نمایندگی لباسشویی مدیا در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر لباسشویی مدیا را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

چرا تبریز امداد را برای تعمیر لباسشویی خود انتخاب کنیم؟

نصب ، سرویس و تعمیر لباسشویی مدیا در تبریز

نمایندگی لباسشویی مدیا در تبریز

در صده اخیر لباسشویی ها بسیار کاربردی شده اند به طوری که امروزه در هر خانه ای حداقل یک عدد لباسشویی وجود دارد‌. کاربران و دارندگان لباسشویی ها می توانند با استفاده از این وسایل کار های مربوط به خانه و آشپزخانه را ساده تر و کم زحمت تر انجام دهند. لباسشویی مدیا یکی از با کیفیت ترین لباسشویی های موجود در بازار های فروش لوازم خانگی می باشد که بسیاری از کاربران ترجیح می دهند این وسیله را برای خانه خود خریداری نمایند. با این که این یخچال دارای کیفیت بالایی می باشد اما ممکن است در برخی مواقع دچار ایراد ها و نقص هایی شود که در این صورت لازم است کاربران از متخصصان و کارشناسان با تجربه کمک بگیرند. نمایندگی لباسشویی مدیا در تبریز به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود کمک می کند.

نمایندگی لباسشویی مدیا در تبریز

خرابی ها و نقص های لباسشویی مدیا

همان طور که بیان شد این امکان وجود دارد که ایراد ها و نقص هایی در لباسشویی مدیا به وجود آید که در صورتی که نقص ها جزئی باشند؛ کاربران قادر هستند به تنهایی این نقص ها را بر طرف کنند. اما اگر نقص های به وجود آمده تخصصی باشند لازم است کاربران از متخصصان و کارشناسانِ نمایندگی لباسشویی مدیا در تبریز کمک بگیرند. این نمایندگی دارای کارشناسان با تجربه ای می باشد.

تعمیر لباسشویی توسط نمایندگی لباسشویی مدیا در تبریز در صورت بروز ارور یا کد خطا E6

این ارور و کد خطا زمانی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما نمایش داده می شود که ایراد یا نقصی در المنت حرارتی یا هیتر دستگاه وجود داشته باشد. بنابراین برای رفع این ارور و کد خطا لازم است این قطعات را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود ایراد و نقص در آن ها، آن ها را تعمیر و تعویض نمایید. همچنین لازم است برد الکترونیکی دستگاه را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود ایراد آن را تعمیر یا تعویض نمایید. نمایندگی لباسشویی مدیا در تبریز به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود از جمله ماشین لباسشویی کمک می کند.

تعمیر لباسشویی توسط نمایندگی لباسشویی مدیا در تبریز در صورت بروز ارور یا کد خطا E10

این ارور و کد خطا بیانگر و نشانگر این موضوع می باشد که زمان آب گیری ماشین لباسشویی از حد معمول افزایش پیدا کرده است. برای رفع ارور لازم است شیر برقی دستگاه و شلنگ ورودی را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود ایراد یا نقص در آن ها، آن ها را تعمیر یا تعویض کنید. همچنین پیشنهاد می‌ شود هیدروستات و فیلتر پمپ دستگاه را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود ایراد و نقص در آن ها، آن ها به تعمیر یا تعویض کنید. شما می توانید برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی لباسشویی مدیا در تبریز کمک بگیرید. این نمایندگی دارای متخصصان و کارشناسان باتجربه می باشد

تعمیر لباسشویی توسط نمایندگی لباسشویی مدیا در تبریز در صورت بروز ارور یا کد خطا E11  و E12

این ارور و کد خط زمانی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما نمایش داده می شود که آب از ماشین لباسشویی سرریز کرده باشد. برای رفع این ارور لازم است پمپ تخلیه دستگاه و هیدروستات دستگاه را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود ایراد و نقص در آن ها، آن ها را تعمیر و تعویض نمایید. همچنین شما می توانید برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی لباسشویی مدیا و در تبریز کمک بگیرید. نمایندگی لباسشویی مدیا در تبریز به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود از جمله ماشین لباسشویی کمک می کند.

تعمیر لباسشویی مدیا در صورت بروز ارور یا کد خطا E21

این ارور و کد خطا معمولا زمانی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما نمایش داده می شود که ایراد یا نقصی در تخلیه آب لباسشویی وجود داشته باشد. برای رفع این ارور و کد خطا پیشنهاد می شود فیلتر پمپ تخلیه دستگاه را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود ایراد یا نقص در آن، آن را تعمیر یا تعویض نمایید. کاربران می توانند برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی لباسشویی مدیا در تبریز کمک بگیرید. این نمایندگی دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه ای می باشد و کاربران می توانند با خیال آسوده تعمیر دستگاه خود را به این نمایندگی بسپارند.

تعمیر لباسشویی مدیا در صورت بروز ارور یا کد خطا E30

این ارور و کد خطا بیانگر و نشانگر این موضوع می باشد که ایراد یا نقصی در بسته شدن درب دستگاه وجود دارد. برای رفع این ایراد لازم است درب دستگاه را ببندید و از بسته بودن درب دستگاه اطمینان حاصل فرمایید. همچنین این امکان وجود دارد که ایراد یا نقصی در ضامن درب یا میکروسوییچ درب دستگاه وجود داشته باشد. بنابراین پیشنهاد می شود برای رفع این ارور این قطعات را با دقت مورد بررسی قرار دهید. شما می توانید برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی لباسشویی مدیا در تبریز کمک بگیرید. نمایندگی لباسشویی مدیا در تبریز دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه ای می باشند.

تعمیر لباسشویی مدیا در صورت بروز ارور یا کد خطا E31

این ارور و کد خطا بیانگر و نشانگر این موضوع می باشد که ایراد و نقصی در میکروسوییچ درب دستگاه وجود دارد‌. پیشنهاد می شود برای رفع این ارور این قطعه را با دقت مورد بررسی قرار دهید. شما می توانید برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی لباسشویی مدیا در تبریز کمک بگیرید. این نمایندگی دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه ای می باشد.

تعمیر لباسشویی مدیا در تبریز

جمع بندی

همان طور که در متن بالا نیز بیان شد لباسشویی ها کاربرد های بسیاری در بین کاربران و دارندگان دارند. کاربران می توانند با استفاده از این وسایل در کمترین زمان و با کم ترین زحمت لباس های خود را بشویند. بدون استفاده از این وسایل لازم است کاربران زمان زیادی را صرف شستشوی لباس های خود کنند. لباسشویی مدیا نیز بسیار با کیفیت می باشد اما در برخی مواقع ایراد ها و نقص هایی در آن به وجود می آید. کاربران می توانند برای تعمیر لباسشویی در تبریز از نمایندگی لباسشویی مدیا در تبریز کمک بگیرند. این نمایندگی دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه ای می باشد.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات لباسشویی مدیا در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی لباسشویی مدیا | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر لباسشویی مدیا در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.