تعمیر یخچال زیمنس در تبریز

تعمیر یخچال زیمنس در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول یخچال

لیست قیمت تعمیر یخچال

نوع خدمات تعمیرات یخچالهزینه خدمات تعمیر یخچال
تعویض فیلتر درایراز 880 تا 1250 هزار تومان
نصب دوباره یخچال400 هزار تومان
شارژ گاز یخچالاز 1300 تا 2200 هزار تومان
تعمیر موتور فن یخچالاز 550 تا 800 هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی یخچالاز 1200 تا 2450 هزار تومان
نصب فیلتر بیرونی یخچالاز 350 تا 700 هزار تومان
تعویض فیلتر داخلی یخچالاز 550 تا 900 هزار تومان
تعویض لامپ روشنایی یخچالاز 300 تا 500 هزار تومان
سرویس کامل یخچال500 هزار تومان
تعویض کمپرسور یخچالاز 4800 تا 6850 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

مراحل تعمیر یخچال در تبریز امداد

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر یخچال زیمنس را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

چرا تبریز امداد را برای تعمیر یخچال خود انتخاب کنیم؟

نصب ، سرویس و تعمیر یخچال زیمنس در تبریز

نمایندگی یخچال زیمنس در تبریز

یخچال زیمنس شما فضای ذخیره‌سازی کافی برای غذا‌های تازه و اقلام یخ‌زده را برای اعضای خانواده فراهم می‌کند و مواد غذایی و سبزیجات مورد نیاز برای ایجاد وعده‌های غذایی دوست داشتنی و خوشمزه را برای خانواده و دوستان شما فراهم می‌کند. یخچال و فریزر که به درستی کار می‌کند جزء اصلی هر آشپزخانه‌ای است، اما مانند هر لوازم خانگی دیگری، ممکن است در یخچال زیمنس خود دچار مشکلاتی شوید که نیاز به تعمیر توسط نمایندگی یخچال زیمنس در تبریز دارد. انواع مختلفی از مشکلات رایج یخچال وجود دارد که به بهترین وجه توسط تعمیرکاران حرفه‌ای لوازم خانگی حل می‌شود. برای کمک به شما در تشخیص مشکلات یخچال خود، برخی از رایج‌ترین مشکلات یخچال زیمنس را در ادامه بررسی می‌کنیم.

تعمیر-یخچال-زیمنس-در-تبریز

یخچال زیمنس شما پیوسته در حال کار کردن با صدای بلند هست

یکی از رایج‌ترین مشکلات یخچال، دستگاهی است که به طور مکرر و با صدای بلند کار می‌کند. یخچال زیمنس شما برای حفظ دمای خنک برای غذا‌ها و سبزیحات باید کار کند و یخچالی که دائماً روشن می‌شود می‌تواند بسیار پر سر و صدا باشد. حتی بدتر از آن، هزینه انرژی شما را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد، زیرا یخچال یکی از پر مصرف‌ترین لوازم خانگی در هر خانه است. شایع‌ترین علت کارکرد بیش از حد یخچال، تجمع گرد و غبار یا سایر زباله‌های آشپزخانه در اطراف کویل‌های یخچال است. برای بررسی این موضوع، باید برق یخچال خود را قطع کنید و به کویل‌هایی که معمولاً در پایین دستگاه قرار دارند دسترسی داشته باشید. اگر بعد از تمیز کردن مشکل همچنان ادامه داشت، دمای یخچال شما ممکن است خیلی پایین تنظیم شده باشد و باعث شود که یخچال زیمنس شما به طور مداوم برای حفظ دمای بسیار پایین کار کند. سعی کنید دمای یخچال خود را به صورت استاندارد تنظیم کنید تا ببینید آیا این مشکل حل می‌شود یا خیر. در صورت ادامه مشکل، با نمایندگی یخچال زیمنس در تبریز تماس حاصل فرمایید.

رفع مشکل نشتی در نمایندگی یخچال زیمنس در تبریز

نشت آب یک مشکل رایج اما هشداردهنده یخچال زیمنس است. این مشکل اغلب به دلیل مسدود شدن سیستم یخ زدایی یا مسدود شدن و یخ زدگی خط تأمین آب ایجاد می‌شود. سیستم تخلیه یخ زدایی دستگاه شما ممکن است توسط ذرات غذا یا سایر مواد مسدود شده باشد و معمولاً از داخل فریزر شما قابل دسترسی است. باید سعی کنید زهکش را از داخل فریزر با استفاده از آب گرم بشویید، و حتی ممکن است لازم باشد زباله‌ها را به صورت دستی تمیز کنید. شیلنگ تخلیه یخ زدایی را در پشت یخچال خود قرار دهید و آن را با آب داغ و صابون تمیز کنید تا هر گونه آلودگی که باعث مسدود شدن آن است از بین برود. اگر مشکوک به گرفتگی یا یخ زدگی خط تأمین آب یخچال خود هستید، باید دستگاه را از برق بکشید و مطمئن شوید که شیر قطع آن بسته است و از آنجا، خط آبرسانی را بررسی کنید تا ببینید آیا شکستگی یا پارگی وجود دارد یا خیر. اگر چنین است، خط باید تعویض شود. در غیر این صورت و برای رفع مشکل حتماً با کارشناسان نمایندگی یخچال زیمنس در تبریز تماس حاصل فرمایید.

تجمع یخ در فریزر شما

فریزر یخچال شما فضای مناسبی برای نگهداری مواد غذایی است، اما نباید دچار ایجاد یخ زدگی و برفک زیاد شود. باز گذاشتن طولانی مدت درب فریزر می‌تواند باعث برفک زدگی آن شود، زیرا این کار باعث افزایش سطح رطوبت داخل فریزر می‌شود. پس از پایان کار خود با فریزر حتماً درب فریزر خود را ببندید تا مطمئن شوید که سطح رطوبت بیش از حد بالا نمی‌رود. همچنین ممکن است لاستیک درب یخچال و یا فریزر شما ایراد پیدا کرده باشد که باعث داخل شدن هوای محیط بیرون به درون فریزر و سبب افزایش رطوبت درون فریزر گردد. می‌توانید لاستیک درب یخچال و فریزر خود را تعویض کنید تا مطمئن شوید که درجه حرارت و رطوبت مناسب را حفظ می‌کند. اگر این راه حل‌ها مشکل شما را حل نکرد، با کارشناسان نمایندگی یخچال زیمنس در تبریز تماس حاصل فرمایید.

آب سرد کن یخچال کار نمی‌کند

بسیاری از یخچال‌های مدرن زیمنس دارای یک آب سردکن داخلی هستند که به راحتی آب سرد و شیرین را برای خانه و اعضای خانواده شما فراهم می‌کند. آب سردکن دستگاه شما ممکن است به دلایل مختلفی کار نکند. وان آب در درب فریزر شما ممکن است یخ‌زده باشد و مانع از جریان آب شیرین در دستگاه پخش شود. خوشبختانه، این وان را می‌توان جدا کرد و یخ زدایی کرد و آب مجدداً جریان پیدا کند. همچنین ممکن است دریچه ورودی آب معیوب شده باشد. و همچنین ممکن است دریچه ورودی آب برای تأمین آب دستگاه ناقص باز شود و یا ممکن است همچنین ممکن است فشار آب پایین باشد، به این معنی که آب از طریق دریچه ورودی دیسپنسر جریان پیدا نمی‌کند. برای رفع مشکلات یخچال فریزر زیمنس خود با کارشناسان و متخصصان نمایندگی یخچال زیمنس در تبریز حاصل فرمایید.

نمایندگی-یخچال-زیمنس-در-تبریز

دمای یخچال بیش از حد بالاست

یخچال‌ها طوری طراحی شده‌اند که سرد بمانند ولی گرمای بیش از یخچال زیمنس شما می‌تواند هشدار دهنده باشد. اگر متوجه شدید یخچال شما گرم است، قطعاً باید شرایط را بررسی کنید. گرم شدن بیش از حد یخچال زیمنس احتمالاً به دلیل مشکلات کویل‌های کندانسور آن ایجاد می‌شود. می‌توانید با تمیز کردن کویل‌های کندانسور یخچال شروع کنید و در عین حال موتور فن کندانسور را نیز بررسی کنید تا مطمئن شوید که به درستی کار می‌کند. حل این مشکل می‌تواند برای شما دشوار باشد و حتماً نیاز هست با کارشناسان و متخصصان نمایندگی یخچال زیمنس در تبریز تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت نسبت به رفع ایراد و مشکل موجود اقدام لازم را به عمل آورند.

مرکز تخصصی نمایندگی یخچال زیمنس در تبریز

مرکز تعمیر تخصصی یخچال زیمنس در تبریز با بهره‌گیری از کارشناسان خبره و استفاده از آخرین فناوری‌های روز دنیا آماده خدمت‌رسانی به شما مصرف‌کنندگان گرامی در زمینه تعمیر یخچال در تبریز می‌باشد. اگر نیاز به تعمیر یخچال زیمنس خود دارید کافیست با کارشناسان و مشاوران فنی ما در نمایندگی یخچال زیمنس در تبریز تماس بگیرید تا کارشناسان ما اقدامات لازم را برای شما عزیزان انجام دهند. با ما در تماس باشید.

مدت نگهداری مواد غذایی در یخچال

مواد غذایی در یخچالروز
رب گوجه فرنگی کنسرو2 سال
ترشیجات و شورجات5/1 تا 2 سال
ادویه جات2 سال
سبزی خام بسته بندی3-5 روز
عسل2 تا 3 سال
شکلات1 سال
گندم – جو – ذرت کامل2 سال
تخم مرغ3 تا 4 هفته
روغن جامد2 سال
روغن مایع1 سال
سبزی خرده شده1 سال
ماهی کم چرب4 تا 5 ماه
ماهی پرچرب3 ماه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات یخچال زیمنس  در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی یخچال زیمنس  | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر یخچال زیمنس در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 04191011297