تعمیر مایکروفر کنوود در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

نمایندگی مایکروفر کنوود در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول تعمیر مایکروفر در تبریز

لیست قیمت تعمیر مایکروفر کنوود در تبریز

نوع خدمات تعمیرات مایکروفرهزینه خدمات تعمیر مایکروفر
تعویض مگنترون سولاردوم مایکروفراز ۸۸۰ تا ۲۳۵۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر اینورتر۱۲۸۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر معمولیاز ۸۸۰ تا ۱۶۰۰ هزار تومان
تعویض خازن مایکروفراز ۳۳۰ تا ۵۵۰ هزار تومان
تعویض دیود مایکروفراز ۱۸۰ تا ۲۲۰ هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی مایکروفراز ۳۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض شیشه درب مایکروفراز ۴۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعمیر تاچ مایکروفراز ۶۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض ترانس های ولتاژ مایکروفراز ۹۰۰ تا ۱۲۵۰ هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی عیب در محل مشتریطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر مایکروفر کنوود در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر مایکروفر کنوود را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

چرا تبریز امداد را برای تعمیر مایکروفر کنوود در تبریز انتخاب کنیم

نصب ، سرویس و تعمیر مایکروفر کنوود در تبریز

تعمیر مایکروفر کنوود در تبریز

در بسیاری از موارد استفاده غلط و فرسایش بر اثر گذر عمر مفید هر کالا سبب خرابی مایکروفر است که عیب؜یابی این دستگاه نیاز به علم سطحی در این زمینه و تعمیر آن نیاز به دانش فنی گسترده در ارتباط با مایکروفر دارد. پیدایش ایرادات و مشکل؜هایی در این دستگاه موجب این می؜شود که شما از یک تعمیرکار متخصص و مجرب در زمینه تعمیر مایکروفر کنوود کمک بگیرید. در صورت نیاز به تعمیر با نمایندگی مایکروفر کنوود در تبریز در ارتباط باشید. در این مطلب به بررسی ایرادات و مشکلاتی که ممکن است برای این دستگاه پیش آید صحبت می؜کنیم.

با گسترش دنیای فناوری، صنعت لوازم خانگی نیز با انقلابی گسترده روبرو شد. مایکروویو سومین روش گرمایش مواد غذایی و یک وسیله رایج برای گرم کردن غذا است. فناوری که صرف پخت، خشک کردن و طبخ غذا می؜شود، گرمایش حاصل از مایکروفر، است. از مایکروفر می؜توان جهت پاستوریزه کردن و استریل کردن بعد از غذاها استفاده نمود.

نمایندگی تعمیر مایکروفر کنوود د تبریز

دلایل تاثیر گزار در باز نشدن درب مایکروفر

عدم باز شدن درب ماکروویو یکی از ایراداتی است که می؜تواند به دلیل خرابی و آسیب دیدن ضامن درب ان اتفاق افتاده بیفتد و همچنین احتمال دارد که این ایراد مرتبط با خرابی میکروسوییچ درب مایکروفر باشد. بهتر است جهت تعمیر مایکروفر کنوود با یک متخصص مجرب در نمایندگی مایکروفر کنوود در تبریز ارتباط برقرار کنید.

3 تاثیر گزار در مشکل نچرخیدن ظرف درون مایکروفر

در این بخش به بررسی مشکل نچرخیدن ظرف قرار گرفته در درون مایکروفر خواهیم پرداخت. قطعا مشکل از موتور گردان است که نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. جهت تعمیر مایکروفر کنوود با نمایندگی مایکروفر کنوود در تبریز ارتباط برقرار کنید.

 1. ولتاژ را در پریز چک کنید. جهت رفع این مشکل به بررسی ولتاژ پریز بپردازید. چنانچه میزان ولتاژ کمتر از 115 ولت است، ایراد در سرویس برقی و یا مدار شکن است.
 2. ایراد در موتور صفحه گردان نیز ممکن است باعث بروز این مشکل شده باشد که جهت بررسی آن مایکروفر را برگردانید و گریل زیرین را جدا نمایید و ولت اهم متر را تنظیم کرده و یک سیم را از پایانه های موتور صفحه گردان جدا نمایید و سپس بعه وسیله پروب پایه ها را بررسی کنید. اگر عدد نشان داده شده بی؜نهایت بود، موتور را تعویض کنید.
 3. مگنترون و هدایت کننده ی موج هم احتمال دارد مشکل در منبع باشند البته باید توسط فردی تعمیرکار بازبینی گردد.

مرکز نمایندگی تعمیرات مایکروفر کنوود در تبریز

دلایل تاثیر گزار در عدم کارکرد گریل مایکروفر

جهت بررسی این مشکل به موارد زیر پرداخته شده است. جهت تعمیر مایکروفر کنوود با نمایندگی مایکروفر کنوود در تبریز ارتباط برقرار کنید.

 • خرابی قطعه المنت باعث بوجود آمدن این مشکل شده است بهتر از با کمک یک تعمیرکار این قطعه را بررسی و در صورت نیاز تعمیر و تعویض نمایید.
 • ترموستات دچار ایراداتی شده است که جهت اطمینان بهتر است یک متخصص ترموستات را بررسی کند و در صورت نیاز آن را تعمیر و تعویض نماید.
 • خراب شدن برد الکترونیکی باعث عدم کارکردن گریل مایکروفر کننود بوده پس بهتر این است که که این مشکل توسط تعمیرکار بررسی و رفع شود.

دلایل عدم روشن شدن مایکروفر کنوود

در صورت عدم رفع مشکل روشن نشدن باید به تعمیر مایکروفر فکر کنید. به بررسی ولتاژ پریز و ا از برق کشیدن مایکروفر بپردازید و همچنین کابل برق و همه وسایل ایمنی را نیز بررسی نمایید و قبل از آن بدنه خارجی مایکروفر را جدا کنید. پیچ های مایکروفر را از زیر و پشت ان باز کنید و همچنین موارد زیر را طی کنید. جهت تعمیر مایکروفر کنوود با نمایندگی مایکروفر کنوود در تبریز ارتباط برقرار کنید.

 • فیوز را بررسی کنید. اهم سنج را بر انتهای فیوز قرار دهید. اهم سنج بایستی عدد 0 را نشان دهد. اگر صفر نبود، فیوز را تعویض کنید.
 • در مواردی مشکل از کلید سنسور بوده که آن را بررسی کنید و سیم هایش را جدا نمایید. با ولت-اهم سنج تنظیم شده روی پایانه ها را بررسی نمایید و عدد نمایش داده شده در حالت در باز بی نهایت و در حالت در بسته صفر است. در غیر این صورت، آن را تعویض کنید. هر دو کلیدهای در را بررسی نمایید.
 • ممکن است مشکل در موتور فن باشد. فن را بررسی کنید و سیم هایش را جدا نمایید. سپس با ولت-اهم سنج تنظیم شده روی پایانه؜ها را چک کنید. اگر عدد بی؜نهایت مشاهده شد، آن را تعویض نمایید و جهت تعمیر مایکروفر کنوود با نمایندگی مایکروفر کنوود در تبریز ارتباط برقرار کنید.

مشکل خاموش شدن مایکروفر بعد از چند ثانیه

در این بخش به بررسی دلایل مشکل خاموش شدن مایکروفر پرداخته شده است. در صورت نیاز به تعمیر مایکروفر کنوود با نمایندگی مایکروفر کنوود در تبریز ارتباط برقرار کنید.

 • خرابی ترموستات و ترانس در این مشکل نقش دارند.
 • خرابی صفحه لمسی و پنل کنترل باعث این مشکل است.
 • خرابی و سوختگی کلید درب مایکروفر سبب این مشکل شده است.
 • خرابی برد کنترل در بوجود آمدن این مشکل نقش دارد.

تعمیر مایکروفر کنوود د تبریز

 دلایل تاثیر گزار در مشکل در لامپ مگنترون مایکروفر

در این بخش به بررسی مشکل در لامپ مگنترون مایکروفر پرداخته شده است و جهت تعمیر مایکروفر کنوود با نمایندگی مایکروفر کنوود در تبریز ارتباط برقرار کنید.

 • سوختگی لامپ در این مشکل نقش دارد.
 • خرابی سیم؜ها و سوکت؜ها باعث خرابی لامپ مگنترون است.
 • خرابی برد کنترل نیز سبب خرابی لامپ مگنترون شده است.

مرکز نمایندگی تعمیر مایکروفر کنوود در تبریز

دلایل تاثیر گزار در سوختن مکرر فیوز مایکروفر کنوود بر اساس تجربه نمایندگی مایکروفر کنوود در تبریز

در این مبحث به بررسی دلایل سوخت مکرر و مدام فیوز مایکروفر پرداخته شده است. جهت تعمیر مایکروفر کنوود با نمایندگی مایکروفر کنوود در تبریز ارتباط برقرار کنید.

 • خراب شدن کلیدها
 • اختلال در خازن و دیود
 • خرابی پروب؜ها و عدم تعویض
 • خراب شدن مگنترون

در نهایت

در این مطلب به بررسی دلایل خرابی مایکروفر کننود از جمله گرم نکردن غذا، نچرخیدن ظرف درون مایکروفر، عدم کارکرد گریل مایکروفر و جرقه زدن مایکروفر و موارد دیگر پرداخته شد و شما به دانش سطحی جهت عیب یابی این دستگاه رسیدید. بهتر است جهت تعمیر مایکروفر کنوود با یک تعمیرکار در این زمینه تماس برقرار کنید. جهت راهنمایی با نمایندگی مایکروفر کنوود در تبریز ارتباط برقرار کنید. در این مطلب سعی شده است تا شما به سطح آشنایی با مشکلات و معایب مایکروفر کنوود برسید.

مرکز تعمیرات مایکروفر کنوود در تبریز

نمایندگی تعمیر مایکروفر کنوود در تبریز

در صورتی که نیاز به تعمیر لوازم منزل در محل خود دارید، می‌توانید از تعمیرکاران تبریز امداد کمک بگیرید. این مجموعه در تمام ایام هفته، آماده اعزام بهترین تکنسین‌های خود به منزل شماست. در این مطلب، به صورت اختصاصی به بررسی نحوه تعمیر مایکروفر کنوود در تبریز پرداخته‌ایم. در صورتی که قصد تعمیر این دستگاه‌ها را دارید، به هیچ عنوان خودتان برای انجام این کار اقدام نکنید. این دستگاه‌ها، جریان برق شهری را تا ده برابر تقویت می‌کنند و همین موضوع، می‌تواند بسیار خطرناک باشد و حتی خطر مرگ را در پی داشته باشد. به همین خاطر، کمک گرفتن از تعمیرکار متخصص، برای تعمیر مایکروفر کنوود در تبریز، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

ظرف مناسب برای مایکروفر کنوود

سعی کنید در مایکروفر کنوود، از ظروف مناسب استفاده کنید تا مشکلی در دستگاه شما به وجود نیاید. ظروف فلزی یا حتی ظروفی که لب پر شده‌اند، می‌توانند سبب ایجاد جرقه در دستگاه و آسیب دیدن مگنترون مایکروفر شوند. سعی کنید از ظروف پیرکس یا شیشه‌ای که ظرفیت حرارتی بالایی دارند، استفاده نمایید.

دیگر نکاتی که می‌تواند سبب طول عمر دستگاه و جلوگیری از خراب شدن آن بکند، استفاده از محافظ جریان برق، تمیز کردن مرتب دستگاه، دور قرار دادن دستگاه از تلویزیون، رادیو و موبایل و قرار دادن آن در محیطی باز که امکان چرخش هوا وجود داشته باشد، است. در صورتی که با وجود این موارد، نیاز به تعمیر مایکروفر کنوود در تبریز پیدا کردید، ادامه این مطلب را بخوانید.

مرکز تعمیر مایکروفر کنوود در تبریز

تعمیر مایکروفر کنوود در تبریز امداد

تبریز امداد، مرکزی تخصصی برای تعمیرات لوازم منزل است که از قطعات فابریک یدک برای تعمیر مایکروفر کنوود در تبریز و سایر لوازم منزل استفاده می‌کند. شما نیز برای استفاده از خدمات این مجموعه و تعمیر مایکروفر کنوود در تبریز، می‌توانید با شماره تلفن ۰۹۱۹۰۹۷۴۷۷۲ تماس بگیرید.

اجزا به کار رفته در مایکروفر کنوود

مگنترونپنل جلوریل سینی
موج برکیس خارجیسینی
فن خنک کنندهفن همزنلامپ محفظه داخلی
کیس آشپزیکلید ها، رله ها و موتور هاموتورگردان
صفحه گرداندیودکوبل
صفحه کنترلخازن ولتاژ بالافیوز
سیم برقبرد الکترونیکیشیشه درب
ترانسمیکروسوئیچزبانه درب
زبانه دربتاچ پدسنسور حرارتی
ترانس تغذیهپشت دربالمنت کف
المنت بخارترانزیستوردرپوش و پایه ساپورتر
ترانسفورماتور ولتاژ بالادرب

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات مایکروفر و سولاردام در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر و سولاردام | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر مایکروفر و سولاردام در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

تماس با ما: 04191011297