تعمیر مایکروفر میله در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

نمایندگی مایکروفر میله در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول تعمیر مایکروفر در تبریز

لیست قیمت تعمیر مایکروفر میله در تبریز

نوع خدمات تعمیرات مایکروفرهزینه خدمات تعمیر مایکروفر
تعویض مگنترون سولاردوم مایکروفراز ۸۸۰ تا ۲۳۵۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر اینورتر۱۲۸۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر معمولیاز ۸۸۰ تا ۱۶۰۰ هزار تومان
تعویض خازن مایکروفراز ۳۳۰ تا ۵۵۰ هزار تومان
تعویض دیود مایکروفراز ۱۸۰ تا ۲۲۰ هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی مایکروفراز ۳۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض شیشه درب مایکروفراز ۴۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعمیر تاچ مایکروفراز ۶۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض ترانس های ولتاژ مایکروفراز ۹۰۰ تا ۱۲۵۰ هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی عیب در محل مشتریطبق نرخ اتحادیه

تعمیرات مایکروفر میله در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر مایکروفر میله را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

تعمیر مایکروفر میله در تبریز

نصب ، سرویس و تعمیر مایکروفر میله در تبریز

تعمیر مایکروفر میله در تبریز

اگر در این صفحه هستید، احتمالا نیاز به تعمیرکار و تکنسین متخصص برای تعمیر مایکروفر میله در تبریز دارید. برای این منظور می‌توانید با شماره مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد تماس بگیرید. در این مطلب قصد داریم تا به بررسی دقیق تر این دستگاههای با کیفیت بپردازیم. برند میله، یکی از بهترین برندهای تولید کشور آلمان است که با توجه به کیفیت بالا و دوام قطعات، کمتر نیاز به تعمیر پیدا می‌کند. اما اگر این اتفاق بیفتد و نیاز به تعمیر مایکروفر میله در تبریز به وجود بیاید، لازم است از قطعات اصلی تهیه شده از نمایندگی مایکروفر میله در تبریز، استفاده شود. در ادامه توضیحات بیش تری را در خصوص استفاده از این دستگاهها می خوانیم.

نمایندگی مایکروفر میله در تبریز

استفاده صحیح از مایکروفر میله

همان طور که گفتیم، یکی از بهترین برندهای تولید کننده مایکروفر، برند میله آلمان است. برای این که غذا در این مایکروفرها، به صورت یکسان حرارت ببیند، لازم است تا سینی مایکروفر میله، داخل دستگاه به صورت مداوم بچرخد. اما پخت یکپارچه غذا، علاوه بر خود دستگاه به ضخامت تکه های غذا، میزان رطوبت و ترکیب غذا نیز وابسته است. بهتر است در پخت با مایکروفر غذا به تکه های کوچک تقسیم شود. به طور معمول تولیدکنندگان مایکروفر میله در آن از صفحه گردان و فن های هم زن استفاده می‌کنند. توصیه می‌شود در فواصل پخت، غذا دو تا سه بار هم زده شود. غذایی که از فریزر خارج می شود قبل از قرار دادن در مایکروفر میله باید به طور کامل از حالت یخ زدگی خارج شود، زیرا آب، بسیار راحت تر از یخ، اشعه مایکروفر را به خود جذب می کند، بنابراین اگرقسمت هایی از غذا هنوز یخ زده باشد، حرارت به طور یکنواخت به غذا نمی‌رسد و میکروارگانیزم های مضردر آن باقی می‌ماند. البته مزیت مایکروفر میله این است که غذا با خارج شدن از فریزر و آب شدن یخ آن، می تواند سریع پخته و سرو شود، بدون این که برای مدت طولانی در محدوده خطر حرارت یعنی 4 تا 60 درجه که دمای رشد میکروب هاست، قرارگیرد. اگر نیاز به تعمیر مایکروفر میله در تبریز داشتید، حتما از تکنسین مجاز نمایندگی مایکروفر میله در تبریز استفاده کنید تا مشکلی برای دستگاه شما پیش نیاید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر میله در تبریز

ایرادات رایج ثبت شده در نمایندگی مایکروفر میله در تبریز

مایکروفر میله، یکی از برندهایی است که کمتر ایراد پیدا می کند. اما در صورتی که ایرادی در دستگاه خود دیدید، بهتر است آن را به درستی برای تکنسین نمایندگی مایکروفر میله در تبریز توضیح دهید تا او قطعه مورد نظر برای تعمیر مایکروفر شما را به همراه داشته باشد.

مرکز تعمیر مایکروفر میله در تبریز

  • درست گرم نشدن غذا که معمولا به دلیل ایراد در مگنترون یا لامپ اشعه دستگاه رخ می دهد یکی از ایرادت اصلی ثبت شده در نمایندگی مایکروفر میله در تبریز است.
  • ایراد در برد دستگاه که قطعه اصلی مایکروفر در کنار مگنترون محسوب می شود. تعمیر این قطعه سخت تر از تمام قطعات دستگاه است و تنها از دست تکنسین مجاز نمایندگی مایکروفر میله ساخته است.
  • جرقه و سرو صدای زیاد در هنگام کار که عمدتا به دلیل وجود اشیای فلزی مانند قاشق، چنگال و … در دستگاه است.
  • خرابی کلیدهای مایکروفر که می‌تواند انتخاب برنامه های مختلف را با مشکل رو به رو رو کند. برای رفع این مشکلات با نمایندگی مایکروفر میله در تبریز تماس بگیرید.
  • ایراد در سینی یا قسمت های دیگر سیستم چرخش غذا در مایکروفر میله. سیستم گردش غذا، مهم ترین نقش را در پخت یکپارچه و یکنواخت دستگاه بر عهده دارد.
  • خاموش شدن دستگاه در میانه کار یا روشن نشدن آن که نشان از ایراد در میکروسوییچ درب مایکروفر میله دارد. این میکروسوئیچ ها، آخرین قطعه در مدار مایکروفر هستند و با بسته شدن کامل درب، این قطعه در مدار قرار می‌گیرد و برد الکترونیکی دستگاه دستور شروع کار را می دهد.

در صورتی که با هر کدام از موارد بالا رو به رو شدید، یا ایراد دیگری در دستگاه خود دیدید، می توانید با نمایندگی مایکروفر میله در تبریز تماس بگیرید و اقدام به تعمیر با کیفیت و فوری دستگاه خود نمایید. مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد با شماره بالای صفحه، آماده ارائه بهترین خدمات برای تعمیر مایکروفر در تبریز شماست.

مرکز تعمیرات مایکروفر میله در تبریز

نمایندگی تعمیر مایکروفر میله در تبریز

مایکروفر، عضوی جدانشدنی از آشپزخانه است که کار پخت و پز را به شیوه‌ای نوین انجام می‌دهد. انجام این کار در دستگاه توسط تولید اشعه انجام می‌شود. اشعه‌ای که با برخورد به مولکول‌های آب داخل غذا جنبش را در آن‌ها بالا برده و امکان پخت غذا‌ها را با این شیوه، به وجود می‌آورد. اگر این اشعه به درستی تولید نشود، کار پختن و گرم کردن غذا‌ها انجام نخواهد شد. اگر در این صفحه هستید، احتمالاً به دنبال تعمیر مایکروفر میله در تبریز، به صورت فوری هستید. اگر به دنبال تعمیر این دستگاه‌ها هستید، می‌توانید با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید یا درخواست تعمیر مایکروفر میله در تبریز را، در فرم‌های موجود در همین سایت به ثبت برسانید.

مرکز نمایندگی تعمیر مایکروفر میله در تبریز

برخی ایرادات رایج در مایکروفر‌ها

مایکروفر میله، یکی از برند‌های برتر تولید لوازم منزل است. این دستگاه‌های آلمانی کمتر دچار مشکل می‌شوند. اما، اگر ایرادی در این دستگاه‌ها به وجود بیاید، لازم است آن را با قطعات فابریک یدک تعمیر کنید. در این قسمت، برخی از ایرادات پرتکرار ثبت شده در نمایندگی مایکروفر میله در تبریز را می‌خوانیم. اگر برق به میزان کافی به مگنترون نرسد، این احتمال وجود دارد که مگنترون شروع به کار نکند. در صورتی که چرخش غذا در دستگاه به درستی و با سرعت ثابت انجام نشود، قسمتی از غذا خیلی زود خواهد سوخت و قسمتی دیگر خام خواهد ماند. این‌ها، تنها بخشی از مشکلاتی هستند که ممکن است برای مایکروفر به وجود بیاید. تعمیر مایکروفر میله در تبریز، کاری کاملاً تخصصی است و باید توسط تکنسین و مسلط به دستگاه‌های همین برند انجام شود.

مرکز نمایندگی تعمیرات مایکروفر میله در تبریز

تعمیر مایکروفر میله در تبریز امداد

تبریز امداد، یکی از مراکز تعمیرات تخصصی لوازم منزل است که باکیفیت بالا و تضمین شده کار تعمیر لوازم مختلف را انجام می‌دهد. یکی از این موارد، تعمیر مایکروفر میله در تبریز امداد است که به کمک تعمیرکار همین برند با ده سال سابقه تعمیرات و قطعات فابریک یدک انجام می‌شود. برای دسترسی به این خدمات و تعمیر مایکروفر میله در تبریز به صورت فوری و در محل خودتان، می‌توانید در تمام ایام هفته با شماره تلفن ۰۹۱۹۰۹۷۴۷۷۲ تماس بگیرید.

اجزا به کار رفته در مایکروفر میله

مگنترونپنل جلوریل سینی
موج برکیس خارجیسینی
فن خنک کنندهفن همزنلامپ محفظه داخلی
کیس آشپزیکلید ها، رله ها و موتور هاموتورگردان
صفحه گرداندیودکوبل
صفحه کنترلخازن ولتاژ بالافیوز
سیم برقبرد الکترونیکیشیشه درب
ترانسمیکروسوئیچزبانه درب
زبانه دربتاچ پدسنسور حرارتی
ترانس تغذیهپشت دربالمنت کف
المنت بخارترانزیستوردرپوش و پایه ساپورتر
ترانسفورماتور ولتاژ بالادرب

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات مایکروفر و سولاردام در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر و سولاردام | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر مایکروفر و سولاردام در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

تماس با ما: 04191011297