تعمیر لباسشویی نف در تبریز

تعمیر لباسشویی نف در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول

لیست قیمت تعمیر لباسشویی

نوع خدمات تعمیرات لباسشوییهزینه خدمات تعمیر لباسشویی
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچاز 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک هااز 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشوییاز 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظاماز 850 تا 1280 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب دوباره لباسشویی300 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

مراحل انجام تعمیر لباسشویی در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر لباسشویی نف را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

چرا تبریز امداد را برای تعمیر لباسشویی خود انتخاب کنیم؟

نصب ، سرویس و تعمیر لباسشویی نف در تبریز

تعمیر لباسشویی نف در تبریز

لباسشویی یکی از مهم ترین و ضروری ترین وسایل در خانه ها و آشپزخانه ها می باشد. کاربران می توانند با استفاده از این وسایل، شستشوی لباس های خود را در کمترین زمان ممکن و با کمترین زحمت انجام دهند. بدون استفاده از این وسیله کار های مربوط به خانه و مخصوصا کار های مربوط به شستشو بسیار سخت و با زحمت زیادی انجام می شدند. بنابراین بسیاری از افراد ترجیح می دهند که برای خانه خود لباسشویی تهیه نمایند. لباسشویی نف یکی از با کیفیت ترین لباسشویی های موجود در بازار های فروش لوازم خانگی می باشد. با این که این وسیله دارای کیفیت بالایی می باشد اما ممکن است در برخی مواقع به دلایل مختلفی دچار ایراد ها و نقص هایی شود که در این صورت لازم است کاربران برای تعمیر دستگاه خود از تعمیر لباسشویی نف در تبریز کمک بگیرند. نمایندگی تعمیرات لباسشویی نف در تبریز دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه ای می باشد.

نمایندگی لباسشویی نف در تبریز

خرابی ها و نقص های لباسشویی نف

همان طور که بیان شد این امکان وجود دارد که ایراد ها و نقص هایی در لباسشویی نف به وجود آید. در برخی مواقع مشاهده می کنید که نقص های به وجود آمده در دستگاهتان بسیار جزئی هستند؛ در این صورت می توانید خودتان نیز این ایراد ها را بر طرف کنید. اما اگر متوجه شدید دستگاهتان دچار ایراد ها و مشکلات تخصصی شده است؛ لازم است از متخصصان و کارشناسان خبره و با تجربه ای کمک بگیرید. پیشنهاد می شود برای تعمیر دستگاه خود از تعمیر لباسشویی نف در تبریز کمک بگیرید. این نمایندگی دارای کارشناسان با تجربه ای می باشد.

 تعمیر لباسشویی توسط تعمیر لباسشویی نف در تبریز در صورت بروز ارور و کد خطا F1

 این ارور و خط بیانگر و نشانگر این موضوع می باشد که ایراد و نقصی در بسته شدن درب دستگاه وجود دارد. بنابراین از بسته بودن درب دستگاه اطمینان حاصل فرمایید و در صورت باز بودن آن را ببندید. همچنین این امکان وجود دارد که ایراد و نقصی در میکرو سوئیچ ضامن درب دستگاه وجود داشته باشد. بنابراین این قطعات را با دقت مورد بررسی قرار داده و در صورت وجود ایراد یا نقص در آن ها، آن ها را تعمیر و تعویض نمایید. تعمیر لباسشویی نف در تبریز به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود از جمله لباسشویی کمک می کند.

تعمیرات لباسشویی نف در تبریز

برای تعمیر لباسشویی هات پوینت در تبریز با شماره ی 04191011297 تماس حاصل فرمایید.

تعمیر لباسشویی توسط تعمیر لباسشویی نف در تبریز در صورت بروز ارور و خطا E2

 این ارور و کد خطا زمانی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما نمایش داده می شود که ایراد یا نقصی در فیلتر آب ورودی دستگاه وجود داشته باشد. برای رفع این ایراد لازم است پمپ ورودی آب و شلنگ ورودی آب را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود ایراد یا نقص در آن ها، آن ها را تعمیر یا تعویض نمایید. شما می توانید برای تعمیر دستگاه خود از تعمیر لباسشویی نف در تبریز کمک بگیرید. این نمایندگی دارای متخصصان و کارشناسان باتجربه ای می باشد و کاربران می توانند با خیال آسوده تعمیر دستگاه خود را به این نمایندگی بسپارند.

 تعمیر لباسشویی توسط نمایندگی لباسشویی نف در تبریز در صورت بروز ارور و کد خطا E3

 این ارور و کد خط زمانی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما نمایش داده می‌ شود که ایراد یا نقصی در تخلیه آب لباسشویی وجود داشته باشد. برای رفع این ایراد لازم است پمپ تخلیه و شلنگ خروجی آب را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود ایراد یا نقص در آن ها، آن ها را تعمیر و تعویض نمایید. کاربران می‌ توانند برای تعمیر دستگاه خود از تعمیر لباسشویی نف در تبریز کمک بگیرید. نمایندگی لباسشویی نف در تبریز دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه ای در زمینه تعمیر لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی می باشد.

مرکز نمایندگی تعمیر لباسشویی نف در تبریز

تعمیر لباسشویی نف در صورت بروز ارور و کد خطا F4

 این ارور و کد خطا بیانگر و نشانگر این موضوع می باشد که آب از دستگاه نشت می‌ کند. برای رفع این ارور لازم است پمپ تخلیه دستگاه را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود ایراد یا نقص در آن، آن را تعمیر یا تعویض نمایید. همچنین این امکان وجود دارد که به علت باز ماندن درب لباسشویی این مشکل به وجود آمده باشد. بنابراین از بسته بودن درب ماشین لباسشویی اطمینان حاصل فرمایید. شما می‌ توانید برای تعمیر دستگاه خود از تعمیر لباسشویی نف در تبریز کمک بگیرید. این نمایندگی دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه ای در زمینه تعمیر لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی می باشد.

تعمیر لباسشویی نف در صورت بروز ارور و کد خطا F6 F7 F8

 این ارور و کد خطا به طور معمول زمانی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما نمایش داده می شود که ایراد یا نقصی در موتور دستگاه وجود داشته باشد. از آنجایی که تعمیر موتور دستگاه امری تخصصی می باشد لازم است برای تعمیر موتور دستگاه خود از کارشناسان و متخصصان مجرب کمک بگیرید. کاربران می‌ توانند برای تعمیر دستگاه خود از تعمیر لباسشویی نف در تبریز کمک بگیرید. این نمایندگی دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه ای می باشد در نتیجه کاربران می توانند با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به این نمایندگی بسپارند.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی نف در تبریز

لباسشویی یک ماشین پیچیده است که از قطعات ساده متعدد تشکیل شده است. تعمیر هر کدام از این قطعات، نیاز به تخصص و تجربه خاص خود دارد. به همین خاطر، کار تعمیر لباسشویی به عنوان یک تخصص مهم و بسیار ارزشمند محسوب می‌شود. مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد، بهترین و باتجربه‌ترین تعمیرکاران لباسشویی شهر تبریز را انتخاب کرده است تا کار تعمیر دستگاه‌های برند‌های مختلف با بهترین کیفیت انجام شود. در این مطلب، در خصوص تعمیر در تعمیر لباسشویی نف در تبریز نکاتی را می‌خوانیم. برای تعمیر لباسشویی نف در محل خودتان و به صورت فوری می‌توانید در تمام ایام هفته با شماره تلفن ۰۹۱۹۰۹۷۴۷۷۲ تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی نف در تبریز

روش ضدعفونی کردن ماشین لباسشویی

بسیاری از ایراداتی که برای ماشین‌های لباسشویی به وجود می‌آید، به دلیل رشد قارچ‌ها و باکتری‌ها در دستگاه اتفاق می‌افتد. برای جلوگیری از این منظور و بی‌نیازی از تعمیر لباسشویی نف در تبریز، حتماً بعد از استفاده از دستگاه، درب آن را باز بگذارید تا خشک شود. همین طور برای جلوگیری از داغ کردن قطعات و آسیب دیدن آن‌ها، حتماً چهار تا پنج ساعت برای استفاده مجدد از دستگاه صبر کنید. سعی کنید به صورت مرتب، دستگاه خود را تمیز کنید و آن را ضدعفونی کنید تا فضا برای رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها فراهم نشود. برای این منظور می‌توانید از مخلوط سرکه سفید با نصف پیمانه جوش‌شیرین استفاده نمایید. مخلوط فوق را در محفظه جاپودری بریزید و ماشین لباسشویی را روشن کنید تا کاملاً تمیز شود. برای خلاص شدن از شر انواع رسوبات داخل ماشین لباسشویی می‌توانید از مخلوط اسیدسیتریک و جوش‌شیرین استفاده کنید. یک پیمانه اسیدسیتریک را با نصف پیمانه جوش‌شیرین مخلوط کنید و داخل محفظه‌ی لباسشویی بریزید و سپس دستگاه را با بالاترین درجه دمایی خود روشن کنید. در ادامه در خصوص تعمیر در تعمیر لباسشویی نف در تبریز نکاتی را می‌خوانیم.

تعمیر لباسشویی نف در تبریز امداد

برای تعمیر لباسشویی نف در تبریز، با مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد تماس بگیرید. مزایایی چون حضور فوری در محل، تعمیر قطعات به جای تعویض آن‌ها، تعویض قطعات با قطعات فابریک یدک در صورت نیاز به تعویض و استفاده از تعمیرکاران ماهر و مجرب سبب استقبال همشهریان از این مرکز شده است. برای استفاده از خدمات این مجموعه و تعمیر لباسشویی نف در تبریز با شماره بالای صفحه تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی نف در تبریز

جمع بندی

همان طور که در متن بالا نیز بیان شد لباسشویی ها کاربرد های بسیاری در بین کاربران و دارندگان دارند. کاربران می توانند با استفاده از این وسایل در کمترین زمان و با کم ترین زحمت لباس های خود را بشویند. بدون استفاده از این وسایل لازم است کاربران زمان زیادی را صرف شستشوی لباس های خود کنند. امروزه در هر خانه ای حداقل یک عدد ماشین لباسشویی وجود دارد و انجام کار های مربوط به شستشو بدون این وسیله بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد. لباسشویی نف نیز بسیار با کیفیت می باشد اما در برخی مواقع ایراد ها و نقص هایی در آن به وجود می آید. کاربران می توانند برای تعمیر لباسشویی خود از نمایندگی تعمیرات لباسشویی نف در تبریز کمک بگیرند. تعمیر لباسشویی نف در تبریز دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه ای می باشد که کاربران می توانند با خیال آسوده تعمیر لباسشویی در تبریز را به این نمایندگی بسپارند.

برنامه شست و شوی لباسشویی نفنوع
Baby care
Easy care
Duvet
Wool
Delicate
Quick 30
cotton eco , Cotton
جنس لباس
لباس نوزاد
پای آمید، آکرلیک، پلی استر
لوازم تخت خواب کتان به جز پوشاک، لباس های حساس، پشمی، ابریشمی، لحاف، پتو، مبل با لایی نازک و انواع روکش
لباس پشمی قابل شستشو با ماشین
لباس های ظریف و حساس
لباس های رنگی نسبتا کثیف
لباس های دارای رنگ ثابت مانند پیراهن و لباس خواب و راحتی و لباس های نخی و لباس زیر
دمای مناسب
درجه سانتی گراد
40 درجه سانتی گراد
40 درجه سانتی گراد
40 درجه سانتی گراد
30 درجه سانتی گراد
30 درجه سانتی گراد
برای cotton درجه سانتی گراد و برای cotton eco درجه سانتی گراد
گزینه
شستشوی بهداشتی، خیس خوردن، ضد چروک، متمرکز
شستشوی بهداشتی، خیس خوردن، ضد چروک، متمرکز
ضد چروک، متمرکز
ضد چروک، متمرکز
ضد چروک، متمرکز
ضد چروک، متمرکز
شستشوی بهداشتی، خیس خوردن، ضد چروک، متمرکز
حداکثر وزن لباس
6 کیلو گرم
4 کیلو گرم
تک سایز
2 کیلو گرم
3 کیلو گرم
2 کیلو گرم
دسته بندی شده


بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات لباسشویی نف در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی لباسشویی نف | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر لباسشویی نف در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 04191011297