تعمیر لباسشویی کنوود در تبریز

تعمیر لباسشویی کنوود در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول

لیست قیمت تعمیر لباسشویی

نوع خدمات تعمیرات لباسشوییهزینه خدمات تعمیر لباسشویی
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچاز 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک هااز 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشوییاز 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظاماز 850 تا 1280 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب دوباره لباسشویی300 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

مراحل انجام تعمیر لباسشویی در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر لباسشویی کنوود را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

چرا تبریز امداد را برای تعمیر لباسشویی خود انتخاب کنیم؟

نصب ، سرویس و تعمیر لباسشویی کنوود در تبریز

تعمیر لباسشویی کنوود در تبریز

در صده اخیر لباسشویی ها بسیار کاربردی شده اند به طوری که امروزه در هر خانه ای حداقل یک عدد لباسشویی وجود دارد‌. کاربران و دارندگان لباسشویی ها می توانند با استفاده از این وسایل کار های مربوط به خانه و آشپزخانه را ساده تر و کم زحمت تر انجام دهند. به طوری که با استفاده از لباسشویی ها شستشوی لباس ها و پارچه ها به امری ساده و راحت بدل می شوند. کارخانه کنوود یکی از کارخانه هایی است که به تولید انواع اقسام لوازم خانه و آشپزخانه می پردازد که از جمله آن ها می توان به لباسشویی کنوود اشاره کرد. لباسشویی کنوود یکی از با کیفیت ترین لباسشویی های موجود در بازار های فروش لوازم خانگی می باشد که بسیاری از کاربران ترجیح می دهند این وسیله را برای خانه خود خریداری نمایند. با این که این دستگاه دارای کیفیت بالایی می باشد اما ممکن است در برخی مواقع دچار ایراد ها و نقص هایی شود که در این صورت لازم است کاربران از متخصصان و کارشناسان با تجربه کمک بگیرند. تعمیر لباسشویی کنوود در تبریز به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود کمک می کند. نمایندگی لباسشویی کنوود در تبریز دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه ای می باشد.

نمایندگی لباسشویی کنوود در تبریز

برای تعمیر لباسشویی گلد استار در تبریز با شماره ی 04191011297 تماس حاصل فرمایید.

خرابی ها و نقص های لباسشویی کنوود

همان طور که بیان شد با این که لباسشویی کنوود دارای کیفیت بالایی می باشد اما با این حال این امکان وجود دارد که ایراد و نقصی در لباسشویی کنوود به وجود آید. در صورتی که مشکل به وجود آمده جزیی باشد کاربران قادر هستند خودشان نیز با اندکی تلاش این مشکل را بر طرف کنند اما اگر مشکل به وجود آمده در لباسشویی کنوود تخصصی باشد لازم است از متخصصان و کارشناسان با تجربه کمک بگیرند تا ضرر های بیشتری را متحمل نشوند. تعمیر لباسشویی کنوود در تبریز به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود کمک می کنند و کاربران می توانند با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به این نمایندگی بسپارند.

نمایندگی لباسشویی کنوود در تبریز

تعمیر لباسشویی توسط نمایندگی لباسشویی کنوود در تبریز در صورت بروز ارور و کد خطا E1

 این ارور و کد خطا به طور معمول به این دلیل بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما نمایش داده می‌ شود که ایراد و نقصی در بسته شدن درب دستگاه وجود داشته باشد. بنابراین پیشنهاد می‌ شود برای رفع این ارور درب دستگاه را ببندید و از بسته بودن آن اطمینان حاصل فرمایید و در غیر این صورت، این امکان وجود دارد که ایراد یا نقصی در ضامن درب یا میکروسوئیچ درب دستگاه وجود داشته باشد. بنابراین برای رفع این ایراد لازم است این قطعات را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود ایراد و نقص آن را تعمیر و تعویض کنید. شما می توانید برای تعمیر دستگاه خود از تعمیر لباسشویی کنوود در تبریز کمک بگیرید. این نمایندگی دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه ای در زمینه تعمیر لوازم خانگی می باشد.

 تعمیر لباسشویی توسط تعمیر لباسشویی کنوود در تبریز در صورت بروز ارور و کد خطا E2

 این ارور به طور معمول زمانی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما نمایش داده می شود که سطح آب داخل مخزن لباسشویی کنوود از سطح معمول پایین تر باشد. برای رفع این ایراد لازم است فشار آب را مورد بررسی قرار دهید. زیرا در صورتی که فشار آب در دستگاه شما کم باشد این مشکل به وجود می‌ آید همچنین پیشنهاد می‌ شود هیدروستات دستگاه را نیز با دقت چک نمایید زیرا در صورتی که ایراد یا نقصی در این قطعه ماشین لباسشویی کنوود وجود داشته باشد نیز این امکان وجود دارد که این ارور بر روی صفحه نمایشگر آن نمایش داده شود. شما می توانید برای تعمیر لباسشویی در تبریز از نمایندگی لباسشویی کنوود در تبریز کمک بگیرید.

مرکز نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود در تبریز

 تعمیر لباسشویی توسط تعمیر لباسشویی کنوود در تبریز در صورت بروز ارور و کد خطا E3

 این ارور و کد خطا نشانگر و بیانگر این موضوع می باشد که پمپ دستگاه و یا فیلتر پمپ دستگاه دچار ایرادی یا نقص شده است. بنابراین برای رفع این ایراد لازم است این قطعات را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت نیاز آنها را تعمیر یا تعویض نمایید. کاربران می‌ توانند برای تعمیر لباسشویی کنوود خود از نمایندگی لباسشویی کنوود در تبریز کمک بگیرند. این نمایندگی دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه ای در زمینه تعمیر لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی می باشد.

 تعمیر لباسشویی کنوود در صورت بروز ارور و کد خطا E4

 به طور معمول این ارور و کد خطا زمانی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما نمایش داده می‌ شود که ایراد و نقصی در آبگیری ماشین لباسشویی به وجود آمده باشد. این ارور به این معنا است که ماشین لباسشویی بیش از حد مجاز آب گیری نموده است. برای رفع این ارور لازم است هیدروستات لباسشویی را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت نیاز آن را تعمیر و تعویض نمایید. همچنین پیشنهاد می شود برد الکترونیکی دستگاه را نیز با دقت چک نمایید زیرا در صورتی که ایراد و نقصی در این قطعه وجود داشته باشد ممکن است این ارور بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما نمایان شود.  کاربران می‌ توانند برای تعمیر ماشین لباسشویی خود از تعمیر لباسشویی کنوود در تبریز کمک بگیرند.

مرکز تعمیر لباسشویی کنوود در تبریز

تعمیر لباسشویی کنوود در صورت بروز ارور و کد خطا E5

 این ارور بیانگر و نشانگر این موضوع باشد که گرم کننده دستگاه یا سنسور حرارتی آن دچار نقص و ایراد شده است. بنابراین برای رفع این ارور لازم است این قطعات را با دقت مورد بررسی قرار دهید. همچنین پیشنهاد می شود المنت حرارتی دستگاه را نیز با دقت چک نمایید زیرا در صورتی که ایراد یا نقصی در این قطعه وجود داشته باشد نیز این ارور بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما نمایش داده می شود. تعمیر لباسشویی کنوود در تبریز به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود از جمله ماشین لباسشویی کنوود کمک می نماید.

تعمیر لباسشویی کنوود در تبریز

جمع بندی

همان طور که در متن بالا نیز بیان شد لباسشویی ها کاربرد های بسیاری در بین کاربران و دارندگان دارند. کاربران می توانند با استفاده از این وسایل در کمترین زمان و با کم ترین زحمت لباس های خود را بشویند. بدون استفاده از این وسایل لازم است کاربران زمان زیادی را صرف شستشوی لباس های خود کنند. لباسشویی کنوود نیز بسیار با کیفیت می باشد اما در برخی مواقع ایراد ها و نقص هایی در آن به وجود می آید. کاربران می توانند برای تعمیر لباسشویی خود از تعمیر لباسشویی کنوود در تبریز کمک بگیرند. این نمایندگی دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه ای می باشد.

برنامه شست و شوی لباسشویی کنوودنوع
Baby care
Easy care
Duvet
Wool
Delicate
Quick 30
cotton eco , Cotton
جنس لباس
لباس نوزاد
پای آمید، آکرلیک، پلی استر
لوازم تخت خواب کتان به جز پوشاک، لباس های حساس، پشمی، ابریشمی، لحاف، پتو، مبل با لایی نازک و انواع روکش
لباس پشمی قابل شستشو با ماشین
لباس های ظریف و حساس
لباس های رنگی نسبتا کثیف
لباس های دارای رنگ ثابت مانند پیراهن و لباس خواب و راحتی و لباس های نخی و لباس زیر
دمای مناسب
درجه سانتی گراد
40 درجه سانتی گراد
40 درجه سانتی گراد
40 درجه سانتی گراد
30 درجه سانتی گراد
30 درجه سانتی گراد
برای cotton درجه سانتی گراد و برای cotton eco درجه سانتی گراد
گزینه
شستشوی بهداشتی، خیس خوردن، ضد چروک، متمرکز
شستشوی بهداشتی، خیس خوردن، ضد چروک، متمرکز
ضد چروک، متمرکز
ضد چروک، متمرکز
ضد چروک، متمرکز
ضد چروک، متمرکز
شستشوی بهداشتی، خیس خوردن، ضد چروک، متمرکز
حداکثر وزن لباس
6 کیلو گرم
4 کیلو گرم
تک سایز
2 کیلو گرم
3 کیلو گرم
2 کیلو گرم
دسته بندی شده


بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات لباسشویی کنوود در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی لباسشویی کنوود | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر لباسشویی کنوود در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

این ممکن است به دلیل ناصحیح بودن لوله تخلیه باشد. لوله تخلیه را به درستی نصب کنید و اطمینان حاصل کنید که به سیستم تخلیه متصل شده باشد.

 اگر ماشین لباسشویی یک لوله فیوز دارد، ازبانه را بررسی کرده و اطمینان حاصل کنید که سالم است. اگر فیوز سوخته باشد، آن را در کارگاه تعمیر لباسشویی کنوود در تبریز تعویض کنید.

این ممکن است به مشکلات مرتبط با تخلیه آب یا نقص در سیستم چرخش باشد. لوله تخلیه را بررسی کرده و اطمینان حاصل کنید که آب به میزان کافی تخلیه شده است.

ممکن است به دلیل استفاده از برنامه شستشوی حرارت بالا یا مقدار زیادی مواد شوینده باشد. از برنامه شستشوی لطیفتر و مقدار کمتر مواد شوینده استفاده کنید.

ممکن است در مدارهای الکتریکی یا کنترل ماشین لباسشویی مشکلی وجود داشته باشد.

ممکن است مشکل در سیستم برق ماشین لباسشویی یا شیر آب باشد. اتصالات و شیر آب را چک کنید و در صورت لزوم به همراه کارشناسان تعمیر لباسشویی کنوود در تبریز کنید.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما: 04191011297