تعمیر مایکروفر آریستون در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

نمایندگی مایکروفر آریستون در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول تعمیر مایکروفر در تبریز

لیست قیمت تعمیر مایکروفر آریستون در تبریز

نوع خدمات تعمیرات مایکروفرهزینه خدمات تعمیر مایکروفر
تعویض مگنترون سولاردوم مایکروفراز ۸۸۰ تا ۲۳۵۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر اینورتر۱۲۸۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر معمولیاز ۸۸۰ تا ۱۶۰۰ هزار تومان
تعویض خازن مایکروفراز ۳۳۰ تا ۵۵۰ هزار تومان
تعویض دیود مایکروفراز ۱۸۰ تا ۲۲۰ هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی مایکروفراز ۳۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض شیشه درب مایکروفراز ۴۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعمیر تاچ مایکروفراز ۶۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض ترانس های ولتاژ مایکروفراز ۹۰۰ تا ۱۲۵۰ هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی عیب در محل مشتریطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر مایکروفر آریستون در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر مایکروفر آریستون را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی مایکروفر آریستون در تبریز

نصب ، سرویس و تعمیر مایکروفر آریستون در تبریز

تعمیر مایکروفر آریستون در تبریز

در این مقاله قصد داریم در خصوص مایکروفر برند آریستون توضیحاتی را بیان کنیم. آریستون یک برند شناخته شده و قدیمی ایتالیایی است که از سال 1911، کار تولید انواع لوازم منزل از جمله لباسشویی، ظرفشویی، یخچال، مایکروفر و … را انجام می دهد. با توجه به کیفیت بالای قطعات این دستگاهها، در صورت خرابی دستگاه لازم است از قطعه با کیفیت تهیه شده از نمایندگی مایکروفر آریستون در تبریز، برای تعمیر مایکروفر آریستون در تبریز استفاده کنید. مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد، علاوه بر استفاده از قطعات با کیفیت، به کمک تعمیرکاران گلچین شده و برتر شهر، با حداقل هشت سال سابقه کار تعمیر مایکروفر آریستون در تبریز، اقدام به تعمیر مایکروفر در تبریز شما با بهترین کیفیت می‌کند.

تعمیر مایکروفر آریستون در تبریز

مزایای استفاده از مایکروفر آریستون

در سالهای آغازین اختراع مایکروفر، این تصور وجود داشت که مایکروفر می تواند برای سلامتی افراد مضر باشد و این تصور به دلیل استفاده این دستگاه از اشعه های با طول موج کوتاه وجود داشت. با گذشت زمان اما، مشخص شد که این دستگاهها نه تنها مشکلی برای سلامت انسان ایجاد نمی‌کنند، بلکه در بسیاری موارد، پخت و پز سالم تر و مغذی تری را نیز انجام می‌دهند. از آن جا که زمان مواجهه غذا با آب و دمای بالا در مایکروفر در مقایسه با روش های پخت معمولی کمتر است، ویتامین ها و مینرال های بیش تری نیز، در غذای افراد حفظ می شوند. به خصوص ویتامین های محلول در آب مانند ویتامین های C و B1 که به حرارت حساس تر هستند، در پخت و پز با مایکروفر، بیشتر حفظ شده و از این نظر شبیه به بخارپز کردن مواد غذایی روی گاز عمل می‌کند. مزیتی قابل توجه که برای کسانی که به دنبال پخت سالم غذا و حفظ ویتامین های آن هستند، وجود دارد. اگر به نمایندگی مایکروفر آریستون در تبریز مراجعه کرده باشید، متوجه مزایای متعدد دیگر این دستگاههای با کیفیت ایتالیایی مانند، طراحی زیبا، استفاده از قطعات با کیفیت مناسب، برنامه های متنوع پخت و پز و … نیز خواهید شد. اما این دستگاهها نیز مانند هر وسیله برقی دیگری، با ایراداتی رو به رو می شوند که در ادامه در خصوص برخی از این ایرادات و دلایل آنها، نکاتی را می خوانیم. در ادامه نکاتی را در خصوص ایرادات رایج ثبت شده در نمایندگی مایکروفر آریستون در تبریز می‌خوانیم.

نمایندگی تعمیر مایکروفر آریستون در تبریز

عیب یابی در نمایندگی مایکروفر آریستون در تبریز

برخی از ایراداتی که مصرف کنندگان را مجبور به تماس با نمایندگی مایکروفر آریستون در تبریز میکنند، به شرح زیر هستند:

  • اولین ایراد پرتکرار این دستگاهها، خاموش شدن دستگاه در میانه کار است. این ایراد عمدتا به دلیل مشکل در میکروسوییچ قفل درب دستگاه رخ می دهد. میکروسوئیچ قطعه‌ای است که در صورت باز شدن درب دستگاه وظیفه دارد تا کار دستگاه را قطع نماید.
  • روشن نشدن مایکروفر ایراد دیگری است که یا به دلیل مشکل در سیستم برق، یا به دلیل ایراد در قطعات مختلف مانند مگنترون دستگاه رخ می دهد.
  • اگر پس از شروع به کار مایکروفر متوجه جرقه و سر و صدا در دستگاه شدید، مایکروفر را متوقف کنید و مطمئن شوید هیچ وسیله فلزی از جمله قاشق چنگال و هیچ ظرف لب پری در دستگاه نیست. از بین رفتن لعاب مایکروفر دلیل دیگر جرقه زدن دستگاه است که برای رفع این ایراد باید با نمایندگی مایکروفر آریستون در تبریز، تماس بگیرید.
  • نچرخیدن سینی دستگاه در مایکروفر به علت ایراد در سینی، ریل زیر سینی، موتور کف یا موتور گردان یا کوپلینگ مایکروفر آریستون، مورد دیگریست که نیاز به تعمیر مایکروفر آریستون در تبریز را انجام می دهد.
  • مشکل در سیستم های پخت و پز اصلی مثل سیستم گریل مایکروفر که می تواند به دلیل ایراد در برد الکترونیکی یا مگنترون مایکروفر آریستون باشد.
  • گرم نشدن غذا در مایکروفر به دلیل ایراد در مگنترون یا همان لامپ اشعه
  • درست بسته نشدن درب دستگاه در مایکروفر، ایرادی است که می تواند به دلیل ایراد در فنر درب مایکروفر آریستون باشد.

مرکز نمایندگی تعمیر مایکروفر آریستون در تبریز

برای رفع تمام این موارد و سایر ایرادات دستگاه می توانید با شماره بالای صفحه، مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر آریستون در تبریز

مایکروفر، برای شروع به کار و راه‌اندازی مگنترون یا همان لامپ اشعه به ولتاژ بالای برق نیاز دارد. ولتاژی که توسط سیم پیچ‌ها و خازن دستگاه تأمین می‌شود. حال اگر دستگاه شما نیاز به تعمیر داشته باشد، این کار باید توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام شود تا خطر برق گرفتگی او را تهدید نکند و راه تخلیه بار الکتریکی، دستگاه را بداند. برای دسترسی به تعمیر کار دستگاه خود، می‌توانید از مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد کمک بگیرید. همین طور، اگر امکان گرفتن تماس را ندارید، می‌توانید فرم درخواست تعمیر خود را در این سایت به ثبت برسانید. با پر کردن فرم درخواست تعمیر در این سایت، کارشناسان این مجموعه با شما تماس خواهند گرفت و تعمیرکار دستگاه شما را به منزلتان اعزام خواهند کرد. در این مطلب، به صورت اختصاصی به بررسی نحوه تعمیر مایکروفر آریستون در تبریز پرداخته‌ایم. در ادامه نکاتی را در این خصوص خواهیم خواند.

مرکز تعمیرات مایکروفر آریستون در تبریز

رفع مشکل روشن نشدن مایکروفر

مشکلات زیادی در نمایندگی مایکروفر آریستون در تبریز به ثبت رسیده‌اند. یکی از این موارد، مشکل روشن نشدن دستگاه است. اگر مایکروفر شما به طور کلی روشن نمی‌شود، پیش از تماس برای تعمیر مایکروفر، لازم است قسمت‌های ورود برق به دستگاه، شامل پریز و دوشاخه برق دستگاه را بررسی نمایید. اگر برق وارد دستگاه می‌شد اما مایکروفر آریستون شروع به کار نمی‌کرد، احتمالاً یکی از قطعات برقی شامل برد الکترونیکی، فیوز‌ها، اتصالات و سیم‌های برق و… دچار ایراد شده‌اند و نیاز به تعمیر دارند. برای رفع این مشکل و تعمیر مایکروفر آریستون در تبریز، با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

مرکز تعمیر مایکروفر آریستون در تبریز

تعمیر مایکروفر آریستون در تبریز امداد

اگر به دنبال تعمیر مایکروفر آریستون در تبریز هستید، این کار در مرکز تعمیرات تخصصی تبریز امداد، در کوتاهترین زمان پس از تماس شما و به کمک قطعات فابریک یدک دستگاه انجام می‌شود. برای این منظور و تعمیر مایکروفر آریستون در تبریز، می‌توانید در تمام ایام هفته با شماره تلفن ۰۹۱۹۰۹۷۴۷۷۲ تماس بگیرید.

مرکز نمایندگی تعمیرات مایکروفر آریستون در تبریز

اجزا به کار رفته در مایکروفر آریستون

مگنترونپنل جلوریل سینی
موج برکیس خارجیسینی
فن خنک کنندهفن همزنلامپ محفظه داخلی
کیس آشپزیکلید ها، رله ها و موتور هاموتورگردان
صفحه گرداندیودکوبل
صفحه کنترلخازن ولتاژ بالافیوز
سیم برقبرد الکترونیکیشیشه درب
ترانسمیکروسوئیچزبانه درب
زبانه دربتاچ پدسنسور حرارتی
ترانس تغذیهپشت دربالمنت کف
المنت بخارترانزیستوردرپوش و پایه ساپورتر
ترانسفورماتور ولتاژ بالادرب

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات مایکروفر و سولاردام در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر و سولاردام | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر مایکروفر و سولاردام در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

تماس با ما: 04191011297