نمایندگی لباسشویی آتلانت در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر لباسشویی آتلانت را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

چرا تبریز امداد را برای تعمیر لباسشویی خود انتخاب کنیم؟

نصب ، سرویس و تعمیر لباسشویی آتلانت در تبریز

نمایندگی لباسشویی آتلانت در تبریز

همان طور که می‌دانید لباسشویی‌ها جز مهم‌ترین و پر کاربرد‌ترین وسایل در خانه‌ها و آشپزخانه‌ها می‌باشند. شستشوی لباس‌ها با استفاده از این وسایل بسیار ساده‌تر و سریع‌تر صورت می‌گیرد. بدون استفاده از لباسشویی‌ها لازم است افراد وقت و زمان زیادی را صرف شستن لباس‌ها با دست کنند که این امر بسیار آزار دهنده است. لباسشویی آتلانت یکی از با کیفیت‌ترین لباسشویی‌های موجود در فروشگاه‌های فروش لوازم خانگی می‌باشد. با این که این لباسشویی دارای کیفیت بالایی می‌باشد اما ممکن است در برخی مواقع دچار ایراد‌ها و نقص‌هایی شود که در این صورت لازم است کاربران از متخصصان و کارشناسان کمک بگیرند تا دچار ضرر‌ها یا زیان‌های بیشتری نشوند. کاربران و دارندگان می‌توانند برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی لباسشویی آتلانت در تبریز کمک بگیرند این نمایندگی دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه‌ای می‌باشد.

نمایندگی لباسشویی آتلانت در تبریز

خرابی‌ها و نقص‌های لباسشویی آتلانت

همان طور که در متن مقدمه نیز بیان شد این امکان وجود دارد که ایراد‌ها یا نقص‌هایی در لباسشویی آتلانت به وجود آید. به طور کلی ایراد‌های به وجود آمده در ماشین‌های لباسشویی به دو دسته‌ی تخصصی و غیر تخصصی تقسیم می‌شوند. ایراد‌های غیر تخصصی را افراد مبتدی و عادی نیز می‌توانند بر طرف کنند اما برای بر طرف کردن ایراد‌های تخصصی، کاربران ملزم هستند از کارشناسان و متخصصان با تجربه کمک بگیرند. نمایندگی لباسشویی آتلانت در تبریز به کاربران در تعمیر لباسشویی در تبریز کمک می‌کنند. این نمایندگی دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه‌ای می‌باشد.

تعمیر لباسشویی توسط نمایندگی لباسشویی آتلانت در تبریز در صورت روشن نشدن دستگاه

یکی از ایراد‌ها و نقص‌هایی که ممکن است در لباسشویی آتلانت به وجود آید، روشن نشدن دستگاه می‌باشد. این ایراد به سبب ایراد در ورودی برق دستگاه به وجود می‌آید. نمایندگی لباسشویی آتلانت در تبریز به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود کمک می‌کند.

تعمیر لباسشویی توسط نمایندگی لباسشویی آتلانت در تبریز در صورت نشستن لباس‌ها

این مشکل به سبب وجود ایراد و نقص در هیدروستات و شیر برقی دستگاه به وجود می‌آید. کاربران می‌توانند برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی لباسشویی آتلانت در تبریز کمک بگیرند.

تعمیر لباسشویی آتلانت درتبریز

جمع‌بندی

همان طور که در متن بالا ذکر شد لباسشویی‌ها جز مهم‌ترین و پرکاربرد‌ترین و مهم‌ترین وسایل در خانه‌ها و آشپزخانه‌ها می‌باشند و کاربران می‌توانند با استفاده از این وسایل کار‌های مرتبط با شستشوی لباس را در کمترین زمان ممکن و به ساده‌ترین روش انجام دهند. لباسشویی آتلانت دارای کیفیت بالایی می‌باشد اما این لباسشویی نیز همانند دیگر ماشین لباسشویی‌ها ممکن است در برخی مواقع و به دلایل نا مشخص دچار ایراد‌ها و نقص‌هایی شود که در این صورت لازم است کاربران اقدام به تعمیر دستگاه خود کنند تا ضرر‌های بیشتری را متحمل نشوند. نمایندگی لباسشویی آتلانت در تبریز به کاربران در تعمیر لباسشویی خود یاری می‌رساند.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات لباسشویی آتلانت در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی لباسشویی آتلانت | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر لباسشویی آتلانت در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

پاپ اپ