تعمیر مایکروفر لتوپلاس در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

نمایندگی مایکروفر لتوپلاس در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول تعمیر مایکروفر در تبریز

لیست قیمت تعمیر مایکروفر لتوپلاس در تبریز

نوع خدمات تعمیرات مایکروفرهزینه خدمات تعمیر مایکروفر
تعویض مگنترون سولاردوم مایکروفراز ۸۸۰ تا ۲۳۵۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر اینورتر۱۲۸۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر معمولیاز ۸۸۰ تا ۱۶۰۰ هزار تومان
تعویض خازن مایکروفراز ۳۳۰ تا ۵۵۰ هزار تومان
تعویض دیود مایکروفراز ۱۸۰ تا ۲۲۰ هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی مایکروفراز ۳۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض شیشه درب مایکروفراز ۴۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعمیر تاچ مایکروفراز ۶۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض ترانس های ولتاژ مایکروفراز ۹۰۰ تا ۱۲۵۰ هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی عیب در محل مشتریطبق نرخ اتحادیه

تعمیرات مایکروفر لتو پلاس در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر مایکروفر لتوپلاس را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات مایکروفر لتوپلاس در تبریز

نصب ، سرویس و تعمیر مایکروفر لتوپلاس در تبریز

تعمیر مایکروفر لتوپلاس در تبریز

مایکروفر یکی از وسایل کارآمد است که در بیش تر آشپزخانه های امروزی وجود داشته و کمک زیادی به صرفه جویی در وقت و انرژی می‌کند. این وسیله به کمک یک لامپ اشعه یا مگنترون، کار گرم کردن مواد غذایی را به کمک میدان مغناطیسی که این لامپ ایجاد می‌کند، انجام می‌دهد. اگر چه بسیاری از افراد از این وسیله استفاده می‌کنند، اما استفاده از تمام قابلیت ها و نگهداری صحیح از دستگاه، نکاتی است که کمتر به آن ها اشاره شده و بسیاری افراد با آن آشنایی ندارند. در این مطلب قصد داریم در خصوص نگهداری و تعمیر مایکروفر لتوپلاس در تبریز، نکاتی را بیان کنیم. اگر شما نیز با مشکل در مایکروفر لتوپلاس خود رو به رو شده اید، به نمایندگی مایکروفر لتوپلاس در تبریز مراجعه، یا با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید.

تعمیر مایکروفر لتوپلاس در تبریز

نکات نگهداری از مایکروفر لتوپلاس

همان طور که گفتیم نحوه استفاده صحیح از دستگاه، نیاز به تعمیر مایکروفر لتوپلاس در تبریز را کاهش می‌دهد. در هنگام استفاده از دستگاه سعی کنید موارد زیر را رعایت کنید:

  • پس از استفاده از مایکروفر لتوپلاس، دستگاه را تمیز کنید. کثیفی هایی که روی مایکروفر می‌مانند، باعث خرابی این دستگاهها در بلند مدت می‌شود.
  • پختن تخم مرغ، سبزیجات و مواد دانه ریز مثل عدس و لپه در این دستگاهها، باید طبق آموزش های موجود در دفترچه راهنمای دستگاه انجام شود. هر چند به این دلیل که مایکروفر با استفاده از آب داخل مواد غذایی کار پخت و پز را انجام می دهد، بهتر است مواد خشک مانند لپه و عدس در دستگاه قرار نگیرند.
  • ظروف سرامیکی و یا شیشه ای را در دستگاه قرار دهید. استفاده از ظروف فلزی باعث جرقه زدن و خرابی مگنترون و برد الکترونیکی می‌شود.
  • برای تعمیر مایکروفر خود، از تکنسین مجاز نمایندگی مایکروفر لتوپلاس در تبریز، استفاده کنید تا دستگاهتان با بهترین کیفیت تعمیر شود.
  • از محافظ جریان برق سر راه پریز دستگاه استفاده کنید تا نوسانات برق، آسیبی به دستگاه شما وارد نکند. از زدن مایکروفر به چند راهی برق، خودداری کنید.

به جز این موارد، باید سعی کنید مقدار و انواع غذاهایی که برای پخت در مایکروفر مناسب هستند را، بشناسید. در غیر این صورت، ممکن است غذا در دستگاه به خوبی پخته یا گرم نشود. در ادامه با برخی از مواد غذایی مناسب برای قرار گیری در مایکروفر لتوپلاس آشنا می شویم.

نمایندگی مایکروفر لتوپلاس در تبریز

مواد غذایی مناسب برای پخت در مایکروفر

در ادامه نکات نگهداری از مایکروفر لتوپلاس، باید به این نکته دقت داشته باشید که برای حفظ سلامت این دستگاهها، لازم است خوراکی‌های مشخصی را، در آنها بپزید. باید به این نکته اشاره داشته باشیم که همان طور که در قسمت قبل گفتیم بعضی از ظروف و غذاها در مایکروفر کاربردی تر بوده و برخی دیگر را نباید در این دستگاهها قرار داد. برخی مواد غذایی مناسب برای پخت و پز در مایکروفر لتوپلاس عبارتند از: بیکن، پیتزا، کباب یا سایر غذاهای آماده یخ زده، تخم مرغ، سیب زمینی یا چیپس، پاپ کورن در کیسه مخصوص آن، سبزیجات، به خصوص بادمجان، دسر مانند کیک اسفنجی و کیک شکلاتی و ….

برای پخت سبریجات در مایکروفر بیم آن ها را در ابعاد مساوی و متناسب (حدود دو الی سه سانتی متر) در مایکروفر قرار دهید. برای تعمیر مایکروفر لتوپلاس در تبریز، از قطعات یدک تهیه شده از نمایندگی مایکروفر لتوپلاس در تبریز استفاده کنید تا کارآیی دستگاه شما کاهش پیدا نکند.

مرکز نمایندگی تعمیر مایکروفر لتوپلاس در تبریز

تعمیر در نمایندگی مایکروفر لتوپلاس در تبریز

اگر ساکن شهر تبریز هستید، بهترین انتخاب برای تعمیر لوازم منزل شما، تماس با مجموعه تعمیر مایکروفر در تبریز امداد است. برای استفاده از خدمات این مجموعه کافیست با شماره بالای صفحه تماس بگیرید تا تکنسین دستگاه شما برای تعمیر مایکروفر لتوپلاس با استفاده از قطعات فابریک تهیه شده از نمایندگی مایکروفر لتوپلاس در تبریز، به محل شما اعزام شود. همکاران ما در این مجموعه، در تمام ایام هفته پاسخگوی تماس های شما هستند.

تعمیرات مایکروفر لتوپلاس در تبریز

نمایندگی تعمیر مایکروفر در تبریز امداد

مایکروفر، یک وسیله منزل است که به کمک برنامه‌های مختلف، کار گرم کردن و پختن غذا‌ها را انجام می‌دهد. این وسیله، به کمک ساطع کردن امواج با طول موج پایین، آب داخل مواد غذایی را به جنبش در آورده و سبب جوش آمدن آن‌ها و در نهایت پخته شدن بافت غذا می‌شود. به همین خاطر است که قرار دادن غذا‌هایی که بافت خشکی دارند، مانند دانه‌های لپه و عدس در مایکروفر بی‌فایده است و سبب سوختن آن‌ها می‌شود. اما اگر این دستگاه خراب شود، راه حل کمک گرفتن از فرد متخصص و باتجربه و قطعات فابریک یدک دستگاه است. اگر در این صفحه هستید، احتمالاً به دنبال این ویژگی‌ها، برای تعمیر مایکروفر لتوپلاس در تبریز هستید. برای این منظور، می‌توانید در تمام ایام هفته با شماره تلفن مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد تماس بگیرید و درخواست خود را برای حضور فوری تکنسین در محل به ثبت برسانید.

تعمیر مایکروفر لتوپلاس در تبریز

برنامه‌های مایکروفر لتوپلاس

مایکروفر لتوپلاس نیز، مانند بسیاری از مایکروفر‌های برند‌های معروف، از برنامه‌های مشخصی پیروی می‌کند. در ادامه با برخی از این برنامه‌ها، آشنا می‌شویم.
– Grill: برنامه گریل برای طلایی و برشته کردن غذا‌هایی مانند مرغ و ماهی بسیار کارآمد است.
– Mix یا Micro: برنامه برای گرم کردن مواد غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
– Steam chef: این برنامه برای بخارپز کردن غذا‌ها کاربردی است.
– Preheat: این برنامه برای پخت غذا‌هایی مانند پیتزا کاربرد دارد و فضای داخلی دستگاه را از قبل گرم می‌کند.
– Defrost: از این برنامه برای یخ زدایی از مواد غذایی استفاده می‌شود.
– Convection: این برنامه، برای گرمایش یکسان در دستگاه استفاده می‌شود و برای بسیاری از پخت و پز‌ها مانند پخت کیک بسیار کاربردی است و سبب یکدست شدن کامل بافت کیک می‌شود.
در صورت اشکال در اجرای هر کدام از این برنامه‌ها و نیاز به تعمیر مایکروفر لتوپلاس در تبریز با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

اجزا به کار رفته در مایکروفر لتوپلاس

مگنترونپنل جلوریل سینی
موج برکیس خارجیسینی
فن خنک کنندهفن همزنلامپ محفظه داخلی
کیس آشپزیکلید ها، رله ها و موتور هاموتورگردان
صفحه گرداندیودکوبل
صفحه کنترلخازن ولتاژ بالافیوز
سیم برقبرد الکترونیکیشیشه درب
ترانسمیکروسوئیچزبانه درب
زبانه دربتاچ پدسنسور حرارتی
ترانس تغذیهپشت دربالمنت کف
المنت بخارترانزیستوردرپوش و پایه ساپورتر
ترانسفورماتور ولتاژ بالادرب

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات مایکروفر و سولاردام در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر و سولاردام | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر مایکروفر و سولاردام در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

تماس با ما: 04191011297