تعمیر مایکروفر گاسونیک در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

نمایندگی مایکروفر گاسونیک در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول تعمیر مایکروفر در تبریز

لیست قیمت تعمیر مایکروفر گاسونیک در تبریز

نوع خدمات تعمیرات مایکروفرهزینه خدمات تعمیر مایکروفر
تعویض مگنترون سولاردوم مایکروفراز ۸۸۰ تا ۲۳۵۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر اینورتر۱۲۸۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر معمولیاز ۸۸۰ تا ۱۶۰۰ هزار تومان
تعویض خازن مایکروفراز ۳۳۰ تا ۵۵۰ هزار تومان
تعویض دیود مایکروفراز ۱۸۰ تا ۲۲۰ هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی مایکروفراز ۳۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض شیشه درب مایکروفراز ۴۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعمیر تاچ مایکروفراز ۶۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض ترانس های ولتاژ مایکروفراز ۹۰۰ تا ۱۲۵۰ هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی عیب در محل مشتریطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر مایکروفر گاسونیک در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر مایکروفر گاسونیک را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیر مایکروفر گاسوینک در تبریز

نصب ، سرویس و تعمیر مایکروفر گاسونیک در تبریز

تعمیر مایکروفر گاسونیک در تبریز

مایکروفر، در دنیای پرسرعت و پرمشغله امروزی، یکی از لوازم بسیار کارآمد آشپزخانه است. علاوه بر سرعت بالا و سادگی پخت و پز، حفظ مواد مغذی و ویتامین‌هایی مانند ویتامین سی و ویتامین B1، که به صورت محلول هستند و معمولا در پخت و پز، مقدار قابل توجهی از آن ها از بین می‌رود، از مزایای مهم استفاده از مایکروفر است. در این مطلب قصد داریم به بررسی مایکروفر برند ترکیه ای گاسونیک بپردازیم. برندی محبوب در سطح خاورمیانه که از سال 1979 مشغول به کار است. نمایندگی مایکروفر گاسونیک در تبریز و بسیاری از شهرهای منطقه، آماده ارائه خدمات برای تعمیر مایکروفر در تبریز است. شما نیز برای تعمیر مایکروفر گاسونیک در تبریز، می توانید با شماره بالای صفحه تماس بگیرید. در ادامه با برخی از ایرادات مایکروفر گاسونیک آشنا می شویم.

نمایندگی مایکروفر گاسوینک در تبریز

دستگاه هنگام کار متوقف می‌شود

متوقف شدن دستگاه در میانه کار، یکی از دلایل رایجی که برای تعمیر دستگاه به نمایندگی مایکروفر گاسونیک در تبریز، مراجعه می شود. برای رفع این مشکل اول درب دستگاه را باز كنيد تا دستگاه متوقف شود و سپس با فشار دادن مجدد دکمه استارت، دستگاه را دوباره راه اندازی نمایید. اگر مشکل رفع نشد یکی از قطعات دستگاه مثل میکروسوییچ درب مایکروفر ایراد دارد که باید از طریق تکنسین مجاز نمایندگی مایکروفر گاسونیک در تبریز، بررسی شود.

ایراد در سیستم گردش غذا

یکی دیگر از دلایلی که مشتریان را مجبور به تماس با نمایندگی مایکروفر گاسونیک در تبریز می‌کند، ایراد در سیستم گردش غذای دستگاه است. این سیستم، که از یک سینی، ریل زیر سینی، شفت و موتور گردان درست شده است، وظیفه دارد تا غذا را با سرعت یکسان در دستگاه بچرخاند تا پخت یکنواخت و یکپارچه ای در دستگاه صورت بگیرد. در صورتی که ایرادی در هر کدام از قسمت های این سیستم به وجود بیاید، گردش غذا در مایکروفر متوقف خواهد شد و عملا امکان استفاده از آن وجود ندارد.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گاسوینک در تبریز

مشاهده جرقه و تماس با نمایندگی مایکروفر گاسونیک در تبریز

این ایراد عمدتا به دلیل قرر گرفتن جسم فلزی در دستگاه یا از بین رفتن عایق آن است. توجه داشته باشید که فویل های مخصوص غذا مشکلی برای دستگاه شما، ایجاد نمی‌کنند. اما برای رفع ایراد توسط خودتان اگر در خلال پخت جرقه مشاهده كرديد دكمه CLEAR/STOP را فشار داده و مشكل را برطرف نمایید. جرقه ممكن است به دلیل تماس فويل با بدنه داخلي محفظه باشد، پس فويل را به خوبي به دور مواد غذائي قرار دهید و تماس آن با بدنه دستگاه را قطع کنید. وجود قسمتهاي فلزي مثل سيم دور غذا، قاشق، چنگال و حاشيه فلزی دور ظروف می‌تواند مشکل ساز شود. اگر ایراد رفع نشد این احتمال وجود دارد که لعاب عایق دستگاه از بین رفته یا آسیب دیده باشد. برای رفع این ایرادات یا رفع هر مشکل دیگری در مایکروفر، با نمایندگی مایکروفر گاسونیک در تبریز تماس بگیرید.

مرکر تعمیر مایکروفر گاسونیک در تبریز

نکته مهم در تعمیر مایکروفر گاسونیک در تبریز

دقت داشته باشید که مگنترون یا همان لامپ اشعه مایکروفر، نیاز به جریان برقی ده برابر قوی تر از جریان برق شهری دارند. به همین دلیل در مایکروفرها از سیم پیچ ها و ترانس هایی برای تقویت ولتاژ برق در دستگاه استفاه می‌شود. این اتفاق باعث می شود تا برقی بسیار قوی در دستگاه وجود داشته باشد و کار تعمیر مایکروفر گاسونیک در تبریز، یا هر دستگاه مایکروفر دیگری، بسیار حساس باشد و در صورتی که فرد ناشی و کم تجربه بخواهد آن را انجام دهد، خطر جدی برق گرفتگی وجود دارد. به همین دلیل است که تاکید می شود، کار تعمیر مایکروفر گاسونیک در تبریز را، به تکنسین مجاز نمایندگی مایکروفر گاسونیک در تبریز، بسپارید.

تعمیر در نمایندگی مایکروفر گاسونیک در تبریز

برای تعمیر با کیفیت و فوری مایکروفر خود، با مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد تماس بگیرید. تعمیرات در این مرکز با استفاده از قطعات تهیه شده از نمایندگی مایکروفر گاسونیک در تبریز و با کیفیت بالا انجام می شود. تمام خدمات ارائه شده، توسط تکنسین های متخصص که کار تعمیرات دستگاه شما را با حداقل هشت سال سابقه در این زمینه، انجام می دهند، تضمین می‌شود. 

مرکر تعمیرات مایکروفر گاسونیک در تبریز

نمایندگی تعمیر مایکروفر گاسونیک در تبریز

گاسونیک، کار تولید انواع لوازم منزل از جمله مایکروفر را با کیفیتی مناسب و طول عمر بالا انجام می‌دهد. در صورتی که نیاز به تعمیر دستگاه‌های ساخت این برند باشد، باید از تکنسین متخصص دستگاه و قطعات فابریک یدک کمک گرفته شود. در صورتی که از قطعه تقلبی برای تعمیر دستگاه استفاده شود، امکان ایراد مجدد در دستگاه و به وجود آمدن خرابی‌های بیش‌تر وجود دارد. اگر به دنبال تعمیر مایکروفر گاسونیک در تبریز هستید، با مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد، با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دلایل بروز خطا در مایکروفر

مایکروفر به دلایل مختلفی دچار اشکال می‌شود و نیاز به تعمیر در نمایندگی مایکروفر گاسونیک در تبریز، پیدا می‌کند. یکی از این موارد، استفاده از چندراهی و سیم رابط برای برق دستگاه است. مورد مهم دیگر که سبب تماس با نمایندگی مایکروفر گاسونیک در تبریز می‌شود، مشکل در سینی مایکروفر است. نچرخیدن سینی می‌تواند سبب سوختن قسمتی از غذا و خام ماندن قسمت دیگر آن شود. زیرا اشعه مگنترون، به صورت نقطه‌ای به غذا تابانده می‌شود. یکی دیگر از دلایل خرابی مایکروفر، قرار دادن آن در محیط بسته و بدون امکان گردش هواست. همین طور، در صورتی که از ظروف نامناسب در دستگاه استفاده شود، امکان آسیب دیدن این وسیله وجود دارد. به خصوص ظروف فلزی مانند قاشق و چنگال، می‌توانند به طور جدی به مگنترون یا لامپ اشعه دستگاه آسیب بزنند و نیاز به تعمیر مایکروفر گاسونیک در تبریز را ایجاد کنند.

نمایندگی مرکر تعمیر مایکروفر گاسونیک در تبریز

تعمیر مایکروفر گاسونیک در تبریز امداد

تبریز امداد، مرکز تعمیرات تخصصی لوازم منزل با سابقه چندین ساله در زمینه تعمیر دستگاه‌های مختلف از جمله مایکروفر است. نیرو‌های این مجموعه آخرین دوره‌های تعمیر مایکروفر گاسونیک در تبریز را گذرانده‌اند و با استفاده از قطعات فابریک یدک دستگاه شما، این کار را با بهترین کیفیت انجام می‌دهند. برای استفاده از خدمات این مجموعه و تعمیر مایکروفر گاسونیک در تبریز، با شماره تلفن ۰۹۱۹۰۹۷۴۷۷۲ تماس بگیرید.

نمایندگی مرکر تعمیرات مایکروفر گاسونیک در تبریز

اجزا به کار رفته در مایکروفر گاسونیک

مگنترونپنل جلوریل سینی
موج برکیس خارجیسینی
فن خنک کنندهفن همزنلامپ محفظه داخلی
کیس آشپزیکلید ها، رله ها و موتور هاموتورگردان
صفحه گرداندیودکوبل
صفحه کنترلخازن ولتاژ بالافیوز
سیم برقبرد الکترونیکیشیشه درب
ترانسمیکروسوئیچزبانه درب
زبانه دربتاچ پدسنسور حرارتی
ترانس تغذیهپشت دربالمنت کف
المنت بخارترانزیستوردرپوش و پایه ساپورتر
ترانسفورماتور ولتاژ بالادرب

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات مایکروفر و سولاردام در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر و سولاردام | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر مایکروفر و سولاردام در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

تماس با ما: 04191011297