تعمیر مایکروفر ویرپول در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

نمایندگی مایکروفر ویرپول در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول تعمیر مایکروفر در تبریز

لیست قیمت تعمیر مایکروفر ویرپول در تبریز

نوع خدمات تعمیرات مایکروفرهزینه خدمات تعمیر مایکروفر
تعویض مگنترون سولاردوم مایکروفراز ۸۸۰ تا ۲۳۵۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر اینورتر۱۲۸۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر معمولیاز ۸۸۰ تا ۱۶۰۰ هزار تومان
تعویض خازن مایکروفراز ۳۳۰ تا ۵۵۰ هزار تومان
تعویض دیود مایکروفراز ۱۸۰ تا ۲۲۰ هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی مایکروفراز ۳۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض شیشه درب مایکروفراز ۴۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعمیر تاچ مایکروفراز ۶۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض ترانس های ولتاژ مایکروفراز ۹۰۰ تا ۱۲۵۰ هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی عیب در محل مشتریطبق نرخ اتحادیه

تعمیرات مایکروفر ویرپول در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر مایکروفر ویرپول را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات مایکروفر ویرپول در تبریز

نصب ، سرویس و تعمیر مایکروفر ویرپول در تبریز

تعمیر مایکروفر ویرپول در تبریز

مایکروفر یکی از وسایلی است که در صورت بروز کوچک‌ترین مشکل، کارکرد کلی آن مختل می‌شود. اما برند آمریکایی ویرپول، یکی از برندهاییست که محصولات آن، گاها تا سالهای سال، بی هیچ عیب و نقصی به کار خود ادامه می‌دهد. نمایندگی های مختلف این دستگاه در سرتاسر جهان، از جمله تعمیر مایکروفر ویرپول در تبریز، کار پشتیبانی و فروش این دستگاهها را انجام می دهند. اگر شما نیز از این مایکروفرها استفاده می کنید و جدیدا متوجه ایرادی در دستگاه خود شده اید، می توانید با شماره مرکز تعمیرات تخصصی لوازم منزل تبریز امداد تماس بگیرید و از همکاران ما، راهنمایی های لازم را در خصوص اعزام تکنسین برای تعمیر مایکروفر ویرپول در تبریز را، بگیرید.

تعمیر مایکروفر ویرپول در تبریز

تعمیر قطعات در نمایندگی مایکروفر ویرپول در تبریز

هر مایکروفر از قطعات مختلفی تشکیل شده است و همان طور که گفتیم، ایراد در هر کدام از این قطعات، می تواند سبب ایراد در عملکرد کل دستگاه شود و گرم شدن و پخت و پز غذاها را با مشکل جدی، رو به رو کند. برخی از این قطعات عبارتند از : مگنترون یا لامپ اشعه مایکروفر ویرپول، فیوزهای سرامیکی و حرارتی، کلیدها و صفحه دیجیتال دستگاه، موتور کف مایکروفر، شفت، ریل زیر سینی، که به همراه سینی گردان قطعات تشکیل دهنده سیستم گردش غذا در مایکروفر ویرپول هستند، لامپ روشنایی دستگاه، برد الکترونیکی که مهم ترین قسمت و راهبر کل دستگاه است و …. این قطعات در صورت ایراد، باید با قطعه فابریک یدک دستگاه تعویض شوند و این کار باید توسط تکنسین مجاز تعمیر مایکروفر ویرپول در تبریز انجام شود. تعمیر مایکروفر در تبریز، یک کار تخصصی است و با توجه به تقویت جریان برق در مایکروفر تا حدود دو هزار ولت، می تواند برای فرد ناشی و ناوارد، خطر مرگ در اثر برق گرفتگی را در پی داشته باشد.

نمایندگی مایکروفر ویرپول در تبریز

نکات استفاده از مایکروفر ویرپول در تبریز

سعی کنید در استفاده از مایکروفر، نکات زیر را رعایت کنید تا بهترین کارآیی و عملکرد دستگاه خود را شاهد باشید.

 • ممکن است در برخی موقع غذا در مایکروفر ویرپول در تبریز، به طور یکنواخت حرارت نبیند و یا قسمتهایی از غذا که خوب حرارت نبیند. در این صورت، غذا به صورت یکنواخت پخته نخواهد شد.
 • مایکروفر ویرپول در صورتی که ایرادی در قسمت درب پیدا کند و یا به طور درست و ایمن بسته نشود، هرگز روشن نمی شود. چک کردن این موضوع بر عهده میکروسوییچ قفل درب است که مستقیما به برد دستگاه متصل است. تعمیر این قطعه را به تکنسین مجاز تعمیر مایکروفر ویرپول در تبریز بسپارید.
 • این که حرارت تا چه میزان به درون غذا نفوذ می کند به ضخامت تکه های غذا، میزان رطوبت و ترکیب غذا بستگی دارد.
 • بهتر است در پخت با مایکروفر ویرپول غذا به تکه های کوچک و مساوی تقسیم شود.
 • به طور معمول تولیدکنندگان مایکروفر در آن، از صفحه گردان و فن های هم زن استفاده می کنند.
 • توصیه می شود در فواصل پخت، غذا دو تا سه بار هم زده شود تا پخت همگن به دست بیاید.
 • برای تعمیر دستگاه خود با تعمیر مایکروفر ویرپول در تبریز تماس بگیرید.
 • غذایی که از فریزر خارج می شود قبل از قرار دادن در مایکروفر باید به طور کامل از حالت یخ زدگی خارج شود، زیرا آب، بسیار راحت تر از یخ، اشعه مایکرو را به خود جذب می کند.
 • اجسام فلزی نباید در مایکروفر قرار داده شوند مگر اینکه برای استفاده در مایکروفر طراحی شده باشند. برای تعمیر مایکروفر ویرپول در تبریز، با شماره بالای صفحه تماس بگیرید.
 • گرم کردن مایعات در مایکروفر ویرپول باید با احتیاط انجام شود و در هنگام بیرون آوردن از مایکروفر از دستکش فر استفاده شود.
 • مایکروفر باید به طور منظم تمیز شود و نباید در حالی که خالی است، روشن شود.

مرکز تعمیرات مایکروفر ویرپول در تبریز

تعمیر در نمایندگی مایکروفر ویرپول در تبریز

با رعایت موارد بالا، می توانید عمر مفید دستگاه خود را، تا حد زیادی افزایش دهید. اما هیچ گاه تضمینی برای سلامت همیشگی یک وسیله برقی وجود ندارد. اگر دستگاه شما نیز ایرادی پیدا کرد، برای تعمیر با کیفیت و سریع مایکروفر ویرپول خود، با شماره مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد تماس بگیرید. با این کار می‌توانید بسیار سریع و با پرداخت هزینه مصوب بهترین خدمات تعمیر مایکروفر ویرپول در تبریز را دریافت نمایید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر ویرپول در تبریز

اگر تا کنون لذت آشپزی با مایکروفر را تجربه نکرده‌اید می‌توان گفت این لذت تنها به طعم غذا ختم نمی‌شود در واقع ذخیره زمان زیاد برای شما یکی از لذت‌های استفاده از مایکروفر محسوب می‌شود. علاوه بر آن آشپزی در چند نوبت آن هم به صورت‌ایستاده باعث فرسودگی دست، کمر، پا و گردن می‌شود و این چیزی نیست که یک فرد در ازای تهیه غذا آن را دریافت کند مشاوران مرکز تعمیر مایکروفر ویرپول در تبریز ضمن استفاده از مایکروفر، نگهداری از دستگاه را توصیه می‌کنند.
در ازای این خدمات ارزنده، تلاش در جهت حفظ و نگهداری از دستگاه کوچکترین کاری است که ما می‌توانیم برای دستگاه انجام دهیم. این اصل در مورد سایر لوازم خانگی نیز صدق می‌کند. در این مقاله قصد داریم از بروز مشکلاتی به شما بگوییم که ممکن است به دلیل همین سهل انگاری‌ها و کوتاهی‌ها رخ دهد. بدون شک اطلاعات گردآوری شده توسط مجموعه تعمیر مایکروفر ویرپول در تبریز برای شما کاربردی خواهد بود.

مرکز تعمیر مایکروفر ویرپول در تبریز

دلیل جرقه زدن مایکروفر و ضرورت تعمیر مایکروفر ویرپول در تبریز

کارشناسان تعمیر مایکروفر ویرپول در تبریز جرقه زدن مایکروفر را بر اساس دو منظر نوع ظرف مورد استفاده در دستگاه و خرابی قطعات مد نظر قرار می‌دهند و از افراد درخواست می‌کنند نیازمند حضور فرد متخصص و ماهر در این زمینه است:

استفاده از ظروف لب پر شده

شاید تعجب کنید اما اگر ظرفی را که در مایکروفر قرار می‌دهید دچار پریدگی و لب پر شدن شده باشد، به سادگی می‌تواند باعث ایجاد جرقه شود بنابراین از سالم بودن ظروفی که انتخاب می‌کنید نهایت دقت را به خرج دهید.

استفاده از ظروف فلزی

مجموعه ظروف فلزی مانند چدن، استیل، مس و غیره پتانسیل تولید جرقه را دارند. مشاوران تعمیر مایکروفر ویرپول در تبریز توصیه می‌کنند از ظروف فلزی استفاده نکنید.

مرکز نمایندگی تعمیرات مایکروفر ویرپول در تبریز

اتصالی کردن مدار داخلی

چنانچه مدار داخلی مایکروفر دچار اتصالی شود، لازم است از فردی با تجربه و متخصص کمک بگیرید. وجود این نوع اتصالی می‌تواند باعث جرقه زدن و حتی آتش سوزی در دستگاه شود به همین دلیل در صورت مشاهده اولین جرقه چنانچه مشکل از نوع ظرف انتخابی نبود، حتماً با نمایندگی مایکروفر ویرپول در تبریز تماس بگیرید و از راهنمایی‌های آنان استفاده کنید. افرادی که ساکن تبریز هستند می‌توانند از حضور تعمیرکار در محل نیز استفاده کنند.

خرابی قطعات داخلی

از دیگر مواردی که منجر به بروز اتصالی و جرقه در محفظه مایکروفر می‌شود خرابی سایر قطعات داخلی دستگاه است که نیازمند حضور فردی متخصص و آشنا به ساختار قطعات دستگاه می‌باشد تا بتواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با سرعت بالا مشکل دستگاه را بر طرف کند. در این زمینه نیز می‌توانید از کمک مشاوران تعمیر مایکروفر ویرپول در تبریز بهره‌مند شوید.

مرکز نمایندگی تعمیر مایکروفر ویرپول در تبریز

دلیل روشن نشدن گریل مایکروفر(یا المنت) و ضرورت تعمیر مایکروفر ویرپول در تبریز

یکی از قابلیت‌های منحصر به فرد سولاردام گزینه گریل آن است و این امکانات از محبوبیت ویژه‌ای نزد مصرف‌کنندگان برخوردار است. ممکن است همین امروز دگمه استارت را فشار دهید و منتظر فعال شدن گریل یا المنت باشید اما اتفاقی که منتظرش هستید رخ نمی‌دهد. در ادامه به دلایلی که منجر به تعمیر مایکروفر ویرپول در تبریز می‌شود اشاره می‌کنیم:

بروز مشکل در برد سولاردام، خرابی ترموستات و خرابی برخی اتصالات موجود در دستگاه، باعث عدم فعالیت بخش گریل می‌شود. این مشکل تنها با دریافت مشاوره تلفنی بر طرف نمی‌شود بلکه نیازمند حضور افراد متخصص و با تجربه در این زمینه است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران و کارشناسان نمایندگی مایکروفر ویرپول در تبریز در تماس باشید.

اجزا به کار رفته در مایکروفر ویرپول

مگنترونپنل جلوریل سینی
موج برکیس خارجیسینی
فن خنک کنندهفن همزنلامپ محفظه داخلی
کیس آشپزیکلید ها، رله ها و موتور هاموتورگردان
صفحه گرداندیودکوبل
صفحه کنترلخازن ولتاژ بالافیوز
سیم برقبرد الکترونیکیشیشه درب
ترانسمیکروسوئیچزبانه درب
زبانه دربتاچ پدسنسور حرارتی
ترانس تغذیهپشت دربالمنت کف
المنت بخارترانزیستوردرپوش و پایه ساپورتر
ترانسفورماتور ولتاژ بالادرب

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات مایکروفر و سولاردام در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر و سولاردام | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر مایکروفر و سولاردام در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

Call Now Buttonتماس با ما: 04191011297