نمایندگی مایکروفر پاکشوما در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

تعمیر مایکروفر پاکشوما در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول تعمیر مایکروفر در تبریز

لیست قیمت تعمیر مایکروفر پاکشوما در تبریز

نوع خدمات تعمیرات مایکروفرهزینه خدمات تعمیر مایکروفر
تعویض مگنترون سولاردوم مایکروفراز ۸۸۰ تا ۲۳۵۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر اینورتر۱۲۸۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر معمولیاز ۸۸۰ تا ۱۶۰۰ هزار تومان
تعویض خازن مایکروفراز ۳۳۰ تا ۵۵۰ هزار تومان
تعویض دیود مایکروفراز ۱۸۰ تا ۲۲۰ هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی مایکروفراز ۳۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض شیشه درب مایکروفراز ۴۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعمیر تاچ مایکروفراز ۶۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض ترانس های ولتاژ مایکروفراز ۹۰۰ تا ۱۲۵۰ هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی عیب در محل مشتریطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر مایکروفر پاکشوما در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر مایکروفر پاکشوما را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

تعمیر مایکروفر پاکشوما در تبریز

نصب ، سرویس و تعمیر مایکروفر پاکشوما در تبریز

نمایندگی مایکروفر پاکشوما در تبریز

مایکروفر پاکشوما، یکی از محصولات مختلف این برند است که در سالهای اخیر، علاوه بر انواع لباسشویی ها، ظرفشویی، یخچال، جارو برقی و … تولید شده است. این برند از سال 1354، تاسیس شده است و بیش از هفتصد نمایندگی و 2250 کارمند در این نمایندگی ها مشغول فعالیت هستند. نمایندگی تعمیر مایکروفر پاکشوما در تبریز، آماده تعمیر این دستگاههاست. اگر شما نیز از مایکروفر پاکشوما استفاده می‌کنید، می توانید با مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد تماس بگیرید. در ادامه در خصوص برخی از ایرادات ثبت شده در نمایندگی مایکروفر پاکشوما در تبریز، نکاتی را می‌خوانیم.

نمایندگی مایکروفر پاکشوما در تبریز

ایرادات رایج ثبت شده در نمایندگی مایکروفر پاکشوما در تبریز

در ادامه در خصوص برخی از ایرادات پرتکراری که موجب تماس کاربران با نمایندگی مایکروفر پاکشوما در تبریز شده است، آشنا می‌شویم. با توضیح درست این موارد برای تکنسین دستگاه، می توانید مطمئن باشید که تعمیر مایکروفر پاکشوما در تبریز، با بهترین کیفیت انجام خواهد شد. برخی از این ایرادات به شرح زیر هستند:

  • خاموش شدن دستگاه در میانه کار که عمدتا به دلیل ایراد در میکروسوئیچ درب مایکروفر پاکشوماست.
  • مشکل در سیستم برق، برد، لامپ اشعه یا مگنترون که منجر به روشن نشدن دستگاه می شود. اگر برد الکترونیکی، ایرادی داشته باشد، تعمیر مایکروفر پاکشوما در تبریز، بسیار پیچیده تر خواهد بود و باید توسط تکنسین مجاز نمایندگی تعمیر مایکروفر پاکشوما در تبریز، انجام شود.
  • درست گرم نشدن غذا که اگر برنامه و زمان درستی به دستگاه داده باشید به دلیل ایراد در مگنترون است.
  • جرقه و سرو صدای زیاد در هنگام کار که به خاطر وجود قاشق، چنگال یا هر جسم فلزی دیگر است. اگر لعاب قسمت داخلی بدنه مایکروفر از بین رفته باشد نیز، این ایراد برای دستگاه به وجود می‌آید.
  • ایراد در سینی یا قسمت های دیگر سیستم چرخش غذا در مایکروفر
  • بوی سوختگی و روشن نشدن دستگاه که به دلیل ایراد در ترانس مایکروفر پاکشوماست.

برای رفع این موارد می‌توانید با شماره مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد تماس بگیرید.

تمیز کردن مرتب مایکروفر پاکشوما

مهم ترین نکته‌ای که در هنگام خرید از نمایندگی مایکروفر پاکشوما در تبریز، به مشتریان گفته می شود، تمیز کردن مرتب دستگاه است. سعی کنید تا پس از هر بار استفاده از مایکروفر مای تک، چربی و پسماند غذا را از سینی با استفاده از دستمال تمیز و نرم، پاک کنید. با رعایت این مورد می توانید تا مدت ها از مراجعه به نمایندگی تعمیر مایکروفر پاکشوما در تبریز، برای تعمیر دستگاه خود بی نیاز شوید. دستگاه را حداقل ماهی یک بار ضد عفونی کنید. برای ضد عفونی کردن فضای داخلی مایکروفر خود می‌توانید یک محلول حدود 200 سی سی از آب ولرم را با جوش شیرین و یا سرکه ترکیب نموده و در محفظه داخلی دستگاه خود قرار دهید پس از آن مایکروفر را با حداقل زمان و درجه تنظیم نمایید و بگذارید محلول بجوشد تا بخار آن روی بدنه دستگاه و شیشه در قرار گیرد. به این ترتیب چربی ها . لکه های خشک شده نرم می‌شوند و می‌توانید آن ها را به کمک یک دستمال خشک تمیز کنید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر پاکشوما در تبریز

تعمیر در نمایندگی مایکروفر پاکشوما در تبریز

همان طور که گفتیم، تعمیر مایکروفر پاکشوما در تبریز امکان ارائه خدمات مختلف برای تعمیر مایکروفر پاکشوما در تبریز را دارد. برای تعمیر این دستگاهها لازم است از تکنسین مجاز نمایندگی مایکروفر پاکشوما در تبریز و قطعات فابریک یدک دستگاه استفاده کنید. مرکز تعمیرات تخصصی لوازم منزل تبریز امداد، با استفاده از بهترین و با تجربه ترین تعمیرکاران کار تعمیر مایکروفر پاکشوما در تبریز را انجام می دهد. این تکنسین ها، دوره های تخصصی و به روز ترین روش های تعمیر این دستگاهها را گذرانده اند و به همین دلیل قادرند به جای تعویض فوری قطعات، به تعمیر آن ها بپردازند که باعث بالا رفتن کیفیت و کاهش هزینه ها می شود. برای استفاده از این خدمات با کیفیت و سریع، با شماره بالای صفحه تماس بگیرید.

تعمیر مایکروفر پاکشوما در تبریز

برای تعمیر مایکروفر پاکشوما در تبریز، می‌توانید در تمام ایام هفته با مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد تماس بگیرید. در این مطلب، نکاتی را در این خصوص خواهیم خواند. همچنین اگر نیاز به کسب اطلاعات بیش‌تر در خصوص نحوه تعمیر و قیمت تعمیر مایکروفر پاکشوما در تبریز دارید، می‌توانید با کارشناسان تبریز امداد با شماره تلفن 09190974772 تماس بگیرید.

ایراد در میکروسوئیچ درب مایکروفر پاکشوما

پاکشوما، یکی از برندهای خوشنام داخلی است که به تازگی و با خروج برندهای مختلف تولید کننده لوازم منزل از کشورمان، به تولید دستگاههای دیگر مانند مایکروفر نیز، ورود کرده است. اما دستگاههای این برند، ممکن است ایرادات متنوعی پیدا کنند. یکی از دلایل مهم تماس با نمایندگی مایکروفر پاکشوما در تبریز، مشکل در میکروسوئیچ درب دستگاه است.

در صورتی که میکروسوئیچ دستگاه ایراد پیدا کند، این قطعه اجازه کار را به دستگاه شما نخواهد داد و مشکلاتی را برای آن به وجود خواهد آورد. تا زمانی که درب به درستی بسته نشود یا این قطعه تعمیر نشود، برای احتیاط و جلوگیری از نشر اشعه به خارج از محیط دستگاه، مایکروفر شما اجازه آغاز به کار نخواهد داشت. در این مواقع باید برای تعمیر مایکروفر پاکشوما در تبریز با تکنسین متخصص تماس بگیرید.

مرکز تعمیر مایکروفر پاکشوما در تبریز

ایراد در شیشه درب و تعمیر مایکروفر پاکشوما در تبریز امداد

شیشه درب مایکروفر، قسمت مهم دیگری در مایکروفر است که به کمک آن می توان بدون باز کردن درب دستگاه، داخل آن را دید. این شیشه با توجه به ابعاد و ظرفیت دستگاه، تفاوت هایی دارد. اما، به طور کلی جلوی خروج اشعه از دستگاه را می‌گیرد و از سوی دیگر، قسمت داخلی آن به شکلی طراحی شده که گرما را به داخل دستگاه برگردانده و کمک می کند تا دما زودتر به دمای مطلوب برسد. اگر این قسمت از دستگاه ایراد یپدا کند، می‌توانید شیشه فابریک یدک دستگاه خود را از طریق همین سایت تهیه و آن را تعویض نمایید.

تعمیر مایکروفر پاکشوما در تبریز

برای تعمیر مایکروفر پاکشوما در تبریز و رفع مشکلات مختلف دستگاه، مانند روشن نشدن دستگاه، ایراد در سینی گردن، مشکل در قطعات الکتریکی مانند برد، فیوز و … می‌توانید با شماره تلفن مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد تماس بگیرید یا درخواست تعمیر مایکروفر پاکشوما در تبریز را، در همین صفحه به ثبت برسانید.

اجزا به کار رفته در مایکروفر پاکشوما

مگنترونپنل جلوریل سینی
موج برکیس خارجیسینی
فن خنک کنندهفن همزنلامپ محفظه داخلی
کیس آشپزیکلید ها، رله ها و موتور هاموتورگردان
صفحه گرداندیودکوبل
صفحه کنترلخازن ولتاژ بالافیوز
سیم برقبرد الکترونیکیشیشه درب
ترانسمیکروسوئیچزبانه درب
زبانه دربتاچ پدسنسور حرارتی
ترانس تغذیهپشت دربالمنت کف
المنت بخارترانزیستوردرپوش و پایه ساپورتر
ترانسفورماتور ولتاژ بالادرب

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات مایکروفر و سولاردام در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر و سولاردام | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر مایکروفر و سولاردام در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

تماس با ما: 04191011297