محل خودتان، می‌توانید در تمام ایام هفته با شماره تلفن‌ مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد تماس بگیرید. همچنین، این امکان برای شما فراهم شده تا فرم موجود در این صفحه را پر کنید و منتظر تماس کارشناسان تبریز امداد بمانید.

مرکز تعمیر یخچال ویرپول در تبریز

دلیل یکسره شدن موتور یخچال

اگر موتور یخچال ویرپول به صورت یکسره کار کند، این احتمال وجود دارد که شارژ گاز دستگاه کاهش پیدا کرده باشد و نیاز به تعمیر یخچال ویرپول در تبریز به صورت فوری داشته باشید. در صورتی که شارژ گاز مبرد دستگاه از حالت استاندارد پایین تر باشد، موتور یخچال به صورت یکسره کار خواهد کرد تا دما را به دمای مدنظر شما برساند. این کار در زمانی که شارژ گاز دستگاه کمتر از میزان مورد نیاز آن باشد، بدون فایده بوده و موتور مجبور است بدون استراحت به کار ادامه دهد. به این حالت اتومات نکردن یا یکسره شدن موتور گفته می‌شود. با شارژ به موقع گاز می‌توان جلوی آسیب دیدن جدی کمپرسور دستگاه را گرفت. برای انجام این کار و تعمیر یخچال ویرپول به صورت فوری، با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

تعمیر یخچال ویرپول در تبریز امداد

مرکز تعمیرات تخصصی لوازم منزل تبریز امداد، آماده اعزام تکنسین های متخصص و مجرب با حداقل هشت سال سابقه تعمیر یخچال ویرپول در تبریز، به محل شماست. این افراد به کمک قطعات فابریک یدک، کار تعمیر یخچال شما را، در اسرع وقت و با بهترین کیفیت، در محل خودتان به انجام خواهند رساند. برای استفاده از خدمات این مجموعه و تعمیر یخچال ویرپول در تبریز، می‌توانید در تمام ایام هفته با شماره تلفن 09190974772 تماس بگیرید.

مدت نگهداری مواد غذایی در یخچال

مواد غذایی در یخچالروز
رب گوجه فرنگی کنسرو2 سال
ترشیجات و شورجات5/1 تا 2 سال
ادویه جات2 سال
سبزی خام بسته بندی3-5 روز
عسل2 تا 3 سال
شکلات1 سال
گندم – جو – ذرت کامل2 سال
تخم مرغ3 تا 4 هفته
روغن جامد2 سال
روغن مایع1 سال
سبزی خرده شده1 سال
ماهی کم چرب4 تا 5 ماه
ماهی پرچرب3 ماه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات یخچال ویرپول در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی یخچال ویرپول | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر یخچال ویرپول در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 04191011297