نمایندگی مایکروفر ویرپول در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

نمایندگی مایکروفر ویرپول در تبریز

تعمیرات مایکروفر ویرپول در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر مایکروفر ویرپول را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات مایکروفر ویرپول در تبریز

نصب ، سرویس و تعمیر مایکروفر ویرپول در تبریز

نمایندگی مایکروفر ویرپول در تبریز

مایکروفر یکی از وسایلی است که در صورت بروز کوچک‌ترین مشکل، کارکرد کلی آن مختل می‌شود. اما برند آمریکایی ویرپول، یکی از برندهاییست که محصولات آن، گاها تا سالهای سال، بی هیچ عیب و نقصی به کار خود ادامه می‌دهد. نمایندگی های مختلف این دستگاه در سرتاسر جهان، از جمله نمایندگی مایکروفر ویرپول در تبریز، کار پشتیبانی و فروش این دستگاهها را انجام می دهند. اگر شما نیز از این مایکروفرها استفاده می کنید و جدیدا متوجه ایرادی در دستگاه خود شده اید، می توانید با شماره مرکز تعمیرات تخصصی لوازم منزل تبریز امداد تماس بگیرید و از همکاران ما، راهنمایی های لازم را در خصوص اعزام تکنسین برای تعمیر مایکروفر ویرپول در تبریز را، بگیرید.

تعمیر مایکروفر ویرپول در تبریز

تعمیر قطعات در نمایندگی مایکروفر ویرپول در تبریز

هر مایکروفر از قطعات مختلفی تشکیل شده است و همان طور که گفتیم، ایراد در هر کدام از این قطعات، می تواند سبب ایراد در عملکرد کل دستگاه شود و گرم شدن و پخت و پز غذاها را با مشکل جدی، رو به رو کند. برخی از این قطعات عبارتند از : مگنترون یا لامپ اشعه مایکروفر ویرپول، فیوزهای سرامیکی و حرارتی، کلیدها و صفحه دیجیتال دستگاه، موتور کف مایکروفر، شفت، ریل زیر سینی، که به همراه سینی گردان قطعات تشکیل دهنده سیستم گردش غذا در مایکروفر ویرپول هستند، لامپ روشنایی دستگاه، برد الکترونیکی که مهم ترین قسمت و راهبر کل دستگاه است و …. این قطعات در صورت ایراد، باید با قطعه فابریک یدک دستگاه تعویض شوند و این کار باید توسط تکنسین مجاز نمایندگی مایکروفر ویرپول در تبریز انجام شود. تعمیر مایکروفر در تبریز، یک کار تخصصی است و با توجه به تقویت جریان برق در مایکروفر تا حدود دو هزار ولت، می تواند برای فرد ناشی و ناوارد، خطر مرگ در اثر برق گرفتگی را در پی داشته باشد.

نکات استفاده از مایکروفر ویرپول در تبریز

سعی کنید در استفاده از مایکروفر، نکات زیر را رعایت کنید تا بهترین کارآیی و عملکرد دستگاه خود را شاهد باشید.

 • ممکن است در برخی موقع غذا در مایکروفر ویرپول در تبریز، به طور یکنواخت حرارت نبیند و یا قسمتهایی از غذا که خوب حرارت نبیند. در این صورت، غذا به صورت یکنواخت پخته نخواهد شد.
 • مایکروفر ویرپول در صورتی که ایرادی در قسمت درب پیدا کند و یا به طور درست و ایمن بسته نشود، هرگز روشن نمی شود. چک کردن این موضوع بر عهده میکروسوییچ قفل درب است که مستقیما به برد دستگاه متصل است. تعمیر این قطعه را به تکنسین مجاز نمایندگی مایکروفر ویرپول در تبریز بسپارید.
 • این که حرارت تا چه میزان به درون غذا نفوذ می کند به ضخامت تکه های غذا، میزان رطوبت و ترکیب غذا بستگی دارد.
 • بهتر است در پخت با مایکروفر ویرپول غذا به تکه های کوچک و مساوی تقسیم شود.
 • به طور معمول تولیدکنندگان مایکروفر در آن، از صفحه گردان و فن های هم زن استفاده می کنند.
 • توصیه می شود در فواصل پخت، غذا دو تا سه بار هم زده شود تا پخت همگن به دست بیاید.
 • برای تعمیر دستگاه خود با نمایندگی مایکروفر ویرپول در تبریز تماس بگیرید.
 • غذایی که از فریزر خارج می شود قبل از قرار دادن در مایکروفر باید به طور کامل از حالت یخ زدگی خارج شود، زیرا آب، بسیار راحت تر از یخ، اشعه مایکرو را به خود جذب می کند.
 • اجسام فلزی نباید در مایکروفر قرار داده شوند مگر اینکه برای استفاده در مایکروفر طراحی شده باشند. برای تعمیر مایکروفر ویرپول در تبریز، با شماره بالای صفحه تماس بگیرید.
 • گرم کردن مایعات در مایکروفر ویرپول باید با احتیاط انجام شود و در هنگام بیرون آوردن از مایکروفر از دستکش فر استفاده شود.
 • مایکروفر باید به طور منظم تمیز شود و نباید در حالی که خالی است، روشن شود.

نمایندگی مایکروفر ویرپول در تبریز

تعمیر در نمایندگی مایکروفر ویرپول در تبریز

با رعایت موارد بالا، می توانید عمر مفید دستگاه خود را، تا حد زیادی افزایش دهید. اما هیچ گاه تضمینی برای سلامت همیشگی یک وسیله برقی وجود ندارد. اگر دستگاه شما نیز ایرادی پیدا کرد، برای تعمیر با کیفیت و سریع مایکروفر ویرپول خود، با شماره مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد تماس بگیرید. با این کار می‌توانید بسیار سریع و با پرداخت هزینه مصوب بهترین خدمات تعمیر مایکروفر ویرپول در تبریز را دریافت نمایید.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات مایکروفر و سولاردام در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر و سولاردام | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر مایکروفر و سولاردام در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

پاپ اپ