نمایندگی تعمیر پکیج باکسی در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

نمایندگی پکیج باکسی در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول تعمیر پکیج در تبریز

لیست قیمت تعمیر پکیج باکسی در تبریز

خدمات پکیجهزینه خدمات پکیج
هزینه سرویس کامل پکیج500.000 تا 700.000 تومان
قیمت اسید شویی پکیج200.000 تا 350.000 تومان
هزینه تعویض فیلتر رسوب500.000 تا 650.000 تومان
اجرت هواگیری پکیج150.000 تا 200.000 تومان
هزینه تعویض پمپ50.000 تا 170.000 تومان
هزینه تعمیر برد پکیج300.000 تا 500.000 تومان
هزینه تعویض جرقه‌زن70.000 تا 150.000 تومان
هزینه تعویض منبع انبساطهزینه تعویض منبع انبساط
هزینه ایاب ذهابطبق نرخ اتحادیه

مراحل انجام تعمیر پکیج باکسی در تبریز

مراحل انجام تعمیر پکیج باکسی در تبریز

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر پکیج باکسی در تبریز را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
۱۰– ایاب و ذهاب رایگان در صورت انجام کار
(این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار ۴۰۰۰۰ تومان می باشد).

نمایندگی تعمیر پکیج باکسی در تبریز2

نصب ، سرویس و تعمیر پکیج باکسی در تبریز

برای انتخاب پکیج‌های دیواری چه برای مصارف خانگی و چه برای محیط‌های اداری می‌توانید برند باکسی را انتخاب نمایید. در این برند خوشبختانه به خدمات پس از فروش نیز اهمیت زیادی داده می‌شود و شما می‌توانید با اطمینان خاطر از وجود مراکز تخصصی تعمیرات دستگاه از این محصول استفاده داشته باشید. در شهر تبریز کافی است در صورت بروز هرگونه اختلال در کارکرد پکیج خود با نمایندگی پکیج باکسی در تبریز تماس برقرار نمایید.

نمایندگی تعمیر پکیج باکسی در تبریز

از آنجایی که افراد زیادی تمایل دارند مشکلات پکیج‌های دیواری خودشان را در خانه برطرف کرده و به مراکز تخصصی مراجعه نداشته باشند ما برخی از مشکلات رایج در این دستگاه را مورد بررسی قرار داده‌ایم. البته به شما تأکید می‌کنیم همواره بهتر است بدون داشتن اطلاعات کافی دست به کاری نزنید و برای تعمیر این دستگاه با نمایندگی پکیج باکسی در تبریز تماس داشته باشید. اگر در هر مرحله از تعمیر پکیج با مشکل برخورد داشتید نگران نشوید و تنها با متخصصین تعمیر پکیج باکسی در تبریز در ارتباط بمانید.

نمایندگی تعمیر پکیج باکسی در تبریز

برای تعمیر پکیج در مشهد از طریق شماره های درج شده داخل سایت تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما درخواست تعمیرات شما را ثبت کنند تا در اولین فرصت تکنسین متخصص اقدام به تعمیر پکیج شما بکند. همچنین می توانید از طریق فرم درخواست قرار داده شده در همین صفحه درخواست تعمیرات پکیج خود را ثبت کنید.

چرا با کاهش فشار پکیج باکسی مواجه می‌شویم؟

کاهش فشار در پکیج باکسی مانند تمام برند‌های دیگر شما را با اختلال مواجه می‌سازد و حتی ممکن است دستگاهتان را بدون استفاده کند. در شرایط برخورد با مشکل کاهش فشار در پکیج می‌توانید قبل از تماس با متخصصین تعمیر پکیج باکسی در تبریز از نبود نشتی در کل سیستم مطمئن شوید. منظور ما از کل سیستم تمام رادیاتور‌ها و شیر‌های آن‌ها و همچنین شیر‌های قرار گرفته در زیر پکیج می‌باشد.

اگر هرگونه نشتی را برطرف کرده و یا هیچ آبریزشی را در سیستم مشاهده نکردید احتمال دارد کاهش فشار به دنبال معیوب بودن شیر اطمینان فشار اتفاق افتاده باشد که با تعویض این قطعه اغلب مشکل شما برطرف می‌گردد. در ادامه لازم است دریچه اتوماتیک تخلیه هوای دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. سپس از نبود گرفتگی در رادیاتور‌ها مطمئن شده و یک بار سیستم را به طور کلی هواگیری نمایید. در ادامه گیج فشار را مورد بررسی قرار داده و با برطرف نشدن مشکل با نمایندگی پکیج باکسی در تبریز تماس بگیرید.

بررسی دلایل نشتی در نمایندگی پکیج باکسی در تبریز

خوشبختانه مشکل نشتی آب در پکیج‌های دیواری با اینکه زیاد دیده می‌شود اما مشکل بزرگی نیست و به سادگی می‌توان آن را برطرف نمود. در بسیاری از موارد نشتی‌های کوچکی که در سیستم اتفاق می‌افتند می‌توانند به مرور زمان مشکلات بزرگتری را ایجاد نمایند و به همین علت رسیدگی هرچه سریع‌تر به این مشکلات اهمیت زیادی دارد. می‌توانید برای پیدا کردن محل دقیق نشتی با کارشناسان تعمیر پکیج باکسی در تبریز تماس داشته باشید.

در ابتدا لازم است مطمئن شوید هیچگونه ترک یا شکافی در مبدل حرارتی پکیج باکسی به وجود نیامده باشد و همچنین از نبود نشتی آب در پمپ دستگاه اطمینان پیدا کنید. پس از چک کردن موارد فوق نوبت به بررسی اتصالات پمپ و همچنین اتصالات لوله‌های پکیج خواهد رسید. در ادامه از شما می‌خواهیم شیر اطمینان فشار دستگاه را بررسی نمایید و همچنین مطمئن شوید در دیافراگم ظرف انبساط هیچگونه ایرادی به وجود نیامده باشد. با ادامه یافتن مشکل بهتر است از نمایندگی پکیج باکسی در تبریز راهنمایی بخواهید.

چرا بوی دود یا سوختگی از پکیج باکسی احساس می‌شود

اگر در خانه و به خصوص در اطراف پکیج دیواری خود بوی دود یا گاز را احساس می‌کنید حتماً باید به این موضوع رسیدگی نمایید. این موضوع نشان دهنده نشتی گاز در بخشی از سیستم شما می‌باشد و می‌تواند خطر گاز گرفتگی و خفگی را به دنبال داشته باشد. برای حل این مشکل اگر تخصص کافی ندارید حتماً با متخصصین تعمیر پکیج باکسی در تبریز در تماس باشید.

چرا بوی دود یا سوختگی از پکیج باکسی احساس می‌شود

لازم است در ابتدا لوله‌های گاز متصل به دستگاه و تمام اتصالات آن‌ها به طور کامل مورد بررسی قرار گیرند. در برخی موارد می‌توانید برای تشخیص دقیق محل نشتی از مقداری کف و صابون استفاده داشته باشید. اگر به جز بوی گاز بوی دود را نیز در اطراف پکیج احساس می‌کنید حتماً سیستم دودکش آن را نیز مورد بررسی قرار دهید. نصب نادرست یا بسته شدن مسیر دودکش باعث جمع شدن دود در محیط خانه می‌شود. برای اطمینان از نصب صحیح دودکش حتماً انجام این کار را به نمایندگی پکیج باکسی در تبریز بسپارید.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات پکیج باکسی در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی پکیج باکسی | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر پکیج باکسی در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تبریز امداد از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید. دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.
مجموعه تبریز امداد برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

تماس با ما: 04191011297