تعمیر مایکروفر ویتک در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

نمایندگی مایکروفر ویتک در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول تعمیر مایکروفر در تبریز

لیست قیمت تعمیر مایکروفر ویتک در تبریز

نوع خدمات تعمیرات مایکروفرهزینه خدمات تعمیر مایکروفر
تعویض مگنترون سولاردوم مایکروفراز ۸۸۰ تا ۲۳۵۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر اینورتر۱۲۸۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر معمولیاز ۸۸۰ تا ۱۶۰۰ هزار تومان
تعویض خازن مایکروفراز ۳۳۰ تا ۵۵۰ هزار تومان
تعویض دیود مایکروفراز ۱۸۰ تا ۲۲۰ هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی مایکروفراز ۳۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض شیشه درب مایکروفراز ۴۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعمیر تاچ مایکروفراز ۶۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض ترانس های ولتاژ مایکروفراز ۹۰۰ تا ۱۲۵۰ هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی عیب در محل مشتریطبق نرخ اتحادیه

تعمیرات مایکروفر ویتک در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر مایکروفر ویتک را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

تعمیر مایکروفر ویتک در تبریز

نصب ، سرویس و تعمیر مایکروفر ویتک در تبریز

تعمیر مایکروفر ویتک در تبریز

مایکروفر یکی از وسایلی است که با پیشرفت تکنولوژی به کمک انسان آمده تا زندگی او را آسان تر کند. این وسیله از یک لامپ اشعه استفاده می‌کند که قادر است با تاباندن اشعه به مواد خوراکی، جنبش ذرات را در آن ها بالا ببرد و در زمانی کوتاه باعث پخت غذا شود. در این مطلب، قصد داریم در خصوص برند ویتک که یکی از تولید کنندگان کمتر شناخته شده مایکروفر است نکاتی را بیان کنیم. اگر در حال خواندن این مطلب هستید، احتمالا به دنبال تعمیر مایکروفر ویتک در تبریز هستید. برای این کار باید با نمایندگی مایکروفر ویتک در تبریز تماس بگیرید. مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد، با استفاده از تکنسین های با تجربه و کاربلد، کار تعمیر مایکروفر ویتک در تبریز را انجام می‌دهد. در ادامه به معرفی مایکروفر ویتک می پردازیم.

نمایندگی مایکروفر ویتک در تبریز

ایرادات رایج ثبت شده در نمایندگی مایکروفر ویتک در تبریز

برای تعمیر فوری دستگاه خود، بهتر است ایراد دستگاه را به صورت کامل برای تکنسین مجاز دستگاه توضیح دهید تا او قطعه مورد نیاز دستگاه شما را به همراه داشته باشد. برخی از ایراداتی که بیش از سایر موارد در نمایندگی مایکروفر ویتک در تبریز به ثبت رسیده است عبارتند از: درست گرم نشدن غذا به دلیل ایراد در مایکروفر، سر و صدای زیاد مایکروفر ویتک به دلیل مشکل در ترانس یا صدای جرقه به دلیل وجود جسم فلزی در دستگاه، خاموش شدن دستگاه در میانه کار به دلیل ایراد در میکروسوئیچ درب مایکروفر ویتک، خرابی کلیدهای مایکروفر، سوختن لامپ داخل دستگاه و… می‌شوند. برای رفع مشکلات دستگاه و تعمیر مایکروفر ویتک در تبریز، به صورت فوری و با نرخ های مصوب اتحادیه، با شماره بالای صفحه تماس بگیرید. کارشناسان مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد، در تمام ایام هفته پاسخگوی تماس های شماست.

مرکز نمایندگی تعمیر مایکروفر ویتک در تبریز

برنامه های مایکروفر ویتک

برخی از برنامه های کاربردی مایکروفر ویتک به شرح زیرند:

اولین برنامه ای که در قسمت اول دکمه گردان برنامه های مایکروفر ویتک می‌بینید، برنامه micro است که با استفاده از این برنامه می‌توانید اقدام به گرم کردن و طبخ غذا با استفاده از امواج با طول موج کوتاه یا مایکروفر نمایید.

برنامه پرکاربرد بعدی بعدی grill است که برای گریل کردن مواد غذایی مانند انواع گوشت، مرغ و ماهی هم مورد استفاده قرار دهید و بدون روغن غذای سالمی را برای خود طبخ کنید.

برنامه بعدی combination است که زمانی که زمانی که میخواهید اقدام به طبخ یک غذا با مواد مختلف نمایید از این برنامه استفاده میکنید.

کانوکشن یا همان پیش گرمایش سیستمی است که برای پخت پیتزا یا کیک مورد استفاده قرار می‌گیرد و مثل یک فر عمل می‌کند و دمای داخل دستگاه را بالا می‌برد تا آماده پخت غذا شود.

defrost یا همان سیستم یخ زدایی، برای آب کردن یخ مواد غذایی که در فریزر بوده اند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر ویتک در تبریز

ایراد در مایکروفر، در بسیاری از مواقع تنها به دلیل انتخاب برنامه نادرست است. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم دفترچه راهنمای مایکروفر ویتک را پیش از استفاده از این دستگاهها با دقت بخوانید. شناختن برنامه‌های مختلف برای استفاده از مایکروفر ویتک، حائز اهمیت بالایی است.

تعمیر در نمایندگی مایکروفر ویتک در تبریز

نمایندگی مایکروفر ویتک در تبریز، دستگاه شما را با اسفاده از قطعات فابریک یدک تعمیر می کند تا راندمان دستگاه کاهش پیدا نکند و تعمیر آن، با بهترین کیفیت انجام شود. تمام تعمیرکاران مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد، با حداقل هشت سال سابقه کار تخصصی تعمیر مایکروفر ویتک در تبریز و تعمیر سایر مایکروفرها، کار تعمیر دستگاه شما را با بالاترین کیفیت و با نرخ های مصوب اتحادیه، انجام می دهد. شما نیز برای تعمیر فوری و با کیفیت دستگاه خود در محل می توانید با شماره بالای صفحه تماس بگیرید.

مرکز تعمیرات مایکروفر ویتک در تبریز

نمایندگی تعمیر مایکروفر ویتک در تبریز

مایکروفر، به کمک لامپ مگنترون می‌تواند اشعه‌هایی را ساطع کند که امکان بالا بردن انرژی جنبشی مولکول‌های آب داخل مایکروفر و پخت و پز یکسان بافت غذا به این روش را دارد. در صورتی که مایکروفر شما ایرادی پیدا کند، این عمل با مشکل روبه‌رو خواهد شد و امکان پخت و پز غذا وجود نخواهد داشت. حال ممکن است ایراد کار گرم نشدن غذا، سر و صدای زیادی، روشن نشدن مایکروفر، جرقه زدن دستگاه و… باشد. در این صورت لازم است از قطعات فابریک یدک برای تعمیر دستگاه استفاده کنید. در این سایت، امکان تعمیر مایکروفر‌های مختلف موجود در بازار وجود دارد. در صورت نیاز به تعمیر مایکروفر ویتک در تبریز، با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

مرکز تعمیر مایکروفر ویتک در تبریز

نکات پخت و پز در مایکروفر

پخت و پز در مایکروفر، شیوه‌ها و نکاتی دارد که رعایت نکردن آن‌ها، هم می‌تواند سبب آسیب دیدن دستگاه و هم باعث از بین رفتن غذا شود. برای مثال قرار دادن غذا‌های آبکی مانند سس گوشت یا یک خورشت، می‌تواند سبب پاشیده شدن ذرات غذا به در و دیوار دستگاه شود. از سوی دیگر، همه نوع گوشت را نمی‌توان داخل مایکروفر قرار داد. بافت گوشت ماهی و میگو از سایر گوشت‌ها نرم‌تر است. در نتیجه قرار دادن این موارد در داخل دستگاه می‌تواند سبب از هم پاشیدن آن و پخت نامناسب شود. علاوه بر این، بوی زیاد گوشت ماهی و میگو، می‌تواند تا مدت‌ها داخل دستگاه باقی بماند. همچنین پخت تخم مرغ در مایکروفر یک ریسک بزرگ است. به هیچ وجه نباید آن را با پوست به هوای آب پز شدن در داخل دستگاه قرار دهید. نیمرو کردن تخم مرغ نیز، روی گاز بسیار کم دردسرتر است.
اگر به هر دلیل دستگاه شما دچار ایراد شد و نیاز به تعمیر مایکروفر ویتک در تبریز داشتید، کافیست با مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد با شماره تلفن ۰۹۱۹۰۹۷۴۷۷۲ تماس بگیرید.

اجزا به کار رفته در مایکروفر ویتک

مگنترونپنل جلوریل سینی
موج برکیس خارجیسینی
فن خنک کنندهفن همزنلامپ محفظه داخلی
کیس آشپزیکلید ها، رله ها و موتور هاموتورگردان
صفحه گرداندیودکوبل
صفحه کنترلخازن ولتاژ بالافیوز
سیم برقبرد الکترونیکیشیشه درب
ترانسمیکروسوئیچزبانه درب
زبانه دربتاچ پدسنسور حرارتی
ترانس تغذیهپشت دربالمنت کف
المنت بخارترانزیستوردرپوش و پایه ساپورتر
ترانسفورماتور ولتاژ بالادرب

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات مایکروفر و سولاردام در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر و سولاردام | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر مایکروفر و سولاردام در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

Call Now Buttonتماس با ما: 04191011297