تعمیر یخچال هیتاچی در تبریز

تعمیر یخچال هیتاچی در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول یخچال

لیست قیمت تعمیر یخچال

نوع خدمات تعمیرات یخچالهزینه خدمات تعمیر یخچال
تعویض فیلتر درایراز 880 تا 1250 هزار تومان
نصب دوباره یخچال400 هزار تومان
شارژ گاز یخچالاز 1300 تا 2200 هزار تومان
تعمیر موتور فن یخچالاز 550 تا 800 هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی یخچالاز 1200 تا 2450 هزار تومان
نصب فیلتر بیرونی یخچالاز 350 تا 700 هزار تومان
تعویض فیلتر داخلی یخچالاز 550 تا 900 هزار تومان
تعویض لامپ روشنایی یخچالاز 300 تا 500 هزار تومان
سرویس کامل یخچال500 هزار تومان
تعویض کمپرسور یخچالاز 4800 تا 6850 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

مراحل تعمیر یخچال در تبریز امداد

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر یخچال هیتاچی را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
۱۰– ایاب و ذهاب رایگان در صورت انجام کار
(این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار ۴۰۰۰۰ تومان می باشد).

چرا تبریز امداد را برای تعمیر یخچال خود انتخاب کنیم؟

نصب ، سرویس و تعمیر یخچال هیتاچی در تبریز

نمایندگی یخچال هیتاچی در تبریز

برند هیتاچی یکی از بهترین برندهای تولید لوازم منزل، از جمله یخچال در کشور ژاپن است. در این برند قصد داریم به بررسی یخچال های تولیدی این برند، راههای تعمیر و نگهداری این دستگاه در نمایندگی یخچال هیتاچی در تبریز و… مطالبی را می خوانیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و تعمیر دستگاه خود، با مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد تماس بگیرید. در ادامه با برخی از دلایل رایج خرابی یخچال هیتاچی در تبریز آشنا می شویم.

نمایندگی یخچال هیتاچی در تبریز

ایرادات رایج ثبت شده در نمایندگی یخچال هیتاچی در تبریز

برخی از ایرادات ثبت شده در نمایندگی یخچال هیتاچی در تبریز، از سایر موارد پرتکرارتر هستند. برای رفع این ایرادات لازم است تا از تکنسین متخصص دستگاه خود کمک بگیرید. در ادامه با برخی از این موارد آشنا می شویم.

داخل محفظه یخچال هیتاچی سرد نمی‌شود

تنظیم نبودن درجه سرمای یخچال هیتاچی و باز و بسته کردن زیاد درب یخچال از دلایل اصلی بروز این مساله است که بسیاری از کاربران به آن توجهی نمی‌کنند.  برای رفع این ایراد پرتکرار ثبت شده در نمایندگی یخچال هیتاچی در تبریز، چند ساعتی به یخچال کار نداشته باشید و بگذارید در آن بسته بماند. اگر مشکل حل نشد احتمال دارد ترموستات دستگاه ایراد پیدا کرده باشد و دمای درست را به کمپرسور منتقل نکند. اگر ترموستات سالم باشد، احتمال دارد خود کمپرسور یا همان موتور یخچال ایراد داشته باشد و توان کافی برای خنک کردن یخچال را نداشته باشد. خرابی فن کمپرسور می‌تواند به موتور یخچال هیتاچی آسیب وارد کند. علاوه بر این، کمپرسور وظیفه فشرده سازی یا کمپرس گاز مبرد را برای تولید سرما به عهده دارد. در صورت از فشار افتادن موتور میزان قدرت آن کاسته می‌شود و سرمای مورد نظر تامین نمی‌شود. خرابی سیم پیچ الکتریکی از دلایلیست که می‌تواند سبب آسیب دیدن کمپرسور شود. احتمال دیگر در این مواقع کم شدن گاز دستگاه شماست.

خاموش شدن یخچال هیتاچی

دلایل زیادی از جمله ایراد در برد و کمپرسور می‌تواند منجر به خاموش شدن یخچال هیتاچی می‌شود. در خصوص کمپرسور دستگاه، اگر احساس کردید بیش از حد داغ می‌شود باید احتمال خرابی فن کمپرسور را بدهید. همچنین مشکل کثیفی کمپرسور و عدم روغنکاری مناسب در طولانی مدت به این وسیله آسیب می‌زند. خرابی صفحه کنترل کمپرسور نیز دلیل دیگریست که موتور یخچال هیتاچی را از کار متوقف می‌کند و باعث بروز مشکل در دستگاه می شود. برای رفع این مورد، با شماره های مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد یا نمایندگی یخچال هیتاچی در تبریز تماس بگیرید.

تعمیر یخچال هیتاچی در تبریز

اگر ساکن تبریز هستید، برای تعمیر دستگاه خود، با مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد، تماس بگیرید. چنان پیش از این تاکید کردیم، تعمیر یخچال شما تنها از عهده تعمیرکار متخصص برمی‌آید و نیاز به تامین و استفاده از قطعات اورجینال وجود دارد. ما در تبریز امداد با استفاده از نیروهایی با حداقل 8 سال سابقه کار تخصصی با این دستگاهها و استفاده از قطعات فابریک یدک دستگاه، خدمات با کیفیت را در زمان کوتاه و با قیمت مناسب در اختیار شما قرار خواهیم داد. برای استفاده از این خدمات با شماره های بالای صفحه تماس بگیرید.

تعمیر یخچال هیتاچی در تبریز

کم شدن گاز یخچال هیتاچی

دیگر مشکلی که ممکن است برای آن احتیاج به تعمیر یخچال در تبریز پیدا کنید، مساله نیاز به شارژ مجدد گاز در یخچال است. اگر هوا داخل لوله های داخل و بیرون دستگاه برود، لازم است تخلیه هوا به دقت انجام شود و مجددا گاز مخصوص همان دستگاه به یخچال زده شود. دلایلی از جمله اکسید شدن یا سوراخ شدن لوله ها به مرور زمان و یا در اثر ضربه می‌تواند باعث کم شدن گاز یخچال شود. نشت یابی و اضافه کردن گاز و وکیوم مجدد دستگاه، کاملا تخصصی است و برای این کار مانند سایر موارد سرویس و تعمیر یخچال آرچلیک در تبریز می‌توانید از طریق پر کردن فرم درخواست یا تماس با شماره های بالای صفحه در همین سایت با همکاران ما در تبریز سرویس تماس بگیرید.

تعمیر یخچال هیتاچی در تبریز

تعمیر و تعویض قطعات یخچال، یک کار بسیار حساس است. استفاده از قطعات نامناسب و تقلبی، می‎‌تواند سبب از کار افتادن سایر قطعات دستگاه و به وجود آمدن مشکلات متعدد دیگر شود. اگر ساکن شهر تبریز هستید، می‌توانید برای تعمیر یخچال با استفاده از قطعات فابریک یدک، با مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد تماس بگیرید. تعمیر یخچال هیتاچی در تبریز، با این قطعات و به کمک تکنسین های متخصص و مجرب انجام می‌شود. برای انجام هماهنگی های بیش تر در خصوص تعمیر یخچال هیتاچی در تبریز به صورت فوری و در محل، می‌توانید در تمام ایام هفته با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

خدمات تعمیر یخچال هیتاچی در تبریز

دلیل روشن نشدن یخچال

روشن نشدن یخچال، یکی از ایرادات مهمی است که می‌تواند سبب تماس با نمایندگی یخچال هیتاچی در تبریز، برای تعمیر این دستگاهها شود. در صورتی که نیاز به انجام این کار داشتید، باید دلایل رخ دادن این موضوع را بدانید. قطع شدن مدار برق به دلایلی نظیر مشکل در سیم کشی ها، ایراد در پریز و یا دوشاخه دستگاه، از دلایل اصلی روشن نشدن یخچال است. خراب شدن رله استارت دستگاه که وظیفه راه اندازی دستگاه را بر عهده دارد، از دیگر دلایل روشن نشدن یخچال هیتاچی است. در صورتی که سیم پیچ کندانسور ایراد پیدا کرده باشد یا خیلی کثیف شده باشد، احتمالا دستگاه نتواند روشن شود. اگر برد الکترونیکی دستگاه ایراد پیدا کند و یا سیم های دستگاه مشکلی پیدا کرده باشند، احتمالا باز هم دستگاه شما روشن نخواهد شد و نیاز به تعمیر یخچال هیتاچی در تبریز خواهید داشت.

تعمیر یخچال هیتاچی در تبریز امداد

در صورتی که نیاز به حضور فوری تعمیرکار متخصص با حداقل هشت سال سابقه تعمیر یخچال هیتاچی در تبریز دارید، با شماره تلفن 09190974772 تماس بگیرید و درخواست خود را در مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد به ثبت برسانید. برای کسب اطلاعات بیش تر در این خصوص، می‌توانید در تمام ایام هفته با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید.

مرکز تعمیر یخچال هیتاچی در تبریز

مدت نگهداری مواد غذایی در یخچال

مواد غذایی در یخچالروز
رب گوجه فرنگی کنسرو2 سال
ترشیجات و شورجات5/1 تا 2 سال
ادویه جات2 سال
سبزی خام بسته بندی3-5 روز
عسل2 تا 3 سال
شکلات1 سال
گندم – جو – ذرت کامل2 سال
تخم مرغ3 تا 4 هفته
روغن جامد2 سال
روغن مایع1 سال
سبزی خرده شده1 سال
ماهی کم چرب4 تا 5 ماه
ماهی پرچرب3 ماه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات یخچال هیتاچی در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی یخچال هیتاچی | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر یخچال هیتاچی در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تبریز امداد از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید. دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.
مجموعه تبریز امداد برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 04191011297