نمایندگی مایکروفر سامسونگ در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

نمایندگی مایکروفر سامسونگ در تبریز

مراحل تعمیر مایکروفر سامسونگ در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر مایکروفر سامسونگ را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

چرا تبریز امداد را برای تعمیر مایکروفر سامسونگ-خود-انتخاب-کنیم؟

نصب ، سرویس و تعمیر مایکروفر سامسونگ در تبریز

نمایندگی مایکروفر سامسونگ در تبریز

امروزه به دلیل توسعه علم و فناوری صنعت لوازم خانگی گسترش یافته است که سبب عرضه برندهای مختلف در بازار داخلی از هر کالا است. یکی از کلاهای محبوب لوازم خانگی مایکروفر بوده که علاوه بر منازل در محیط کار نیز جهت گرم کردن و پخت پز غذا مورد استفاده قرار می؜گیرد. افزایش روند گرم شدن غذا و افزایش سرعت پخت از فواید این دستگاه است. در صورت وجود مشکل با نمایندگی مایکروفر سامسونگ در تبریز در ارتباط باشید و  از تیم متخصص و متحبر در زمینه تعمیر مایکروفر در تبریز کمک بگیرید.

استفاده غلط و بی؜رویه از مایکروفر باعث مشکلات زیادی در این دستگاه می؜شود. گذر زمان نیز باعث فرسایش و خرابی مایکروفر است. در این مطلب به بررسی مشکلات و معایب مایکروفر سامسونگ پرداخته خواهد شد. جهت راهنمایی بیشتر در ارتباط با این محصول و تعمیر آن برای آشنایی با عیب یابی مایکروفر سامسونگ با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر سامسونگ در تبریز

دلایل تاثیر گزار در عدم کارکرد گریل مایکروفر سامسونگ

جهت بررسی این مشکل به موارد زیر پرداخته شده است. در صورت بروز این مشکل بهتر است به فکر تعمیر مایکروفر سامسونگ باشید که می؜توانید با نمایندگی مایکروفر سامسونگ در تبریز ارتباط برقرار کنید.

 • مشکل در المنت مایکروفر سامسونگ سبب بروز این اختلال شده است بهتر است با کمک یک تعمیرکار المنت را بازبینی و در صورت نیاز تعویض و تعمیر کنید.
 • ترموستات نیز احتمال دارد با ایراداتی مواجه شده باشد. جهت کسب اطمینان بهتر است یک متخصص ترموستات را بررسی نماید و در صورت نیاز آن را تعمیر و تعویض کند.
 • مشکل در برد الکترونیکی باعث ایراد در کارکرد گریل مایکروفر بوده است، پس بهتر این است که این مشکل توسط تعمیرکار بررسی و در صورت نیاز برد الکترونیکی تعویض گردد.

 بررسی مشکل جرقه زدن مایکروفر سامسونگ بر اساس تجربیات نمایندگی مایکروفر سامسونگ در تبریز

در راستای رفع مشکل جرقه زدن مایکروفر سامسونگ به موارد تاثیر گزار در این مشکل در زیر پرداخته شده است در صورت مواجه با این مشکل بهتر است هر چه زودتر به فکر تعمیر مایکروفر سامسونگ باشید. جهت تعمیر با نمایندگی مایکروفر سامسونگ در تبریز در ارتباط باشید و از تعمیرکاران کارآزموده در زمینه تعمیر مایکروفر سامسونگ بهره ببرید.

 • چک کنید که دهانه سر لامپ مگنترون خراب نشده باشد یا دهانه آن گشاد نکرده باشد. این مشکل سبب جرقه زدن مایکروفر است.
 • به بررسی خود لامپ مگنترون بپردازید. ممکن است مشکل جرقه زدن به علت خرابی این لامپ باشد.
 • خرابی ورق میکا یا ورق نسور در وجود این مشکل موثر است و باعث جرقه زدن مایکروفر می؜شود. این قطعات را بررسی و در صورت نیاز تعمیر و تعویض نمایید.
 • ممکن است داخل دستگاه فلز قرار داشته باشد. درون دستگاه را بررسی کنید. جهت تعمیر از یک کارشناس در این زمینه کمک بگیرید.

 دلایل تاثیر گزار در لامپ مگنترون مایکروفر سامسونگ

در این بخش به بررسی مشکل در لامپ مگنترون مایکروفر سامسونگ پرداخته شده است در صورت مشاهده این مشکل نیاز به تعمیر مایکروفر سامسونگ نیاز دارید. جهت تعمیر و راهنمایی در این زمینه با نمایندگی مایکروفر سامسونگ در تبریز در ارتباط باشید.

 • سوختگی لامپ در این مشکل نقش دارد و بایستی لامپ مگنترون تعویض گردد. در هنگام خرید لامپ مگنترون دقت نمایید و از یک فرد متخصص مشورت بگیرید.
 • خرابی سیم؜ها و سوکت؜ها باعث خرابی لامپ مگنترون است. بهتر است که سیم؜ها و سوکت؜های مرتبط بررسی گردد و در صورت نیاز تعمیر و تعویض شود.
 • خرابی برد کنترل نیز سبب خرابی لامپ مگنترون شده است. بایستی یک متخصص برد الکترونیکی بررسی و در صورت نیاز تعمیر و تعویض نماید.

 

دلایل موثر در سوختن مکرر فیوز مایکروفر

در این مبحث به بررسی دلایل سوخت مکرر و مدام فیوز مایکروفر پرداخته شده است. جهت تعمیر مایکروفر سامسونگ با یک متخصص در این زمینه در ارتباط باشید. جهت تعمیر مایکروفر سامسونگ با نمایندگی مایکروفر سامسونگ در تبریز در ارتباط باشید.

 • خرابی کلیدها سبب سوختن پریز مایکروفر سامسونگ است که بایستی کلید ها توسط یک تعمیرکار تعویض گردد
 • مشکل از خازن و دیود نیز در این سوختگی نقش دارد. بایستی خازن و دیود بررسی شود و در صورت نیاز تعویض گردد.
 • خرابی پروب؜ها باعث سوختن مکرر فیوز مایکروفر سامسونگ شده و پروب ها باید تعویض شود.
 • خرابی مگنترون باعث این سوختگی است. بایستی مگنترون بررسی و در صورت نیاز مشکل برطرف گردد. از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

عوامل موثر در نچرخیدن سینی بر اساس برآورد نمایندگی مایکروفر سامسونگ در تبریز

مایکروفرها دارای قسمتی به نام سینی گردان هستند که غذا بر روی آن قرار می‌گیرد و با روشن شدن دستگاه سینی می‌چرخد تا گرما در سر تا سر غذا به طور یکنواخت پخش شود. گاهی ممکن است مواردی باعث شوند که سینی نچرخد. در این مبحث علت های نچرخیدن سینی ماکروویو را بررسی می‌کنیم.

سینی مایکروفر وظیفه‌ی چرخاندن غذا برای پخت یکنواخت را دارد. به غیر از خود سینی سه قطعه دیگر یعنی موتور، کوپلار و ریل در این چرخش نقش دارند. اگر هر کدام از این‌ها اختلال داشته باشد سینی دیگر نمی؜چرخد و یا چرخش به سختی انجام می؜گیرد. جهت راهنمایی بیشتر با نمایندگی مایکروفر سامسونگ در تبریز تماس بگیرید.

 دلیل اصلی خرابی موتور گردان مایکروفر

 • اگر سینی مایکروفر چرخش ندارد، بزرگترین علت می‌تواند خرابی موتور درایو باشد.
 • در مایکروفرهایی که دارای سینی گردان هستند، یک موتور توسط کوپلار به سینی متصل گردیده است.
 • برای دسترسی به موتور، باید ابتدا برق مایکروفر را قطع کنید و پنل را در آورید. موتور همیشه توسط چند پیچ زیر کف مایکروفر ، سرجایش محکم شده و سیم‌هایی با آن وصل هستند. در صورت نیاز به تعمیر با نمایندگی مایکروفر سامسونگ در تبریز در ارتباط باشید.

تعمیر مایکروفر سامسونگ در تبریز

خرابی کوپلار یا کوپلینگ مایکروفر سامسونگ

؜کوپلار یک قطعه‌ پلاستیکی بوده که به شفت موتور وصل می‌شود. وظیفه‌ی کوپلار انتقال نیروی چرخش از موتور به سینی می؜باشد. کوپلار جلوی انتقال لرزش‌ها و صدای موتور به سینی را می‌گیرد و باعث می‌شود سینی خیلی نرم و بدون صدا بچرخد. دیگر عامل نچرخیدن سینی مایکروفر سامسونگ خرابی کوپلار ؜است. اغلب مایکروفرها دارای کوپلار هستند. سینی روی این قطعه کاملاً قفل می؜گردد.

بیشتر کوپلارها دارای سه دندانه هستند و به شفت موتور وصل می؜شوند. ابتدا موتور را باز کنید. سپس بررسی کنید که آیا کوپلار به درستی به شفت وصل شده است و هیچ شکستگی و یا ساییدگی نداشته باشد. در صورت نیاز به راهنمایی با نمایندگی مایکروفر سامسونگ در تبریز در ارتباط باشید. جهت چک کردن خرابی کوپلار، سینی و حلقه‌ی متحرک آن را بیرون بیاورید. کاور زیر را هم برای دسترسی بهتر به کوپلار در آورید.

در نهایت

به دلیل گرانی تعمیر لوازم خانگی از خرید مجدد آن؜ها بصرفه؜تر بوده و پس از ایجاد مشکل در مایکروفر نیاز به تعمیر  است و بایستی از یک فرد توانمند در این زمینه کمک گرفت.  شیوه عیب یابی مایکروفر سامسونگ در این مطلب ارائه شد و این عیب یابی نیاز به یک دانش سطحی دارد اما تعمیر مایکروفر نیاز به تخصص بالا در این زمینه دارد. در صورت نیاز به تعمیر با نمایندگی مایکروفر سامسونگ در تبریز در ارتباط باشید.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات مایکروفر و سولاردام در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر و سولاردام | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر مایکروفر و سولاردام در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

پاپ اپ