تعمیر لباسشویی هات پوینت در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر لباسشویی هات پوینت را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

چرا تبریز امداد را برای تعمیر لباسشویی خود انتخاب کنیم؟

نصب ، سرویس و تعمیر لباسشویی هات پوینت در تبریز

تعمیر لباسشویی هات پوینت در تبریز

لباسشویی صندوقچه‌ای بزرگ و شگفت‌انگیز است که در ازای دریافت لباس‌های چرک و آلوده، لباس‌های تمیز و معطر را به شما تحویل می‌دهد. با این وجود هیچ فردی دوست ندارد برای این دستگاه ارزشمند اتفاقی رخ دهد. با این حال ممکن است یک روز بلند شوید و ببینید دیگر ماشین لباسشویی روشن نمی‌شود یا از بدنه دستگاه آب به بیرون نشت می‌کند یا حتی آبگیری به درستی انجام نمی‌شود یا بر عکس عملیات آبگیری متوقف نمی‌شود. تمام این موارد بخشی از اتفاقاتی هستند که ممکن است یک روز آن را تجربه کنید. با همراهی مرکز تعمیر لباسشویی هات پوینت در تبریز، بروز این اتفاقات به حداقل می‌رسد و یا در صورت ایجاد، در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با دقت بالا بر طرف می‌شود. در ادامه با دلایل بروز این ایرادات در ماشین لباسشویی آشنا می‌شویم قطعاً این موارد کاربردی به شما کمک می‌کند.

۱) تعمیر لباسشویی هات پوینت در تبریز به دلیل آبگیری نکردن دستگاه

یکی از ایرادات رایج در ماشین لباسشویی، آبگیری نکردن دستگاه است. اگر در تبریز سکونت دارید، می‌توانید از اطلاعات مفیدی که کارشناسان تعمیر لباسشویی هات پوینت در تبریز در اختیار شما قرار می‌دهند استفاده کنید و بهترین تصمیم گیری را در این خصوص داشته باشید. باز بودن درب لباسشویی، خرابی میکروسوئیچ، خرابی هیدرواستات، خرابی برد الکترونیکی، خرابی شیر ورودی آب و غیره از جمله عواملی هستند که باعث آبگیری نکردن لباسشویی می‌شود.

۲) تعمیر لباسشویی هات پوینت در تبریز به دلیل قطع نشدن عملیات آبگیری

در صورتی که قطعات دستگاه به درستی کار کنند پس از پر شدن مخزن دستگاه از آب، بایستی آبگیری به صورت خودکار متوقف شود اما گاهی علی رغم پر شدن مخزن، آبگیری قطع نمی‌شود. بر اساس اطلاعات مشاوران تعمیر لباسشویی در تبریز، در صورتی که شیر ورودی آب دچار مشکل شود، موجب‌عدم توقف آبگیری دستگاه می‌شود. در چنین شرایطی پیش از انجام هر کار دیگری اتصال برق دستگاه را قطع کنید. با این کار متوجه خواهید شد که آیا مشکل از شیر ورودی است یا خیر. در صورتی که آب همچنان به درون دیگ لباسشویی وارد می‌شود، می‌توان گفت مشکل از شیر ورودی آب است.

کارشناسان تعمیر لباسشویی هات پوینت در تبریز اعتقاد دارند، در صورتی که با قطع شدن اتصال برق دستگاه، مشکل آبگیری نیز بر طرف شد، باید مشکل را در جای دیگری جست و جو کرد. در نتیجه بدون اینکه خودتان اقدامی کنید لازم است از افراد متخصص و با تجربه در نمایندگی لباسشویی هات پوینت در تبریز کمک بگیرید چرا که ایراد در بخش‌هایی مانند تایمر و یا سوئیچ فشار خواهد بود.

تعمیر لباسشویی هات پوینت در تبریز به دلیل تخلیه نامناسب آب از لباسشویی

ممکن است بر خلاف روند همیشگی یک بار با صحنه‌عدم تخلیه مناسب آب در دستگاه مواجه شوید. در این حالت باید فیلتر دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. فیلتر قطعه‌ای است که رسوبات و آلودگی‌های موجود در لباس‌ها و طی فرآیند شست و شو را جذب خودش می‌کند پس طبیعی است که به مرور زمان این رسوبات راه جریان آب را سد کنند و مانع از عبور مناسب آب و یا تخلیه آب شوند. پس جای هیچ گونه نگرانی نیست خودتان نیز می‌توانید فیلتر جدیدی را تهیه کنید اما برای نصب آن باید از افراد ماهر و با تجربه کمک بگیرید. در صورتی که از همکاری و مشاوره تکنسین‌های تعمیر لباسشویی هات پوینت در تبریز کمک بگیرید می‌توانید مطمئن باشید که فیلتر فابریک در دستگاه نصب می‌شود. فابریک بودن هر قطعه‌ای در عملکرد ماشین لباسشویی بسیار حائز اهمیت است.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات لباسشویی هات پوینت در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی لباسشویی هات پوینت | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر لباسشویی هات پوینت در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

پاپ اپ