نمایندگی لباسشویی هوور در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر لباسشویی هوور را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

چرا تبریز امداد را برای تعمیر لباسشویی خود انتخاب کنیم؟

نصب ، سرویس و تعمیر لباسشویی هوور در تبریز

نمایندگی لباسشویی هوور در تبریز

شما هم از لباسشویی استفاده می کنید. امروزه لباسشویی های متعددی با برند های گوناگون و با کیفیت های مختلف در بازار هستند. لباسشویی یکی از وسایلی است که در خانه ها و آشپزخانه ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از پر کاربرد ترین وسیله در خانه و آشپزخانه ها بشمار می آید که کاربران بیشماری از لباسشویی استفاده می کنند. شرکت های زیادی در عرصه تولید محصولات خانگی رقابت دارند؛ لباسشویی هوور جزء بهترین و با کیفیت ترین برندها به شمار می آید. این وسیله یکی از ضروریات هر خانه است به هر علت نبود این وسیله در خانه که کار های مربوط به شستشویی لباس ها را انجام می دهد بسیار دشوار می شود و زمان زیادی می برد. هر وسیله برقی در اثر استفاده به مرور زمان دچار خرابی می شود.  لباسشویی هوور نیز از این مسئله مستثنی نیست و احتمال خرابی در آن وجود دارد به خصوص در هنگام استفاده نادرست یا بی وقفه از آن این احتمال بسیار زیاد است. در صورت خرابی لباسشویی خود شما می توانید از تعمیر کاران خبره در این زمینه کمک بگیرید بهتر است به نمایندگی لباسشویی هوور در تبریز مراجعه نمایید و از متخصصان و کارشناسان این نمایندگی کمک بگیرید.

نمایندگی لباسشویی هوور در تبریز

تعمیر لباسشویی توسط نمایندگی لباسشویی هوور در تبریز در هنگام که دستگاه آب مخزن را تخلیه نمی کند  

در صورت مشاهده این مشکل علت های مختلفی می تواند داشته باشد یکی از ایراد ها ممکن است گرفتگی رسوبات زیاد در فیلتر پمپ آب باشد که مانع خروج آب از مخزن لباسشویی می شود. در هنگام مواجه شدن با این مشکل پیشنهاد می شود با متخصصان و کارشناسان نمایندگی لباسشویی هوور درتبریز در ارتباط باشید.

تعمیر لباسشویی هوور در تبریز در هنگامی که آب مخزن تخلیه نمی شود

 ممکن است ایرادی در پمپ تخلیه ی آب وجود داشته باشد. به این صورت که در اثر وجود خرابی در فیلتر پمپ آب که وظیفه خود را به درستی انجام نداده است و باعث ورود رسوبات یا شیئ به داخل پمپ تخلیه شده خرابی در آن به وجود آمده است. در صورت بروز این مشکل توصیه می شود به نمایندگی لباسشویی هوور در تبریز مراجعه نمایید و از متخصصان و کارشناسان این نمایندگی کمک بگیرید.

تعمیر لباسشویی توسط نمایندگی لباسشویی هوور در تبریز در صورت مشاهده عدم آب گیری دستگاه

ابتدا از باز بودن شیر آب اطمینان حاصل کنید و سپس شلنگ ورودی آب به لباسشویی را بررسی کنید پارگی ، پیچ خوردگی نداشته باشد در غیر این صورت پیشنهاد می شود به نمایندگی لباسشویی هوور در تبریز مراجعه نمایید و از کارشناسان و متخصصان این نمایندگی کمک بگیرید.

تعمیر لباسشویی هوور در تبریز

جمع بندی

همانطوری که در مقدمه گفته شده لباسشویی یکی از کاربردی ترین وسیله ها در خانه و آشپز خانه ها می باشد و کارهای مربوط به شستشویی لباس ها را بر عهده دارد و این وظیفه را به خوبی انجام می دهد لذا این وسیله هم احتمال خرابی در آن وجود دارد به خصوص اگر استفاده نادرست از آن شود. در این هنگام در صورت خرابی دستگاه  کاربران دچار زحمت فراوانی می شوند. توصیه می شود در صورت خرابی لباسشویی خود به نمایندگی لباسشویی هوور در تبریز مراجعه نمایید و از متخصصان و کارشناسان این نمایندگی در زمینه تعمیر لباسشویی در تبریز کمک بگیرید .  

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات لباسشویی هوور در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی لباسشویی هوور | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر لباسشویی هوور در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مزیت های مرکز تبریز امداد

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تبریز امداد از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید. دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گاررانتی معتبر می‌باشد.
مجموعه تبریز امداد برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

پاپ اپ