نمایندگی لباسشویی هیتاچی در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر لباسشویی هیتاچی را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

چرا تبریز امداد را برای تعمیر لباسشویی خود انتخاب کنیم؟

نصب ، سرویس و تعمیر لباسشویی هیتاچی در تبریز

نمایندگی لباسشویی هیتاچی در تبریز

لباسشویی یکی از ضروریات هر خانه و آشپز خانه است. وسیله ای که در هر خانه جایگاه ممتازی دارد و دارای طرفداران بسیار زیادی من جمله خانم ها می باشد که امور مربوط به شستشوی لباس ها در خانه را بسیار آسان کرده است. شرکت هیتاچی یکی از شرکت های تولیدی مربوط به محصولات خانگی می باشد. لباسشویی هیتاچی یکی از محصولات این شرکت است و در زمره بهترین برند ها و جزء با کیفیت ترین ها است. لباسشویی ها جزء پر استفاده ترین وسایل در خانه و آشپزخانه ها می باشد لذا در صورت نبود یا خرابی دراین وسیله، در خانه مشکلات زیادی بوجود می آید. این وسیله برقی مثل  تمام وسایل برقی دیگر احتمال خرابی در آن وجود دارد به خصوص هنگامی که به صورت بی وقفه و نادرست از آن استفاده شود. در هنگام مشاهده خرابی در لباسشویی خود از تعمیر کاران خبره در این زمینه کمک بگیرید. بهتر است به نمایندگی لباسشویی هیتاچی در تبریز مراجعه نمایید و از متخصصان و کارشناسان این نمایندگی کمک بگیرید.

نمایندگی لباسشویی هیتاچی در تبریز

تعمیر لباسشویی هیتاچی توسط نمایندگی لباسشویی هیتاچی در تبریز

   لباسشویی هیتاچی ایراد های به وجود آمده را به صورت ارور یا کد خطا نمایش می دهد. ابتدا به چند ارور اشاره می کنیم در هنگام مشاهده ارور ها در صورت عدم رفع عیوب و جلوگیری از آسیب بیشتر توصیه می شود به نمایندگی هیتاچی در تبریز مراجعه نمایید و از متخصصان وکارشناسان این نمایندگی کمک بگیرید.

تعمیرلباسشویی هیتاچی توسط نمایندگی لباسشویی هیتاچی در تبریز در صورت بروز ارور CO

در صورت مشاهده ارور C0 بروز این ارور به خاطر این می باشد که دستگاه بیش از حد ظرفیت، بارگیری شده است. برای رفع این ارور کافی است مخزن لباسشویی را بررسی کنید و از مقدار لباس ها مطمئن شوید ودر صورت نیاز از حجم آن بکاهید برای این که این ارور دوباره مشاهده نشود بهتر است از حد ظرفیت نرمال لباسشویی استفاده کنید تا از بروز خرابی جلوگیری شود در غیر این صورت دستگاه دچار آسیب در اثر بار اضافی می شود که موجب به وجود آمدن خرابی در دستگاه می گردد. در هنگام مواجه شدن با این مشکل در لباسشویی خود پیشنهاد می شود به نمایندگی لباسشویی هیتاچی در تبریز مراجعه نمایید و از متخصصان این نمایندگی کمک بگیرید.

تعمیر لباسشویی هیتاچی توسط نمایندگی لباسشویی هیتاچی در تبریز در صورت بروز ارور C1

علت بروز ارور C1 این است که لباسشویی آب گیری نمی کند. در این هنگام ابتدا از باز بودن شیر آب مطمئن شوید، بررسی کنید شلنگ ورودی آب به دستگاه پارگی یا پیچ خوردگی نداشته باشد و درب لباسشویی بسته باشد. اگر با بررسی این موارد مشکل برطرف نشد توصیه می شود به نمایندگی لباسشویی هیتاچی در تبریز مراجعه نمایید و از متخصصان این نمایندگی کمک بگیرید.

تعمیر لباسشویی هیتاچی در تبریز

جمع بندی

امروزه همه شرکت های تولیدی محصولات خانگی سعی در بالا بردن کیفیت محصولات خود دارند شرکت هیتاچی هم در این راستا پیش قدم بوده و لباسشویی با کیفیتی به بازار ارائه داده است لذا این بدین معنا نیست این وسیله دچار خرابی نمی شود. احتمال خرابی در لباسشویی هیتاچی نیز وجود دارد و در صورت خرابی توصیه می شود به نمایندگی لباسشویی هیتاچی در تبریز مراجعه نمایید و از متخصصان این نمایندگی در زمینه تعمیر لباسشویی در تبریز کمک بگیرید. 

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات لباسشویی هیتاچی در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی لباسشویی هیتاچی | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر لباسشویی هیتاچی در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

پاپ اپ