تعمیر مایکروفر اسمگ در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

نمایندگی مایکروفر اسمگ در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول تعمیر مایکروفر در تبریز

لیست قیمت تعمیر مایکروفر اسمگ در تبریز

نوع خدمات تعمیرات مایکروفرهزینه خدمات تعمیر مایکروفر
تعویض مگنترون سولاردوم مایکروفراز ۸۸۰ تا ۲۳۵۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر اینورتر۱۲۸۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر معمولیاز ۸۸۰ تا ۱۶۰۰ هزار تومان
تعویض خازن مایکروفراز ۳۳۰ تا ۵۵۰ هزار تومان
تعویض دیود مایکروفراز ۱۸۰ تا ۲۲۰ هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی مایکروفراز ۳۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض شیشه درب مایکروفراز ۴۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعمیر تاچ مایکروفراز ۶۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض ترانس های ولتاژ مایکروفراز ۹۰۰ تا ۱۲۵۰ هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی عیب در محل مشتریطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر مایکروفر اسمگ در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر مایکروفر اسمگ را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

تعمیر مایکروفر اسمگ در تبریز

نصب ، سرویس و تعمیر مایکروفر اسمگ در تبریز

تعمیر مایکروفر اسمگ در تبریز

اسمگ یکی از برندهای لوکس و معروف کشور ایتالیاست که تولیدات بسیار متنوع و معروفی دارد. مایکروفر اسمگ نیز، یکی از دستگاههایی است که با تنوع عملکردی مناسب و ظاهری متفاوت، در آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر چه این دستگاه قیمت بالایی دارد، اما دوام فوق العاده و کیفیت بالای قطعات، موردیست که باعث شده تا کاربران این دستگاهها، نیازی به تعمیر مایکروفر در تبریز پیدا نکنند. نمایندگی تعمیر مایکروفر اسمگ در تبریز، آماده ارائه خدمات برای تعمیر این دستگاههاست. شما نیز می توانید برای استفاده از خدمات با کیفیت مجموعه تعمیرات تخصصی تبریز امداد، با شماره ی بالای صفحه تماس بگیرید. در ادامه این مطلب قصد داریم تا برخی از ایرادات پرتکراری را که باعث تماس با نمایندگی مایکروفر اسمگ در تبریز شده است، آشنا می شویم.

نمایندگی مایکروفر اسمگ در تبریز

روشن نشدن مایکروفر اسمگ

اولین دلیل برای بروز مشکل روشن نشدن مایکروفر، که یک مشکل پرتکرار ثبت شده در نمایندگی مایکروفر اسمگ در تبریز است، خرابی میکروسوییچ قفل درب دستگاه است. به همین دلیل مایکروفر شما مانند وقتی که درب دستگاه باز است، کار را آغاز نمی‌کند. دقت کنید بسته شدن در ارتباطی به کار نکردن میکوسوییچ ندارد. ممکن است درب مایکروفر بسته شود ولی میکروسوییچ خراب باشد و اجازه شروع به کار ندهد.

اما احتمال دوم، خرابی دو فیوز سرامیکی و فیوز حرارتی که از اجزای محفظه مایکروفر هستند. دلیل دیگر روشن نشدن این مایکروفرها است. وظیفه فیوز سرامیکی، محافظت از قسمت هایی از مایکروفر در هنگام نوسانات برق است و اگر به هر دلیل بسوزد، مایکروفر دیگر روشن نمی‌شود تا این قسمت ها آسیب نبینند. به همین ترتیب فیوز حرارتی مایکروفر، جلوی گرم شدن بیش از حد دستگاه را می‌گیر و اختلال در عملکرد این فیوز باعث روشن نشدن مایکروفر شما می‌شود. برای تعمیر مایکروفر اسمگ در تبریز، می‌توانید در تمام ایام هفته با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید.

مرکز نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسمگ در تبریز

گرم نشدن غذا و تماس با نمایندگی مایکروفر اسمگ در تبریز

ایراد رایج دیگری که بسیاری از مصرف کنندگان را مجبور به تماس با نمایندگی مایکروفر اسمگ در تبریز کرده است، گرم نشدن غذا در مایکروفر است. در این مواقع معمولا کاربران روش پخت درستی را برای گرم کردن یا پختن غذا استفاده نکردند. برای آشنایی با منوی دستگاه خود و قابلیت ها آن دفترچه راهنمای آن را با دقت بخوانید و اگر مشکل حل نشد احتمالا، ایراد از قسمت های مختلف دستگاه، شامل خازن، دیود، مگنترون و … است. در این صورت لازم است برای تعمیر دستگاه خود با شماره های مرکز تعمیرات تخصصی امداد تبریز تماس بگیرید.

مرکز نمایندگی تعمیر مایکروفر اسمگ در تبریز

سر و صدای زیاد و جرقه زدن دستگاه در هنگام کار

یکی از ایراداتی که بارها باعث تماس با نمایندگی مایکروفر اسمگ در تبریز شده و حسابی مصرف کنندگان را به دردسر انداخته، شنیدن صداهای اضافه و دیدن جرقه داخل دستگاه است. در برخی موارد این جرقه ها می تواند منجر به ایجاد شعله داخل دستگاه شود. قرار دادن ظروف فلزی یا ظروفی که لب پر شده اند سبب جرقه زدن مایکروفر می‌شود. ممکن است یکی از دلایل جرقه زدن و سر و صدای زیاد دستگاه همین مورد باشد. دقت کنید برخی ظروف ممکن است لبه فلزی داشته باشند و متوجه این موضوع نشده باشید. ایرادات دیگری نظیر خرابی لامپ های مگنترون، دیود، ایراد در حرکت سینی، خرابی فن خنک کننده و ایراد کوپل گردان مشکلات رایج دیگری هستند که باعث ایجاد سر و صدا می‌شود و برای تشخیص آن لازم است از تکنسین این دستگاهها کمک بگیرید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسمگ در تبریز

تعمیر در نمایندگی مایکروفر اسمگ در تبریز

برای تعمیر دستگاه خود در تبریز، با استفاده از قطعاتی که کیفیت دستگاه شما را حفظ می کند توسط تکنسین های با تجربه، با شماره های مرکز نمایندگی مایکروفر اسمگ در تبریز تماس بگیرید.

مرکز تعمیرات مایکروفر اسمگ در تبریز

نمایندگی تعمیر مایکروفر اسمگ در تبریز

اسمگ، یکی از معروف‌ترین و البته لوکس‌ترین برند‌های تولید‌کننده لوازم منزل است. این برند ایتالیایی، لوازم مختلف منزل را تولید می‌کند که شامل یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، هود، جاروبرقی، قهوه ساز، مرکبات‌گیری، مایکروفر و… است. این دستگاه‌ها با ظاهر متفاوت خود، جلوه خاصی را به هر آشپزخانه‌ای می‌دهند. اگر در این صفحه هستید، احتمالاً از مصرف‌کنندگان این دستگاه‌ها هستید و بر خلاف انتظار و عادت شاهد خراب شدن وسیله منزل خود هستید. در این صفحه به طور خاص راجع به تعمیر مایکروفر اسمگ در تبریز، نکاتی را خواهیم خواند. اما، در صورتی که نیاز به تعمیر سایر وسایل منزل اسمگ دارید نیز، می‌توانید از طریق همین سایت، تعمیرکار مجرب آن دستگاه را پیدا کنید. برای حضور فوری تعمیر کار تعمیر مایکروفر اسمگ در تبریز، با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

مرکز تعمیر مایکروفر اسمگ در تبریز

نگهداری از مایکروفر اسمگ

نگهداری مناسب از مایکروفر اسمگ، می‌تواند تا حدود زیادی از خرابی این وسیله و نیاز به تعمیر در نمایندگی مایکروفر اسمگ در تبریز جلوگیری کند. به همین خاطر، در ادامه با برخی از نکات مهم در خصوص نگهداری از مایکروفر اسمگ، آشنا خواهیم شد.
– حتماً از محافظ جریان برق برای دستگاه استفاده کنید تا نوسان در جریان برق، سبب ایراد در قطعات برق دستگاه مانند برد الکترونیکی آن نشود.
– جرقه زدن دستگاه، عمدتاً به دلیل وجود ظروف فلزی یا لب پر در دستگاه است. به خصوص قاشق و چنگال که در بسیاری از موارد در ظرف قرار می‌گیرند، دلیل اصلی بروز این مشکل هستند.
– سعی کنید از ظروف مناسب برای مایکروفر مانند ظروف پیرکس و شیشه‌ای یا ظروف مخصوص مایکروفر استفاده کنید.
– حتماً کار تمیز کردن داخل دستگاه را بعد از هر چند بار استفاده انجام دهید.
– بهتر است غذا‌هایی که بوی زیادی دارند مانند ماهی و قورمه سبزی را داخل مایکروفر قرار ندهید.
اگر با وجود رعایت این موارد، دستگاه شما ایراد پیدا کرده و نیاز به تعمیر مایکروفر اسمگ دارید، می‌توانید در تمام ایام هفته با شماره تلفن ۰۹۱۹۰۹۷۴۷۷۲ تماس بگیرید.

اجزا به کار رفته در مایکروفر اسمگ

مگنترونپنل جلوریل سینی
موج برکیس خارجیسینی
فن خنک کنندهفن همزنلامپ محفظه داخلی
کیس آشپزیکلید ها، رله ها و موتور هاموتورگردان
صفحه گرداندیودکوبل
صفحه کنترلخازن ولتاژ بالافیوز
سیم برقبرد الکترونیکیشیشه درب
ترانسمیکروسوئیچزبانه درب
زبانه دربتاچ پدسنسور حرارتی
ترانس تغذیهپشت دربالمنت کف
المنت بخارترانزیستوردرپوش و پایه ساپورتر
ترانسفورماتور ولتاژ بالادرب

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات مایکروفر و سولاردام در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر و سولاردام | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر مایکروفر و سولاردام در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول
تماس با ما: 04191011297