تعمیر مایکروفر بوش در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

نمایندگی مایکروفر بوش در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول تعمیر مایکروفر در تبریز

لیست قیمت تعمیر مایکروفر بوش در تبریز

نوع خدمات تعمیرات مایکروفرهزینه خدمات تعمیر مایکروفر
تعویض مگنترون سولاردوم مایکروفراز ۸۸۰ تا ۲۳۵۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر اینورتر۱۲۸۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر معمولیاز ۸۸۰ تا ۱۶۰۰ هزار تومان
تعویض خازن مایکروفراز ۳۳۰ تا ۵۵۰ هزار تومان
تعویض دیود مایکروفراز ۱۸۰ تا ۲۲۰ هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی مایکروفراز ۳۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض شیشه درب مایکروفراز ۴۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعمیر تاچ مایکروفراز ۶۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض ترانس های ولتاژ مایکروفراز ۹۰۰ تا ۱۲۵۰ هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی عیب در محل مشتریطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر مایکروفر پاکشوما در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر مایکروفر بوش را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش در تبریز

نصب ، سرویس و تعمیر مایکروفر بوش در تبریز

تعمیر مایکروفر بوش در تبریز

یکی از بهترین برندهای تولید کننده لوازم منزل در سطح جهان، برند آلمانی بوش است. این برند، علاوه بر طراحی زیبا و امکانات گسترده، از قطعات با کیفیت و با دوام استفاده می‌کنند. به همین دلیل، در صورتی که ایرادی در مایکروفر بوش به وجود بیاید، استفاده از قطعات با کیفیت و فابریک تهیه شده از نمایندگی مایکروفر بوش در تبریز از اهمیت بالایی برخوردار است. برای این مهم می‌توانید با مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد تماس بگیرید تا بهترین و با تجربه ترین تکنسین های شهر، در کوتاهترین زمان، در منزل شما حاضر شوند. در ادامه نکاتی را در خصوص تعمیر مایکروفر بوش در تبریز و ارورهای این دستگاه، می‌خوانیم.

تعمیر مایکروفر بوش در تبریز

ارورهای اصلی مایکروفر بوش

مایکروفر بوش، با استفاده از یک پنل دیحیتال با کاربر در تماس است و در صورت بروز هر گونه خطا یا وقوع خرابی در قطعات، این موضوع را به اطلاع او می رساند تا کار تعمیر مایکروفر در تبریز، به آسانی و با سرعت بیش تری انجام شود. هر چند در دفترچه راهنمایی که در نمایندگی مایکروفر بوش در تبریز به شما داده شده است، معنای تمام خطاهای دستگاه ذکر شده است، اما ما نیز در ادامه مطلب، معنی برخی از این موارد که پرتکرارتر هستند را، آورده ایم.

ارور de0 و تعمیر مایکروفر بوش در تبریز

زمانی که مایکروفر خود را به تازگی خریداری کرده اید، ممکن است بعد از نصب با این پیغام روبرو شوید. در واقع این حالت را دمو یا مد فروشگاهی می گویند. یک حالت نمایشی می باشد. برای محو کردن چنین پیغامی از روی نمایشگر کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:

ابتدا کلید Start و Stop را همزمان فشار دهید. آن ها را نگه داشته تا زمانی که عدد 1 را روی نمایشگر ببینید. در مرحله بعدی، یک بار کلید Start را فشار دهید. تا On را چشمک زن روی نمایشگر مشاهده کنید. حالا ولوم را بچرخانید تا Off ظاهر شود سپس با فشردن Start تنظیمات را ذخیره نمایید.

مرکز تعمیر مایکروفر بوش در تبریز

ارور M مایکروفر بوش

یکی از نشانه های ایراد در دستگاه، کد M است که با طی کردن مراحل زیر، می توانید این ارور را رفع کنید.

 کلید Start و Stop را همزمان بفشارید. آن ها را نگه داشته تا زمانی که عدد 1 را روی نمایشگر ببینید. بعد از آن یک بار کلید Start را فشار دهید. تا On را چشمک زن روی نمایشگر مشاهده کنید.  ولوم را بچرخانید تا Off ظاهر شود. با فشردن Start  تنظیمات را ذخیره نمایید.

ارور ER1و مراجعه به نمایندگی مایکروفر بوش در تبریز

سنسور دما با مشکل مواجه شده است. سیم کشی سنسور و اتصالات آن را به خوبی بررسی نمایید. در صورت اطمینان از درستی اتصالات، سنسور را تعویض نمایید. چنانچه ارور ادامه داشته باشد نیاز است تا ماژول کنترل را بررسی نمایید. همانطور که می دانید این کار نیازمند مهارت و تجربه می باشد و به همین دلیل باید آن را به فرد آشنا و مسلط به کدخطای مایکروفر بوش بسپارید. اگر سنسورهای دمایی دستگاه سوخته باشد، برای رفع این مشکل، باید با نمایندگی مایکروفر بوش در تبریز تماس بگیرید.

نمایندگی مایکروفر بوش در تبریز

ارور ER3:

این ارور مربوط به سیستم برق رسانی و خطا در مدار اتصال برق ورودی یا برد الکترونیک مایکروفر بوش است. برای رفع این ارور باید اتصال منبع تغذیه و برد الکترونیک را چک نمایید و جریان موجود در آن ها را اندازه گیری نمایید، تا مطمئن شوید در محدوده ی استاندارد قرار دارد.

ارور ER4 و مراجعه به نمایندگی مایکروفر بوش در تبریز

ارور دیگری که بسیاری را مجبور به تماس با نمایندگی مایکروفر بوش کرده است، این ارور است. این ارور به دنبال گرمای بیش از حد داخل مایکروفر ظاهر می شود. همانطور که می دانید گرمای زیاد می تواند خسارت زیادی به دستگاه شما وارد کند. جهت رفع این ارور نیاز است تا دستگاه را خاموش کرده و به آن فرصت خنک کردن برای عملکرد مجدد دهید. برای رفع تمام ایرادهای دستگاه و ارورهای آن، می توانید با نمایندگی مایکروفر بوش در تبریز، تماس بگیرید.

مرکز تعمیرات تخصصی لوازم منزل تبریز امداد، آماده پاسخگویی برای تعمیر مایکروفر بوش در تبریز و اعزام نیروی متخصص به تمام نقاط شهر در کوتاهترین زمان ممکن است.

مرکز تعمیرات مایکروفر بوش در تبریز

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش در تبریز

مایکروفر بوش، یکی از بهترین برند‌های موجود در کشورمان است که با استفاده از قطعات با دوام و ساخت باکیفیت، خود را در بازار‌های لوازم منزل در سرتاسر جهان مشهور کرده است. اگر از این دستگاه‌ها استفاده می‌کنید و نگرانی بابت تعمیر آن‌ها دارید، لازم است بدانید مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد، امکان تعمیر مایکروفر بوش در تبریز با بهترین کیفیت را فراهم آورده است. برای کسب اطلاعات بیش‌تر در این خصوص و اعزام فوری تکنسین به محل برای تعمیر دستگاه شما، کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۹۰۹۷۴۷۷۲ تماس بگیرید.

دلایل روشن نشدن مایکروفر

دلایل مختلفی می‌تواند سبب بروز ایراد در مایکروفر شما شود. یکی از این موارد، ایراد در پریز و دوشاخه برق دستگاه است. مشکل در مگنترون و ناتوانی در تولید اشعه، ایراد در میکروسوئیچ درب دستگاه و مشکل در برد الکترونیکی از مهم‌ترین دلایل روشن نشدن مایکروفر است. در این صورت لازم است از تکنسین متخصص برای تعمیر مایکروفر بوش در تبریز کمک بگیرید.

مشکل در شیشه و تعمیر مایکروفر بوش در تبریز

برای تعمیر شیشه مایکروفر که عمدتاً در هنگام اثاث کشی و جابه‌جایی ضربه خورده و دچار ایراد می‌شود، لازم است از تکنسین متخصص و مجرب کمک بگیرید. این شیشه‌ها، در جدار داخلی دارای قابلیتی هستند که اجازه عبور اشعه به خارج دستگاه را نمی‌دهند و گرمای داخل مایکروفر را نیز، بالاتر می‌برند. اگر این شیشه بشکند، دیگر امکان استفاده از دستگاه تا زمان تعمیر مایکروفر بوش در تبریز وجود نخواهد داشت.

مرکز نمایندگی تعمیر مایکروفر بوش در تبریز

تعمیر مایکروفر بوش در تبریز امداد

اگر نیاز به تعمیر مایکروفر بوش در تبریز دارید، لازم است از تکنسین متخصص و مجرب دستگاه خود کمک بگیرید تا در کوتاهترین زمان و با بهترین کیفیت این کار انجام شود. مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد، علاوه بر اعزام فوری تکنسین‌های برتر به محل برای تعمیر مایکروفر بوش در تبریز، از قطعات باکیفیت و فابریک یدک برای انجام این کار استفاده می‌کند. کارشناسان این مجموعه، در تمام ایام هفته پاسخگوی تماس‌های شما هستند.

اجزا به کار رفته در مایکروفر بوش

مگنترونپنل جلوریل سینی
موج برکیس خارجیسینی
فن خنک کنندهفن همزنلامپ محفظه داخلی
کیس آشپزیکلید ها، رله ها و موتور هاموتورگردان
صفحه گرداندیودکوبل
صفحه کنترلخازن ولتاژ بالافیوز
سیم برقبرد الکترونیکیشیشه درب
ترانسمیکروسوئیچزبانه درب
زبانه دربتاچ پدسنسور حرارتی
ترانس تغذیهپشت دربالمنت کف
المنت بخارترانزیستوردرپوش و پایه ساپورتر
ترانسفورماتور ولتاژ بالادرب

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات مایکروفر و سولاردام در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر و سولاردام | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر مایکروفر و سولاردام در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

Call Now Buttonتماس با ما: 04191011297