تعمیر لباسشویی اسمگ در تبریز

نمایندگی لباسشویی اسمگ در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول

لیست قیمت تعمیر لباسشویی

نوع خدمات تعمیرات لباسشوییهزینه خدمات تعمیر لباسشویی
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچاز 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک هااز 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشوییاز 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظاماز 850 تا 1280 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب دوباره لباسشویی300 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

مراحل انجام تعمیر لباسشویی در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر لباسشویی اسمگ را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

چرا تبریز امداد را برای تعمیر لباسشویی خود انتخاب کنیم؟

نصب ، سرویس و تعمیر لباسشویی اسمگ در تبریز

نمایندگی لباسشویی اسمگ در تبریز

لباسشویی یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین لوازم و وسایل در خانه ها و آشپزخانه ها می باشد که می توان بیان داشت که در هر خانه ای حداقل یک ماشین لباسشویی وجود دارد. همچنین انجام کار های مربوط به خانه بدون لباسشویی تقریبا سخت و حتی ناممکن می باشد. کارخانه اسمگ یکی از بهترین کارخانه های تولید کننده لوازم خانه و آشپزخانه در دنیا می باشد که به سبب با کیفیت بودن کالا هایش بسیار شناخته شده است. لباسشویی اسمگ نیز یکی از محصولات این برند می باشد که دارای کیفیت بالایی است. با این که این دستگاه دارای کیفیت بالایی است، اما این امکان نیز وجود دارد که در برخی مواقع دچار نقص ها یا ایراد هایی شود که در این صورت لازم است کاربران اقدام به تعمیر آن کنند.

همان طور که می دانید در سراسر کشور ایران نمایندگی های مختلفی وجود دارند که کار خرید و فروش و تعمیر لوازم خانه و آشپزخانه از جمله لباسشویی ها را انجام می دهند. کاربران و دارندگان لباسشویی اسمگ  می توانند در صورت مشاهده ایراد در دستگاه خود، از نمایندگی لباسشویی اسمگ  در تبریز کمک بگیرند. نمایندگی لباسشویی اسمگ در تبریز به کاربران در تعمیر دستگاه خود کمک می کند‌.

نمایندگی لباسشویی اسمگ در تبریز

برای تعمیر لباسشویی الکترولوکس در تبریز با شماره ی 04191011297 تماس حاصل فرمایید.

خرابی ها و نقص های لباسشویی اسمگ

همان طور که در متن مقدمه نیز بیان شد این امکان وجود دارد که کاربران و دارندگان لباسشویی متوجه وجود نقص و ایرادی در دستگاه خود شوند. واضح و بدیهی است که در صورتی که ایراد  و نقصی در ماشین های لباسشویی به وجود آید بسیاری از کار های مربوط به شستشوی لباس ها مختل شده و این کار ها در مدت زمان بیشتر و با سختی بیشتر صورت خواهند گرفت. بنابراین لازم به ذکر است که کاربران ملزم هستند در زمان مشاهده ایراد در دستگاه خود اقدام به تعمیر آن کنند تا ضرر های زیادی را متحمل نشوند.

به طور کلی نقص هایی که در ماشین های لباسشویی به وجود می آیند در دو دسته جزئی و اختصاصی قرار دارند‌. کاربران قادر هستند نقص های جزئی را به سادگی بر طرف کنند اما نیاز است برای بر طرف کردن نقص های تخصصی از کارشناسان و متخصصان کمک بگیرند تا آسیبی به دستگاهشان وارد نشود. تعمیر لباسشویی اسمگ در تبریز توسط نمایندگی لباسشویی اسمگ در تبریز صورت می گیرد.

تعمیر لباسشویی توسط نمایندگی لباسشویی اسمگ در تبریز در صورت روشن بودن چراغ دستگاه و کار نکردن آن

یکی از ایراد ها و نقص های رایجی که ممکن است کاربران و دارندگان لباسشویی اسمگ در ماشین لباسشویی خود مشاهده کنند؛ کار نکردن دستگاه در صورتی که لامپ ها و چراغ های دستگاه روشن هستند؛ است. به طور معمول این ایراد و نقص به این دلیل به وجود می آید که موتور تایمر دستگاه خراب شده باشد. بنابراین برای رفع این مشکل لازم است سیم های موتور تایمر دستگاه را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود نقص یا ایراد جدی در آن ها، آن ها را تعمیر یا تعویض کنید‌. به علاوه یکی دیگر از دلایل به وجود آمدن این مشکل، ایراد و نقص در چرخ دنده های دستگاه می باشد. به این صورت که در صورت وجود نقص و ایراد در چرخ دنده ها، حرکت محوری موتور به تایمر انتقال نمی یابد و سبب به وجود آمدن این مشکل می شود. از آنجایی که بررسی این قطعات و رفع این مشکل بسیار تخصصی می باشد، پیشنهاد می شود از متخصصان و کارشناسان با تجربه کمک بگیرید. تعمیرات لباسشویی اسمگ در تبریز به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود از جمله لباسشویی کمک بسیاری می کند. کاربران می توانند برای تعمیر دستگاه خود از متخصصان و کارشناسان نمایندگی لباسشویی اسمگ‌ در تبریز کمک بگیرند.

تعمیر لباسشویی توسط نمایندگی لباسشویی اسمگ در تبریز در صورت گرم نشدن آب دستگاه

 یکی از ایراد ها و نقص های رایجی که ممکن است در لباسشویی اسمگ به وجود آید گرم نشدن آب دستگاه می باشد. همان طور که واضح و بدیهی است، گرم بودن آب ماشین لباسشویی برای شستشو لباس ها ضروری می باشد و در صورتی که آب لباسشویی به خوبی گرم نشود، مشکلی جدی به وجود می‌ آید. به طور معمول زمانی این مشکل به وجود می‌ آید که ایراد یا نقصی در ترموستات دستگاه وجود داشته باشد. به بیان ساده تر زمانی که ترموستات دستگاه خراب باشد و یا تنظیم نباشد این مشکل به وجود می آید. به علاوه در صورتی که ایراد و نقصی در المنت حرارتی دستگاه وجود داشته باشد نیز این ایراد به وجود می آید. بنابراین پیشنهاد می‌ شود برای رفع این ایراد، این قطعات را با دقت مورد بررسی قرار داده و در صورت وجود نقص یا ایراد آن ها را تعمیر و تعویض کنید. به علاوه لازم است سیم رابط بین ترموستات و المنت دستگاه را نیز با دقت مورد بررسی قرار دهید. زیرا در صورت وجود نقص در این سیم نیز ممکن است آب دستگاه به خوبی گرم نشود. نمایندگی لباسشویی اسمگ به کاربران خود در تعمیر لباسشویی در تبریز کمک می کند. نمایندگی لباسشویی اسمگ در تبریز دارای متخصصان و کارشناسان خبره ای می باشد.

تعمیر لباسشویی اسمگ در تبریز

جمع بندی

همان طور که در متن و مقاله بالا نیز ذکر شد؛ لباسشویی ها از جمله مهم ترین و پرکاربرد ترین وسایل در خانه ها و آشپزخانه ها می باشند که در صورت نبود این وسایل کار های مربوط به شستشو لباس ها در مدت زمان بسیار زیادی صورت می گیرد و یا مختل می شود. لباسشویی اسمگ دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد اما این امکان وجود دارد که در برخی مواقع دچار ایراد یا نقص هایی شود که در این صورت کاربران ملزم هستند دستگاه خود را تعمیر کنند تا ضرر ها یا زیان های بیشتری را متحمل نشوند. نمایندگی های متعددی در سراسر کشور وجود دارند که به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود کمک می کنند از جمله این نمایندگی ها می توان به تعمیر لباسشویی اسمگ در تبریز اشاره کرد. نمایندگی لباسشویی اسمگ در تبریز با دارا بودن متخصصان و کارشناسان خبره به کاربران در تعمیر دستگاه خود کمک می کند.

برنامه شست و شوی لباسشویی اسمگنوع
Baby care
Easy care
Duvet
Wool
Delicate
Quick 30
cotton eco , Cotton
جنس لباس
لباس نوزاد
پای آمید، آکرلیک، پلی استر
لوازم تخت خواب کتان به جز پوشاک، لباس های حساس، پشمی، ابریشمی، لحاف، پتو، مبل با لایی نازک و انواع روکش
لباس پشمی قابل شستشو با ماشین
لباس های ظریف و حساس
لباس های رنگی نسبتا کثیف
لباس های دارای رنگ ثابت مانند پیراهن و لباس خواب و راحتی و لباس های نخی و لباس زیر
دمای مناسب
درجه سانتی گراد
40 درجه سانتی گراد
40 درجه سانتی گراد
40 درجه سانتی گراد
30 درجه سانتی گراد
30 درجه سانتی گراد
برای cotton درجه سانتی گراد و برای cotton eco درجه سانتی گراد
گزینه
شستشوی بهداشتی، خیس خوردن، ضد چروک، متمرکز
شستشوی بهداشتی، خیس خوردن، ضد چروک، متمرکز
ضد چروک، متمرکز
ضد چروک، متمرکز
ضد چروک، متمرکز
ضد چروک، متمرکز
شستشوی بهداشتی، خیس خوردن، ضد چروک، متمرکز
حداکثر وزن لباس
6 کیلو گرم
4 کیلو گرم
تک سایز
2 کیلو گرم
3 کیلو گرم
2 کیلو گرم
دسته بندی شده


بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات لباسشویی اسمگ در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی لباسشویی اسمگ | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر لباسشویی اسمگ در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 04191011297