نمایندگی مایکروفر گرنیه در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

تعمیر مایکروفر گرنیه در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول تعمیر مایکروفر در تبریز

لیست قیمت تعمیر مایکروفر گرنیه در تبریز

نوع خدمات تعمیرات مایکروفرهزینه خدمات تعمیر مایکروفر
تعویض مگنترون سولاردوم مایکروفراز ۸۸۰ تا ۲۳۵۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر اینورتر۱۲۸۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر معمولیاز ۸۸۰ تا ۱۶۰۰ هزار تومان
تعویض خازن مایکروفراز ۳۳۰ تا ۵۵۰ هزار تومان
تعویض دیود مایکروفراز ۱۸۰ تا ۲۲۰ هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی مایکروفراز ۳۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض شیشه درب مایکروفراز ۴۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعمیر تاچ مایکروفراز ۶۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض ترانس های ولتاژ مایکروفراز ۹۰۰ تا ۱۲۵۰ هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی عیب در محل مشتریطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر مایکروفر گرنیه در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر مایکروفر گرنیه را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در تبریز

نصب ، سرویس و تعمیر مایکروفر گرنیه در تبریز

نمایندگی مایکروفر گرنیه در تبریز

گرنیه یک برند چند ملیتی اروپایی است که محصولات خود را، به بیش از نود کشور دنیا صادر می‌کند. مایکروفر، یکی از تولیدات با کیفیت این برند است که در کشور ما نیز، به فروش رسیده و نمایندگی مایکروفر گرنیه در تبریز، کار پشتیبانی از این دستگاهها را انجام می‌دهد. مایکروفر تاثیر فراوانی بر روی سلامت غذای طبخ شده دارد و بر خلاف باورهایی که در ابتدای اختراع این دستگاه وجود داشت، هیچ ضرری را متوجه کاربران نمی کند. به همین دلیل، این دستگاه امروزه بیش از پیش مورد استفاده مردم قرار می‌گیرد. خراب شدن این دستگاه می تواند باعث فلج شدن پخت و پز و گرم شدن غذا در آشپزخانه شود. اگر دستگاه شما نیز، ایرادی پیدا کرده است، می‌توانید با شماره های مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد تماس بگیرید تا تکنسین متخصص دستگاه، به محل شما اعزام شود.

تعمیر مایکروفر گرنیه در تبریز

امکانات مایکروفر گرنیه

مایکروفر گرنیه جز برندهایی است که طراحی ساده و زییایی دارد. داخل فر این مایکروفرها از جنس استیل ضد زنگ است. جنس درب دستگاه شیشه ای است و از خروج اشعه از مایکروفر جلوگیری می‌کند. این مایکروفرها، دارای درب دوجداره است و در ظرفیت های مختلف طراحی شده است. امکانات دیگری نظیر: فن کانوکشن، کنترل الکترونیکی لمسی، گرمایش ترکیبی، قابلیت یخ زدایی، قفل کودک و صفحه شیشه ای گردان، برنامه های متنوع کباب پز و گریل و … است. عملکرد های اصلی آشپزی و گرمایش مایکروفر گرنیه شامل کباب پز و مایکروفر و هوای گرم است. برای رفع تمام این موارد و تعمیر مایکروفر گرنیه در تبریز، می توانید با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید.

ایرادات رایج ثبت شده در نمایندگی مایکروفر گرنیه در تبریز

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی برخی از ایرادات ثبت شده در نمایندگی مایکروفر گرنیه در تبریز، بپردازیم.

  • روشن نشدن مایکروفر گرنیه به دلایلی نظیر مشکل در سیستم برق، برد، لامپ اشعه یا مگنترون. رفع این ایراد تنها در صورتی که مشکلی در برد الکترونیکی باشد کمی پیچیده است و بقیه موارد به راحتی قابل رفع است.
  • خاموش شدن دستگاه در میانه کار، به دلیل ایراد در میکروسوئیچ درب مایکروفر است. میکروسوئیچ درب وظیفه دارد تا تایید بسته بودن درب دستگاه را، به برد الکترونیکی مایکروفر گرنیه بدهد.
  • درست گرم نشدن غذا که اگر برنامه و زمان درستی به دستگاه داده باشید به دلیل ایراد در مگنترون اتفاق می‌افتد. برای تعویض مگنترون مایکروفر خود با نمایندگی مایکروفر گرینه در تبریز تماس بگیرید.
  • جرقه و سرو صدای زیاد در هنگام کار که به خاطر وجود قاشق، چنگال یا هر جسم فلزی دیگر داخل دستگاه رخ می دهد. اگر لعاب قسمت داخلی بدنه مایکروفر از بین رفته باشد نیز، این ایراد برای دستگاه به وجود می‌آید.
  • ایراد در سینی یا قسمت های دیگر سیستم چرخش غذا در مایکروفر
  • خرابی لامپ روشنایی مایکروفر گرنیه که می تواند به دلیل سوختن لامپ یا ایراد در سیستم برق دستگاه رخ دهد.

برای رفع این ایرادات و تعمیر مایکروفر گرنیه در تبریز، با مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد تماس بگیرید.

نمایندگی مایکروفر گرنیه در تبریز

تعمیر در نمایندگی مایکروفر گرنیه در تبریز

اگر نیاز به تعمیر دستگاه خود دارید، به نمایندگی مایکروفر گرنیه در تبریز مراجعه کنید تا این کار، با استفاده از قطعات فابریک یدک در دستگاه انجام شود. در مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد، این کار به کمک نیروهای متخصص و متعهد انجام می‌شود. تمام خدمات ارائه شده در این مرکز، توسط آنها تضمین شده و در صورت بروز مشکل در آن قسمت تا سه ماه، تمام خدمات به صورت رایگان به صورت مجدد ارائه خواهد شد. خدمات تعمیر مایکروفر در تبریز از جمله تعمیر مایکروفر گرنیه در تبریز، در این مجموعه، با نرخ های مصوب انجام شده و همه‌ی امور در محل شما و بدون خارج کردن دستگاه از محل انجام خواهد شد. برای استفاده از این خدمات، با شماره های بالای صفحه تماس بگیرید.

تعمیر مایکروفر گرنیه در تبریز

مایکروفر، یکی از لوازمی است که به دلیل راحت کردن کار پخت و پز، استفاده از آن به صورت فزاینده ای در دو دهه اخیر افزایش یافته و برندهای مختلف، برای بالا بردن فروش خود، همه ساله امکاناتی را به این دستگاهها اضافه کرده اند. یکی از برندهای نسبتا باکیفیت چندملیتی اروپایی، برند گرنیه است که در این مطلب، به صورت کامل به بررسی آن پرداخته ایم. اگر در این صفحه هستید، به احتمال فراوان به دنبال تعمیر مایکروفر گرنیه در تبریز هستید. این کار در مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد، باکیفیت بالا و با استفاده از قطعات فابریک یدک انجام می‌شود. برای تعمیر مایکروفر گرنیه در تبریز، می‌توانید با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید و یا درخواست خود را در فرم آنلاین موجود در این صفحه به ثبت برسانید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر گرنیه در تبریز

تعمیر به دلیل ایراد در سینی گردان

قسمت های مختلفی در دستگاه شما هستند که ممکن است نیاز به تعمیر پیدا کنند. انجام این کار، باید به کمک قطعات تهیه شده از نمایندگی مایکروفر گرنیه در تبریز انجام شود. یکی از این موارد، مشکل در سینی گردان دستگاه است. سینی گردان، قسمتی از دستگاه است که غذا در مرکز آن قرار می گیرد و این سینی با سرعت ثابت شروع به چرخیدن می‌کند تا تمام قسمت های غذا به صورت یکنواخت بپزند. انرژی لازم برای گردش سینی توسط یک موتور که در کف دستگاه قرار می‌گیرد و به موتور کف یا موتور گردان معروف است، انجام می گیرد. این انرژی توسط یک شفت، به ریل زیر سینی منتقل شده و این ریل، سینی را به گردش در می آورد. به جز این مورد، دلایل نظیر روشن نشدن مایکروفر، گرم نشدن غذا در مایکروفر، سر و صدای زیاد در دستگاه، جرقه در مایکروفر گرنیه است.

تعمیر مایکروفر گرنیه در تبریز

برای حل فوری این مشکلات و تعمیر مایکروفر گرنیه در تبریز، در تمام ایام هفته می‌توانید با مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد، با شماره تلفن 09190974772 تماس بگیرید.

اجزا به کار رفته در مایکروفر گرنیه

مگنترونپنل جلوریل سینی
موج برکیس خارجیسینی
فن خنک کنندهفن همزنلامپ محفظه داخلی
کیس آشپزیکلید ها، رله ها و موتور هاموتورگردان
صفحه گرداندیودکوبل
صفحه کنترلخازن ولتاژ بالافیوز
سیم برقبرد الکترونیکیشیشه درب
ترانسمیکروسوئیچزبانه درب
زبانه دربتاچ پدسنسور حرارتی
ترانس تغذیهپشت دربالمنت کف
المنت بخارترانزیستوردرپوش و پایه ساپورتر
ترانسفورماتور ولتاژ بالادرب

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات مایکروفر و سولاردام در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر و سولاردام | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر مایکروفر و سولاردام در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

Call Now Buttonتماس با ما: 04191011297